Postacie do rysowania.

Slugalegionu
01.12.2015
Daję wam je raz jeszcze, ale ładniej:

1) Królowa z opowiadania Efrii pt. "Szach mat". Pomysłodawczyni: Blue.


2) [...] I wtedy go zobaczyłam. Nie umiałam stwierdzić ile ma lat, ponieważ cała jego twarz była przykryta białą maską z kilkoma czerwonymi wzorami. Wydawało się, że dwie czarne dziury przypominające oczy utkwione są we mnie, przeszywając moje ciało na wylot. Postać znajdująca się przede mną miała czarno-czerwone włosy lekko opadające na twarz. Tors chłopaka był pokryty jedynie bandażami podobnie jak ręce i łydki. Na biodrach wisiały mu bardzo stare, zniszczone spodnie sięgające kolan.
Stał tak bez ruchu trzymając w dłoniach dosyć długie sztylety, które ułamek sekundy później znalazły się w mojej klatce piersiowej. Ostatnią rzeczą jaką zobaczyłam była blada maska bez wyrazu z czarnymi jak studnie otworami. [...] ~ Pomysłodawczyni: Sky.


3) "Blond" Comboometga (link: http://www.opowi.pl/blond-a10314/ ) ~ Pomysłodawczyni: PP.


4) Zielony glutek, z depresją, pro elo emo. Żyje w świecie, nie widząc w nim najmniejszego sensu. Jego charakterystycznym elementem wyglądu jest czarna, długa grzywka, zasłaniająca jego oczy oraz bransoleta z ćwiekami na jednej z jego "łapek". ~ Pomysłodawczyni: xnobodyx.


69) "1. (...) ledwo umknął wzrokowi strażnika, który obecnie siedział na jednym z parapetów i palił papierosa, wypuszczając z ust kłęby dymu. Chociaż - Va nie był do końca pewny, czy był to jedynie papieros. Mężczyzna z nieufną miną spojrzał na telefon, brzęczący w jego kieszeni i chwycił go w dwa palce, mrużąc oczy od blasku ekranu, który rozświetlił nie tylko jego blade oblicze, ale i obił się bielą bo szkarłatnych tęczówkach. Upuściwszy urządzenie, zaklął soczyście:
- Kurwa jego mać! Powiadałem ja setki razy, żem nerwów niespełen a ta rzecz w konfuzję mnie wprawia! Co za imbecyl wysyła mnie na misje samobójcze i - o zgrozo - z wyekwipowaniem tak wadliwym i diabelskim! A zgiń, maro nieczysta! (...)
2. Uwięziony w ciele 16 latka 1843 letni Wysoki. Przekazywany z pokolenia na pokolenie, poprzez rodzicieli.
Jego pojemnik to blady i cherlawy chłopak, o jasnoczerwonych oczach i wygolonych z jednej strony blond włosach. Lubi książki.
Va zaś jest podobny do niego, ale o wiele wiele wyższy.
3. Ma szczura albinosa!" ~ Pomysłodawczyni: Lin.


6) Wygląd:
Chłopak w wieku jakiś siedemnastu lat, wysoki i umięśniony (ale bez przesady). Ciemne włosy, ciemne ubrania, ciemne oczy, właściwie to jedynie karnacji nie ma ciemnej.
Charakter:
Dupek kochający zwracać na siebie uwagę. Egocentryk (nie egoista!), ale ma stosunkowo dużą mądrość życiową.
Cecha charakterystyczna:
Dookoła niego muszą być ciała. Fajnie by było w jakiś jednoznaczny sposób wskazać, że on jest zabójcą, ale nie jest to konieczne. Ba, możemy pokazać, że jest niewinny.
Jako pomoc dam wam jeszcze taką piosenkę:



~ Pomysłodawczyni... tfu! Pomysłodawca. XD Sakal.


7) Stefa z Dziewczyny Paganiniego, autorstwa Mai. ~ Pomysłodawczyni: Maja.
Slugalegionu
06.12.2015
Dla Eklera. W tej rundzie rysowany jest numerek pierwszy.
Moni
04.03.2016
Tu też podbijam.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji