Postacie z Opowi.pl

Majeczuunia
11.05.2015
Czy była kiedyś w opowiadaniu taka postać, która była taka wyjątkowa, zapadła w pamięć? Jaka? I jakie postacie z opowiadań na tej stronie ogólnie lubicie?
NataliaO
11.05.2015
Kinga z opowiadania Życie Irytowanej Dziewczyny ( BreezyLove)
Carmen z opowiadania 2xCarmen ( KarolaKorman)
Julia z opowiadania Dziewczyna ... ( Majeczuunia)
Lubię postacie naturalne, mogą płakać ile wlezie, ale zarazem bez przesady. Niech postać ma siłę i odwagę, ale jakąś kruchość. Wszystko w nich ma być tak jak w człowieku, bo niby to wyobraźnia tworzy postać ale ma być czymś prawie namacalnym a nie, nie wiadomo jakim stworem do tego sztucznym.
A jeśli chodzi o fantasy to lubię postacie wymyślane przez Drassena są fajnie opisywane.
I to tak pamiętam jak coś się przypomni dopiszę :)
BreezyLove
11.05.2015
Cieszy mnie to, że postać z mojego opowiadania zapadła Ci w pamięć Natalia ;) ja pamiętam Eweline z Twojego :) i podobnie też Jule z "Dziewczyny...", Carmen, a inne jakoś nie przychodzą mi do głowy ;)
NataliaO
11.05.2015
ja też Dziękuje za pamięć o Ewelinie :)
Drassen Prime
11.05.2015
Postacie wymyślane przeze mnię, huhu, dzięki :D
Z opowiadań... Ulven autorstwa Daniela, Adrian od Vasto Lorde i jakaś tam dziewczyna z opka Weny
KarolaKorman
11.05.2015
Pewnie kowalska, Drassen ;)
KarolaKorman
11.05.2015
Dziękuję za Carmen :)
Ja zapamiętałam Julę z Twojego, Maja
Asię z opowiadania lemon16
Ewelinę z opowiadania NataliO
Zosię z opowiadania Angeli (jeszcze nie skończone i wciąż czekam na koniec)
KarolaKorman
11.05.2015
Jest też wiele innych, ale nie kojarzę autorów :(
BreezyLove
12.05.2015
O właśnie, Kowalska z opowiadania Weny :D
NataliaO
12.05.2015
Jeti " Dzieci Egzekutora" biedny chłopak
Adrian " Krwawy Sędzia" Vasto Lorde :)
KainaBref
12.05.2015
Jaki biedny? Toż piszę w dziale o sobie " nic co przeczytasz nie będzie takie jak ci się wydaje". Może jeszcze zmienisz zdanie, jak tylko wrócę do pracy. Chwilowo poprzeczka o nazwie "historia w odcinkach", jest chyba za wysoko. ;)

Ale dzięki za wspomnienie. Nie mam pamięci do imion, nie zapamiętuje bohaterów, ale wiem, że bohater "Jak zostałem psychopatą" był świetny. Dziwne, że tyle ryczał, ale i tak, bym się z nim umówiła na strzelnicę :)
NataliaO
12.05.2015
"Zbrodnia Ikara czyli dlaczego Ikar został ..." tytuł jak postać zajebista, Autor Anonimowy jak mogłam zapomnieć :( głupia ja Polecam opowiadanie warto :)
Efria
22.10.2015
1. Volture - Alfonsyna
2. Bliźniaki - Niemampojęcia

Tak najbardziej przypadły w mój gust xD
Niemampojecia96
22.10.2015
Moje bliźniaki kłaniają się nisko : D. Ależ się cieszę, Efria. Mnie Alicja z dolepionym do niej Vincentym. Ze stykania się kolanami - ten co się stykał. I podmioty liryczne liczne i rozliczne, ale jakie i z czego to nie ogarnę teraz. Też takie uroczo zabawne akcenty, osoba z chłodnymi uszami w jakimś opowiadaniu jakiegoś Dominika, piętnastoletni koleś ze Środkowej, bitwy literackiej pokłosia jakieś, bohaterka Niebieskiej z morskich opowieści, Uniżonego z imienia żadnej postaci nie pamiętam, ale wszystkie są uroczo autoironiczne. I (wiem, że to nie jest postać) ale jeszcze użytkownik needspeed zapadł mi w pamięć :3
Slugalegionu
22.10.2015
Łał, każda moja postać, tyle wygrać :D W jakim konkretnie sensie autoironicznie?
Niemampojecia96
22.10.2015
Łiiiiiii ! Zrobił nalot! Jeeeest : DDDD. Marzenia się spełniają.

UWAGA. Nadaję ważny komunikat. Zrobił nalot. Uwaga. TO NIE SĄ ĆWICZENIA. Powtarzam. Mój ulubiony użytkownik needspeed zrobił nalot.

Kobiety i dzieci do schronów przeciwfekalicznych. Powtarzam. Kobiety i dzieci do schronów przeciwfekalicznych.

Mężczyźni. Formacja żółw. Powtarzam. Formacja żółw !!

Należy przewidzieć następny ruch użytkownika needspeed. Wydaje mi się, że będzie to słowo ''beka''.

Łiiiii. Zrobił nalot xddd. Jeeah.
Niemampojecia96
22.10.2015
Uniżony, muskające się biczami, tak wiesz, lekko samosiębiczujące. : D.
Ichigo-chan
22.10.2015
Niemampojęcia, twoje wypowiedzi wypełniają życie Ichi światłem. Takim zielono-różowym światłem.
Dla Ichi to ty jesteś "bycza max" i właśnie postanowiłam podzielić się tym ze światem.
Niemampojecia96
22.10.2015
Miło mi być twym zielono-różowym fraktalem xd. A teraz, Ichi, pędem do schronu.
Ichigo-chan
22.10.2015
Biegnę! Czaj, wezmę tylko zapas tostów xD

Część postów została ukryta (173)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Dziad
24.10.2015
beka
Al Capone
24.10.2015
bylo mi lepiej jako mrjj bo mialem niezgorsze umiesnienie need
czas nad soba popracowac :c
Niemampojecia96
24.10.2015
bawi cie okreslenie emanowac? bawi cie, ze mrj pierdolil, ze jest umiesniony i ma jakies stypendia? uczynil to, bo sie z niego wysmiewales, a on nie wiedzial, jak sie przed tym obronic inaczej. sam budujesz swoje otoczenie, prowokujesz ludzi do zachowywania sie w taki a nie inny sposob, wzbudzasz to, a potem wysmiewasz ich dalej. wysmiewasz to, co tworzysz. przeruchales slownie unizonego, chociaz..zobacz, ze on od pewnego momentu charakteryzowal sie pokojowoscia, bezsilnoscia na twoje slowa reagowal. to strasznie smutne, ze nie wiesz, kiedy zostawic, uzytkowniku al. dziwne, ze nie jest ci zle w swiecie, ktory budujesz wokol siebie, w swiecie istot upokzonych, smutnych, ktore momentami nawet nie rozumieja w jaki sposob je wysmiewasz. jesli to robisz, to tego potrzebujesz, smutne jest, ze potrzebujesz czegos takiego.
Al Capone
24.10.2015
sprzeglo jedyneczka i wlaczamy sie do ruchu need!!! ale nie na obu pasach :c
Al Capone
24.10.2015
niemampojecia96, przepraszam
przepraszam szczerze :c
Al Capone
24.10.2015
beka
Al Capone
24.10.2015
a co ze mna need?
Al Capone
24.10.2015
ale to ty jestes w moim pokoju need
MrJ
24.10.2015
NMP, ja nie pierdole, ja po prostu gram w ich gre, tyle ze ja co innego uwazam za wyzszosc
Al Capone
24.10.2015
sluszna uwaga al
Al Capone
24.10.2015
mrj myslalem ze rozliczasz swoje stypendium dla plemnikow alfa :c
Al Capone
24.10.2015
znowu jestem mrj i mam iq powyzej sredniej napiąc bicka?
Al Capone
24.10.2015
masz za swoje need mowilem zamykaj drzwi ale ty zawsze wiesz lepiej :c
Al Capone
24.10.2015
w powietrzu nie umiem te stypendia za duzo ważą :c
Al Capone
24.10.2015
wrocilem do naturalnego stanu heheheh

beka
Niemampojecia96
24.10.2015
co za roznica, kiedy o tym mowiles? po pol godziny to staje sie niewazne? nie, ty go storturowales, dlugo za dlugo po nim jechales. to tak, jak smiac sie z dzieci, ze.nie umieja czegos, co dorosli, dziecko takie nie wie nawet, co cie bawi. gdzie jest stop, i dlaczego zamiast zbudowac jakies dobre, pozytywne slowa, to robisz tak, tego nie rozumiem. byl chamski..? no ja tez odebralam niektore twoje slowa jako chamskie, ale jesli ktos jest dla nas chamski i my bedziemy na to reagowac kopaniem go w leb, to raczej nie uzyskamy nic dobrego, bo pewnie.zacznie pierdolic ze ma stypendium, miotac sie, powie cos, co serio zaboli itp. i co, karmisz sie tym? ze ktos odczuwa frustracje albo glupio sie zachowuje?
Al Capone
24.10.2015
sw Mt 7, 14-18
Al Capone
24.10.2015
widziales need co sie dzieje narobiles szamba :c
Niemampojecia96
25.10.2015
dobr albo przynajmniej pewna granica kojarzy ci sie od razu z ewangelia? wydaje ci sie, ze ironizujesz to, co mowie. najlatwiej jest wszystko obsmiac.
Al Capone
25.10.2015
jestem szczesliwa kanapka
Al Capone
25.10.2015
niemampojecia o czym ty mowisz :(
Niemampojecia96
25.10.2015
myle, gdyz on kradnie awatary i style wypowiedzi. i nie rozumiem co.sie.znowu.porobilo..dlaczego duzisiaj 5 wyskoczylo z chuja, jakies dziady z tekstami "zamknij sie.i siedz cicho'', ja pierdole, al.capone, te sprawy. zawsze mielismy tylko uzytkownika needspeed i jego stonowane naloty,
Al Capone
25.10.2015
hehehe beka dziad to moje konto ktore pomaga mi was pokonac
need to tez ja, daliscie sie wodzic za nos jak dzieci :D
wzialem was od 3 stron a wy sie jeszcze miedzy sobia napieprzacie :D
Dziad
25.10.2015
on kłamie
Al Capone
25.10.2015
to prawda klamie w zywe oczy dobrze sie wylogowal
Dziad
25.10.2015
Idem spać. Strary juz jestem co nie... PEACEFULL MINEKRAFT
Ronja
25.10.2015

http://photo2.ask.fm/396/040/755/-229996982-1skrhfg-2qic4f1a5s6m5t5/original/sam_jestes.jpg
Al Capone
25.10.2015
dobranoc al
Al Capone
25.10.2015
wszystko byloby ok gdyby niemampojecia tyle nie ironizowala :c
Niemampojecia96
25.10.2015
aha, no, to w sumie dobrze czulam i myslalam, intuicyjnie to poloczylam, mowilam, styl wypowiedzi, zmylilo mnie to, ze powiedziales, ze nie odrozniam 2 osob, hehehe, o boze, beka w chuj bo specjalnie kogos kto intuicyjnie reaguje dobrze, zmylisz, zeby potem powiedziec: hehe, nie zorientowaliscie sie, jestem taki zajebisty, widzialem was od 3 stron, beka beka. no serio to od jednej, bo.wykazujesz wszedzie po prostu siebie. i ciagle robisz.po prostu to samo
Al Capone
25.10.2015
sluszna uwaga need, to moja wina :c
Al Capone
25.10.2015
zamknij mordę, prowokatorze jebany :(
Al Capone
25.10.2015
beka
Niemampojecia96
25.10.2015
wiecznie powielasz konstrukcje wypowiedzi, w kazdej, albo robisz uklad slow, ktory juz byl dawno temu w ameryce, jeszcze mowisz, ze ty cos widziales z ilus stron, z drugiej strony ty sie pokazujesz z ilus stron, no ale nie umiesz wyjsc poza siebie, do tego w takim razie np. bodziesz unizonego, ktory lezy, smagasz 3 batami, nie rozumiem, nie rozumiem dlaczego :((((
Niemampojecia96
25.10.2015
oczywiscie, taka tepa..
wszystko ci sie widzi, jako takie tepe. tylko szkoda, ze nie dostrzegasz juz, ze to ty wydobywasz te tepote, budujesz swoj swiat swoja wyzszoscia, zmuszasz wszystkich jego uzytkownikow do.takich zachowan swoim wlasnym, wzbudzasz poczucie tepoty takimi dzialaniami, robisz niezrozumiale figle i przewroty, psychodeliczne fikolki, potem dziwisz sie, ze ktos wykazal tepote, sam czynisz.wszyatko takim tepym. jestem na to za tepa. tak. "zeby.nie odroznic needa od jareda"? zastanow sie, coz ty wgl d pierdolisz. bol w.sercu :c. to go wylecz, tak czy inaczej. dobranoc
Niemampojecia96
25.10.2015
to wlasnie chodzilo. o twoje fikolki!! odroznienie? mam odroznienie w malym palcu, a to czy ty pojdziesz spac, srac, czy ty gdziekolkiek pojdziesz, to zalezy akurat od ciebie
Anonim
25.10.2015
hehe :) w sumie słaby troll bo mnie w ogóle nie wkurwia
miałem kiedyś przyjemność z prawdziwym trollem ale już chyba umar albo umiera
No nic, pokój jego duszy :)))
Al Capone
25.10.2015
haha wszyscy przegrali! :D
Al Capone
25.10.2015
dobre dobre jared :D
Al Capone
25.10.2015
wiem :D beka
Al Capone
25.10.2015
slugalegionu ciotex nawet boi sie zajrzec takie dostal wciry hehehhe :)
Al Capone
25.10.2015
ale mu dosrałeś al
Anonim
25.10.2015
Pragnę tylko podkreślić, że żaden z wyżej działających panów-debili nie jest mną, od teraz zgodnie ignorujmy.
Slugalegionu
25.10.2015
Okej Jared.
Lady_Makbet
28.10.2015
Niemampojecia i needspeed jak czytam to co wy tutaj bazgrzecie to nachodzi mnie mysl ze jestescie uposledzeni..tylko nie wiem ktore bardziej....needspeed bo jest kwintensencja zywego pierdolca czy niemampojecia bo daje mu sie wciagnac w te chore gierki i rozmowy z sama soba...
Niemampojecia96
28.10.2015
Ej, to jak już ogarniesz, które bardziej, to daj nam znać : *. Czekamy z niecierpliwością.
Anonim
28.10.2015
Ja obstawiam Wielkiego Mzimu
agunia
06.11.2015
Wracając do pierwotnego tematu...Mi spodobali się Weronika i Rafał z "Mój własny anioł"autorstwa ausek
Efria
07.11.2015
To ja jeszcze dodaję "Poetę", który pędził samochodem by latać. Rasi z opowiadania "zwierzę". Dziś mnie zachwycił :3
Ichigo-chan
07.11.2015
Aaa jeszcze była taka Julia z opowiadania Shiro.
Ichi lubi Julkę

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji