Przeprosiny i wyjaśnienia

detektyw prawdy
13.09.2016
witam. wczoraj, z nudów napisałem wiersz ,,pin tem pon".
Nic szczególnego, ci którzy czytają moje teksty jak zwykle dali jedynki itp.
Ale pojawił się Sebastian Wątroba oraz Zero Zero.
Pisałem wam, że to nie ja ale mnie nie słuchaliście. każdy pisał rzeczy typu ogarnij się, lecz się itp.. Kiedy to naprawdę nie byłem ja.
Nie wiem co się stało z tymi trolami (?)
prawdopodobnie znudziło im się, lub mu, albo admin bloknął ich konta.
Serdecznie przepraszam was wszystkich za moje zachowanie, ale ten sposób, w jaki Sebastian Wątroba oraz zero zero mnie naśladowali już mnie przerastał.
Dlatego więc, jeśli jeszcze admin ich nie zablokował, oraz nadal będą pisać pod moimi tekstami że jesteście posrani itp. nie zwracajcie na to uwagi.
Pozdrawiam.
Shiroi Ōkami
13.09.2016
...
Jakaś gównoburza mnie ominęła? :(
TeodorMaj
13.09.2016
Shiroi, gównoburzą bym tego nie nazwał. Raczej przypominało to rozrojenie jaźni i dogadywanie samemu sobie, ale jak napisał detektyw, to nie on, więc się już nie czepiam (ale czy wierzę w to, to to już inny temat) ;)
Shiroi Ōkami
13.09.2016
Rozumiem, dzięki, Teo XD Aż potem zajrzę i przeczytam ;D
Johnny2x4
13.09.2016
Eee? wszystko okey?
detektyw prawdy
13.09.2016
Po 1 - NIGDY NIE WCHODZĘ NA KOMÓRKĘ.
po 2 - po jaką cholerę miałbym zakładać nowe konto i pisać naprawde przepraszam ze zachowalem sie wczoraj jak kretyn po prostu seb. watroba i zz. przeszli wg??? napisałem wszystko co miałem w poście wyżej - itam. wczoraj, z nudów napisałem wiersz ,,pin tem PON".
Nic szczególnego, ci którzy czytają moje teksty jak zwykle dali jedynki itp.
Ale pojawił się Sebastian Wątroba oraz Zero Zero.
Pisałem wam, że to nie ja ale mnie nie słuchaliście. każdy pisał rzeczy typu ogarnij się, lecz się itp.. Kiedy to naprawdę nie byłem ja.
Nie wiem co się stało z tymi trolami (?)
prawdopodobnie znudziło im się, lub mu, albo admin bloknął ich konta.
Serdecznie przepraszam was wszystkich za moje zachowanie, ale ten sposób, w jaki Sebastian Wątroba oraz zero zero mnie naśladowali już mnie przerastał.
Dlatego więc, jeśli jeszcze admin ich nie zablokował, oraz nadal będą pisać pod moimi tekstami że jesteście posrani itp. nie zwracajcie na to uwagi.
Pozdrawiam.

więc to ty jesteś chory psychicznie pedale.
Nuncjusz
13.09.2016
Ja przede wszystkim zgłaszam bezsensowne wątki
Nikogo tutaj nie obchodzą Twoje problemy psychiczne więc nam ich nie tłumacz
Z czymś takim najlepiej się udać do Poradni Zdrowia Psychicznego, tam są fachowcy, którzy tym się zajmą, tutaj jest tylko Portal Literacki, więc pomyliłeś adres
Pozdrawiam
Shiroi Ōkami
13.09.2016
XDDD
Shiroi Ōkami
13.09.2016
Widzę, że admin usunął część postów, szkoda, że sam wątek nadal istnieje.
Nuncjusz
13.09.2016
no niestety...
Jared
13.09.2016
detektyw prawdy
13.09.2016
Nie posiadam konta shiroi2.
Na chwilę obecną mam tylko dwa konta - alterkonto233 oraz detektyw prawdy, więc w podróbki nie wierzcie.
MrJ
13.09.2016
Zakładam, że na chwilę obecną wszyscy kładą masowego wała na to jakie masz konta, przestań robić sobie atencje i spoko. Nikt nie skarży się na trolle, nie przeprasza za nich, więc po co ty miałbyś to robić? Odpowiedź jest jasna i kryje się w pierwszym zdaniu. Jeśli przeczytasz je kilka razy sam na to wpadniesz
detektyw prawdy
14.09.2016
Nie mam zamiaru tracić na Ciebie czasu.
Jared
14.09.2016
Niech ktoś zgłosi tego głąba wyżej i Shiroi2 przy okazji też, bo coś czuję, że ja zostanę zignorowany, jak napiszę :C
Nuncjusz
14.09.2016
Obawiam się, że ja też zostane zignorowany, bo ostatnio sporo spamuję sołtysowi zgłaszając wątki do usunięcia
Ma mnie chyba już dość
Notabene, przy okazji zgłaszania wątków też zgłaszałem autorów tychże z sugestią o co najmniej bana, niestety, Sołtys w takich razach wykazuje dziwną niechęć i postawę pasywną
Shiroi Ōkami
14.09.2016
Komentarze Shiroi2 usunięte, mam nadzieję, że została zbanowana, dziękuję, Adminie!
Nuncjusz
14.09.2016
Brawo Shiro! :)
Joker
14.09.2016
Brawooo
Joker
14.09.2016
Naczelni policjanci opowi
Joker
14.09.2016
Te pisałem parę razy i usunął niektóre
Nuncjusz
14.09.2016
Liga Sprawiedliwych - to lepiej brzmi :)
60secondsToDie
14.09.2016
Czemu to podbijacie, ehh.
detektyw prawdy
14.09.2016
?
co wy tacy, że nie chcecie zakładać śmieciowych wątków? ja rozumiem że trollingi itp. ale sprawy ,,na długo" w Pitoleniu już raczej się nie napisze. Ten wątek nie ma po co usuwać, sam odejdzie w zapomnienie, bo to nie trolling tylko PRZEPROSZENIA I WYJAŚNIENIA.
,,Smieciowe wątki"...
lol.
60secondsToDie
14.09.2016
Śmietnisko, tyle

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji