Przygarnę betę od zaraz !

olga.neilwood
22.09.2016
Hej! Szukam bety, która pomoże mi ogarniać moje opowiadanie - Oczy w Ogniu. (http://oczy-w-ogniu.blogspot.com). Jeśli czytasz to i myślisz, że to coś dla Ciebie, to będzie mi bardzo miło. :) Najlepiej jeśli będziesz lubił/a science-fiction i klimaty trochę wojenne. Dodatkowo cenię w becie szczerość i konstruktywną krytykę. Jeżeli spełniasz te wymagania, nie brak Ci wolnego czasu i chcesz się trochę ze mną pozadawać, to pisz! :)
Akwus
22.09.2016
Jesli bede miał chwilę w weekend, to z przyjemnością zerknę. Zdecydowanie moja tematyka :D
olga.neilwood
22.09.2016
Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Neli
23.09.2016
To trochę nie moje klimaty, może kiedyś zajrzę, a wtedy na pewno pozostawię po sobie komentarz. Ja natomiast, aby nie zakładać nowego wątku, a posłużyć się tym, chciałam zachęcić osoby, które lubią czytać romanse do przeczytania mojego ,,Nigdy". Przydałby mi się ktoś, kto wytknie mi wszystkie błędy (za ortograficzne również będę wdzięczna, ale na myśli mam tu głównie fabułę, wydarzenia, uwagi). Chciałabym szczerej opinii, ale raczej takiej niekoniecznie miłej, wytknięcie mi wszystkich wad. Powtarzam SZCZEREJ. Zapraszam!
Okropny
24.09.2016
Do eleny napisz ;)
MrJ
24.09.2016
Chciała opinii, nie zmieszania z gównem
Okropny
24.09.2016
Ale miała być osoba, co lubi romanse i wytknie błędy...

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji