Publikowanie na innych portalach

Katarzyna Kardys
13.10.2016
Mam pewne opory czy publikować te same opowiadania na innych portalach. Czy robicie tak? Wydaje mi się to trochę wykorzystywaniem uwag komentujących. Nie wiem, ale chyba nie będę tego robić.
Nazareth
13.10.2016
Ja publikuję. To dobry sposób by dotrzeć do szerszego grona czytelników. Chociaż na innych stronkach, raczej nie ma takiego ruchu jak tutaj.
Nuncjusz
13.10.2016
Robię tak bo nie widzę żadnego sensownego powodu by tak nie robić
Nuncjusz
13.10.2016
Robię tak bo nie widzę żadnego sensownego powodu by tak nie robić
Nuncjusz
13.10.2016
Robię tak bo nie widzę żadnego sensownego powodu by tak nie robić
Nuncjusz
13.10.2016
Kurwa net z telefonu
Arysto
13.10.2016
To twoje dzieło.
Masz do niego wszelkie prawa autorskie (chyba że podpisałaś klauzulę, umowę, kruczek na wyłączność), więc możesz publikować to gdziekolwiek chcesz, w celu zebrania jak największego feedbacku i zyskania możliwie najszerszego spektrum opinii na temat twoich dzieł.
Ty masz z tego profity. A szczerze mówiąc - nie sądzę, by ktoś się obraził, że umieściłaś opowiadanie na innej stronie niż ta jedyna słuszna.
Katarzyna Kardys
14.10.2016
Tu chodzi bardziej, że jako adept wykorzystuje Waszą wiedzę i pomoc w postaci komentarzy korygujących moje błędy. Być może niepotrzebnie mam obiekcje. Dziękuję.
Niemampojecia96
14.10.2016
Po to są te komentarze.
Perzigon69
14.10.2016
Też publikuję na kilku portalach, jeśli akurat coś wydaje mi się naprawdę okej i warte do powielenia. I jak na razie nikt mi z tego powodu wątów nie robił. W końcu to moja praca, jak już zaznaczył Arysto :)
Nazareth
15.10.2016
Katarzyno, nikogo nie wykorzystujesz. Ludzie dokonują tych korekt z własnej nieprzymuszonej woli i nie myśl, że sami nie odnoszą korzyści dokonując korekty. To również jest sposób na szlifowanie swojego warsztatu.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji