Pytanie opowiadanie

Holly2004
12.11.2015
Mam do Was pytanko: Czy jest sens kontynuowania mojego opowiadania Biały Wilk? Bo ostatnio zauważyłam, że nikt nie komentuje i nie ocenia. To jak?
Alistair
12.11.2015
To już norma niestety. Powinienem cie zhejtować za nowy wątek ale już chren. Sam moze rzuce okiem jak bede mial chwile
elenawest
12.11.2015
Przeczytałam twoje opowiadanie teraz, bo zaintrygowałaś mnie swoim pytaniem. Szczerze powiedziawszy nie dziwię się, że go nikt nie czyta. Sorki, ale będę brutalna. Nie zastosowałaś się do żadnej rady, jaka dały ci dziewczyny. Akcja leci tak szybko, ze można się w tym wszystkim pogubić. Dialogi są suche, opisów praktycznie brak, a całe opowiadanie jest bardzo banalne. Postaraj się albo je poprawić i dodać ponownie albo po prostu napisz coś innego, tylko się do tego przyłóż
Sileth
13.11.2015
Po części zgadzam się z eleną. Również zerknęłam i opowiadanie wydaje się przeciętne, szczególnie na początku. A później wprowadzasz niewiele zmian.
Jednak moim zdaniem jest też inny tego powód. Na opowi nie ma obserwacji ani powiadomień i n niekiedy trudno zauważyć czy opowiadanie, które czytaliśmy ma już nowy rozdział czy jeszcze nie.
KarolaKorman
20.02.2016
Odpowiadam na pytanie Karo tutaj, żeby nie zaśmiecać porad.

Czy robimy akapit zaczynając opko o d dialogu?

Ja robiłam w tej bitwie i nikt nie zwrócił uwagi, że jest błąd, ale mam wcześniej cytat więc on może robi akapit. Zajrzyj jak to wygląda. Generalnie / ?nie wiem skąd takie słowo przyszło mi na myśl/ Gdybym nie wstawiła tam cytatu to nie robiłabym akapitu.
Akwus
20.02.2016
KAŻDA nowa perspektywa, przeskok pomiędzy bohaterami, zmiana miejsca, czy czasu akcji, to NOWY akapit. Łącznie z pierwszym, bez znaczenia, czy to dialog, czy narracja :)
Karo
20.02.2016
Dziękuję bardzo drodzy koledzy i koleżanki ;)
Jared
20.02.2016
Delteted. A chcialem zajrzec :c
Jared
20.02.2016
^Deleted, gat dammit. T-T

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji