RP numer trzy

Slugalegionu
06.08.2015
Chyba każdy wie o co chodzi: ) Fantasy czy sfi-fic?
xnobodyperfectx
06.08.2015
Nie chcę sci-fi. D:
Slugalegionu
06.08.2015
No to fantasy: )
xnobodyperfectx
06.08.2015
Trzeba wymyślić świat.
Slugalegionu
06.08.2015
To ja rzucę nazwę.

Unoigelaguls.

Nada sięXD
LinOleUm
06.08.2015
Sci-fi byłoby lepsze, no ale cóż.
Zaklepuję sobie demona!
Slugalegionu
06.08.2015
No to ja będę nekromantą: )
LinOleUm
06.08.2015
Chociaż po namyśle.
Wole być syrenem.
I to i to w moich uniwersach wygląda jak kobieta.
Jestem sobie syrenem i będę nazywać się Shiyon.
Slugalegionu
06.08.2015
A ja jako pan tajemniczy nikomu się nigdy nie przedstawiam: )
xnobodyperfectx
06.08.2015
To co tworzymy postacie? W sensie, wiem Lin, że masz już. xD
Slugalegionu
06.08.2015
U mnie już gotowa: )

Bezimienny nekromanta: )
xnobodyperfectx
06.08.2015
Troche słabo.
xnobodyperfectx
06.08.2015
Idę pyknąć rundkę w lola i napiszę.
Slugalegionu
06.08.2015
Wysuszony staruszek, sprawiający wrażenie, że jest starszy od świata. Zawsze toważyszu mu nieumarły krók, wokół którego unosi się zapach rozkładu. Swój fach opanował właściwie przypadkiem, mianowicie kiedy zginął jego ukochany pies, odkrył, że poświęcając ptaszka może go ożywić. Robił więc to w kółko, aż został nekromantą. Nosi się tak, jak normalni starcy.
LinOleUm
06.08.2015
No to lecę z opisem c;
Shiyon
Lat: 29
Wzrost: 1.53 m
Waga: 31,5 kg
Jest wątłej budowy ciała. Ma krótkie, nierówno przystrzyżone czarne włosy i tego samego koloru oczy. Jest raczej małowmówny. Niektóre fragmenty jego ciała pokrywają łusk, na karku zaś ma ukryte skrzela. Ma raczej kobiecy typ urody, mimo iż traktuje swoją płeć bardzo poważnie i stara się zaprzeczyć pozorom poprzez ubiór i fryzurę.
Jest skryty i cichy, rzadko się otwiera przy innych. Jego usposobienie jest raczej wrogie, nieufne. Wcześniej pracował jako skrytobójca. Obecnie jest oberżystą w karczmie "Nad Hiyriem".
Uwielbia nalewki miodowe i bywa perwersyjny.
Jego umiejętności zaniknęły wraz z wiekiem, obecnie jest jedynie dosyć szybki i zwinny, do tego włada częściowo telekinezą.
Nie znosi zwierząt i ludzi, patrzących na niego z góry.
MrJ
06.08.2015
Lubie takie zabawy ale chyba nie mam jak brac w nich udzial ustawicznie. Ale takie pytanie taumaturgia przejdzie? Jakby co to technologia wspierana magią
Radziwił
06.08.2015
Jak można się dołączyć to wchodzę. Moja postać.

Młody mężczyzna, elf. Myśliwy, świetny łucznik i troper. Ubiera się lekko i w kolory maskujące. Sam wyrabia strzały i łuki oraz oprawia zwierzynę by sprzedać i wyrzyć. Las traktuje jak dom. Jest bezlitosny dla drwali i kłusowników. (Nie jest dzieckiem kwiatów. Nie robić mi z niego hipisa). Dość towarzyski i radosny.
LinOleUm
06.08.2015
Owszem, chyba tak. To ciekawe wyjście :w:
Slugalegionu
06.08.2015
Ja nie widzę problemu: )
LinOleUm
06.08.2015
Kurczaczki, to kiedy zaczynamy?
Jezu, kocham RP, a teraz ni miałam nic do roboty.
xnobodyperfectx
06.08.2015
Rasa: Driada
Imię: Ahri
Wiek: 24
Wygląd: Ma 176 cm wzrostu. Długie brązowe włosy, zielone oczy. Nosi okulary, w czarnych oprawkach. Inteligentna, niezbyt przykłada uwagę do swojego wyglądu, woli się skupić na studiowaniu książek. Posiada na rękach coś na wzór "znamion", brązowe zapiski w starym języku. Posiada trochę szpiczaste uszy.
Wady: Niezbyt kontaktowa, inaczej aspołeczna, czasami niezdarna.
Nie przepada za narcyzami i bubkami, którzy chcą się wywyższać.
Slugalegionu
06.08.2015
Nie wiem, może teraz?
xnobodyperfectx
06.08.2015
Em... Jak chcecie.
Slugalegionu
06.08.2015
No to zaczynam: )
Sileth
06.08.2015
Eileen Mysenthi liczy sobie już 392 wiosny, ale ciągle utrzymuje wygląd 26latki. Jest Dhampirem - córką Wampira i ludzkiej kobiety. Odziedziczyła większość zdolności po ojcu i nie są one wiele słabsze. Od matki otrzymała jedynie niektóre cechy wyglądu i ludzkie uczucia, które niezbyt jej się przydają. Może żywić się krwią lub zwykłym pokarmem, ale jedynie to pierwsze pozwala jej na długowieczność i korzystanie ze swoich umiejętności. Jej sposobem na zarabianie jest bycie Łowcą i Płatnym Zabójcą.
Eilee jest bledsza niż przeciętny człowiek, ale utrzymuje się to w normie. Nie jest ona wyczulona na słońce jak Wampiry, ale nie lubi na nim przebywać. Jej zęby są nieco zaostrzone. Włosy ma takie jak jej matka, czyli kasztanowe z kilkoma czarnymi paskami. Sięgają one do pasa, ale zazwyczaj są związane w luźny warkocz na boku. Oczy srebrne, lekko skrzące się gdy pada na nie blask księżyca. Nie jest ona wysoka, ani niska - mierzy 168cm wzrostu. Jest też szczupła i wysportowana.
Świetnie posługuje się sztyletem i doskonale strzela z łuku. Potrafi też się skradać. Niestety nigdy nie nauczyła się pływać i panicznie boi się dużych głębokości.
Jej charakter nie jest jednym z tych przyjemnych. Posiada wiele wad i zaledwie kilka zalet. A są nimi inteligencja, spryt i rezolutność. Dziewczyna jest przede wszystkim wredna i bezczelna. Jej upartość nie zna granic. Najczęściej jest w stosunku do innych chłodna i poważna. Zawsze zachowuje zimną krew.
Nie można określić po której stronie stoi - Dobrej czy Złej. wykonuje po prostu zlecenia dla tych, którzy jej płacą.
MrJ
06.08.2015
Sileth, czyżby Pathfinder i Dhampiry?
Też się dodam.

Kevan Shilkastri jest zwykłym człowiekiem skażonym przez magię, co owocuję błękitnymi blizno tatuażami na plecach i prawym ramieniu. Nie potrafi zbyt dobrze korzystać z mocy, został więc taumaturgiem, magicznym technologiem. Dzięki temu udało mu się stworzyć pierwszy, bardzo niestabilny, rodzaj broni palnej. Z reguły pracuje dla klasy rządzącej.
Z wyglądu niepozorny, chudy dwudziestotrzylatek, w lekkim pancerzu wzmocnionym stalą. Na lewą dłoń ma nałożoną rękawicę przypominającą rękę golema, będącą metodą kanałowania magii. Jest średniego wzrosstu(176), blondyn, choć kilka pasm włosów sczerniało od magii. Z twarzy ani przystojny ani brzydki, wiecznie sam może nie będzie.
Z reguły walczy przy użyciu rękawicy i strzelby własnej budowy(bardzo wolnostrzelnej). Czasem gdy trzeba sięga po magię, wykorzystując ją jako bomby lub granaty.
Z charakteru przyjemniaczek, lekko nieogarnięty, choć miły, czasem lubi się droczyć. Boi się trochę nieludzi, ale nie jest rasistą. Chce być podziwian, jednak nie sili się by być wyjątkowym.
Sileth
06.08.2015
Emm? Co? Niestety nie znam >.<
Dhampiry pochodzą z podań słowiańskich, jak i cygańskich i stąd je znam ;)
MrJ
06.08.2015
A spoko. Mało ludzi interesuje się takimi podaniami i jakoś częściej znają z Pathfindera. Piątka za zainteresowanie podaniami.
Sileth
06.08.2015
Hah, Dzięki ;)
Ja tam lubię poczytać mity, podania itp :3

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji