Rysunki postaci - to było, ale nie umiem się do tego dokopać

LinOleUm
17.09.2016
Wpadłem na pomysł ilustrowania różnorakich postaci, o których napiszecie ludzie pod tym oto postem, na tym oto forum.
Możecie tu opisać ich cechy szczególne, ich wygląd, ewentualnie - mimikę twarzy i klimat, w jakim powinien być utrzymany rysunek.
Ci, którzy woleliby konsultować się na bieżąco w trakcie tworzenia portretu ich postaci, oto mój mail:
filusinsky.pv@gmail.com <---- tuta mogę wam wysyłać poszczególne etapy i konsultować się z wami na temat wyglądu i ewentualnych zmian.
Wykonuję:
>Headshoty (portret od ramion w górę)
>Chibi
>Half-shoty (postaci od pasa/połowy ud w górę)
>Fullbody (cała postać)
>EWENTUALNIE z tłem, chociaż tego akurat się uczę.
Nie jestem najlepszym rysownikiem, ale stwierdziłem, że mogę przecież łączyć swoje dwie pasje i w dodatku sprawić tym komuś jakąkolwiek przyjemność.
Rysuję w swoim stylu (realizm robię tylko na zamówienie, za opłatą).
Enjoy ;)
Iskierka
17.09.2016
Idę szukać. Zobaczymy, ile mi to zajmie
Iskierka
17.09.2016
Nie mogę! Trzydziesta strona i dalej się nie da! Dlaczego?! Wpadnę w czarną rozpacz
LinOleUm
17.09.2016
A o co dokładnie chodzi, Iskra?
Jared
17.09.2016
Okropny
17.09.2016
Jak chcesz, nabazgraj Mosiężnego z mojej pulpy ;)
LinOleUm
17.09.2016
No to mam lekturę na następne nudne dni spędzone w blisko nieokreślonych miejscach - dziękuję:)
Okropny
17.09.2016
Dawaj znać komentarzem ;)
narysuj mnie ładniejszego
60secondsToDie
17.09.2016
Eee, a myślałam, że chodzi o to, byśmy wrzucali tu swoje rysunki postaci. Po co komuś zlecać, skoro samemu można to zrobić?
Okropny
17.09.2016
Ola, chcę zobaczyć, jak wyjdzie?
Jared
17.09.2016
Ja bym chętnie zobaczył jak ktoś rysuje Havel The Rock, ja się dopiero uczę tego rzemiosła, a rysunki Havela w google mnie jakoś nie przekonują, co innego arty :C Niemniej, patrzyłbym :3
LinOleUm
17.09.2016
Chodzi mi raczej o to, że chciałbym poćwiczyć rzemiosło, a nie, aby ktokolwiek cokolwiek mi zlecał. Po prostu chcę potrenować wizualizację i technikę rysowania, to tyle :)
Iskierka
17.09.2016
Przepraszam. Po prostu wielu ludzi nie szuka wątków z lenistwa i zaśmieca forum, bo im się poklikać nie chce. Irytuje mnie coś takiego, a jak jeszcze to lenistwo biorą za jawne usprawiedliwienie powielania wątków... Przepraszam
LinOleUm
17.09.2016
Nie, nie Iskra, spokojnie, nie masz za co przepraszać. Mnie też to irytuje, ale takiego posta wstawiłem.. O matuchno. Dwa lata temu? Półtora roku? Mniejsza.
Chodzi o to, że był mocno nieauktualny.
MaryRosenrot
18.09.2016
Narysuj moją Liliane i Rosenrot z Obudź się i żyj <3
KarolaKorman
18.09.2016
Lin, w Twoim profilu widnieje: Kobieta, 16 lat, a ty piszesz o sobie -em, zgłupiałam, ale to nie zmienia fakty, że gdybyś miał/a ochotę przeczytać mój wiersz Śmierć po kąpieli, chętnie zobaczyłabym jak ją sobie wyobrażasz :)
KarolaKorman
18.09.2016
* faktu :)
KarolaKorman
18.09.2016
I gdyby to nie był problem ,,>Fullbody (cała postać)'' :)
Efria
18.09.2016
LinOleUm, fajna inicjatywa to najpierw, popieram rozwijanie się, dodam więc Ci trochę wyzwania, więc możesz całkowicie popłynąć w kwestii wyglądu, jednak ważny dla mnie jest klimat.
Mężczyzna, około czterdziestki. Niewzruszony, tajemniczy o oczach pełnych gwiazd, uparty realizator jednego celu.
Cytatem przewodnim niech będzie parę słów, które Ci za chwilę niżej wkleję.
LinOleUm
18.09.2016
Oii, Karola, już zmieniam. I dam z siebie wszystko.
Efria, postwaram się zrobić co w mojej mocy.
Efria
18.09.2016
"Bezwzględnego mordercę ludzkich tajemnic ukrytych gdzieś w odmętach świadomości." - tu te parę słów, niżej wysyłam ciut więcej:

"Zamknął na chwilę oczy, wiedząc, że teraz Castiel jest inny. Wiedział, że to nie wynika ze strachu. Milioner siedzący przed nim nie bał się przeszłości, zaakceptował ją i wyciągał z niej wszystko, co stało się teraz dla niego szansą. Manipulował, budował, wykorzystywał niczym polujące zwierzę, brał to, co mu się należało, aby utorować sobie drogę do wolności. Sięgał po wszystko, bo to wszystko oddać potem we władanie osobom zagubionym, w których rozbudził drzemiącą siłę.
Przywódca. Nawet on, straszy od niego o dwadzieścia lat, czuł się jak malutki kurczak pod skrzydłami smoka. Spokojnego, nieziemsko opanowanego i cierpliwego, powoli krok po kroku realizując swój plan. Bezwzględnego mordercę ludzkich tajemnic ukrytych gdzieś w odmętach świadomości. "

Jakiej formy chcę? Chciałabym, jak wspomniałam, abyś popłynęła. Spróbowała sobie wyobrazić klimat cytatem :D pobaw się, a jeśli chodzi o czas, to no problemo xD takie trochę małe wyzwanie z mojej strony
Efria
18.09.2016
LinOleUm, trzymam kciuki :D fajnie, że się rozwijasz, oglądałam nie raz twoje postacie, więc sądzę, że wyszłoby z tego, coś interesującego. :D
Ewoile
18.09.2016
LinOleUm, w wolnej chwili zaglądnij na skrzyknę pocztową ;))
Elizabeth Lies
18.09.2016
Zainteresowało mnie to. Jeśli będziesz miała czas i będzie Ci się chciało, możesz wykonać coś dla mnie. Bardzo ciekawi mnie efekt. Podeślę Ci kiedyś opis na maila. Kiedyś to u mnie tak do tygodnia.
LinOleUm
18.09.2016
Dam z siebie wszystko, w wolnej chwili na pewno usiądę#
Upadły(D.F)
18.09.2016
Przyznam ci mi się by przydał husarz :) Jeżeli oczywiście byłbyś tak dobry i go naszkicował (wszak nie znam się na malarstwie ) :)
LinOleUm
18.09.2016
Nie uprawiam malarstwa, robię raczej proste prace, dopiero się uczę, więc nie są idealne, co.prawda.
Spróbowałbym :)
Upadły(D.F)
18.09.2016
Byłbym bardzo wdzięczny :) Nawet mógłbym wierszyk o tym napisać :D
detektyw prawdy
21.09.2016
http://sketchtoy.com/67477350
detektyw prawdy
21.09.2016
iluzja mojego autorstwa http://sketchtoy.com/67477362
LinOleUm
23.09.2016
trolls not allowed here y'hear

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji