Salka katechetyczna - rozmowy na temat wiary, duchowości, rodziny, związków kobiety z mężczyzną, grzechu. Dla katolików i wszystkich otwartych na pogłębioną dyskusję.

Neurotyk
26.08.2016
Jak wyżej:)

Szczęść Boże
Shiroi Ōkami
26.08.2016
Neuro, zjedz snicersa. Serio, po co takie wątki?
Neuro, ja Cię szanuję, ale już nawet praktykująca katoliczka ma dość, plz staph ._.
Neurotyk
26.08.2016
Jutro wstawię jakiś temat o rodzinie, miłości:)
Jared
26.08.2016
Neurotyk, chyba jesteś z deka jebnięty :C Przykro mi
Neuro, przestań. Robisz to, bo chcesz dopiec niektórym tutaj a nie z idealistycznych pobudek. Przestań się miotać i wyjdź z internetu.
Neurotyk
26.08.2016
Jared, to taki katolicki bar dyskusyjny:) Mam nadzieję, że Cię nie razi, a jak tak, można nie czytać:)
Jared
26.08.2016
Razi mnie tylko żeś taki uparty, schowaj dumę do kieszeni i odpuść ._. Przegrałeś z założeniem pierwszego wątku :/
Shiroi Ōkami
26.08.2016
Pogrążasz się coraz bardziej, Neuro. Nie zawsze trzeba na siłę w coś brnąć. Czasem to odpuszczenie jest wygraną i tak jest w tym przypadku. Nie musisz nikomu niczego udowadniać.
Neurotyk
26.08.2016
Oczywiście można i tutaj Jared, promować naturalne odruchy:)
Jared
26.08.2016
Burkasz sarkazmem, ale wiesz, że przegrałeś. ^^ Sycę się Twoją porażką, sycę. :)
Neuro, przestań robić szopkę z katolicyzmu. Boga nie ma w internecie, ta dam! Wstyd mi za Ciebie, Shiro ma rację.
alfonsyna
26.08.2016
Naturalnym odruchem niektórych tutaj powinno być teraz jebnięcie się w łeb dowolnym narzędziem w celu utraty przytomności, a co za tym idzie - zaprzestania robienia z siebie pośmiewiska, a z forum jeszcze większego śmietniska (a do niedawna jeszcze mi się wydawało, że już gorzej nie będzie - o, słodka naiwności!). Idźcie już lepiej spać.
Okropny
27.08.2016
Pozwolę sobie na cytat: "pielęgnowanie naturalnych postaw seksualnych da siłę i wiare osobom chwiejnym pod względem orientacji seksualnej, czujących się zagubionymi w mnogości alternatyw" a jak Nazaretowi mówiłem, to mi nie wierzył.
Jared
27.08.2016
Ja też jakoś nie wierzę ;__;
Johnny2x4
27.08.2016
Denny wątek i zaśmiecanie forum
Marethyux
28.08.2016
A ja tak bardzo chciałabym wiedzieć o co chodzi z tymi wszystkimi wątkami...
Nuncjusz
28.08.2016
Wielka Wojna Religijna dała taki pomiot
Freya
5 miesięcy temu
Ten tesz jest wporzo....
Canulas
5 miesięcy temu
I na czasie

Część postów została ukryta (87)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Fundamentem cywilizacji człowieka jest ponoć obietnica, a branża ślubów to ponoć największa i najprężniej rozwijająca się branża tego globu. Dziw zaprawdę, że to się trzyma od tysiąc-ponoć-leci. Populistyczna gadka ma w sobie widocznie jakąś słodycz - ludzie wolą sobie wyobrażać, że może być lepiej niż żyć w świadomości, że jest dobrze - jest to ich jakieś chyba "modus operandi", "deus ex machina", czy inna równie mądra łacińska fraza. Kiedy już jest fajnie, zazwyczaj przychodzi jakiś pajac i mówi "A Wy, to się, kurwy, nie znacie na zabawie" - czar pryska, chomik cwałuje w kółeczku, żeby dogonić przeznaczenie.
Ozar
2 tygodnie temu
NS , Nie. To tylko pogląd, że stojące bardzo wysoko cywilizacje sie degenerują, staja się coraz słabsze, a barbarzyńcy tylko na to czekają, żeby ich pobić. Dlaczego upadł Rzym? Jak ktoś chętny moge napisać !
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Podobno u osobników rozwiniętych cywilizacji pojawia się tzw. regres kory mózgowej. Wiesz - jak "wszystko" jest łatwo dostępne, to nastolatki nie potrafią se buta wiązać i biletu skasować - widziałem takie przypadki, a to nie była młodzież ze szkoły specjalnej. Jak większość cywilizacji funkcjonuje na takim skilu jeżeli chodzi o zdolność oceny zagrożenia, to czemu się dziwić? Morawiecki powiedział, że jest zajebiście, to niby jak, kurwa, jest?
Ozar
2 tygodnie temu
Ano jest tak jak głosi oficjalna propaganda hahahahah czy superek. Tak już u nas jest od setek lat nie ma jak dobry PR. A jak jest naprawdę? proponuje ci posłuchać red. Michalkiewicza, albo Krzysztofa Karonia, oni mówią jak jest naprawdę. Ci ludzie próbują obudzić Polaków, pokazać gdzie żyjemy i jak jest, kto nami rządzi itd. jak chcesz poznać prawde to ich posłuchaj. To nie propaganda mediów.
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Ozar, dzięki za zabawny komentarz, jednak mam podejrzenie, że Ty to poważnie do mnie napisałeś. Wiesz, ja mam dość tych gimbiarskich kaznodziejów typu Max Kolonko, którzy mówią "Jak jest", albo Morozowskiego, który mówi, że "Tak jest." Użyj rozumu. Rzeczywistość to wypadkowa tak wielu czynników, że jakiś kretyn typu Miłakiewicz nie jest w stanie pewnie nawet dobrego tekstu na podryw wymyślić, a będzie tu teorie nt. rzeczywistości posuwał jak niestrawne pączki faszerowane pseudoprawdą. Nie chce mi się kłócić z kolejnym internetowym oszołomem, więc zapytam tylko: Czy tak się zachowuje poważny człowiek z aspiracjami na mesjasza: https://youtu.be/-ShwaBHvwQU ? Jeżeli Twoim zdaniem tak, to proponuję, żebyś od razu wziął gwoździe i młotek, nałożył na siebie wieko trumny i przybił wieko na twardo do burt. Amen. Przecież ja Michałkiewicza to nie jestem w stanie dłużej niż 14 sekund słuchać z zamkniętym scyzorykiem. Ja jebe. Ozar. Miałem Cię za rozgarniętego.
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Michalkiewicz*
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Kononowicz też próbował obudzić Polaków hasłem, że "nie będzie niczego". A że Michalkiewicz ma garniak zamiast obrzyganego sweterka to tylko tzw. mało znaczący detal.
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Poziom polskiej debaty publicznej:
Max Kolonko - alternatywna prawica: Mówię jak jest.
Andrzej Morozowski - kryptoNWO: Tak jest.
Paweł Kukiz - ekstremistyczny rewolucjonista: Bo tutaj jest jak jest - po prostu jest.
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Tak serio, to z tym podrywem i Michalkiewiczem ostro zablefowałem, bo typ wygląda na niewąskiego jebakę.
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Ritha - Dziękuję dobra Parafianko! Z świecka się witam - witam. Z poświeceniem Twym (znów Parafinaka Ritha) odkopany był wątek, ale jakoś tak zbiegła się mowa o interwencji sił mundurowych w czasie, a ja jeszcze sutanny nie miałem, to tak bez munduru, to cywil, tako nie poszedłem (tutaj), tak mi i etat chyba przepadł…

Ech, ale ze mnie obibok - było po ten mundur (sutannę) posłać umyślnego a mnie się skinąć nie chciało - w sumie jak dla księdza to cecha pozytywna może, ale czy u świeckiego też?
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Zaraz, ale to miał tu przyjść kałan, czy mesjasz, bo ja tak średnio może skojarzyłem i to dobrze, że akurat bez sutanny byłem.
yanko wojownik
2 tygodnie temu
marok - wybawco (Ritha już po spowiedzi - bezgrzeszna), cieszę się, że masz aspiracje mesjańskie. Obejrzyj Żywot Briana i... tego - ta końcowa piosenka bardzo pociesza.
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Właśnie przeczytałem temat wątku - do końca, do prawej strony, zacząłem od lewej i maksa...
Ritha
2 tygodnie temu
yanko :))
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Ritha ::)
yanko wojownik
2 tygodnie temu
tzn. :))
Nuncjusz
2 tygodnie temu
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Legacie :)
Ritha
2 tygodnie temu
Słodziasznie :)
yanko wojownik
2 tygodnie temu
tj. Eminencjo...
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Ładnie
Ritha
2 tygodnie temu
Widzę, że wątek Ci się spodobał, to git. Hasaj radośnie. Może chcesz napisać tekst pod zestaw tw? Zajrzyj dwa wątki niżej
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Spodobał. Zajrzę, ale nie czuję się w mocy chyba na taką literaturę.
Ritha
2 tygodnie temu
Chyba troszeczkę przesadzasz ;)
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Wcale - czytam i strach mnie ogarnia - taki lęk.
Ritha
2 tygodnie temu
Masz postać i zdarzenie, gatunek dowolny i 3 tygodnie czasu. Nie widzę ryzyka.
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Skoro tak twierdzisz, to załapie się jak zaskoczy początek, żeby mieć trzy tygodnie.
Ritha
2 tygodnie temu
Eee, no powiedzmy, że kumam. Tak czy siak zachęcam. Odmeldowuję się. Pochwalony :)
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Na wieki wieków i "a" coś tam na końcu - tak jak w pacierzach.
yanko wojownik
2 tygodnie temu
Czy tak się godzi do kobiety? No kapłanom może, ale ja to bardziej zszamaniony.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji