Salka katechetyczna - rozmowy na temat wiary, duchowości, rodziny, związków kobiety z mężczyzną, grzechu. Dla katolików i wszystkich otwartych na pogłębioną dyskusję.

Neurotyk
26.08.2016
Jak wyżej:)

Szczęść Boże
Shiroi Ōkami
26.08.2016
Neuro, zjedz snicersa. Serio, po co takie wątki?
Neuro, ja Cię szanuję, ale już nawet praktykująca katoliczka ma dość, plz staph ._.
Neurotyk
26.08.2016
Jutro wstawię jakiś temat o rodzinie, miłości:)
Jared
26.08.2016
Neurotyk, chyba jesteś z deka jebnięty :C Przykro mi
Neuro, przestań. Robisz to, bo chcesz dopiec niektórym tutaj a nie z idealistycznych pobudek. Przestań się miotać i wyjdź z internetu.
Neurotyk
26.08.2016
Jared, to taki katolicki bar dyskusyjny:) Mam nadzieję, że Cię nie razi, a jak tak, można nie czytać:)
Jared
26.08.2016
Razi mnie tylko żeś taki uparty, schowaj dumę do kieszeni i odpuść ._. Przegrałeś z założeniem pierwszego wątku :/
Shiroi Ōkami
26.08.2016
Pogrążasz się coraz bardziej, Neuro. Nie zawsze trzeba na siłę w coś brnąć. Czasem to odpuszczenie jest wygraną i tak jest w tym przypadku. Nie musisz nikomu niczego udowadniać.
Neurotyk
26.08.2016
Oczywiście można i tutaj Jared, promować naturalne odruchy:)
Jared
26.08.2016
Burkasz sarkazmem, ale wiesz, że przegrałeś. ^^ Sycę się Twoją porażką, sycę. :)
Neuro, przestań robić szopkę z katolicyzmu. Boga nie ma w internecie, ta dam! Wstyd mi za Ciebie, Shiro ma rację.
alfonsyna
26.08.2016
Naturalnym odruchem niektórych tutaj powinno być teraz jebnięcie się w łeb dowolnym narzędziem w celu utraty przytomności, a co za tym idzie - zaprzestania robienia z siebie pośmiewiska, a z forum jeszcze większego śmietniska (a do niedawna jeszcze mi się wydawało, że już gorzej nie będzie - o, słodka naiwności!). Idźcie już lepiej spać.
Okropny
27.08.2016
Pozwolę sobie na cytat: "pielęgnowanie naturalnych postaw seksualnych da siłę i wiare osobom chwiejnym pod względem orientacji seksualnej, czujących się zagubionymi w mnogości alternatyw" a jak Nazaretowi mówiłem, to mi nie wierzył.
Jared
27.08.2016
Ja też jakoś nie wierzę ;__;
Johnny2x4
27.08.2016
Denny wątek i zaśmiecanie forum
Marethyux
28.08.2016
A ja tak bardzo chciałabym wiedzieć o co chodzi z tymi wszystkimi wątkami...
Nuncjusz
28.08.2016
Wielka Wojna Religijna dała taki pomiot
Freya
4 miesiące temu
Ten tesz jest wporzo....
Canulas
4 miesiące temu
I na czasie

Część postów została ukryta (47)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ritha
miesiąc temu
Amen.
A pokuta?
marok
miesiąc temu
Niech poczucie winy będzie twoją pokutą, noś to brzemię i przemyśl wszystko w samotni
Ritha
miesiąc temu
Dobrze.
<dygła>
Basileus
miesiąc temu
Zara, zara! Ojcze Marok, odpuściłeś jej zanim zdążyła grzechy wymienić. To ta przeta nie dieła. Ritha, wymieniaj. Słuchamy...
Ritha
miesiąc temu
Tez mnie to zastanowilo, Basileus, że tak łatwo poszło, ale tera to juz jest za późno, gdyż jestem duchowo lekka jak piorko i juz nawet myślą nie chce wracać do tych mrocznych rzeczy.
Aisak
miesiąc temu
Co za cymbał grzmiący wontek utworzył?!
Ritha
miesiąc temu
Dochowny Neuro.
I to, uwierz, jeden z jego lepszych wątków.
Basileus
miesiąc temu
Aisak, bardzo potrzebny! Gdzie w innym razie Ritha i pozostali uzyskaliby grzechów odpuszczenie? Ojciec Marok pełni dyżur, więc może i ja kiedys skorzystam...
Margerita
miesiąc temu
Na pewno nie będę się przed nim spowiadać ani brać udziału w dyskusji
Margerita
miesiąc temu
W prawdziwym konfesjonale
Aisak
miesiąc temu
Jestem ATEISTKĄ.
Basileus
miesiąc temu
Moje gratulacje
Margerita
miesiąc temu
A ja jestem katoliczką
Aisak
miesiąc temu
A ja jestem perliczką
Canulas
miesiąc temu
Ja jestem mną, choć czasami nim
Tomek Bordo
2 tygodnie temu
Cieszę się, że znalazłem ten wątek. Przydałoby się go reaktywować.
Nuncjusz
2 tygodnie temu
No to reaktywuj. samo odkopanie to tylko wykopanie trupa z grobu
Tomek Bordo
2 tygodnie temu
Islamizacja Europy - co o tym sądzicie
Tomek Bordo
2 tygodnie temu
Podyskutujmy
Tomek Bordo
2 tygodnie temu
dzisiaj lewacy zaatakowali Magdalenę Ogórek pod siedzibą TVP
Aisak
2 tygodnie temu
oj, czyżby Ogórek dostała pomidorem?
Nuncjusz
2 tygodnie temu
Mizeria
Basileus
2 tygodnie temu
Islamizacja... Co myślę? To nieuniknione.Nie nie ma sensu opierać się czemuś co jest tylko kwestią czasu. My wymieramy, oni mnożą się na potęgę- taka kolej rzeczy. Ileś wieków wstecz nasi przodkowie byli na ich miejscu i wówczas Rzymianie rówbież darli łacha co z tą ich cywilizacją będzie. Upadła i po paru wiekach powolnego cywilizowania się powstała kolejna, a po naszej powstanie jeszcze jedna i tak w kółko aż w ziemie nie rąbnie asteroida a kurtyna nie pojdzie w dół. Czy za sto lat kogoś będzie ruszało to, że statystyczny polak modli się 5 razy dziennie i jest żółto-ciapaty? Nie, bo będzie to norma. Tylke w tym temacie i wiecej udzielać się nie zamierzam.
Ritha
2 tygodnie temu
Basil, nie chcesz napisać Tw? :3
Basileus
2 tygodnie temu
Rith, myślę, że pisarsko jestem cienki jak dupa węża, więc nie będę wam zaniżał poziomu. :)
Ritha
2 tygodnie temu
Czys Ty oszalał...
Ritha
2 tygodnie temu
Każdy moze napisac, to raz.
Po to to jest, by pisac lepiej, to dwa.
Bez przesadnej skromnosci, to trzy.
Dupa węza w salce katechetycznej... bardzo nieladnie, to cztery.
:P
Nuncjusz
2 tygodnie temu
Skoro nawet Marg pisze TW :)
Canulas
2 tygodnie temu
Bez sensu krępacja. Co się dzieje z tym narodem?
Basileus
2 tygodnie temu
Marok, Marok! Gdzie jesteś?! Potrzebuję spowiedzi. Na już!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji