Seksy Opowi. Powyżej 18

Moni
27.03.2016
Jest drobna różnica między tym, że wiesz o istnieniu czegoś i rozpoznasz to, a tym, że wiesz jak to się robi. Nie umiałabym się do tego zabrać, bo... Czy mogę mówić, że ściągam komuś ubrania? Opisywać miejsce, pozycje, kto jest na górze, a może to ma być tylko w mojej wyobraźni?
O-Ren Ishii
27.03.2016
Czemu powyżej 18 ;-; xD
Okropny
27.03.2016
Moni, jesteś poniżej 18, wypad ;)
Moni
27.03.2016
Bo jesteśmy (byliśmy) tu tylko Ty i ja, Ren. :3 *Zamyka drzwi na klucz*.
Okropny
27.03.2016
Moni, cyberseks to właściwie wspólna fantazja połączona z mniej lub bardziej wyrafinowaną masturbacją.
O-Ren Ishii
27.03.2016
Ale... Pójdę siedzieć! XD

Okropny, a mnie nie wyganiasz? XD
Neurotyk
27.03.2016
MONI, co będziesz robiła w tym wątku????
Okropny
27.03.2016
Ren, Ty jesteś chociaż rocznikowo bliżsiejszejsza.
Moni
27.03.2016
Zdobędę przyjaciółkę od różnych rzeczy o których nikt nic się nie dowie. :3
O-Ren Ishii
27.03.2016
Jeszcze tylko 3 miesiące!
Neurotyk
27.03.2016
Ren? Zakochalas się w niej?
O-Ren Ishii
27.03.2016
Uuu, Moni, to powodzenia! :D
O-Ren Ishii
27.03.2016
Neuro... Jak niby?
Neurotyk
27.03.2016
Moni i Ren będą się miziac:)
Neurotyk
27.03.2016
Cybernetycznie
Okropny
27.03.2016
Cyberzakochanie, platoniczne love, burza hormonów i dojrzewanie. Są ludzie z mojego rocznika, co przeżywali romanse z Nokią 3310, bo wibrowała zajebiście.
O-Ren Ishii
27.03.2016
Zakochanie to gruba sprawa. Ale to nie wątek od zakochiwania się :>>>
Neurotyk
27.03.2016
Od czego to wątek? Od telefonu w majtkach?
Okropny
27.03.2016
Tylko od szorowania. Neuro, w jakich majtkach, użyj wyobraźni...
O-Ren Ishii
27.03.2016
Neuro, Ty ograniczony... Ty! XD

Część postów została ukryta (82)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

MiMi02
27.03.2016
Kluczyk że stanika ? W Wielkanoc? Moni, ty bezwstydna bezbożnico!
Ech, ta dzisiejsza młodzież... Tylko seksy im we głowach, panie dzieju, tego ten...!
Okropny
27.03.2016
Neurotyk, skopiuję ci jeszcze raz, jakby jeszcze ktoś nie widział, jaki z ciebie heheszek

"Ren, prowo udane, można iść spać ;)"
"mamo, nasralem w gacie, czy mogę tak iść spać"
MiMi02
27.03.2016
,,mamo, Okropny jest okropny i dziwny!"
,,wiem kochanie, ale cóż, trudno, nic nie poradzę"
,,ale mamo!!!"
Neurotyk
27.03.2016
Dzięki Okropny:)
MrJ
27.03.2016
O wała z tym wątkiem chodziło?
MrJ
27.03.2016
Okej, niewazne, moja wiara w Opowi umarla na amen
Nuncjusz
27.03.2016
2 godz. temu
Tak serio, to nudny ten wątek jak flaki z olejem, zwłaszcza końcówka, która miała niby podniecać XD
Admin zlituj sie i spuść zasłonę milczenia na to coś :)
Okropny
27.03.2016
Mrj, jeszcze tu jesteś?
Nuncjusz
27.03.2016
Okropny jeszcze tu jesteś? Odpierdol sie od MrJ
Nuncjusz
27.03.2016
Ma takie samo chujowe prawo tu być jak i ty
Okropny
27.03.2016
To nie ja pojawiam się tylko po to, żeby ponarzekać, jak tu jest chujowo i jak nie czaję co się dzieje i czas usunąć konto, obrażam się na was, yo

Nuncjusz
27.03.2016
wam wolno srać każdym gównem? Strasznie się oburzacie jak ktoś na to sarka? To działa w obie strony
jemu wolno to pisać co pisze, podobnie jak wam srać gdzie popadnie
Nuncjusz
27.03.2016
100 razy wolę jego narzekania a od waszej "wolności słowa"
Nuncjusz
27.03.2016
zwłaszcza,że jego komentarzy jest raptem dwa, a waszych setki
Nuncjusz
27.03.2016
Kurwa, zatkajcie wszystkim mordy, macie tu monopol na pierdolenie
Okropny
27.03.2016
Podać maść na ból dupy?
Moni
27.03.2016
Tak właściwie to ten wątek nie jest w mojej opinii zbędny, skoro i tak zdarzają się rozmowy "od lat osiemnastu", to lepiej tutaj, bo "dzieci tu są". Ale z drugiej strony wyczuwam nadchodzącą w moją stronę gównoburzę za trzy, dwa, jeden...
Nuncjusz
27.03.2016
Okropny podaje te maść, przyda mi się bardzo
Moni, nic do ciebie nie mam Okropny niepotrzebnie wytargał ryja na MrJ
koniec
Okropny
27.03.2016
"Wytargał ryja" XD

Powiedział facet, który obrzucił mnie kurwami i chujami XD

Moni, luz. Po to ten wątek.
Nuncjusz
27.03.2016
nie wszystko było adresowane do Ciebie Okropny, niektóre były emocjonalnymi akcentami, takie tam konstrukty poetyckie
Okropny
27.03.2016
O, przepraszam.

"Wytargał ryja" XD

Powiedział facet, który obrzucił mnie (i innych) kurwami i chujami XD

Moni, luz. Po to ten wątek.
Neurotyk
27.03.2016
Każdy tutaj czegoś szuka, każdy ma prawo do emocji związanych z portalem:

MrJ – może(?) był uczestnikiem społeczności na opowi.pl, kiedy byli tutaj inni ludzie, inne tematy w wątkach, inny klimat forum. Wierzę nawet w to, bo przeglądałem stare wątki sprzed roku – naprawdę kiedyś było tutaj bardziej humanistycznie. Ma prawo zaglądać i wpieniać się na obecny skład narzucający treści na forum.

Nuncjusz (FilipzKonopii) – myślę, że podobnie jak MrJ. Dodatkowo ma inicjatywy, widać jest społecznikiem. Założył z nami Literkową Bitwę na Rymy, wymyślił nazwę, razem ustalaliśmy regulamin, cały czas, jak mantrę, powtarza, że potrzebny byłby admin działający, moderator forum (zgadzam się). Założył własne forum. Próbuje.

Okropny – jak sam mówi, jest na opowi dla taniej rozrywki, więc automatycznie nie warto traktować go poważnie, po prostu czerpie tylko zabawę z rożnego typu utarczek i jakiejś tam szermierki słownej. Ale jak mówię – jest, wedle jego słów, tutaj dla hecy, więc powinno Wam – Nuncjusz, MrJ – spływać to wszystko, jego słowa, jak woda po kaczce. Logicznie rozumując, bez obrazy Misiu.

To tyle o wielkiej trójcy.

XD
Moni
27.03.2016
Tak bardzo pominięta... Nie dostaniesz kluczyka. XD
Farfocel
27.03.2016
Nie ogarniam was ludzie. Na nowych, albo tych spoza waszych zamkniętych kręgów, jest foch za wątek o jedzeniu. Ale coś o seksach, żeby niewyżyci chłopcy mogli się podniecać? Czemu nie! I nie pierniczcie, że taki wątek jest potrzebny. Gdyby powstało coś w stylu ,,Erotyka w opowiadaniach", to by się wpisywało w kategorię "opowiadania".
A Okropny niech sobie robi hecę gdzie indziej. Tutaj nie ma admina,nie powinno się świadomie stać po kątach.
To tyle. Teraz mnie zjedźcie.
Okropny
27.03.2016
Neurotyk, zapomniałeś o swojej roli, arbitra, obserwatora i opisywacza tego, co i tak wszyscy wiedzą i jest jasne.

Widzę, że moje podejście sobie omawiacie, spieszę z objaśnieniem: Sęk w tym, że mając wybór: Pieklić się o byle gówno - lub po prostu być i nie traktować tego TAK SUPER POWAŻNIE... Wybieram to, po czym lepiej śpię. Polecam, zdrowy sen to podstawa.
Moni
27.03.2016
Wydaje mi się, że zapomniałeś czym jest zbędny wątek. Skoro ludzie chętnie tu gadają na temat oraz nie narzekają, to to nie jest zbędny wątek, a potrzebny. Nie ma tu pierniczenia. C:
Neurotyk
27.03.2016
Ha ha Okropny, inni lepiej śpią jak poważnie traktują życie, więc nie oceniaj, proszę innych, bo mówisz (" Polecam, zdrowy sen to podstawa") z własnej perspektywy, która nie jest objawieniem bożym, nie jest zapisana na kamiennych tablicach też :)

Inni śpią lepiej, jak przywiązują wagę do jakości tego portalu, jak MrJ, no a ja opisuję, co jest jasne i bardzo dobrze śpię. Wątpisz, daj argument, że źle sypiam. Dyskusja jest nierozstrzygalna.

"Polecam, zdrowy sen to podstawa"

Tanie insynuowanie.

Nuncjusz
27.03.2016
Neuro i inni
Forum stworzyłem nie po to, byście stąd uciekli czy cos
chodziło mi o jakis kanał ujścia dla waszego gadulstwa, zeby nie wszystko musiało tu sie rozgrywac,żeby była możliwość intymnego pogadania, czy to na czacie, czy w dowolnym watku czy wreszcie na PW,
intymnego, czyli nie na fejsie, gdzie są wasze dane i fotki
To tyle wyjaśnienia, nie podchodze do tego ambicjonalnie, chcę pomóc jakoś dopóki jest tu jak jest
Karo
27.03.2016
Niestety, ale Nunek ma rację...
Neurotyk
27.03.2016
Nunek ma rację, ale koledzy...

Powodem, dla którego tutaj woli się srać jest... profesjonalizm tego miejsca, który został oddany użytkownikom we władanie. Jest to po prostu spory portal i kusi, żeby tu zabłysnąć czym KTO umie :)
Nuncjusz
27.03.2016
no ale czym tu chcecie przede wszystkim zabłysnąć?
naiwnie sądziłem, że swoja twórczością literacką
wychodzi na to, że raczej sztubackim humorem i wywlekaniem brudów z własnego zycia
Okropny
27.03.2016
Napisałem "moje" i "wybieram", czyż nie?

Teraz już pitolenie dla samego pitolenia uprawiacie, mości państwo.

Idę coś napisać, żebyście mogli z wyższością nie przeczytać ;]

Miłej niedzieli :)
Neurotyk
27.03.2016
Nuncjusz

Hmm, Moni ostatnio opowiadała o dziewczynach i chłopaku, ja raczej nie zdradzam wprost szczegółów z życia :) Chyba, że chodzi o pisanie z Adelą, ale to gra pozorów, więc nic tam nie jest oczywiste. Dialog z mój z Adelą traktować można jak forma literacka, wystarczy dodać wasze didaskalia i macie to CZEGO pragniecie w podświadomości.

Co do innych użytkowników – zauważyłem, Nuncjusz, że jest sporo osób wywlekających, nie wprost, problemy z życia, piszą o tym wiersze i opowiadania, pod nimi, w komentarzach z lekka obnażają się – jest to forma terapii. Pytanie, czy musi być publiczna? Musi. Na o opowi wchodzą zainteresowani. Na spotkania terapeutyczne, czy to klub AA, czy innego typu spotkania zbiorowe, też. W tym tkwi zbiorowa terapia. Jest to pewne ryzyko, ale, cóż, czasem nie mają innej drogi...



Neurotyk
27.03.2016
Okropny, napisałeś "moje podejście", świetnie.

ale tym "Polecam, zdrowy sen to podstawa"

spaliłeś to, co wcześniej napisałeś.

Wiem, co to insynuacja.
Nuncjusz
27.03.2016
Nie mam nic przeciwko takiej swoistej terapii, na tym między innymi polega twórczość właśnie
ale oddzielmy twórczość od rzygania, serio, to nie to samo
wiem, że teraz to takie modne i nowoczesne, robić np kupę w galerii , taki hepenning artystyczny, ale moim zdaniem nie tędy droga
Okropny
27.03.2016
Ok, ok, ok. Niechaj będzie po waszemu, ślimaczki.
Neurotyk
27.03.2016
Nuncjusz, zgadzam się. Przecież w jednej galerii sprzątaczka wzięła wiadro ustawione gdzieś pod ścianą, czy jak tam, i miała zmywać podłogę. Okazało się, że wiadro było eksponatem, "sztuką" XD

Okiełznać siebie i strzec własnej intymności jak skarbu - opanować szlachetną sztukę przyzwoitości :)
Na pewnych ludzi dyscyplinująca linijka działa jak wabik, ale, to prawda, przyzwoitość jest pożyteczną cnotą.
Neurotyk
27.03.2016
Dyscyplinująca linijka zależy od ilości osób, które tę linijkę dzierżą – zająca nie przepłoszy mrówka, ale stado mrówek tak :)
Najlepsze są edycje limitowane :)
refluks
28.03.2018
Zaczęłam pisać utwór erotyczny.
Mam już pierwsze zdanie

"Kiedy pochylił się nad nią coś strzeliło mu w kręgosłupie"


Kontynuować mam?
Aisak
28.03.2018
Nie!
Cienkie to.
Jak...
Coś tam

xD
Okropny
28.03.2018
Refluks, nie zniechęcaj się
refluks
28.03.2018
masz rację, Okropny.
ja to napiszę
Nuncjusz
28.03.2018
strzeliło mu w kręgosłupie, i w związku z tym, seksy miał już w dupie
Okropny
28.03.2018
Gdyby mu strzelił kręgosłup, znikło czucie, moglby zostać analnym królem
Aisak
28.03.2018
:/
\:

"Kiedy pochylił się nad nią coś strzeliło mu w kręgosłupie"
I legł pełną grawitacją, by poczuć jej szpony pod żebrami. Wtedy już wiedział, że ich wspólny taniec trwać będzie, dopóki nie zdechnie gdzieś w rowie trzymając ją w ramionach.
Choć doprowadzała go do szaleństwa, bez niej nie widział już dalszej drogi.
Tania dziwka. Tania pierdolona dziwka dostępna w każdym spożywczaku.
...
D4wid
28.03.2018
Mam coś swojego.

Skończyli nadzy w łóżku. On pusty ona pełna. On pusty uczuć, ona pełna wyrzutów sumienia.
Aisak
28.03.2018
On pusty uczuć.

jenzyk polszki mnie zadziwiać.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji