Tabula rasa - o wszystkim.

tribia
30.07.2016
...
Taka trochą naciągana, bo temat ciągnący.
Papier słaby. Mocno zużyty.
Zapisana karta, nie ma gdzie pisać.
Nuncjusz
30.07.2016
toaletowy?
tribia
30.07.2016
Też pomyślałam o tym, kiedy pisałam o zużyciu.
Tak, zasrana karta i brudne palce...
Nuncjusz
30.07.2016
skoro tabula rasa to niekoniecznie
tribia
30.07.2016
Ale to jest tabula rasa.
Nuncjusz
30.07.2016
zużyty papier posiada zapis
może sporo opowiedzieć :)
Nuncjusz
30.07.2016
to jest jak EKG z dupy
Nuncjusz
30.07.2016
właściwiej EAG
60secondsToDie
30.07.2016
EEG
tribia
30.07.2016
Zapis z dupy też mówi wiele.
Zapach i konsystencja określają, co to byli za przyjaciele.
Kolor przemawiać potrafi śmielej...
tribia
30.07.2016
EEG to badanie mózgu. Chujowe bardzo. Głowa mnie boli po tym.
the_endrju
30.07.2016
Egocentryczne Episkopaty Gejów
O-Ren Ishii
30.07.2016
O Borze, nie polecam EEG, bardzo nie polecam.
tribia
30.07.2016
Których mają w sprayu.
Nie polecam - to duże stwierdzenie. My sobie możemy nie polecać dla siebie, bo znamy to uczucie. Niestety, badanie ważne... Ale sieje dużo zamętu... Musi go siać...
60secondsToDie
30.07.2016
Ja jeszcze nie wiem czy polecam, pewnie nie XD
O-Ren Ishii
30.07.2016
No tak, tak, wiem. Badanie ważne, dlatego miałam robione. Nie życzę nikomu by musiał mieć robione.
tribia
30.07.2016
No, raczej nie. Otwieranie, patrzenie w światło, zamykanie, migotanie, zero ruchu - poza tym wyznaczonym przez badającego. Niby nie boli... Ale mnie potem boli głowa.
tribia
30.07.2016
Ja mam często nawet i nie chce już następnego. Odczuwam stres i dyskomfort. Jak przy EKG.
Nuncjusz
30.07.2016
tomografia jest chujowsza, zwłaszcza jak cię coś napierdala, ja miałem dziure w żołądku, przejebane
Nuncjusz
30.07.2016
EKG jest spoko luz
tylko baba miała problem mi te czujki ponaklejać - klata zarośnięta XD
mówię zgolić to
nieee, szkoda by było - odpowiada pielęgniareczka laleczka :)

Część postów została ukryta (145)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Jared
03.10.2016
Obejrzane na TVN, czekam teraz na TVP1 :> Szkoda, że mam daleko do Kalisza, bo z przesiadką, sam bym się wybrał na marsz "ciemnoty", jak to określił jeden jamochłon na fb :D
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Biały protest? A cóż to znowu? :O
Jared
03.10.2016
Biały czyli pochwalający ustawę :v
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Kurczaki XD Mój nick jest związany z bielą, jednak popieram uparcie czerń!
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Btw, Jared, fajny avek :3 Z Havela na Yorma, co? ;D
Jared
03.10.2016
Tak, to dobra zmiana, bo Havel nie ma już fajnych artów :D
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Znajdę Ci jak na złość XD
Jared
03.10.2016
No dawaj, zmiażdż mnie :D
Shiroi Ōkami
03.10.2016
:')
Jared
03.10.2016
no ładnie, ładnie :') Tvp mnie nie zawiodło, argumenty o młodzieży na wagarach XD
Nuncjusz
03.10.2016
Przecież oni trollują
Jared
03.10.2016
mam nadzieję...
Angela
03.10.2016
Ale mówili, a spodziewałam się, że czarny sprowadzą do minimum, zaś na piedestale umieszczą biały.
Sileth
03.10.2016
Dobry
O czym gadamy!
*Duch Sileth znowu wraca*
Jared
03.10.2016
Najpierw była linia obrony, trybunał i standardowa ilośc jadu pod adresem pana Rzeplińskiego. Średnio im wyszło marginalizowanie protestu, ale starali się chociaż :v
Sileth
03.10.2016
Ambitnie xD
Ja już nawet nie tracę na to nerwów
Cieszę się z mojej szkoły ubranej dziś w co najmniej połowie na czarno i wsparciu obcokrajowców na twitterze :v
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Argumenty o młodzieży na wagarach? :O Rozwiń koniecznie!
Jared
03.10.2016
No pytali się jakichś dziewczyn, czy wagary i ich zdaniem był to skandal nadludzki. Nawet dali zdjęcie usprawiedliwienia od ojca, który napisał, że uważa iż córka powinna wziać udział w tym ważnym dla niej wydarzeniu społecznym, oczywiście, obśmiali również i to.
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Dlatego nie mieszam się w politykę ._.
Jared
03.10.2016
Też staram się, jak mogę, ale to silniejsze ode mnie :CC
Shiroi Ōkami
03.10.2016
Włącz anime i miej wyjebane ;D Polecam :3
Angela
03.10.2016
Nie da się tak całkiem odciąć, bo to niestety prędzej czy później dotknie każdego : (
Jared
03.10.2016
Jeszcze tylko 3 lata i zmiana warty ;__; Zresztą, nie sądzę żeby na lepsze :c
Angela
03.10.2016
NI MA SZANS. Tylko się upić : C
Jared
03.10.2016
W ogóle oglądałem posiedzenie sejmu w UK, jak Cameron pakował już walizki i się żegnał. Kurde, oni w tym sejmie sobie żartują, śmieją się, klepią po plecach i są tacy pozytywni. A u nas? Obrażone celebryty, a jak mordę otworzą to tylko do szczania na swoich rywali :v
Angela
03.10.2016
Polak nie potrafi, my to chyba genetycznie obciążeni jesteśmy zawiścią i buractwem.
Sileth
03.10.2016
Odsuwanie się od polityki Jareda, to jak mnie od meczów. Nie powinnam ich oglądać, bo nie mam do tego nerwów... Ale to robię ._. W sumie do polityki też się nie powinnam mieszać, bo wyjdę z tego siwa zamiast czarna ;P
Jared
03.10.2016
Meczów? Premier league? :D
Sileth
03.10.2016
Jakbym miała czas, to bym oglądała. Tak to wędruje po kanałach i szukam czegoś losowo, a potem klnę, "NO BO TO PRZECIEŻ FAUL BYŁ"
Chiri Ho Go
03.10.2016
Dobry wieczór, znowu sobie pozwoliłam wpaść. Do wątka tego, co lubię.
Niemampojecia96
03.10.2016
Ja też oglądałam coś o tych protestach i: ludzie, zróbcie jeszcze jakiś czerwony protest ;c

A o polityce to wiem tylko takie rzeczy, które noszą znamiona bycia ciekawymi. Nie są to informacje sprawdzone, ale np. wiem takie:
- że Korwin Mikke jeździ na jakieś spotkania Unii i co tydzień mówi, że Unii nie powinno być
- że Korwin Mikke uderzył na jednym takim spotkaniu drugiego przedstawiciela Polski w 2014 a teraz tłumaczy, że zrobił to, bo jemu złożył taką obietnicę: że zrobi
- że Korwin Mikke chce, by była anarchia a jednocześnie uważa, że Polska potrzebuje silnego dyktatora
- że Korwin Mikke chciałby powrócić do czasów szlacheckich
- że Korwin Mikke powiedział:''uchodźcy z ajfonami! Ciekawe.''

wszystkie te informacje są raczej niesprawdzone. Ale ciekawe, może komuś się przydadzą.

Z polityki to podoba mi się jeszcze fraza ''kręcić blanty grubsze niż Ryszard Kalisz''.

szczerze mówiąc nie bardzo znam się na polityce.
Niemampojecia96
04.10.2016
Korwin Mikke: słowo klucz

xD
Nuncjusz
04.10.2016
Korwin Mikke: słowo krul
Niemampojecia96
05.10.2016
Krzysztof, a dlaczego Ty o 4:27 nie jesteś pogrążony w błogim śnie?

Dobra, już nadszedł czas, by powiedzieć co sobie myślę o utworze artysty HuczuHucz - Gdyby nie to. Sądzę, że jest mega chujowy ale jest leciutko wporzo w tym samym momencie, bo to niemieckie coś w tle jest bardzo w porządeczku. Miałam użyć fachowego określenia na tę melodię w tle. Nie użyję jednak, bo zapomniałam, jak się fachowo nazywa tę w tle.

Ja rozumiem, że HuczuHucz był młody jak to pisał, tak samo jak rozumiem, że ten od Wyśnionych Miłości był młody reżyserując to: i na to trzeba wziąć poprawkę, tzn. przynajmniej można by sobie jakoś wytłumaczyć strukturę tych tworów.

Moim zdaniem fraza:

''gdyby to, że już nie mamy tylu spięć to
wziąłbym termometr i wpierdolił rtęć''

jest już lekką przesadą XDDDD
Nuncjusz
05.10.2016
Bo o 5 wychodzę na tramwaj
Niemampojecia96
05.10.2016
a o 6 zaczynasz pracę :c :c :c?
Nuncjusz
05.10.2016
Tak :c a nawet wcześniej bo o 5:48 :cc
Niemampojecia96
05.10.2016
Okej, to ja jeszcze może powiem, co myślę o utworze artysty Bonson - Pan śmieć. Bo to na pewno się wszystkim przyda i wszystkich to interesuje xd xd xd.

Uważam, że sobie tak średnio to zmontował, ale jest jeden remix bardziej wporzo niż oryginał. Dzisiaj sobie słucham takich akcji, jak gdy miałam 15 lat. Wówczas uważałam, że utwór artysty Bonson - Pan śmieć to wielkie dzieło. Na koncercie tego artysty bawiłam się świetnie xd.

Ale to było 6 lat temu.
Natomiast dzisiaj:

rozumiem taki nurt użalania się nad sobą. Wielu artystów się nad sobą artystycznie użala. Artysta Bonson też się wporzo użala w tym utworze.
Sześć lat czy nie sześć lat - no zgadzam się z tym, co on sobie tam gada.
Np. w połowie swego utworu stwierdza, że ''użalam się nad sobą i to nie jest spoko'' po czym użala się nad sobą do końca utworu. W kolejnych swoich utworach też się trochę użala.

Z tekstem tegoż tworu nawet się zgadzam, mówię, ale z tego co pamiętam to on się notorycznie żali, bo tam jakiś problem z amfetaminą chyba był. Mnie się wydaje, że artyści często przekazują coś od siebie swoim bohaterom. O ile ten artysta przekazał w innym utworze swojemu bohaterowi że

''po kreskach nie pisał, raczej rano gdy zjazd miał''

to tu bym szukała przyczyny tego użalania.

Niemampojecia96
05.10.2016
a artysta Pezet w swym utworze Spadam to nawet może być.
Tzn może trochę przegina z tekstami ''dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce'' ale nie denerwuje mnie jakoś strasznie, a ludzie napieprzający o swoich uczuciach zazwyczaj mnie irytują.
W nielicznych przypadkach mnie nie irytują i by mogli do woli napieprzać, ale akurat w tych - nie napieprzają.

Niemampojecia96
05.10.2016
dobra, z tekstem że ''nie ma cię gdy moje życie spada w dół'' też lekko przegina.
Efria
05.10.2016
Niemampojęcia,
Zapytanie mam do ciebie. Kiedyś podałaś mi nazwę takiego cudownego filmu o wampirach, ale takich z prawdziwego zdarzenia - wiecznych. Jak oni lody lizali słuchając cudownej muzyki, jak kręcili się leżąc w łóżku. Jak zbierali muzykę, instrumenty, jak pisali dla epok. Ten film siedzi mi w głowie i siedzi, próbuję znaleźć nazwę w kropkach moich na profilu, ale gubię się w nich jeszcze bardziej.
Pamiętasz go?
On był taki muzycznie magiczny, świetny z niesamowicie nieprzeciętnym klimatem. Czymś co chwyta i ciągnie gdzieś, gdzie człowiek leży i się rozpływa, jak Pani leżąca w łóżku na początku.
Bardzo bym prosiła :D Bo chciałabym zobaczyć jeszcze raz, ale też polecić komuś :c
Efria
05.10.2016
Znalazłam!
Umilę sobie wieczór :D

Jakby ktoś był chętny do umilenia sobie wieczoru ze mną mentalnie, odlegle, ale nadal ze mną razem, oglądając film to:
"Tylko kochankowie przeżyją"
Niemampojecia96
05.10.2016
Oczywiście, że pamiętam ; ). Ten film nieprzerwanie ogromne wrażenie na mnie robi.
Efria
06.10.2016
Niemampojęcia, na mnie również :D
Jared
14.10.2016
Zna ktoś malarza podobnego do Zygmunta Beksińskiego? :F Bo trafiłem przypadkiem i cholernie mi się podoba :o
O-Ren Ishii
14.10.2016
A to nie Zdzisław? ;-;
O-Ren Ishii
14.10.2016
Alfred Kubin może, choć może tylko mi się kojarzy
Jared
14.10.2016
Ja wpisałem Zygmunt i mi wyskoczyło :o Sprawdzę Kubina, dzięki, Reniu, serduszko :DD
O-Ren Ishii
14.10.2016
Ważne, że Beksiński XD Nie ma sprawy, Jaruś ;3
O-Ren Ishii
14.10.2016
https://www.olx.pl/oferta/fotele-CID628-IDhih11.html#ed638ebe5e
PRZYWIEŹ MI JE KTOŚ, BŁAGAM, BŁAGAM, SĄ PIĘKNE

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji