Teatrzyk

Vasto Lorde
01.07.2015
Mogą sypać sie hejty/obelgi/bluzgi. Mam to gdzieś. W sumie większość osób z opowi, ma to gdzieś ! A na myśli mam kłótnie i docinki, które są ostatnimi czasy, dość często spotykane. Pls stop :/

Lubie i szanuję Eklera. Shiroi i Agata też należą do osób, które lubię za to jakie są. Wobec całej kłótni jestem bezstronny i szczerze mam w nosie kto zaczął. W nosie mają też inni użytkownicy, którzy czują sie tu coraz gorzej przez tą napięta atmosfere.

Zamiast witać nowe osoby, odstraszamy je "czatem złośliwości" w komentarzach/postach na forum.

Szczerze to w ch.. mam zdania na temat tego postu, ale nie lubie czytać po 15 razy inaczej nazwanych wątków z tym samym tematem i fabułą. Jeśli teatrzyk ma być dalej odstawiany to zmiencie scene z opowi na skype/gg/TS/FB/twitter/email/gołąb pocztowy, bo robi sie to nudne, a poziom tej strony zaniza okropnie.

Nikogo nie bronie i nie oczerniam, szkoda mi tylko nowych osób na tym portalu. Gdyby taka sytuacja zdarzyła się podczas mojego dołączenia tutaj... to miałbym głęboko w du.. całą społeczność i na pewno długo bym tu nie zagościł.

Zyjmy dalej jak żyliśmy, a rozwiazanie zostawmy głównym osobom tej zaczepki.

Dziękuje, dobranoc, nie pozdrawiam :*

P.S
Pisze na tel wiec drogi czytelniku, daruj sobie komentarz "nie umiesz pisać ".
Ronaldinho
01.07.2015
Jestem tutaj nowy i przestałem zamieszczać teksty, gdy zobaczyłem, że panie mają prawo do obrażania innych i tylko im nic z tego tytułu nie grozi ;) A ponadto używają mojego nicku na czacie.
Angela
01.07.2015
Wybacz Roni ale jesteś stronniczy, ja tak samo jak Vasto chcę po prostu żeby To się wreszcie
skończyło. Przypomnę Ci jeszcze ze hejtera mieliśmy tu już wcześniej.
Vasto Lorde
01.07.2015
Ronaldinho, zamiast zeznawać kto zaczął , pomyślmy jak można to zakończyć.
Ronaldinho
02.07.2015
Z tego co widzę już się chyba zakończyło :D
Angela
02.07.2015
Nie chcę być złym prorokiem, le ciekawa jestem na jak długo. Wystarczy jedna iskra...
Angela
02.07.2015
*ale
Ekler
02.07.2015
Angela trzymaj mój pistolet na kulki, żebym nie miał czym strzelać!
Tylko ostrożnie z nim proszę ;_; !
Angela
02.07.2015
Ekler, średnio zabawne. Wybacz, ale niektórym z nas ta cała sytuacja bokiem zaczyna wychodzić.
Nie wspomnę nawet o tym co myślą nowi, zaglądający na stronę. W każdym bądż razie: Jesteście
gwiazdami mijającego tygodnia. Tylko czy o taką sławę chodzi? : /
Hannah
02.07.2015
A możemy darować już sobie wszystkie te posty na forum? Na cholerę rozgłaśniać jeszcze to sprawę. ;)
Ktokolwiek
02.07.2015
Właśnie, czas to najlepsze laekarstwo więc zgadzam się z Hannah. Wystarczy tych bezsensownych postów, wymiany zdań itp. bo to i tak guzik zmieni. Może ogłośmy ciszę wyborczą i zaczekajmy aż sprawa przyschnie? Ja osobicie mam dość.
Senezaki
02.07.2015
Kiedy ja dołączyłam na Opowi, to takie coś widziałam, ale powiedziałam sobie "Nie, ja tu zostanę!" :)
D4wid
29.03.2017
Widzę, że pewne rzeczy są ponadczasowe :)
Nazareth
30.03.2017
Gownoburze są stałą częścią opowijskiego klimatu. Nic nie naprawisz.
Tanaris
30.03.2017
W gruncie rzeczy zawsze coś tu się będzie działo... Czy to kolejny, nowy post, hejty, wulgaryzmy itp.
Możemy spróbować tak zwaną ciszę... Ale wątpię, że coś takiego się uda xD
Pan Buczybór
30.03.2017
To niemożliwe, bo nie ma Króla. A bez króla nie ma ciszy

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji