Temat LBnR - 50

Pasja
31.05.2018
Dzień dobry

Temat główny: Ogień jest przelotnym, krótkotrwałym zjawiskiem, kwintesencją niestałości. Pojawia się nagle, napiera z impetem życia, wykonuje taniec głodu, podczas gdy wszystko wokół kurczy się i czernieje. Gdy już nie ma nic do pożarcia, znika i niczego nie pozostawia z wyjątkiem popiołów i resztek niezużytego paliwa – kawałków drewna, liści i papieru, nieczystych, by spłonąć, za mało cennych, by połączyć się z roztańczonym ogniem.
~ Dan Wells „Nie jestem seryjnym mordercą” ~


Temat dodatkowy: Woda współpracuje z żywiołem ziemi, a walczy z ogniem i powietrzem. Znaki żywiołu wody to Rak, Skorpion i Ryby.
Woda symbolizuje w astrologii to, czego nie widać gołym okiem czyli ludzką psychikę oraz duchowy wymiar naszej osobowości. Żywioł wody obrazuje emocje, zarówno te pozytywne jak miłość, jak i te negatywne jak nienawiść.

Termin to 14 czerwca do północy.

Zapraszam i życzę weny twórczej.
Nie wiem czy coś sklecę, ale temat bardzo bogaty.
Sprobuje pomysleć.
Margerita
31.05.2018
Ja tym razem mówię pas
Margerita ale jesteś :(
Margerita
01.06.2018
dla ciebie spróbuję coś napisać no już się uśmiechnij
No Marg :))
Pasja
07.06.2018
hop
Ozar
07.06.2018
Margerita ty pisz i pisz i pisz, tylko tak możesz sie rozwijać. Każdy kolejny tekst czegoś Cię uczy. Ja, jak czytam swoje artykuły z przed 20 lat to się łapie za głowę. Jak mówi poeta "tylko trening czyni mistrza" to święte słowa.
Zapraszamy do konkursu.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji