Temat na nowe opowiadanie

Marttyna
20.10.2015
Macie jakies pomysły na temat opowiadania? :)
Slugalegionu
20.10.2015
Tak. Tytuł to: Wypad na dyskusje o niczym lub coś podobnego.
El Guardia
20.10.2015
Ewentualnie do wujka google: tytuł na opko. (Kliknij pierwszy lepszy link)
Efria
20.10.2015
A ja w sumie podam - Kategoria romans
Inni Kopciuszek, tzw. Więc... Jest sobie chłopak, który pochodzi z według opieki socjalnej "nie biednej rodziny", czyli sam pracuje głównie utrzymując rodzinę, jego matka pracuje na pół etatu, a siostra uczy się w gimnazjum. Wkrótce jednak, te uporządkowane pozornie życie upada, ponieważ matka chłopka traci pracę. Nasz bohater zaczyna kraść.
Przy jednym "napadzie", gdy goni go policja wpada na dziewczynę. Policjanci, gdy nasza "para" próbuje sie pozbierać biorą ich za wspólników i zaczynają gonić. Tak o to poznaje dziewczynę, która gubi swój but w czasie gonitwy.
Potem się rozdzielają... i na podstawie już twoich własnych widzi-mi-się, mogą się połączyć. Oczywiście Ef ma pomysł już na całą fabułę, no ale... no.
Efria
20.10.2015
Sorki za błędy...
MrJ
20.10.2015
W sumie, głupi temat to to nie jest. Oczywiście trochę samolubny ale to można poprawić. Co wy na to, żeby zrobić z niego temat w którym będziemy podawać pomysłu, w których konwencji się nie czujemy, ale mamy jakiś zarys, może ktoś przejmie pałeczkę i uczyni naszą wyobraźnię rzeczywistością. Ja dla przykładu mam dokument w którym trzymam kilka projektów, za które mam zamiar się zabrać gdy skończę chociaż jeden z obecnych, ale nie wszystkie są w moim gatunku.

Chyba trochę poplątałem, więc mam nadzieję, że łapiecie zamysł
Slugalegionu
20.10.2015
Ja łapię. Niby niegłupie, ale raczej nie dla mnie: )
Efria
20.10.2015
MrJ, ciekawie brzmi, zawsze temat można zostawić i wyjdzie to co ma wyjść :)
MrJ
20.10.2015
Dziękuje za małe uznanie. Chociaż moich pomysłów nie musicie słuchać ja i tak mało tu się udzielam.
Efria
20.10.2015
To jeśli ktoś będzie miał brak pomysłu na opowiadanie, LUB będzie chciał napisać coś tutaj, ale potrzebuje pomysłów na bohaterów, można dawać pod tym wątkiem, a nie tworzyć "naborów" :)
Anonim
21.10.2015
tak jak np Ogryzki głodu, w sumie ciekawy temat
Ktos cos? ;p

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji