Ulubione paradokumenty

Madżin
ponad tydzień temu
Paradokumenty nie są takie złe. Jaki jest wasz ulubiony i dlaczego?
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Zgłaszam. Od tego jest watek Pitolenie
Madżin
ponad tydzień temu
Konfident
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Od trzech lat taki jestem, pogódź się z tym faktem
marok
ponad tydzień temu
Zajmie ci to kolejne trzy lata
Canulas
ponad tydzień temu
Czy jesteś Ciachem & Pierdem po fasoli & Kononowyczem? Jeśli tak, to zapraszam wypierdalać.
Freya
ponad tydzień temu
Mój jeszcze nie zaistniał, lecz para się stara jednakowoż niedokumentalnie nazbyt :)
Canulas; twoja mentalność przecież, dziwny brak akceptacji...
Canulas
ponad tydzień temu
Co, moja mentalność? Ciacho & Konon?
Freya
ponad tydzień temu
Wszystkich, którzy tutaj istnieją niezależnie od swoich możliwości twórczych
Canulas
ponad tydzień temu
Uwazasz, że Ciacho&Konon&Chuj go wie jeszcze kto, był tutaj aby tworzyć?
Na jakiej płaszczyźnie znajdujesz pomiędzy Nim(i), a mną podobieństwa?
Madżin
ponad tydzień temu
Kto to ten Ciacho Konon?
Freya
ponad tydzień temu
Trochę inaczej rozumiem płaszczyznę, a twoje też insze :)
Canulas
ponad tydzień temu
Heh, haha, no tak :)

Chociaz nie. Nie do końca. Subiektywny odbiór zaistnieje zawsze. Nie jesteś w mojej głowie, ja nie jestem w Twojej. Wiadomo że myśl, słowo pisane, wypowiedziane czy jakiekolwiek inne, w ten czy inny sposób podróżuje. Przebywa jakąś drogę z punktu
a.) - mózg, który ja splodził
do
b.) - tego, który odebrał.
Pomiędzy tą drogą czai się cała ta przestrzeń do gaf i przeinaczeń. Tylko nie chodzi mi o niuanse w znaczeniowym rozmijaniu się, a o proste i prosto podane:
Jakie widzisz, poza, być może anatomicznymi, nośne punktu wspólne naszego tu bytowania?
W jaki sposób połączyłeś kropki, że wyszła Ci zbieżność definicyjna pomiędzy nami?
Ciekawi mnie to, gdyż o ile mam nad wyraz rozbija ą tolerancję, to C&K&Chuj go wie jeszcze, pod tą moją tolerancję nie podpada.
Madżin
ponad tydzień temu
Canulas kto to ten konon?
Canulas
ponad tydzień temu
Taki zbiorowy, spierdolony byt. Mylnie zinterpretowalem Twą euforię i zasugerowałem, że możesz być jego następnym wcieleniem, za co przepraszam. ;)
Freya
ponad tydzień temu
Kiedyś myślałem żeby wysłać ci prywatnie komentarz dotyczący mojego wpisu na TW, odnośnie tamtego przekazu, który wcale nie był obraźliwy i dobrze o tym wiesz...
Wyszło jak wyszło - twoja bryndza, jak se chciałeś, a to nie jest zabawa do schowku w piwnicy. Jesteś wybiórczo tolerancyjny, tylko tyle.
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Ten wątek też został zgłoszony do usunięcia. Jak będziecie w nim pitolić to admin go nie usunie. No chyba. że wg was to wartościowy wątek
Freya
ponad tydzień temu
Eee Nunek jebiesz jakby ci zależało na tych bitach, też nieistotnych.
Canulas
ponad tydzień temu
A więc zadra z przeszłości. Motyw na kryminał. Dlatego jestem za gadaniem sobie na bieżąco w ryj, zanim głupota urośnie. Cieszę się, że się w miarę konkretnie odniosłeś. Co prawda, dalej nie widzę wymienienia podobieństw, ale chociaż wiem, na czym mniej więcej stoję. Nigdy nie twierdziłen, żem bez wad.
Zapewne mam ich całą masę.
A wybiórcza tolerancja, to już temat na pewno nie na wątek, krory ma być lada moment zamknięty.
Kończę tym wpisem w takim razie tu.
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Freya, no zależy mi kurwa. I jebiesz teraz ty
Freya
ponad tydzień temu
Ok. zamykajmy lepiej zanim się pobijemy z urazami...
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Już mi nie zależy. Nie mam zamiaru kłócić się z ludźmi, którzy wydawali mi się na poziomie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji