Ulubione paradokumenty

Nuncjusz
02.11.2018
Zgłaszam. Od tego jest watek Pitolenie
Nuncjusz
02.11.2018
Od trzech lat taki jestem, pogódź się z tym faktem
marok
02.11.2018
Zajmie ci to kolejne trzy lata
Canulas
02.11.2018
Czy jesteś Ciachem & Pierdem po fasoli & Kononowyczem? Jeśli tak, to zapraszam wypierdalać.
Freya
02.11.2018
Mój jeszcze nie zaistniał, lecz para się stara jednakowoż niedokumentalnie nazbyt :)
Canulas; twoja mentalność przecież, dziwny brak akceptacji...
Canulas
02.11.2018
Co, moja mentalność? Ciacho & Konon?
Freya
02.11.2018
Wszystkich, którzy tutaj istnieją niezależnie od swoich możliwości twórczych
Canulas
02.11.2018
Uwazasz, że Ciacho&Konon&Chuj go wie jeszcze kto, był tutaj aby tworzyć?
Na jakiej płaszczyźnie znajdujesz pomiędzy Nim(i), a mną podobieństwa?
Freya
02.11.2018
Trochę inaczej rozumiem płaszczyznę, a twoje też insze :)
Canulas
02.11.2018
Heh, haha, no tak :)

Chociaz nie. Nie do końca. Subiektywny odbiór zaistnieje zawsze. Nie jesteś w mojej głowie, ja nie jestem w Twojej. Wiadomo że myśl, słowo pisane, wypowiedziane czy jakiekolwiek inne, w ten czy inny sposób podróżuje. Przebywa jakąś drogę z punktu
a.) - mózg, który ja splodził
do
b.) - tego, który odebrał.
Pomiędzy tą drogą czai się cała ta przestrzeń do gaf i przeinaczeń. Tylko nie chodzi mi o niuanse w znaczeniowym rozmijaniu się, a o proste i prosto podane:
Jakie widzisz, poza, być może anatomicznymi, nośne punktu wspólne naszego tu bytowania?
W jaki sposób połączyłeś kropki, że wyszła Ci zbieżność definicyjna pomiędzy nami?
Ciekawi mnie to, gdyż o ile mam nad wyraz rozbija ą tolerancję, to C&K&Chuj go wie jeszcze, pod tą moją tolerancję nie podpada.
Canulas
02.11.2018
Taki zbiorowy, spierdolony byt. Mylnie zinterpretowalem Twą euforię i zasugerowałem, że możesz być jego następnym wcieleniem, za co przepraszam. ;)
Freya
02.11.2018
Kiedyś myślałem żeby wysłać ci prywatnie komentarz dotyczący mojego wpisu na TW, odnośnie tamtego przekazu, który wcale nie był obraźliwy i dobrze o tym wiesz...
Wyszło jak wyszło - twoja bryndza, jak se chciałeś, a to nie jest zabawa do schowku w piwnicy. Jesteś wybiórczo tolerancyjny, tylko tyle.
Nuncjusz
02.11.2018
Ten wątek też został zgłoszony do usunięcia. Jak będziecie w nim pitolić to admin go nie usunie. No chyba. że wg was to wartościowy wątek
Freya
02.11.2018
Eee Nunek jebiesz jakby ci zależało na tych bitach, też nieistotnych.
Canulas
02.11.2018
A więc zadra z przeszłości. Motyw na kryminał. Dlatego jestem za gadaniem sobie na bieżąco w ryj, zanim głupota urośnie. Cieszę się, że się w miarę konkretnie odniosłeś. Co prawda, dalej nie widzę wymienienia podobieństw, ale chociaż wiem, na czym mniej więcej stoję. Nigdy nie twierdziłen, żem bez wad.
Zapewne mam ich całą masę.
A wybiórcza tolerancja, to już temat na pewno nie na wątek, krory ma być lada moment zamknięty.
Kończę tym wpisem w takim razie tu.
Nuncjusz
02.11.2018
Freya, no zależy mi kurwa. I jebiesz teraz ty
Freya
02.11.2018
Ok. zamykajmy lepiej zanim się pobijemy z urazami...
Nuncjusz
02.11.2018
Już mi nie zależy. Nie mam zamiaru kłócić się z ludźmi, którzy wydawali mi się na poziomie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji