Wątek do linkowania nadużyć

Neurotyk
05.02.2017
Wątek będzie służył do linkowania dowodów nadużyć innych użytkowników. Ktoś Cię obraził? Zniesławił? Ktoś spamuje pod opowiadaniami czy na forum? Ktoś splagiatował opowiadanie? Oprócz zgłoszenia tego faktu Adminowi, można umieścić TU link do miejsca w serwisie, gdzie całe wydarzenie miało miejsce.

Uważam, że na forum powinno być miejsce, gdzie możemy oficjalnie informować o zgłoszeniach nadużyć.

TeodorMaj
05.02.2017
detektyw prawdy
05.02.2017
ja pierdole neuro ogarnij sie. zaraz to ty bedziesz zbanowany jak takie gowno bedziesz tworzyl. nie pozdrawiam.
Nuncjusz
05.02.2017
Neurotyk
05.02.2017
PS

Uzasadniajcie po krótko.



Neurotyk
05.02.2017
detektyw prawdy
05.02.2017
po chuj takie wątki tworzysz w ogóle?
detektyw prawdy
05.02.2017
napisz do admina, inni niech napiszą do admina, gówno zrobisz z takim wątkiem
Violet
05.02.2017
Pozwólcie Neurotykowi mieć ten wątek. Co komu szkodzi, bądźcie mili. Niech się cieszy, to w końcu "neurotyk" ;)
Jared
05.02.2017
Nuncjusz
05.02.2017
Tego wątku nie zgłaszam, bo ma odrobinę sensu, ale tylko odrobinę
Za detektywem, takie rzeczy tylko na Kontakt a nie na Forum, ale niech se ma
detektyw prawdy
05.02.2017
a gdzie to ja cie obrazalem, bo sobie nie przypominam
Neurotyk
05.02.2017
Prosiłbym o rzeczowe informowanie tutaj. Wątek niektórym naprawdę się przyda.
detektyw prawdy
05.02.2017
To Ty spamujesz na forum, wiec nie badz mądrala
Violet
05.02.2017
Panowie! Bez nerwów. Jeśli panowie N choć trochę zgadzają się ze sobą, to trzeba to docenić. Zapraszam, do wyrzucania z siebie żalów.
Nuncjusz
05.02.2017
Nie mam żalów, natomiast boli mnie łeb a Pan N walnie się do tego przyczynia swoim bezhołowiem
Neurotyk
05.02.2017
Za Violet – skoro jest częściowa zgoda, że wątek może być potrzebny, nie spamujmy tu innymi rozmowami. Po prostu – jeżeli naprawdę potrzebujemy zgłosić jakieś nadużycie, informujemy tutaj, jeśli chcemy.

BAJ
Jared
05.02.2017
Detektyw Prawdy:

a) spam:

http://www.opowi.pl/forum/bezsensowny-wontek-w772/
http://www.opowi.pl/forum/sokoly-na-zywo-w775/
http://www.opowi.pl/forum/dobra-zabawa-w-co-by-bylo-gdyby-w768/

b) wulgaryzmy:

http://www.opowi.pl/forum/bezsensowny-wontek-w772/
http://www.opowi.pl/pasja-a28341/#comment-223219

c) ogólnie syfiarstwo:

http://www.opowi.pl/pin-tem-pon-a22830/
+ każdy twe żenujące opowiadanie, które tylko ty rozumiesz. Żaden portal nie powinien przepuszczać tego chłamu.

Żenującym człowiekiem jest admin, kompletna fleja bez jaj, która boi się na własnej stronie zaprowadzić porządek. Przez tego cepa zwanego adminem przez ostatni rok poziom strony regularnie szybuje w dół, obecnie nie ma tu czego szukać. Nie rozumiem, jakim cudem ze strony takich młodych talentów staliśmy się syfem gorszym niż wattpad, gorszym bo dodatkowo nienadzorowanym. Opowi to strata czasu. Banuj, cepie. :)
Nuncjusz
05.02.2017
WOW :)
detektyw prawdy
05.02.2017
jared - obrażanie administratora Opowi.pl
Jared
05.02.2017
detektyw - naczelny idiota strony Opowi.pl
Neurotyk
05.02.2017
Ostra wypowiedz, może tego typu wypowiedzią sprowokujemy dyskusję z Adminem na temat trolli, chamstwa, obrażania innych, śmieci na na forum, spamu...
detektyw prawdy
05.02.2017
jared - obraza użytkownika
Neurotyk
05.02.2017
Jared – nie popieram obrażania Admina, ale popieram przekaz. Podpisuję się.
detektyw prawdy
05.02.2017
jeśli chodzi o obrażanie admina to już powinien dostać ostrzeżenie
Jared
05.02.2017
Detektyw, stul gębę, nie marnuj powietrza, proszę.

Mi to ostatecznie wisi, z 23 autorów, których tu obserwowałem, widuję może 3-4. Wszyscy się wynieśli ciszej lub głośniej. Najgorsze jest to, że strona straciła ludzi kreatywnych i zaangażowanych, którzy niegdyś tu wymyślali, oceniali, pisali długie komentarze i służyli za przykład. Nie chodzi o to, żeby admin zabrał wolność słowa, gównoburza raz na jakiś czas też nie szkodzi. Gorzej że toleruje się inwalidów umysłowych pokroju pana D. i nie nadzoruje ścieków na forum. Nawet żeby tu konto usunąć trzeba wysyłać podanie do wiceministra Ułan Bator, bo trudno admionowi na swym tronie kliknąć "usuń" w bazie danych.
detektyw prawdy
05.02.2017
Zreszta swoja droga dostalem niedawno OSTATNIE OSTRZEZEnie, wiec probuje sie poprawic. Ps. co jest spamerskiego w wątku "sokoły na żywo"? jeśli chodzi o trzeci "SPAM" to sobie go nie przypominam.z Bezsensownym wątkiem może faktycznie troche przesadziłem, ale cóż...
Wulgaryzmy.
i po raz kolejny przyznaję się, że popełniłem błąd pisząc takie posty. Ale czy ten komentarz zasługuje na bana? Nie, to jest po prostu szczera opinia. Myślę, że bezsensowny Wontek przydałoby się usunąć, bo z nim faktycznie trochę przesadziłem, i nie będę komentować już tego błędu jakim było założenie tego watku.
co do SYFIASTYSTYWA>>>>>
GOŚĆie ile mam wam tłumaczyć że to nie ja byłem pierdolonym Sebastianem Wątrobą, kurwa.
Całe opowiadanie Pin tem Pon usunę bo powstała z niego jedna z największych gównoburz w historii opowi.
Jared czy ty wiesz co gadasz? człowieku spójrz na ten tekst, czy tylko ja go rozumiem?
,,To jest zło, kiedy serii skończyć nie mogę
Wena mnie nie napada, kurwa, zło
Chcę wenę, czytelnicy czekają na kolejny rozdział
Wena nie przychodzi
To tak jakbym udzielił komuś pożyczki, wena mnie oszukała
Nie oddała pieniędzy, dziwka jebana
Czekam już drugi rok, czytelnicy czekają na rozdział
Weny nie ma i chuj, jakoś sobie poradzę
Najgorsze jest może to, że ta wena
To ścierwo które się zamyka w człowieku
Ja już tej weny nie odzyskam, czytelnicy odchodzą
Wena mnie opuściła, i chuj nocą
Czekam na wenę, czekam, czekam, czekam
To jest zło - wena to zło
Ile razy mam Wam to mówić, kiedy czekacie na kolejny rozdział
Ale ja nie mam pierdolonej weny, czekajcie dalej"
link do opowiadania : www.opowi.pl/wena-wena-wena-to-jest-zlo-a28170/ no dalej daj mi tą cholerną jedynkę
+ obrażanie przez Ciebie admina, na który temat boisz się na chwilę obecną "wypowiedzieć" jeśli można to nazwać wypowiedzią
Jared
05.02.2017
Skoro tak ładnie prosisz, to masz to jeden :)
detektyw prawdy
05.02.2017
PS> wystarczy nie wchodzić na konto i już ma się "usunięte"
no chyba że ktoś chce założyć konto pokroju "Nuncjusz" (kiedyś:Filipzkonopi)
Violet
05.02.2017
Przyznaję rację Jaredowi. Choć uważam, że za ostro wypowiedział sie do admina. Z drugiej strony, może człowieka cholera na wiele rzeczy wziąć i to go trochę tłumaczy.
detektyw prawdy
05.02.2017
To ty sie sprzedales, jared. Dajesz jedynki za nic. Nawet komentarza nie napiszesz, nawet nie chce ci sie tego czytac, jeden bo detektyw.
Jared
05.02.2017
Przecież prosiłeś, skarbeńku :(

"link do opowiadania : www.opowi.pl/wena-wena-wena-to-jest-zlo-a28170/ no dalej daj mi tą cholerną jedynkę"
detektyw prawdy
05.02.2017
Wiesz co to jest sarkazm?
Jared
05.02.2017
Spierdalaj
Chiri Ho Go
05.02.2017
Większość Konradowych użytkowników Opowi, nice.
Pan Buczybór
05.02.2017
Chaos się dzieje, chaos
Mam Amnezję
05.02.2017
Nie
detektyw prawdy
05.02.2017
Jeszcze gdybyś mnie osądzał kulturalnie, a tu proszę bardzo:
,,Spierdalaj"
,,Ty usrany kapciu"
,,Chujowe to opowiadanie"


Tak szczerze to obaj jesteśmy niekulturalni, ale ja staram się przynajmniej w tego typu wątkach utrzymywać kulturę. Działa.
Pan Buczybór
05.02.2017
Ha!
Ritha
06.02.2017
http://www.opowi.pl/forum/kryjowka-w778/

No kurwa, rzygam już tymi wątkami, tymi bezsensownymi rozmowami, tymi DUPERELAMI !!!!!
To ma być namiastka portalu literackiego, do ch*ja pana!? Neuro weź się walnij w łeb!

Jeszcze masz czelność wytykać komuś, że ktoś jest wulgarny, a sam zachowujesz się jak DZIECIAK i prowokujesz wszystkich wokół, już się naprawdę coraz mniej chce tu zaglądać! Ciągniecie z detektywem poziom w dół, już by się w pewnym momencie pasowało ogarnąć!

Ritha
06.02.2017
Rzyyyyygaaaaaaammmmmmmmmmm
Neurotyk
06.02.2017
http://www.nieszuflada.pl/

Wycinek zasad z portalu (niegdyś wypromowali się na nim poeci,którzy dziś wydają książki poetyckie – dziś podupadł już...):

"Jak wiadomo, były czasy, kiedy w miejscach publicznych można było pluć kulturalnie i w poczuciu zgodności z obowiązującymi normami społecznymi. Służyły temu celowi wystawione w miejscach ogólnie dostępnych tak zwane spluwaczki, radośnie i z estymą zapełniane przez amatorów plucia towarzyskiego, takich jak, np. dzielny wojak Szwejk. Dziś czasy się zmieniły i żeby popluć sobie do woli w towarzystwie osoby wykształconej, trzeba iść do dentysty.

Do Nieszuflady pluć też można (bo Nieszuflada nie ma dna), można brać udział w pluciu na odległość, pluciu do celu, oparskiwaniu siebie nawzajem w zażyłości i zrozumieniu, którego mianownikiem są wspólne dyskusje nad niedobrymi wierszami... i nie tylko. Plucie dla idei, wyrażające się w umiejętnym wykorzystywaniu wyrazów zwanych potocznie "niecenzuralnymi" , nie jest zabronione.

Inna rzecz z pluciem bezideowym, pluciem dla samego plucia, obrzucaniem społeczności internetowej płodami flegmatycznego i płytkiego umysłu. Takie przejawy braku higieny towarzyskiej będą po prostu ignorowane, a w przypadku nasilania się, będą tępione przy użyciu ogólnodostępnych środków chemii gospodarstwa domowego, kubła, szczoty i gumowego węża."

Rozumiesz?

Wiesz po co to jest? To zmusza to ciekawszego pisania, do wysiłku włożonego w pisanie postu, komentarza, można fajnie przemycić wulgarny język.




Neurotyk
06.02.2017
"No kurwa, rzygam już tymi wątkami, tymi bezsensownymi rozmowami, tymi DUPERELAMI !!!!!
To ma być namiastka portalu literackiego, do ch*ja pana!? Neuro weź się walnij w łeb!"

To już było lepsze, aniżeli wsadzanie "chuja" w zdanie wielkości pestki od jabłka :)
Neurotyk
06.02.2017
BAJ
Nuncjusz
06.02.2017
debil - mam dla ciebie cepie tylko to jedno słowo
Ritha
06.02.2017
Wiesz co Neuro, mam dziesiątki ważniejszych spraw na głowie niż czytanie tych Twoich pierdół bla bla bla i bla bla bla i bla bla blaaaaaaaaa
Neurotyk
06.02.2017
Nuncjusz, a idź ty swoją drogą. Postanawiam już nie odpisywać Ci od tego postu.
Nuncjusz
06.02.2017
Bardzo dobre postanowienie cepie, ale ja nie zamierzam przestać i każdy twój wysryw skomentuję :)
Ritha
06.02.2017
Neuro na Twoim miejscu zastanowiłabym się CO do Ciebie / o Tobie lidzie piszą, a nie w jaki sposób i dlaczego są ciągle na Ciebie wkurzeni...
Ritha
06.02.2017
Ludzie*
Nuncjusz
06.02.2017
Kiedyś, bardzo dawno temu, jako może dwuletni dzieciak, robiłem na złość mojej mamie. Otóż, biegałem po całym mieszkaniu i co chwilę kucałem by zrobić kupkę. Matka za mną goniła, wściekła jak diabli, ze szmatą i zbierała te kupy.
No ubaw po pachy mówię wam :)
Nuncjusz
06.02.2017
Teraz, to mam karę za te dziecinne grzechy. Ja jestem stary i biegam wściekły za Neurotykiem ze szmatą i próbuję zbierać jego kupy. To chyba karma się nazywa czy jakoś tak
Pan Buczybór
06.02.2017
No w sumie prawda. Karma wraca, a raczej kał.
Nuncjusz
06.02.2017
Karma przeważnie w kał się zamienia :)
Pan Buczybór
06.02.2017
Tak działa natura.
Jared
06.02.2017
Oooo, Nunkowi się spodobało słowo "cep" i aktywnie się nim posługuje :3 Prawda, że w cepie jest coś magicznego? Taka swojszczyzna obelgi :3
Nuncjusz
06.02.2017
Jest magia i wyjatkowo pasuje do sytuacji :)
Violet
06.02.2017
Prawdziwy folklor

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji