wiadomosc od admina

detektyw prawdy
27.09.2016
WIADOMOŚĆ OD ADMINISTRATORA Witaj detektywie prawdy
Zauważyłem, że w swoich komentarzach, w publikacjach i na forum zamieszczasz nieodpowiednie treści (np. obrażanie innych użytkowników, zamieszczanie tekstów o negatywnym zabarwieniu). Duża część użytkowników i czytelników to osoby młode. Proszę o kulturę, zachowanie stosownego języka i zachowanie zgodne z regulaminem.
Pozdrawiam i zachęcam do dalszego korzystania z serwisu Opowi.pl
administrator



czy wie ktos co to ma znaczyc ?? gdzie ja niby obrazalem uzytkownikow,kilka razy sie zdarzylo ale Bexz PRZESADY a tymbardziej ze zamieszczam teksty o negatywnym zabarwieniu lol ?? jeszcze 1 oskarzenie rozumiem ale ze zamieszczam teksty o neatywnym zabarwnieniu to przesada
,,prosze o kulture" gdyby Pan Admin wiedzial jak to jest miec na swojej drodze miliony trolli ..
,,to osoby mlode"
niech za nie rodzice odpowiadaja to nie moja wina ze wchodza na takie strony
zachowanie stooswnego jezyka ? a jestem niestosonwy bo cos nie widze


,zachowanie zgodne z regulaminem?????????????????/ CO JA ROBIE ZLE ludzei wytlumaczcie mi
jesli ktos tu,cholera jasna napsze watek smieciowy do kosza to go walne
normalnie JAK MOZNA popelnic taki blad rozumowy
to juz 2 ostrzezenie jakie dstalem , jesli nadal tak ma byc to niech dostane bana .
pozdro.
Jared
27.09.2016
Doskonała robota, administratorze! Cieszę się, że moje zgłoszenie dotarło i że wymierzono detektywowi stosowny policzek.

Ten wątek również zgłaszam jak śmieciowy. Pozdrawiam.
60secondsToDie
28.09.2016
Czekaj, już idę po smycz, kaganiec i powiem mamie, żeby mi jeszcze załatwiła budę na podwórku. Może wtedy powstrzymam się od wchodzenia na strony literackie.
Ant
28.09.2016
Pytasz co źle robisz. Zacząłbyś chociaż pisać bez błędów :]
xxECxx
28.09.2016
Detektywie jesteś jak dla mnie pośmiewiskiem próżności, rozumiem wiele rzeczy, ale nie rozumiem Twojej obecności tutaj. Czy ona coś zmienia, tak owszem, jest fun, jest hejt, jest... gówno, za przeproszeniem, nic nie dajesz nic nie wnosisz, nie wiem kim jesteś, nie wiem za kogo tym razem (może) się podajesz, jesteś jak 10-cięlotnie dziecko tutaj, które zabawia swoim bytem, bo... no właśnie... Bawmy się dalej, róbcie z opowi to co robicie, czemu nie... przecież jest zabawnie i o to chodzi. Pozdrawiam.
Niemampojecia96
28.09.2016
ja też bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiam jak coś : D.

+ cieszę się, że admin coś działa, nie pomyślałabym.

Chryste, niedługo się za mnie zabierze i mi się dobierze do skóry i zbanuje :c
NatalciaxD
28.09.2016
To jeszcze może odpowie na moją wiadomość dotyczącą ustawienia moderatora. Choć bardziej oczekuję na solidny powód, dlaczego tego nie zrobi.
Shiroi Ōkami
28.09.2016
Ślepy próbował, ale na nic się to zdało.
NatalciaxD
28.09.2016
Też postanowiłam spróbować, jak powiedzieliście, że moda nie ma, a by się przydał. I tak już chyba tydzień czekam.
Shiroi Ōkami
28.09.2016
Skoro tak, to już nie odpisze :/
NatalciaxD
28.09.2016
Okej, odpuszczę. A teraz do zobaczenia. Muszę się do szkoły doczołgać xD
Shiroi Ōkami
28.09.2016
Możesz próbować do skutku zawsze XD
Trzymaj się tam! :3
Szybko odpowiadam -.- Brawo, Shiro, brawo.
Angela
28.09.2016
Shiroi, kogo Ty masz na avku?
Shiroi Ōkami
28.09.2016
Sorka, Angela, nie zauważyłam pytania ;-;
Ellie z gry The Last Of Us ♥
Neurotyk
10.10.2016
Detektywie - idź się lecz.

Miłego dnia:)
Nuncjusz
10.10.2016
KarolaKorman
11.10.2016
aż jestem ciekawa tekstu od Zrzeszonego, fajnie że zamieściłeś ten link Nuncjusz, dzięki :)
Nuncjusz
11.10.2016
Zapraszam wszystkich na czata
http://www.forumforum.4ra.pl/
rejestracja max prosta
wystarczy podać bylejaki mejl, nawet fałszywy, login i hasło
aha, trzeba zaznaczyć że jest się człowiekiem :)
Upadły(D.F)
11.10.2016
Cholera dopiero wątek nowy napisałem o tym xD
Nuncjusz
11.10.2016
No widzisz,a ja stosuję brzytwę Occhmana polecam nie mnożyć bytów ponad potrzebę :)
Nuncjusz
11.10.2016
*Ockhama
detektyw prawdy
23.11.2016
Drogi Ancie. Gdzie Ty widzisz w moich opowiadaniach błędy? Próbowałem, szukałem, lecz nie znalazłem.
Pan Buczybór
23.11.2016
Daj do przeczytania znajomemu. On napewno zauważy jakieś błędy
detektyw prawdy
26.11.2016
Moi znajomi Polskiego nie umieja , ni cholery
Grubas
26.11.2016
Heh, no to trafileś na swoich.
komandor pupa
27.11.2016
To pewnie taka ściema, że dostał wiadomość od admina.
IWG
03.12.2016
Pewnie fake
Pan Buczybór
03.12.2016
Po co odkupujesz. Szkoda czasu chłopcze
detektyw prawdy
04.12.2016
jaka kurwa ?
Nuncjusz
15.05.2018
Coś o adminie
Okropny
15.05.2018
Ale tak serio, jakbyście mieli coś adminowi powiedzieć, na żywo, co by to było? Bo to prawdę mówiąc żaden problem się kopsnąć do Chełma i go tam przydybać i molestować.
Nuncjusz
15.05.2018
Kocówe bym mu zrobił
Okropny
15.05.2018
Za co
Nuncjusz
15.05.2018
Za żywota :)
Okropny
15.05.2018
Debil
Okropny
15.05.2018
Ja poważnie pytam
Nuncjusz
15.05.2018
O boże
No choćby, dlaczego olewa nasze postulaty. Jak długo to będzie beta. Jak widzi rozwój portalu.
Okropny
15.05.2018
1. Bo może
2. Trudno powiedzieć
3. Trudno powiedzieć

Jeszcze coś?
Nuncjusz
15.05.2018
aha
i to są poważne odpowiedzi?
Kocówa
Okropny
15.05.2018
Ej stary, dobrowolnie tu jesteś
Nuncjusz
15.05.2018
Wiem.
Co wcale nie znaczy, że może tak traktować userów. Jak ma takie podejście, to niech lepiej zamknie ten portal, no chyba, że mu coś tam jednak zależy, a wówczas, by mi odpowiedział sensowniej na te pytania.
Jakbym faktycznie coś takiego od niego usłyszał, to bym mu powiedział: pierdol się bucu, ja robię wypad. Baj
Nuncjusz
15.05.2018
On zaczyna mi Onet przypominać, to zlewanie wszystkiego i wszystkich, a na koniec zamknięcie portalu. Na szczęście, teraz będzie inaczej. My będziemy i już słuchamy głosów użytkowników, bo to oni są najważniejsi
Nuncjusz
15.05.2018
Pisze to z pozycji admina nowego digarta. Jednego z trzech
Okropny
15.05.2018
Oczekujesz ode mnie gratulacji czy gratyfikacji finansowej w postaci przesyłki poleconej z kiszoną kapustą?

Bo mnie to wisi, czy Piotr coś zrobi. Mi tu pasuje. Nigdzie się nie wybieram, yo. Wolny rynek jest, każdy może iść, gdzie chce.
Nuncjusz
15.05.2018
Nie kurwa gratulacji, tylko zrozumienia co napisałem.
Dobra, kończę te przepychankę bo i tak to nie ma sensu
Nikt do Piotrusia nie pojedzie i nie będzie z nim dyskutował.
Te wątki wypchnąłem dla Ozara, nie dla ciebie. To on się miotał o zmiany, nie ty
Nuncjusz
15.05.2018
Ok
pójdę se gdzie chcę, yo, kurwa, wolny rynek
To mój ostatni post tutaj
Okropny
15.05.2018
Pozdro
Canulas
15.05.2018
Ja pierdolę. Ogarnijta się. Też mi tu dobrze, ale fajnie byłoby wiedzieć czy nie siedzę na tykającej bombie.
Poświęcam tu w chuj czasu, a jak radośnie pierdolnie, to będzie co nieco smutno. Uważam inicjatywę Nuncjusza za słuszną. W sensie, żeby się dowiedzieć, dopytać?
Dobrze jest wiedzieć na czym się stoi i czy we wyrze nie czai się, kurwa, pająk wielkości rocznego dziecka.
Okropny
15.05.2018
Dac ci numer telefonu do admina? To zadna tajemnica.
Canulas
15.05.2018
A w tym wątku żeś znów odważnie-agresywny, co mi się widzi. I ufam, że jeśli ktoś ma gdzieś numer, to... Ty ju wisz co ;)
Być może ja oceniam to trochę przez ten pryzmat, że
1.) z niewieloma osobami mam kontakt poza Opowi i jeśli wybuchnie, pójdzie to w chuj (Ty pewnei masz nawet telefon do bibliotekarza z Watykanu)
2.) Dużo moich teklstów - co usilnie zmieniam - swą najbardziej poprawioną formę na głónie na portalu, więc straty byłyby dotkliwe.

Stąd mniej wiecej zapalczywość. Nie mniej, Terriblu - powinieneś już zauważyć, że lepiej sie czuję wymieniajac spostrzeżenia w pismie. I wierz mi, jak tzreba wysadzić w powietrze jakąś troll-pizdę, to faxa do Nieba ślę.

Dziwi mnie tylko Twe stanowiskjo w tej sprawie, ale że nagrzała mi się terma, to ide se umyć tera stopy. Niniejszym temata nie zamykam, acz zostawiam w radosnym zawieszeniu.
Ozar
15.05.2018
Wracam czy to się komuś podoba czy nie. Miałem za krótka dobę, ale już ogarnąłem wsio. Okropny wydajesz sie najmądrzejszy, czy mnie sie tak wydaje. Jak masz tel do admina to dzwoń bo burdel robią trolle a nikt nie reaguje.
Can ma rację to on rozruszał truchło opowi i za jego sprawą tera sie to kręci więc albo masz do niego namiar, albo dupy nie zawracaj.
Canulas
15.05.2018
Pzrenosząc to na Pulp Fiction: Ozarelly wraca, i to wraca , kurwa, w wielkim stylu ;)
Okropny
15.05.2018
Ozar, i co, mam zadzwonic i mu napłakać w telefon, bo ty tak chcesz? W dupie to mam, chcesz, to zadzwoń sam. Numer ci powiem skąd wziąć, żadna, powiadam, tajemnica. Jest w necie.
Ozar
15.05.2018
Nie chcę rewolucji tylko moderatora żeby wypierdalał takie śmieci jakim mnóstwo widziałem ostatnio na opowi.
Ozar
15.05.2018
I kufa nie ja chce !!! No chyba że lubisz durne trollowanie wtedy ok odpuszczam
Okropny
15.05.2018
Ozar, ty serio, melisy sobie zaparz i duszkiem przed wejściem do sieci.
Ozar
15.05.2018
Nie lubię, wole drinasa!
Canulas
21.05.2018
A oto proszę państwa słynny wątek, w którym sławetny Nuncjusz sprowokowany przez równie sławetnego Terribla, obraża się srogo, odchodząc tym samym (miejmy nadzieję - na chwilę) z Opowi.

Maj 2018 - koloryzowane.
Nuncjusz
21.05.2018
Gwoli wyjaśnienia
Nie obraziłem się w żaden sposób, ale jak ktoś mi usilnie wmawia, że wszelkie moje starania celem polepszenia portalu są bez sensu, bo zamiast zmieniać Opowi lepiej sobie pójść w pizdu, no to przyjmuję to na klatę i idę w pizdu.
Widocznie moja szarpanina nikomu do niczego nie jest potrzebna, a faktycznie, łatwiej pójść se w pizdu niż cokolwiek tu reformować, więc se poszedłem na tę łatwiznę, bo na chuj mam się szarpać z materią.
Wszyscy na tym skorzystali, Opowi się uspokoiło i ja się uspokoiłem
To tyle
Baj
Nuncjusz
21.05.2018
Canulas
21.05.2018
E tam - wszyscy
E tam - skorzystali

Odpocząłeś, ale koniec wakacji. Trza się za robotę brać.
Opowi czeka.
Tuziny nowych ludzi, których trzeba pokierować odpowiednio :)
refluks
21.05.2018
Obywatelu Nuncjusz, wy sobie nie możecie tak po prostu udać się w pizdu, ale bowiem jesteście własnością portalu, wszystkich użytkowników, którzy we swych avatarach noszą pierwiastki avatara twego, jako my, ludzie, we ciałach swych mamy cząstki z wybuchnietych gwiazd.
Wszystko jest całością, kombinatem, układem naczyń połączonych i tak dalej, i tym podobne.
no.huju.
Canulas
21.05.2018
Oo, to to.
Ma rację ów byt.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji