Wiedźmin

Torge
26.12.2016
Wiem, że dużo osób, kocha sagę Sapkowskiego. Mowa oczywiście o ,,Wiedźminie"
Ja na przykład czytałem i słuchałem go ponad 10 razy wszystkie części, lecz nadal nie mam dość :D
To normalne?xD
Nuncjusz
26.12.2016
Czemu nas o to pytasz? Spytaj psychologa czy kogoś takiego
Torge
26.12.2016
Nuncjusz... ja mam pytanie:
Po co ty do cholery wchodzisz na tą stronę, skoro tylko hejtujesz?
Czytałem twoje inne posty i doszedłem do wniosku że jesteś zwykłym dupkiem...
Nuncjusz
26.12.2016
Chłopcze, odpowiedziałem na twoje pytanie grzecznie i uprzejmie. Czemu masz do mnie srakę idioto?
Nuncjusz
26.12.2016
Czytanie nawet sto razy jednej powieści jest normalne i prawidłowe. Zadałeś po prostu idiotyczne pytanie
Nuncjusz
26.12.2016
i nie, nie hejtuję debilu
to ty mnie w tej chwili shejtowałeś
Nuncjusz
26.12.2016
i nie oceniaj mnie, bo mnie kompletnie nie znasz
Poznaj najpierw, jesdtem w porządku do ludzi porządnych
Neurotyk
26.12.2016
Torge, widzisz, pytaj psychologa. Nuncjusz wie o czym mówi.
Nuncjusz
26.12.2016
Już mu odpowiedziałem - czytanie w kółko powieści, która cię fascynuje jest zjawiskiem normalnym. Sam to nie raz robiłem.
Nuncjusz
26.12.2016
Oczywiście, przy założeniu, że jestem normalny XD
Torge
26.12.2016
Widzisz... niepotrzebny sarkazm. W większości przypadków piszesz sarkastyczne odpowiedzi. Widziałem w innych postach na forum jak odpowiadasz ludziom.
Ale dobra nie ważne, może przez to że przeczytałem twoje inne posty byłem wrogo nastawiony. Jak masz motywację, której nie znam to sorry.
A tak btw to czytałem twoje prace. Są świetne. Bogate słownictwo, ciekawe opowieści. Gratulacje! XD
Nuncjusz
26.12.2016
Piszę tak, bo taki jestem. Generalnie, nie robię tego złośliwie, no ale trzeba mnie poznać by to wiedzieć
ps
Dziękuję
Torge
26.12.2016
Jakbyś nie miał co robić to polecam swoją serię Prawda kłamstwo czy morderstwo :D Byłbym wdzięczny za opinie xD
Dzieki
Nuncjusz
26.12.2016
moze jutro, dzis juz nie dam rady

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji