Wszyscy odchodzą...

Senezaki
02.07.2015
Tutaj chcę poruszyć temat, że niemal wszyscy odchodzą!
Shiroi- papatki.
Natalia-papatki.
Majeczuniaa- powiedziała, że może odejdzie (Nie rób tego, co z fanklubem SnK? XD)
Więc... Czy to według was jest sensowne? Dlaczego tacy fajni ludzie odchodzą :c
Ja mam nadzieję, że nie odejdą:
•Slugalegionu
•Majeczuniaa
•Pospolita

No bo po co? Po co nagle wszyscy odchodzą? :/
*Nie jest to wątek dla kłótni, proszę pod spodem siebie nie obrażać :) *
Ciasteczko
02.07.2015
Jak chcą to niech odchodzą nie powinno nas to interesować to ich sprawa
Senezaki
02.07.2015
Ciasteczko- Tak, wiem o tym, ale mi chodzi o falę- niedługo wszyscy odejdą, i tylko ja ze Slugą zostanę XD We dwójke raźniej :) XDDDD
Ciasteczko
02.07.2015
w trójkę* jakoś nie zamierzam przez jedną kłótnie sobie iść jestem pewna, że wiele osób jak ja się tym mnie przejmuje
Senezaki
02.07.2015
Heh XD No cóż, ale ja się spodziewam, że niedługo to na Opowi co czytać nie będzie, bo wszyscy se pójdą w siną dal :(
Ciasteczko
02.07.2015
heh wstawiłabym coś ale nie mam pojęcia co xD nie przejmuj się, przyjdą następni
Senezaki
02.07.2015
Mam taką nadzieję, choć szkoda, że np. Shirpi odchodzą. Kiedy ja się w Opowi pojawiłam (całkiem niedawno) to ona, Jared i Natalka byli w czasach świetności :) Byli dla mnie wzorem, a tera to tylko Jared został :/
Senezaki
02.07.2015
*Chyba został!*
Vasto Lorde
02.07.2015
Byli dość długo. Ja tu goszczę od bodajże marca/kwietnia. Atmosfera była zajebista, a teraz każdy ma dość tej kłótni przez, którą są różne zdania innych osób. Jeden wrzuca 5 osób do jednego worka drugi wrzuci 5 do innego. I łącznie 10 osób będzie się kłóciło, że nie chcą być w tym worku. (To tak dla przykładu) Atmosfera tutaj powoli robi się gęsta i to, że "(...)przyjdą następni" mało mnie pociesza.
Senezaki
02.07.2015
Mnie też mało pociesza, Vasto :/ Przecież nie znaczy to, że będą tak samo kochani jak np. Shiro-Chan! :c Może to nawet spowodować tylko kłótnie....
Vasto Lorde
02.07.2015
Dokładnie, nowi niechaj przychodzą, witam ich z otwartymi rękoma, ale do "starych" już się przywiązałem i dziwnie się czuję, gdy Serce strony obumiera :/
Ciasteczko
02.07.2015
ale co możemy zrobić? aby nadal pozostać tymi bezstronnymi i jakos pomóc?
Pospolita
02.07.2015
Ja tam się nigdzie nie wybieram...
Ta sytuacja naprawdę mnie smuci. Jestem na opowi już dużo czasu (publikowałam pod innymi nickami) i nigdy jakieś większej afery nie było.

Najbardziej mi przykro z powodu odejścia Natali. Zawsze każdego wspierała, pisała genialne opowiadania, a teraz przez głupią kłótnię odeszła ;(.
Mam nadzieję, że chociaż Ekler i Jared zostaną...
Anonim
02.07.2015
Czyli ile tych osób odeszło? Trzy, więcej?
Bo ja się już troche gubię :)
Ktokolwiek
02.07.2015
Tak, odeszła NatalkaO, odeszła Shiroi, odeszła xnobodyperfectx... Majeczunia się zbiera... wszyscy odchodzą... Boję się, że to może być koniec.
Slugalegionu
02.07.2015
Sądząc po tym ilu mówi że zostanie strona raczej nie upadnie, ale dlaczego to ci najfajniejsi muszą sobie iść?
Ktokolwiek
02.07.2015
Bo to oni byli w to najbardziej zamieszani. Dziwi mnie tylko natalka, kóra odzeszła po cichu... Nikomu nawet nie dała znać że nas zostawia, a bez niej to już nigdy nie będzie to samo. Dopiero co odesżła a ja już bardzo tęsknię... :'(
Anonim
02.07.2015
Ja zostaję
ciekawe co będzie dalej sie działo
czy rzeczywiście exodus
Pospolita
02.07.2015
Ktokolwiek: Natalia napisała o tym na facebooku
Ktokolwiek
02.07.2015
serio? nie widziała, dawno nie wchodziłam xD

Część postów została ukryta (198)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

O-Ren Ishii
14.03.2017
O m g
O-Ren Ishii
14.03.2017
Lubilam mieszkańca, really
Neurotyk
14.03.2017
Mieszkanie nie zadomowił się tutaj.

Ciekawe czemu.
Neurotyk
14.03.2017
Mieszkaniec*
Pan Buczybór
14.03.2017
Wrócił do swojego bloku. U nas tylko wynajmował.
Neurotyk
14.03.2017
Dlaczego nie wykupił mieszkania na własność?
Szczur
14.03.2017
[*]
Nazareth
14.03.2017
Bo kto by tu chciał mieszkać?
Leukemia
15.03.2017
Ja chciałabym.
Leukemia
15.03.2017
Chcieć.
Tanaris
15.03.2017
Brakuje mi go troszkę, nawet bardzo!! :\
Pan Buczybór
15.03.2017
Otrzyjta łzy. Nie czas na żałoby,
Bowiem, zbliża się pomór i choroby!

Powiadam wam!
Tanaris
15.03.2017
Dobrze, ale teraz mam ochotę się gniewać, gdyż się nawet nie pożegnał...
Powiadam i ja, trzeba dać sobie mocnego kopa w dupę (nie wiem jak) i ruszać kapeczkę do przodu xD
Nuncjusz
15.03.2017
Pożegnał się. W komentarzach pod swoim tekstem (nie pamiętam którym)
Detektyw sie do tego przyczynił, no i admin
Nuncjusz
15.03.2017
znalazłem
http://www.opowi.pl/swiat-zapomni-a29446/#comment-231556


tanczacepioro tydzień temu
A szanowny Detektyw Prawdy milczy i żadnych przeprosin. Pozdrawiam
Nuncjusz tydzień temu
a czemu takich komentarzy nie zgłaszacie do admina? Niech go w końcu wywali z OPowi
Mieszkaniec tydzień temu
1. Zgłosiłem niezwłocznie do admina.
2. Do dzisiaj nie zauważyłem jakiejkolwiek reakcji.
3. W związku z tym, że tolerowane jest tutaj obrażanie ludzi, chcąc wyrazić swój sprzeciw przeciwko takiej praktyce, podjąłem decyzję o "ewakuacji" z serwisu Opowi.pl. Muszę jeszcze tylko wyczaić, jak kasuje się profil (jeżeli ktokolwiek może podpowiedzieć, będę wdzięczny)

Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów oraz artystycznej samorealizacji wszystkim piszącym!
Neurotyk
15.03.2017
Kolejny uratowany z TitaNika :)
Neurotyk
15.03.2017
Huraaaa!
Nazareth
15.03.2017
No i muszę się zgodzić poniekąd z nieznanym mi mieszkańcem. Jeżeli coś tak kompletnie bezuzytecznego I intelektualnie odpychajacego jak detektyw jest tutaj tolerowane to znaczy że ludzie na poziomie nie mają tu czego szukać. Oliwa się z wodą nie miesza podobnie jak złoto z gównem. Gdybym ja tu trafil za urzedowania detektywa zamiast na dlugo przed to tez bym nie został bo wystawia on wizytowke całej spolecznosci.
Neurotyk
15.03.2017
Zaraz przyjedzie Det., zrobi kupę, a potem ktoś jeszcze doceni tej kupy walory zapachowe.
Jared
15.03.2017
"halo? Odbiór!
Jebana NataliaO powiedziała, że ja napisałem że ona hejtuje neurotyka!!!!!
Co, kurwa?! Jedziemy!"

~Detektyw Prawdy ( http://www.opowi.pl/forum/notka-w719/ )

Zresztą sporo więcej osób odeszło przez tego jednokomórkowca, można była niemałą listę zrobić :v

Nuncjusz
15.03.2017
Może to zrobiony miękkim syn admina?
Jared
15.03.2017
Ja tam sądzę, że to jakiś user, bo tak naprawdę sam Detektyw nie ma powodu tu siedzieć - jego twórczość to ewidentne bazgroły na kolanie, wszyscy go stąd chcą wyrzucić, więc w zasadzie nie ma po co tu wchodzić. No, chyba że to właśnie jakiś znudzony użytkownik ;)
Nuncjusz
15.03.2017
To Shiro! XDDDD
Jared
15.03.2017
Nie wnikam...

W każdym razie to ktoś zdrowo ebnięty, ja czasem lubię pobaitować i potrolować, ale to już cała filozofia trollingu i hejtu x.x
Karawan
15.03.2017
Oto obraz współczesnego smętarza. Mój dziadunio mawiał: "z pluskwami się nie walczy, pluskwy topi się w nafcie". Trochę to o trollach - z trollami się nie walczy, trolli się nie karmi, trolle się olewa. Troll i polityk to jedno i to samo - istnieje, bo są tacy co na niego zwracają uwagę i tacy co go karmią. Zwykły pasożyt społeczny. Szkoda czasu, uwagi i litości. NIestety nic większego od głupoty Ludzkość nie wynalazła i nie wynajdzie jeszcze długo.
Jared
15.03.2017
Właśnie z tym jest problem, że istnieje autonomicznie i niestrudzenie od długiego czasu :/
Karawan
15.03.2017
Skoro Admin toleruje to widać uznaje, że albo nieszkodliwy albo użyteczny. W obu przypadkach jest jednak dokarmiany uwagą PT Userów.
Jared
15.03.2017
Wydaję mi się właśnie, że nawet niedokarmianie go nic nie da, skoro jest tak długo :/ Zresztą ja jż złożyłem broń, jego nie da się pozbyć
Karawan
15.03.2017
Tzw. "koloryt lokalny" ;)
Neurotyk
15.03.2017
Folklor.
Nazareth
15.03.2017
Gówno nie folklor i koloryt lokalny. Gdyby nie fakt, że to internet to nigdy by się taka ludzka mierzwa w żadnej społeczności nie zagnieździła, bo by była zwyczajnie wytrzebiona przez "PT userów", ze mną na czele. Ale tu można czekać jedynie na opieszałego admina, który zwyczajnie ma wyjebane.
Karawan
15.03.2017
Oj tam zaraz wyje. Może po prostu jest za zjednoczoną Europoplanetą? może uznaje, że skoro są zdrowi to i chorzy być muszą? Szkoda mi wątroby na takie zjawiska. wolę wypić "lufkę" brandy. To trochę tak jak byśmy dyskutowali nad Towarzyszem Korwinem; my se tu gadu gadu a on swoje pieprzy dalej.
Okropny
15.03.2017
Bo serio, tak ciężko jest olewać trolli, kurwa, że wybitne umysły se nie radzą
Leukemia
15.03.2017
To bardzo złożona czynność
Nazareth
15.03.2017
Lufkę? Jak już coś pić to lufę, przyjacielu.
Ritha
15.03.2017
Ten Detektyw był u mnie ze dwa razy, raz napisał, że gówno, raz, że fajne, w obu przypadkach odp., że spoko i w zasadzie go nie zauważam. Na forum spamujemy wszyscy, tzn. każdy gdzieś tam, coś. Nie dostrzegam aż takiego problemu... Ale może jestem ślepa xd
Neurotyk
15.03.2017
R., nie dostrzegasz problemu, bo problem ostatnio jakoś jest mniej problemowy. Po prostu zmniejszył aktywność.
Krystian244
15.03.2017
Ja tam lubię się pośmiać z tekstów detka. Spinacze się i jesteście nudni więc ktoś urozmaica forum. Popatrzmy na was, nudziarze i buraki... Oczywiście nie wszyscy.
Leukemia
15.03.2017
Problem XDDDDDDDDD Tak jakby to była jakaś choroba, albo w ogóle coś poważnego
Pan Buczybór
15.03.2017
Ja tam detka lubię. Choć ma nie po kolei w głowie.
detektyw prawdy
15.03.2017
Mam normalną głowę, dzisiaj byłem w psychiatryku i powiedzieli że już jest ze mną dobrze.
detektyw prawdy
15.03.2017
leuke lize zapalniczke swoja szlachta zebowa dajcie zapalke hehheehe
Szczur
15.03.2017
Jestem ciekawy, jakim człowiekiem jesteś poza tym forume. Bez złośliwości, serio, jestem ciekawy.
Tanaris
16.03.2017
Chyba nie ty jeden... Chyba muszę wyjść na świeże powietrze... Coś tu pali i wypala mi czasami oczy :/
detektyw prawdy
16.03.2017
czesc 1 wychodze do pracy czesc 2 ide po chleb czesc 3 ide do domu czesc 4 wchodze na opowi i mysle gdzie by tu rozpetac shitstorm czesc 5 - i ostatnia - rozpetuje shitstorm na opowi i sie zaczynajom wkuzadz luciska to tyle w tym occinku zycia dajcie znac zeby mi walnac palka w leb CZUDAMADA
Tanaris
16.03.2017
Wydaje mi się, że pomimo tego, jak się czasami wyrażasz, to płynie w topie taki styl olewania, w dużej mierze jesteś w jakimś tam stopniu nawet zabawny... No nic, dzielnie prowadzisz swoją krucjatę, obyś szybko nie zginął.
Tanaris
16.03.2017
Tobie*
detektyw prawdy
16.03.2017
no coz. logujac sie na opowi, nie mowie zebyscie nazywali mnie smiesznym itepe itepe, jestem zwyklym uzytkownikiem ktory wedlug niektorych uzytkownikow nie jest zwyklym uzytkownikiem

,,Baj" neuro 2016
Krystian244
16.03.2017
Może detek jest poważny w życiu i na opowi się tylko bawi trollujac
Szczur
16.03.2017
Smutny człowiek.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji