Za dużo kevina na święta!!!!!!!!!

ÓsmyKolor
pół roku temu
Mam wrażenie że kevin zaczyna być już nudny ciągle leci w tv na święta,napiszcie czy wy też tak uważacie,bo jestem ciekawa waszego zdania.
Jared
pół roku temu
*wzdycha*
O-Ren Ishii
pół roku temu
Do świąt jeszcze sporo czasu.
ÓsmyKolor
pół roku temu
Wiem ale kevin sam w domu męczy mnie w każde święta
ZłotaRóża
pół roku temu
Trochę go za dużo w telewizji ale to taka tradycja że na święta zawsze Kevin,na szczęście na chwile mamy spokój od od tego urwisa:)
TeodorMaj
pół roku temu
KEVINA NIGDY DOSYĆ!
A poza tym, kolejny gówniany wątek stworzyłaś xD Gratulacje :/
Pan Buczybór
pół roku temu
Spam
ÓsmyKolor
pół roku temu
skoro dało się go przeczytać to nie taki gówniany;)
ÓsmyKolor
pół roku temu
Wiem że zajmuje miejsce takim wątkiem chciałam tylko poruszyć ważne tematy dla Świata
Pan Buczybór
pół roku temu
Serio?
Lotta
pół roku temu
Bosz... To po cholerę w ogóle oglądasz telewizję w Święta? Poczytaj, obejrzyj film (który oczywiście Kevinem nie jest), spotkaj się z kimś, spędź trochę czasu z rodziną... Cokolwiek. To pewnie zabrzmi dziwnie, ale ja Kevina nigdy w całości nie oglądnęłam. Można? Można. I to raczej nie jest temat ważny dla świata. Przyjemniej tak mi się wydaje. ;)
Beznadzieja
pół roku temu
Po cholerę w ogóle oglądać telewizję?
Jared
pół roku temu
Beznadzieja zadała kluczowe pytanie, które powinno być w tym wątku :D TV to śmieć, większość programów to szajs robiony na kolanie, wiadomości zmanipulowane, nawet te Discovery ostatnio jakoś podupadło programami o magazynach do wykupu, muzyka lipna, wieczne reklamy...
ZłotaRóża
pół roku temu
Niektóre seriale są naprawdę świetne i oczywiście "Boso przez świat" lubię czy "Kobieta na krańcu świata".
Jeśli chodzi o wiadomości to lepiej wcale nie oglądać bo szkoda zdrowia.
ÓsmyKolor
pół roku temu
Jared i Beznadzieja uważam że macie racje bo albo leci w tele coś głupiego albo coś co jest już po raz setny np:titanic
wszyscy wiedzą że jack zamarzł z powodu lodowatej wody ustompując miejsca dla Rosse i jej dupska.
Szczur
pół roku temu
Kevin to jeden z najlepszych filmów świątecznych. Ilość Kevina w tv nie sprawia, że film traci się na jakości, ale mam wrażenie, że tłumaczenie takich oczywistości jest niepotrzebne. Nikt nie zmusza nikogo do oglądania czegokolwiek, spędzajcie czas świąteczny z rodziną, a nie telewizją.

PS. polecam Home Alone 5 z Malcolmem McDowellem.
Nazareth
pół roku temu
Na samosia.pl, Ci Ósmykolorku , nie odpowiedzieli na to, jakże ważne dla świata, pytanie?
ÓsmyKolor
pół roku temu
ok oglądnę dzieks za rady<333333333
ÓsmyKolor
pół roku temu
Na samosi mi nie odpowiedzieli dlatego liczyłam na was
Nazareth
pół roku temu
Chwali się pęd i upór w dążeniu do zdobycia wiedzy. Pozdrawiam.
detektyw prawdy
pół roku temu
Szkoda, ze zamiast np klasyczków z gornej połki; szklana P. itd, to leci takie cos jak Kevin.Chodzi mi tu oczywiście o nowsze produkcje,bo pierwsza czesc to klasyk.Do trzeciej czesci Kevin Byl OK a pozniej spieprzyli to przemysłem reklamowym.
Szczur
pół roku temu
Nie, nie był. Druga i trzecia część ssały. Mniej od telewizyjnej wersji, ale były filmami słabymi.
Dark1
pół roku temu
Kevin to film, który był dla Polaków w tamtych latach niedoścignionym marzeniem. Dla nich normalne życie, a dla nas bajka. W tamtych czasach posiadanie paszportu i wyjazd w Święta było czymś nieosiągalny. Dlatego ten film stał się tak popularny w Polsce. Tam wszyscy dziwili się jego popularnością w naszym kraju, a my łykaliśmy wszystko, co "amerykańskie".
ÓsmyKolor
pół roku temu
Macie racje,wreszcie ktoś mnie rozumi
Ginny
pół roku temu
Może po prostu wyłącz telewizor i nie narzekaj na Kevina...? To łatwiejsze niż zakładanie gównianych wątków ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji