Za dużo kevina na święta!!!!!!!!!

ÓsmyKolor
04.01.2017
Mam wrażenie że kevin zaczyna być już nudny ciągle leci w tv na święta,napiszcie czy wy też tak uważacie,bo jestem ciekawa waszego zdania.
Jared
04.01.2017
*wzdycha*
O-Ren Ishii
04.01.2017
Do świąt jeszcze sporo czasu.
ÓsmyKolor
04.01.2017
Wiem ale kevin sam w domu męczy mnie w każde święta
ZłotaRóża
04.01.2017
Trochę go za dużo w telewizji ale to taka tradycja że na święta zawsze Kevin,na szczęście na chwile mamy spokój od od tego urwisa:)
TeodorMaj
04.01.2017
KEVINA NIGDY DOSYĆ!
A poza tym, kolejny gówniany wątek stworzyłaś xD Gratulacje :/
Pan Buczybór
04.01.2017
Spam
ÓsmyKolor
04.01.2017
skoro dało się go przeczytać to nie taki gówniany;)
ÓsmyKolor
04.01.2017
Wiem że zajmuje miejsce takim wątkiem chciałam tylko poruszyć ważne tematy dla Świata
Pan Buczybór
04.01.2017
Serio?
Lotta
04.01.2017
Bosz... To po cholerę w ogóle oglądasz telewizję w Święta? Poczytaj, obejrzyj film (który oczywiście Kevinem nie jest), spotkaj się z kimś, spędź trochę czasu z rodziną... Cokolwiek. To pewnie zabrzmi dziwnie, ale ja Kevina nigdy w całości nie oglądnęłam. Można? Można. I to raczej nie jest temat ważny dla świata. Przyjemniej tak mi się wydaje. ;)
Beznadzieja
04.01.2017
Po cholerę w ogóle oglądać telewizję?
Jared
04.01.2017
Beznadzieja zadała kluczowe pytanie, które powinno być w tym wątku :D TV to śmieć, większość programów to szajs robiony na kolanie, wiadomości zmanipulowane, nawet te Discovery ostatnio jakoś podupadło programami o magazynach do wykupu, muzyka lipna, wieczne reklamy...
ZłotaRóża
04.01.2017
Niektóre seriale są naprawdę świetne i oczywiście "Boso przez świat" lubię czy "Kobieta na krańcu świata".
Jeśli chodzi o wiadomości to lepiej wcale nie oglądać bo szkoda zdrowia.
ÓsmyKolor
04.01.2017
Jared i Beznadzieja uważam że macie racje bo albo leci w tele coś głupiego albo coś co jest już po raz setny np:titanic
wszyscy wiedzą że jack zamarzł z powodu lodowatej wody ustompując miejsca dla Rosse i jej dupska.
Szczur
04.01.2017
Kevin to jeden z najlepszych filmów świątecznych. Ilość Kevina w tv nie sprawia, że film traci się na jakości, ale mam wrażenie, że tłumaczenie takich oczywistości jest niepotrzebne. Nikt nie zmusza nikogo do oglądania czegokolwiek, spędzajcie czas świąteczny z rodziną, a nie telewizją.

PS. polecam Home Alone 5 z Malcolmem McDowellem.
Nazareth
04.01.2017
Na samosia.pl, Ci Ósmykolorku , nie odpowiedzieli na to, jakże ważne dla świata, pytanie?
ÓsmyKolor
04.01.2017
ok oglądnę dzieks za rady<333333333
ÓsmyKolor
04.01.2017
Na samosi mi nie odpowiedzieli dlatego liczyłam na was
Nazareth
04.01.2017
Chwali się pęd i upór w dążeniu do zdobycia wiedzy. Pozdrawiam.
detektyw prawdy
04.01.2017
Szkoda, ze zamiast np klasyczków z gornej połki; szklana P. itd, to leci takie cos jak Kevin.Chodzi mi tu oczywiście o nowsze produkcje,bo pierwsza czesc to klasyk.Do trzeciej czesci Kevin Byl OK a pozniej spieprzyli to przemysłem reklamowym.
Szczur
04.01.2017
Nie, nie był. Druga i trzecia część ssały. Mniej od telewizyjnej wersji, ale były filmami słabymi.
Dark1
05.01.2017
Kevin to film, który był dla Polaków w tamtych latach niedoścignionym marzeniem. Dla nich normalne życie, a dla nas bajka. W tamtych czasach posiadanie paszportu i wyjazd w Święta było czymś nieosiągalny. Dlatego ten film stał się tak popularny w Polsce. Tam wszyscy dziwili się jego popularnością w naszym kraju, a my łykaliśmy wszystko, co "amerykańskie".
ÓsmyKolor
05.01.2017
Macie racje,wreszcie ktoś mnie rozumi
Ginny
07.01.2017
Może po prostu wyłącz telewizor i nie narzekaj na Kevina...? To łatwiejsze niż zakładanie gównianych wątków ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji