Zakładajcie nowe wątki.

Neurotyk
14.07.2017
Apel do wszystkich, którzy może boją się (nie ma czego), albo zniechęca ich permanentna krytyka Nuncjusza – zakładając nowy wątek, przejrzyjcie naście aktualnych wątków i jeśli któryś podejmuje wasz temat, nie twórzcie swojego nowego, ale nie wertujcie forum do okresy sprzed roku, dwóch.

Dyskusje w tak starych wątkach dogasły, autorzy wpisów leżą na cmentarzu a ja nie wierzę w komunikację z duchami.

Żywi userzy tworzą to miejsce i forum Opowi, a nie trupy.

BAJ


Outlander
14.07.2017
Aha
Nuncjusz
14.07.2017
To zglaszaj do admina te wątki trupy szmato
Nuncjusz
14.07.2017
Jak usuniecie co najmniej dwa stare wątki, wtedy nie ma sprawy, możrcie sobie założyć nowy
Outlander
14.07.2017
Zjedz go, co się opierdalasz
Neurotyk
14.07.2017
Mogą bez twojego zdania. Masz wizje artystyczne jakieś.
Ellie Victoriano
14.07.2017
...
Nuncjusz
14.07.2017
a to kurwa róbta pojeby co chceta
jak chcę, żeby tu było odrobinę porządku, to zaraz ty chuju musisz się przypierdolić
Nuncjusz
14.07.2017
i ty chcesz prowadzić i zarządzać portalem
też tam będzie panowała zasada róbta co chceta?
Violet
14.07.2017
o jaka zażarta dyskusja
Lady_Makbet
14.07.2017
Cóż Panowie najwyraźniej preferują poziom przedszkolny. Dorośli ludzie nie skaczą sobie do gardeł tylko ROZMAWIAJĄ i prowadzą PRZYJEMNĄ KONWERSACJĘ.
Outlander
14.07.2017
W jakim świecie ty żyjesz
Neurotyk
14.07.2017
To jest nasza "przyjemna konwersacja", Lady z palcem.
Lady_Makbet
14.07.2017
Do przyjemnych ona raczej nie należy....
Hmmm outlander a tobie o co chodzi? Masz, żal dupy że wyrażam swoje zdanie? To wyraź i swoje.
Nuncjusz
15.07.2017
Dorośli ludzie skaczą sobie do gardeł i rzadko kiedy prowadzą przyjemne konwersacje. Włącz byle jaki program publicystyczny to się przekonasz
Lady_Makbet
15.07.2017
Ja rzadko kiedy skaczę sobie z kimś do gardeł. To nie jest mój poziom,a nie będę się zniżać do czyjegoś.......
Nuncjusz
15.07.2017
no ale o czym ty gadasz? Ja tylko polemizuję z Twoją teorią, że skakanie sobie do gardeł jest domeną przedszkolaków
Ellie Victoriano
15.07.2017
Przedszkolaki są wobec siebie raczej miłe, rzadko kiedy widzę, że "skaczą sobie do gardeł" :p
Lady_Makbet
15.07.2017
Czy przedszkolaki są miłe? No....cieżko stwierdzić. Jeszcze 10 lat temu można było mówić że są małe i bezbronne w tym momencie potrafia w tak słownie dopier....., głowa boli.
Nuncjusz
15.07.2017
Generalnie, ludzie są do dupy, bez względu na wiek.
Violet
15.07.2017
Generalnie Nuncjuszu masz rację, którą niechętnie Ci przyznaję, z wyjątkiem, że im młodsi tym gorsi.
ps. z drobnymi wyjątkami
ps. i od razu mowię - wiem, co mówię; pracuje z każdą grupa wiekową, no może poza niemowlakami.
Ellie Victoriano
15.07.2017
Ja mówię tylko to, co sama widzę :p Jakoś nigdy nieprzyjemności z przedszkolakami nie miałam, a największymi kurwami okazywali się właśnie dorośli ;D
Jared
15.07.2017
Neuruś musial jakos zaspokoic swa wewnetrzna potrzebe prokacji jak widac :3
Jared
15.07.2017
Prowokacji^...
Nuncjusz
15.07.2017
i prokreacji. Poprzestaje na wątkach bo w czym inny sobie tak dobrze nie radzi
Outlander
16.07.2017
Lady makbet to ja się pytam i co tobie chodzi? Napisałem tylko, że dorośli wcale nie prowadzą przyjemnych rozmów. To znaczy zależy gdzie kto mieszka, ale i tak w większości miejsc tak nie ma heh. A ty zacząłeś się pruć.
Outlander
16.07.2017
* zaczęłaś
detektyw prawdy
16.07.2017
do pana outlander - (jak to skrocic?)
Jedyne co to pan siedzi na forum 24 godziny na dobę i sra tymi nędznymi wpisami o paleniu i piciu. Wkurza mnie już to, co pan robi. Nie napisze pan opowiadania, nie napisze pan komentarza, napisze pan pieprzony wpis na forum o pieprzonym piciu i paleniu. Twoich wpisów nie jestem w stanie zrozumieć: ,,Aha", ,,Zjedz go, co się opierdalasz" to są cytaty z Twojego konta. I mam pytanie. Po co pisać aha, jak można watku po prostu nieskomentować? Może forum jest do dyskusji, ale przypominam - to forum pisarskie (!) a pan pisze posty niezwiązane nic z pisaniem. Na dodatek przeklina pan w co drugim poscie/komentarzu co też powinno być karalne. Wątpię w to że taki niepoważny chłopak jak ty ma 30 kilka lat... Fałszywy profil, poza tym samo konto nie ma NIC związanego z portalem, a twoje jedyne opowiadanie to jakiś posrany poradnik dla pijaków. Jak dla mnie powinienes dostac chociazby ostrzezenie, bo to konto jest po prostu dziwne, nie ma nic zwiazanego z portalem, a tez siedzenie tylko na forum mija sie z sensem tego portalu. W sytuacji shitstormowej po prostu Cię zgłoszę. Pozdrawiam.
Outlander
16.07.2017
To mnie zgłoś
Outlander
16.07.2017
Z tego co wiem to ty tu masz opinię trolla, więc nie pouczaj mnie
detektyw prawdy
16.07.2017
To Ty masz taką opinię pisząc takie posty.
Outlander
16.07.2017
Być może, ale nie jestem sam ;) A skracać to se możesz Tiwar, bo tak nie wiedzieć czemu mówią na mnie znajomi ;)
Outlander
16.07.2017
I powiem ci, rozbawiłeś mnie z "poradnikiem dla pijaków"
Freya
16.07.2017
Ey... detek , całkiem sensownie potrafisz czasem cuś napisać.:)
A z tego co tam wyżej; pacz tyle jest syfu i chyba sam widzisz kto tu robi największy burdel, to łatwo wychwycić i nie wymaga jakiegoś precyzatora interpersonalnego. ;)
Ellie Victoriano
16.07.2017
XDDD
Lady_Makbet
16.07.2017
Dla mnie ta dyskusja prowadzi donikąd. Każdy ma swoją racje, swoje zdanie. Można kląć jak szewc i pisać z sensem ( tu stanę w obronie outlander), a można pięknie mówić, używać tylko inteligentnych słów, a pierdolić bez sensu...
Irytolog
17.07.2017
A można też siedzieć cicho i nie epatować swoją głupotą... Albo paranoją... Tu chciałbym tylko zaznaczyć, że zachwianie bilansu postów na tak popularnym i szanowanym portalu jak opowi nie prowadzi do końca świata. Nie to co dzielenie przez 0.
Nuncjusz
17.07.2017
do końca świata nie, do burdelu tak
Niemampojecia96
17.07.2017
Wszystko we wszystkich swiatach, ktorem miala przyjemnosc I nieprzyjemnosc przebyc - jest bylo I bedzie absolutnie syzyfowe.

Wy tu dalej swoje, oki.
Lady_Makbet
17.07.2017
Irytolog, coś mi sugerujesz?
Irytolog
17.07.2017
Lady, sugeruję, owszem. Czy Tobie? Nie, nie Tobie :) W sumie to zgadzam się z Twoim komentarzem niemal w całości...

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji