życzenia i prezenty

levi
10.12.2015
No hej

Tutaj możemy pisać jakieś swoje propozycje życzeń, lub jeśli macie jakieś pomysły na prezenty.
Czy na przykład dostaliście kiedyś jakiś szczególny upominek to napiście. Może akurat komuś to pomoże i się przyda.

Slugalegionu
11.12.2015
Chciałem, podziękować panu administratorowi za usunięcie koma od Mech'o Porost oraz poprosić o zrobienie tego samego pod moją pracą. :)
Sky300
11.12.2015
Ja kiedyś przyjaciółce, która też pisze dałam prezent. Wydaje mi się, że na prawdę udany, ponieważ sama chciałabym takie coś dostać :P A mianowicie kupiłam zwykły notes w linię i przerobiłam go tak aby wyglądał na stary, w rogu każdej strony umieściłam jakieś nasze, małe, wspólne zdjęcie, a marginesy ozdobiłam różnymi bazgrołami. Moim zdaniem idealny prezent dla kogoś bliskiego, nie koniecznie pisarza :P
Neli
11.12.2015
Dla chłopaka robiłam kiedyś 150 powodów za które go kocham. Znalazłam jakieś małe pudełeczko, okleiłam je na kolorowo i na małych karteczkach pisałam ręcznie ,,Kocham Cię, bo..." kolejnie składałam małe karteczki i wrzucałam je do środka. Taki prezent, gdy Ci smutno otwierasz pudełeczko i czytasz jak dużo znaczysz dla drugiej osoby.
DeadHuman
11.12.2015
A ja dostałem "kiedyś" od chłopaka 366 powodów, za które mnie kocha :D Widać jednak, że ktoś także to zrobił :/
To był dopiero najwspanialszy prezent ^^ Ja sam prezentów nigdy nikomu nie potrafiłem zrobić i czekolada wystarczała... Dla mnie zresztą też się zbytnio nie starali, bo nie chciałem tego :/
Neli
11.12.2015
Na przykład - jeśli kręci Cię pisanie - możesz opisać życie Twojej najlepszej przyjaciółki. Jako normalną książkę z chwilami, które spędziłyście razem, z historiami które się Wam przytrafiły, z tym jak się poznałyście. Opisać po prostu historie życia, wydrukować, ozdobić strony, zrobić okładkę, posklejać i dać jej w prezencie. Matko jakbym chciała taki prezent! Aaaw ^^
Neli
11.12.2015
Podobny do mojej poprzedniej propozycji: album. Można po prostu kupić album i zapełnić go wywołanymi zdjęciami, na których się jest razem z tą osobą. Takie wspomnienia w postaci książki ze zdjęciami. ;)
Neli
11.12.2015
Ale podoba mo się ten wątek! Tyle pomysłów wpada do głowy, by o nich napisać.
Kolejną moją propozycją jest biżuteria. Zawsze chciałam dostać łańcuszek w kształcie serca. Taki otwierany, ze zdjęciem osoby którą kocham w środku, aby zawsze była w moim serduchu - w tym na szyi i w tym prawdziwym.
Hym... do tego można również podarować bransoletkę z imieniem, jakimś ładnym napisem, słowem lub zdaniem które mają dla nas ogromne znaczenie. Nie możesz takiej nigdzie znaleźć? Nie szkodzi! Polecam bransoletki z muliny. Każdy może nauczyć się je robić za pomocą internetu.
Neli
11.12.2015
Jeśli chodzi o prezent dla mamy - książka z przepisami, kolorowy fartuszek i mama lubiąca piec będzie zadowolona.
Anonim
11.12.2015
A ja zawsze dostaję forsę na święta :I Nobody loves Jared :c A zawsze się tak staram z prezentami! :c Żeby były dopasowane i użyteczne - -"
Taki prezent jest mój ulubiony ( ¬‿¬)
ausek
11.12.2015
Jared przynajmniej nie masz problemu z niepotrzebnymi gratami :) Ja tam wolałaby forsę, ale w tym roku już dostałam prezent :(
Kupujesz co ci potrzebne, a nie kolejna para skarpet
Anonim
11.12.2015
No właśnie Bil/Ausek. Forsa lub wspomniane skarpety jako prezent oznaczają dla mnie, że dana osoba nic o mnie nie wie, dlatego daje prezent na odpieprz i hulaj dusza piekła ni ma. :c Jak ja bym się cieszył na płytę Amon Amarth, albo książkę Scotta Carda, albo chociaż pióro, bo zawsze chciałem mieć. :I
Niektórzy mówią, że powinno się dawać prezenty niepraktyczne
ausek
11.12.2015
Ja daje takie prezent, które sama chciałabym mieć:)
Dziad
11.12.2015
No ja przepraszam bardzo! Ludzie ze sobą od pokoleń żyją, a znać się nie znają! W podręcznikach od historii zapisano w końcu, że ludzie dają jeden prezent bez okazji! No przecież sami się ludzie nie zabijali!
Szanujmy się!
Deczko nie zrozumiałem, możesz wyjaśnić?
Anonim
11.12.2015
To je troll :I
Kolejny?

Część postów została ukryta (3)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Anonim
11.12.2015
Ale z wielkiej trójki trolli ten jest najsłabszy :I
Bądź pożyteczny dla społeczeństwa i podsuń pomysł na ciekawy prezent
Dziad
11.12.2015
Szanujmy się!

Ja nie używam słów, których znaczenia nie znam!
Oleje!
Burżuazja!
Trolling!
TROLLING!
Kto normalny używa słów trolling! To chyba jakiś troll! HE HE HE HE HE... Oczywiście żartuję!

Mi kiedyś kupiono prezent zapakowany w samochodzie, zamknięty na klucze. No ja przepraszam bardzo, że się tak wyrażę, ale w środku było gówno! Gówno!
Niesamowita historia
Dziad
11.12.2015
Gówno!
Skoro już tu jesteś to może napisz jakieś opowiadanie, zrób coś co interesującego.
Bo marnujesz czas pisząc takie głupoty.
Dziad
11.12.2015
No ja przepraszam bardzo! Głupotą to można nazwać bieganie na dworcu za pociągami! A tutaj, gdzie każda chwila to buractwo i cebula?
Szanujmy się!
Panowie!
Szanujmy się!
Brzydkie kobiety!
Szanujmy się!
W końcu te ładne to szacunek już mają!
Przepraszam! Szanujmy się!
Musztarda
Mech To'Porost
11.12.2015
i ketchup
Dziad
11.12.2015
Nikt nie obiecał przecież, że jakiekolwiek opowiadanie Dziad szanowny wstawi! To jest buractwo! Ale jednak ten człowiek to zrobił!
No ja przepraszam bardzo!
Szanujmy się!
Pytanie czy to nie plagiat
Dziad
11.12.2015
No ja przepraszam bardzo!
Jak można być takim dewiatem, desperatem i geniuszem, żeby takie coś zrobić! No chyba się nie zrozumieliśmy!
Szanujmy się!
Neli
11.12.2015
Ten wątek jest o życzeniach i prezentach. Też chciałabym dowiedzieć się jakie Wy macie ciekawe pomysły, więc przestańcie pieprzyć, albo podajecie to, o co Was pytają, albo się nie odzywajcie. Co Wy w ogóle robicie? O czym piszecie? O.o
Anonim
11.12.2015
Neli, przecież to trolle, jak zobaczą, że się denerwujesz to tylko będę pierniczyć więcej.
Efria
11.12.2015
Uwielbiam robić prezenty własnoręcznie, właściwie już na te święta zaczęłam z początkiem listopada, dla mnie także takie prezenty bardziej przemawiają, jeśli je dostaję, wtedy jest to dla mnie znak, że ktoś musiał się napracować nad prezentem. Szczególnie jeśli chodzi o święta Bożego Narodzenia.
Choć daję takie własnoręczne prezenty tylko bliskim, do takich dalszych to najczęściej wybieram książki, chyba że dana osoba (wiem o tym na pewno) chce coś innego dostać XD
Dzięki za "trolla"
Christian
12.12.2015
Naśmiałem się, czytając odpowiedzi Dziada. Szanujmy się!
levi
12.12.2015
Strasznie fajne jest gdy nie wiemy co dostaniemy, a po otwarciu paczki jest szok, że ta druga osoba cie tak dobrze zna i wiedziała czego najbardziej potrzebujesz :)
Jest parę rzeczy, które utkwiły mi w pamięci ale tak najbardziej to jak dostałam maszynke do robienia dredów :)


Super pomysłem jest też pujść i zrobić kubek, koszulkę, antyrame co kolwiek z jakimś napisem, lub z zdjęciem :)
Neli
13.12.2015
Tak w ogóle prezenty pod choinkę to nie polski zwyczaj. U nas prezenty daje się w dzień Świętego Mikołaja. :)
levi
13.12.2015
W moim regionie nie obchodzi się Mikołaja :)

Obchodzi się Aniołka :D
Neli
13.12.2015
Aniołka? Pierwsze słyszę XD wiem tylko o tym Mikołaju właśnie i o tym, że odgapiają się niektórzy zwyczajów od innych krajów i tyle XD
xnobodyperfectx
13.12.2015
Zbliżają się święta, pieniądze jako tako odłożone, ale co teraz. Jak co roku nie wiem co kupic pod jodełkę bratu i ojcu. Dla mamy wykonam biżuterie z kamieniami szlachetnymi, ale męska część rodziny... Ugh. ;-; Ktoś pomoże?
KarolaKorman
13.12.2015
A mają jakieś zainteresowania? Coś podpowiedz :)
Dla faceta niestety najlepszy prezent to pieniądze, ale chyba odpada w Twoim przypadku? :)
xnobodyperfectx
13.12.2015
Niestety odpada, obecnie nadal jestem nastolatkiem i nie mam stałego dopływu znaczącej gotówki.

Ojciec jeśli chodzi o zainteresowania to zero, poważnie. Ani nie czyta, ani nie ma jakiegoś hobby.

Mój brat jest informatykiem, lubi grać w gry, chociaż obecnie nie ma na to zbytnio czasu, ogląda czasem anime, albo to poczyta mangę.
Ant
13.12.2015
Ja nie mam głowy do prezentów. Dla mężczyzny to może szal? krawat?
levi
13.12.2015
Proponuje piłe spalinową( najlepiej z firmy Makita, ma świetne łańcuchy i dość dobre spalanie)
może być też np. siekierka, może jakiś dobry nóż :)
jak dla mnie prezentów dla faceta można wymyśleć od groma
xnobodyperfectx
13.12.2015
Nah, po co mu piła spalinowa, nie tnie ani drewna ani nic. Siekiera~dalej nie tnie drewna, nóż~już pisałam, że nie ma takich hobby.

Ponawiam pytanie, co można kupić facetowi.

Ant pomysł z szalikiem by normalnie wypalił gdyby nie to, że ostatnio nakupował ich sobie, a krawatów nie nosi. ;-;

Na pewno odpadają jakieś mega drogie prezenty i perfumy.
Liczę na was. /;-;/
ausek
13.12.2015
Oryginalna ramka na wspólne zdjęcie, dobre pióro, etui na okulary jeśli nosi :)
levi
15.12.2015
skarpetki, koszula :)
ciężko tak wymyśleć ale przecież każdy musi mieć jakieś hobby, twój tata też :)
Małe hantle do ćwiczeń
levi
16.12.2015
no ale czy dorosłemu facetowi chce się ćwiczyć, raczej wątpie

Może jakieś baterie do pilota, zestaw śrubokrętów :) no hm
KarolaKorman
16.12.2015
Tacie fajną poduszkę pod kark, żeby go nie bolał jak ogląda telewizje (nie odbierz tego jako sarkazm), a bratu np. opakowanie na płyty cd.
xnobodyperfectx
16.12.2015
Tata babrze się w majsterkowaniu, w końcu na tym polega głównie jego praca. Dlatego nie mam co mu kupić z tego, bo wszystko ma.
Baterie do pilota pod choinkę? Trochę słaby pomysł. xD
xnobodyperfectx
16.12.2015
Karola pomysł nie jest zły, jednak wątpię by wypalił, bowiem nie mam najlepszych relacji z ojcem i powątpiewam by zrozumiał przekaz, jako lekko humorystyczny i przydatny przedmiot. :/
xnobodyperfectx
16.12.2015
Jeśli chodzi o niego obecnie myślę nad porządną skrzynką na narzędzie, pal licho, że ma z kilka, ale ciągle coś tam o tym pojękuje. ~.~

Jednak brat to dalej jedna wielka niewiadoma, a najważniejsze jest to, że prezent będzie przewożony do innego kraju liniami lotniczymi, więc musi spełniać normy. (Żegnaj pomyśle o shurikenie z naruto! /T°T/)
KarolaKorman
16.12.2015
Faceci lubią gadżety, to może coś na klucze, albo nowy portfel. A tata skoro zajmuje się majsterkowaniem to wierz mi każde dodatkowe narzędzie byłoby mile widziane.
KarolaKorman
16.12.2015
To pamiętaj, żeby nie kupić nic ostrego ani metalowego,bo kasa pójdzie w błoto, wszystko wypatrzą i wyrzucą.
xnobodyperfectx
16.12.2015
Myślę o zrobieniu własnoręcznie breloczka pusheena. Może by mu się spodobało... W końcu prezenty wykonane własnoręcznie są najlepsze, prawda...? :D
KarolaKorman
16.12.2015
To super pomysł. Sama ucieszyłabym się z czegoś takiego :)
xnobodyperfectx
16.12.2015
Yay. To teraz trzeba szybko zamawiać produkty do zrobienia, bo czas goni.

To ja dorzucę tutaj i coś od siebie, dla rodzicielek polecam wykonanie własnoręcznie biżuterii. Moja otrzymała takową już dwa razy, nosi ją często i pławi nią niczym dumny paw. W tym roku stawiam na delikatność, pudrowe perły i błękitne kryształy od svarowskiego. Może się wydawać to kosztowne, jednak nic bardziej mylnego, najwięcej kosztują karabińczyki srebrne, ~16 zł. Tak więc można się zmieścić ogólnie w kwocie przybliżając 40 zł, za komplet. Szczególnie kiedy ma się w tym wprawę, znajome mogą nie rozróżnić czy robiły to ręce córki, czy jubilera. :D
KarolaKorman
16.12.2015
Świetny pomysł :)
levi
24.12.2015
macie może jakiś pomysł na krótkie zabawne życzenia?
krótkie, bo to życzonka żeby esemeskiem wysłać
Slugalegionu
24.12.2015
Moi drodzy i kochani Opowijczycy. Z okazji świąt życzę wam wszystkiego najlepszego.
No i jak już będzie wieczerza to oczywiście smacznego. :D
Plus życia szczęśliwego, a i przy tym długiego.
A jeśli Mikołaj o was zapomni, to życzę, by w przyszłym roku się poprawił. :)
No, znowu rymy skrobię, taki się nam przypadek trafił. :p

Pomysłu nie mam, nie umiem składać życzeń. :p Ale kolegom tak składałem:

Kasy jak lodu i szóstek na koniec roku.
levi
24.12.2015
Życze wszystkim zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt
pysznego barszczyku i uszek bez liku, dużo słotkości i jeszcze więcej miłości <3
a na nowy rok spełnienia marzeń, realizacji postawionych sobie celów i samych kolorowych i pogodnych dni :)
Ant
24.12.2015
Za życzenia dziękuję i wszystkim również składam naj naj życzenia!
Senezaki
24.12.2015
W
Senezaki
24.12.2015
esołych Świąt! XD
kometa
27.12.2015
najlepszego wszystkim na nowy rok :D
Majeczuunia
28.12.2015
Najlepszego :D

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji