Preludium zbawienia

Zwykle siedząc sami poznajemy siebie. Dlatego zwykłem wątpić jak chcesz poznac mnie. Bo z natury nie polecam ludziom złego zycia wątku ale kurwa powiedz, ze chcesz poznac te osobe, ktora kanionami lez podlewala ogrody pelne nasion a z natloku bólu wyszlo cos jak niemy bez. Lecz mówiłem sobie lecz to Damian w dobie polamanych i skruszonych serc. Wstaje znowu z gleby, scieram z oczu przesyt upodlonych i spalonych miejsc. Czuje wiecej siły, słyszę znow moj mily zapominasz sie. Bo jak zwyklem robic, zeby sam sie dobić siegam po nałogów dar.

Darowalem sobie, i mowilem tOBIE rzuc sie caly w żar. I lecialem caly pokrwawione mary nawiedzaly mnie. Chcialem tylko zycia swiadom serca bicia cos zabilo je. Jemu tak ufalem i sie polamalem, popatrz w tyl wiem Ty tez. Daje z siebie wszystko, przebierasz smietnisko moich uczuc cos jak osobistytekst.

Nic nie opisalem, wszystko zapomnialem czy to jest znów sen. W ktorym slysze Ciebie widzę sie na glebie w brzuchu zakrwawiony miecz. Ciecz splywa po nim to smierci synonim, znów pogrzebali mnie. I juz nie powstalem znowu to zalalem Kolorado łez. A na grobie moim coś jak niemy bez.

Średnia ocena: 2.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • Ritha 7 miesięcy temu
  "Zwykle siedząc sami poznajemy siebie. Dlatego zwykłem wątpić jak chcesz poznac mnie. Bo z natury nie polecam ludziom złego zycia wątku ale kurwa powiedz, ze chcesz poznac te osobe, ktora kanionami lez podlewala ogrody pelne nasion a z natloku bólu wyszlo cos jak niemy bez."

  - doczytałam dotąd. Takie błędy to po pierwsze brak szacunku do czytającego, a po drugie przy publikacji na czerwono je podkreśla, więc nie sposób przeoczyć.
  Po co takie, nie bójmy się tego słowa - gówno, publikować?
 • Pan Buczybór 7 miesięcy temu
  Nie-czy-tel-ne
 • D4wid 7 miesięcy temu
  Błędy kują w oczy przez co ciężko się czyta. Prujesz przecinkami jak pierwsze karabiny maszynowe. Masowo, ale najczęsciej nie tam gdzie trzeba.
 • inspekcjapracy 7 miesięcy temu
  Dawidek idź do swoich przecinków
 • Wrotycz 7 miesięcy temu
  WOW, romantyk z XXI wieku:)
  Masakra.
 • Gregor 7 miesięcy temu
  straszne
 • Canulas 7 miesięcy temu
  Daję dwa. Brak polskich liter w telefonie czy klawiatura z Hondurasu nie może być wymówką.
 • sensol 7 miesięcy temu
  gniot

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania