Wyzwanie - Esej o Krasnoludkach

Wyzwania powracają na Opowi! Chętnych do zabawy odsyłam do odpowiedniego wątku

http://www.opowi.pl/forum/wyzwania-w208/#reply

 

 

Krasnoludki. Małe stworzenia żyjące wśród nas. Często nie zwracamy na nie uwagi, choć są tak samo rozumne jak my. Można powiedzieć, że nawet są mądrzejsze od nas. Przez tysiące lat żaden naukowiec nie był w stanie potwierdzić ich istnienia. Jedyne dowody na ich istnienia zachowały się w różnych tradycjach i kulturach. Przekazywane z pokolenia na pokolenie w bajkach i opowieściach opowiadanych dzieciom na dobranoc. Właśnie tak zawsze postrzegaliśmy te małe istoty. Jako wymyślone stwory z bajek. Mimo to zawsze znalazła się grupa osób, która w nie wierzyła. Ja właśnie jestem wśród tej wąskiej grupy. Wiem, że gdzieś tam w lasach czają się krasnoludki. Ukrywające się przed ludźmi. Żyjące w zgodzie z naturą. Istoty niepojęte dla naszych poważnych i analitycznych umysłów.

 

--------------------------------------------

Wiem mało to przypomina esej, ale co tam. Nuncjusz oceni czy podołałem wyzwaniu czy nie. I jest trochę za krótki(ten tekst).

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • Nuncjusz 10 miesięcy temu
  Jest dobrze XD To było dość trudne zadanie, bałem sie wręcz, że zrejterujesz, ale jednak poradziłeś sobie. Jakbyś pisał eseje zawodowo, pewnie by to wyglądało lepiej, ale nie jojczmy, to przede wszystkim zabawa masz 5
 • Pan Buczybór 10 miesięcy temu
  Czyli jednak powołałem wyzwaniu. I to wcale nie łatwemu. Brawo ja!
 • Pan Buczybór 10 miesięcy temu
  Nuncjusz i teraz wybieram wyzwanie następnej osobie, tak?
 • Joker 10 miesięcy temu
  Pan Buczybór Jo
 • Nuncjusz 10 miesięcy temu
  Pan Buczybór tak, we wątku,
  podaj temat i kto ma pisać, jest już kilku chętnych
  podaj też link do swojej pracy
 • Pan Buczybór 10 miesięcy temu
  Nuncjusz załatwione
 • Nieidealna 10 miesięcy temu
  Ja też jestem w grupie krasnoludków Panie Buczybór możemy wziąć się za rączkę i tańczyć zgodnie w naszym tempie :) ja zawsze w Ciebie wierzę 5 :)
 • Pan Buczybór 10 miesięcy temu
  Dzięki
 • Literkowa Bitwa na Rymy™ 10 miesięcy temu
  Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu :) Głosy na wiersze można oddawać tutaj: http://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/

Napisz komentarz