Zaskakujące Lądowanie rozdział 21

 

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • A. Hope.S 2 miesiące temu
  Proszę państwa....
  Moi drodzy jak i Srodzy. Nikt nie będzie poetykiem, gdy nie trafi się z krytykiem. Może to nie wielka proza, więc gdzie chowa się ta koza? To nie również satyryka, co nie którym mózg zatyka. To też żadne arcydzieło, by podziwiać jakieś dzieło. Jeśli widzisz, gdzieś tam błąd, JA to przecież żaden Sąd. Nie bądź cham ani żłób, tu nie czeka ciebie grób. Pochodzimy z jednej rasy wiec spodziewam się kuta** …. Ups….Poniosło mnie.. Sorry ;) Tak więc nie zgrywaj na bydlaka i pozostaw tu mi haka w postaci gwiazdki.
  Czekam na komentarze.
  Dziękuję.
  Ps. Dla tych, którzy nie są zalogowani, a śledzą perypetie Mii i Samuela... Tak., mówię właśnie o TOBIE cichy podglądaczu, Zachęcam cię do zalogowania i ocenienia mojej pracy napisaną z przed dwóch lat, a także tych, którzy boją się ujawnić.
  Pozdrawiam A.Hope.S :*
 • A. Hope.S 2 miesiące temu
  Bardzo jestem wdzięczna czytelnikom, którzy poprawiają moje błędy, gdzie zauważą niedociśnięcie, połkniętej literki.. Jest was bardzo sporo. :D
 • A. Hope.S 2 miesiące temu
  niedociągnięcie*
 • A. Hope.S 2 miesiące temu
  np., w stylistyce itp. lub niezrozumiałości tekstu. w końcu my czytelnicy jesteśmy od tego by wrzucić uwagę by autor mógł sie poprawić.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania