Najnowsze teksty

Miejsce na Twoje opowiadania

Publikuj swoje utwory i czytaj teksty innych autorów

Załóż profil » Dodaj utwór »

Witaj na portalu literackim Opowi.pl

Zapraszamy wszystkich piszących do zamieszczania swoich tekstów. Opowi.pl to portal dla pisarzy, którzy rozpoczynają swoją autorską przygodę oraz dla tych doświadczonych piszących od wielu lat. Każdy może umieścić swój utwór na naszych stronach - wystarczy wypełnić pola formularza. Twój tekst zostanie umieszczony po akceptacji moderatora. Dodajemy tylko polskie utwory.

Dlaczego warto u nas publikować?

Opowi.pl to dynamicznie rozwijający się internetowy portal literacki z twórczością polskich pisarzy-amatorów. To portal pisarski dla osób chcących dzielić się swoją twórczością. Jest odpowiedzią dla wszystkich piszących, którzy szukają stron, gdzie można opublikować opowiadanie lub wiersz. Opowi.pl to strona z opowiadaniami dla każdego, kto kocha je pisać i czytać. Dajemy im wszystkim miejsce gdzie mogą zamieścić swoje teksty, również anonimowo. Jesteśmy fanami słowa pisanego. Oferujemy darmową, nowoczesną i bardzo przyjazną platformę do zamieszczania własnej twórczości. Nieustannie wzbogacamy nasz portal w nowe możliwości po to, aby pisanie i zamieszczanie treści na naszym portalu było proste i przyjemne dla każdego.

Przyłącz się do nas!

Zachęcamy do zamieszczania swoich tekstów właśnie u nas. Publikujemy różne gatunki: fantasy, horrory, obyczajowe, o miłości nastolatków, kryminały, fanfiction (fanfiki), również z popularnymi postaciami (np. Star Wars, Avengers), wspomnienia, pamiętniki, historie alternatywne. Poruszamy wyobraźnię! Nie piszesz, ale lubisz czytać? To miejsce także dla Ciebie. Możesz komentować i oceniać utwory innych autorów oraz udzielać się na naszym forum dyskusyjnym.

Jakie obowiązują tutaj zasady?

Jest to portal dla każdego, więc znajdzie tutaj swoje miejsce każdy amator literatury i poezji. Mimo że jest to miejsce wolne od cenzury to obowiązują zasady kultury wypowiedzi. Każda osoba, która chce udzielać się twórczo jest mile widziana.

Komentarze pod Twoimi tekstami

Zaloguj się, aby zobaczyć

Aktywności obserwowanych użytkowników

Zaloguj się, aby zobaczyć

Może Cię zainteresować

Ostatnie komentarze