Akcja reakcja

Ostatnio sporo się gada, o opowi na forum. Pomyślałem, że skoro admin zmotywował nas do tej rozmowy, my możemy zmotywować go do..

-edycja i usuwanie komentarzy/opowiadań/wiadomości
-jakaś opcja wiadomości prywatnej
-śledzenie komentarzy w utworach których się wypowiadaliśmy (często zacznę z kimś rozmowę, zapomnę gdzie się odbywała, i po ptakach)
-opcja "lubiany autor" i podstrona "teksty lubianych autorów" (albo znajomi, jak zwał)
-podczepianie plików graficznych bezpośrednio w opowiadaniach
-edytor tekstu

-usunięcie błędu z oceną 6/5 kiedy najedziemy na prawą część ostatniej gwiazdki


Część pomysłów widziałem napisane przez kogoś, część moich. Jako, że to wersja BETA jak widać w logo, sugestie są więc na miejscu. Można szybko wszystko zebrać w jednym temacie. Co by się nie wkurzać, że jak wejdzie aktualizacja, znowu czegoś nam zabraknie.

Pozdrawiam
Siegfried
16.05.2015
To ja dodam swoje:

-Możliwość zobaczenia, czy ktoś jest online
-Możliwość zobaczenia ostatniego zalogowania się na forum
-Dodanie kategorii "Publicystyka" z poradnikami, artykułami, felietonami, esejami
-Prywatna wiadomość
Majeczuunia
16.05.2015
Ja jeszcze dorzucam od siebie:
-Powiadomienia o ocenach opowiadań, nie tylko komentarzach
-Dodanie krótkiego opisu opowiadania lub jego części
-Możliwość dodania okładki swojego opowiadania
Sileth
16.05.2015
- obserwowanie autorów (wiadomości o wstawieniu przez niego tekstu)
- powiadomienie o nowych komentarzach w skomentowanym przez nas poście
- możliwość obserwowania postu
Neli
16.05.2015
Zgadzam się z Wami. Te opcje bardzo by pomogły i było by idealnie. ; )
Anonim
16.05.2015
Fajnie by było, jakby można było :) pisać komentarze na profilu/panelu danego uzytkownika
żeby nie śmiecić pod pracą/tekstem
Anonim
16.05.2015
Były już takie tematy. Niestety, dopóki łaskawie Panowie Admini nie odpiszą, bo akcja nie ruszy. Najwyraźniej mają w dupie.

Tak, celowa prowokacja, adminy, wychodźcie z lasu. Albo Wiedźmina wezwę.
O to sorry za spam wtedy, za młody jestem widocznie :D
Anonim
16.05.2015
Ależ spam popieram. Niestety, nie popieram zerowej reakcji adminów i znudziło mnie już czekanie.
Może jak im zaspamimy skrzynkę z ŻĄDANIEM, by ruszyli zad, to ruszą zad.
Bo inaczej, jeśli strona nie będzie się rozwijać, to nie widzę sensu, by ludzie tutaj zostawali. Są lepsze portale. I nie, nie chcę iść na tamte - pragnę, by ten się rozwinął.
Bardzo dobrze powiedziane.
Wena
16.05.2015
Zgadzam się ze wszystkim co napisaliście. Popieram. Dziwię się, że administratorzy milczą. Strona się rozwija, użytkownicy są aktywni. Dużo tekstów. Chyba o to w końcu chodzi. Większość propozycji, o których piszecie nie jest chyba aż tak skomplikowanym zabiegiem technicznym, a sądzę, że to zwiększyłoby jeszcze bardziej zainteresowanie portalem. Zwłaszcza edycja tekstu jest moim marzeniem. Nie chodzi o wywracanie zamieszczonych opowiadań do góry nogami, ale ich wygładzenie, poprawienie literówek i interpunkcji wyszłoby chyba nam wszystkim na dobre.
Siegfried
16.05.2015
Majeczunia, po co ci okładka? Wydaje mi się, że tu nie o obrazki chodzi.
eMajTi
16.05.2015
Ja tam chcę oddzielenia opowiadań od wierszy - tak na dobry początek - bo jednak wiersze to nie opowiadania ;) Poza tym zgadzam się z resztą powyższych.
Siegfried, a wiesz, że jest opowiadanie dla którego poświęcił bym czas, na robienie okładki? To dodatkowy element informacyjny dla czytelnika. Ba, ze dwa dni w sumie, na marne (podkreślam) szkice poświęciłem.


Podsumowanie na ten moment:
-edycja i usuwanie komentarzy/opowiadań/wiadomości
-jakaś opcja wiadomości prywatnej
-śledzenie komentarzy w utworach których się wypowiadaliśmy (często zacznę z kimś rozmowę, zapomnę gdzie się odbywała, i po ptakach)
-opcja "lubiany autor" i podstrona "teksty lubianych autorów" (albo znajomi, jak zwał)
-podczepianie plików graficznych bezpośrednio w opowiadaniach
*** Siegfried
-Możliwość zobaczenia, czy ktoś jest online
-Możliwość zobaczenia ostatniego zalogowania się na forum
-Dodanie kategorii "Publicystyka" z poradnikami, artykułami, felietonami, esejami
-Prywatna wiadomość
*** Majeczuunia
-Powiadomienia o ocenach opowiadań, nie tylko komentarzach
-Dodanie krótkiego opisu opowiadania lub jego części
-Możliwość dodania okładki swojego opowiadania
*** Sileth
- obserwowanie autorów (wiadomości o wstawieniu przez niego tekstu)
- powiadomienie o nowych komentarzach w skomentowanym przez nas poście
- możliwość obserwowania postu
*** Neli
-Zgadzam się z Wami. Te opcje bardzo by pomogły i było by idealnie. ; )
*** FilipzKonopii
-komentarze na profilu/panelu danego użytkownika żeby nie śmiecić pod pracą/tekstem
*** ŚlepiecZMetra
-Były już takie tematy. Niestety, dopóki łaskawie Panowie Admini nie odpiszą, bo akcja nie ruszy. Najwyraźniej mają w dupie.
Tak, celowa prowokacja, adminy, wychodźcie z lasu. Albo Wiedźmina wezwę.
-Są lepsze portale. I nie, nie chcę iść na tamte - pragnę, by ten się rozwinął.
*** Wena
-Zgadzam się ze wszystkim co napisaliście. Popieram. Dziwię się, że administratorzy milczą. Strona się rozwija, użytkownicy są aktywni. Dużo tekstów. Chyba o to w końcu chodzi.
*** eMajTi
-Ja tam chcę oddzielenia opowiadań od wierszy - tak na dobry początek - bo jednak wiersze to nie opowiadania ;) Poza tym zgadzam się z resztą powyższych.
*** Babcia Kleofasa
-I wyższych emerytur

DOKLEJAM: bardziej rozbudowany panel odpowiedzi na forum
Grilu
17.05.2015
Popieram wszystko :)
Anonim
17.05.2015
Są pierwsze ZMIANY!
Weszła EDYCJA wystawionych tekstów :)
Anonim
17.05.2015
Geralt z Rivii pomógł :D

No dobra, edycja jest, cieszymy się. Teraz proszę: kursywę, pogrubienie, podkreślenie, akapit i będę content.
Vasto Lorde
17.05.2015
Oooo ruch oporu na opowi :D wchodzę w to, "drobne" zmiany nie zaszkodzą!

Od siebie dorzucam pomysł aby na samym dole strony zamontować shoutbox :)
Anonim
17.05.2015
Tam ruch oporu. Kulturalnie po prostu zwracaliśmy uwagę, to olewali. Jak widać, w tym kraju nie da się nic załatwić, jeśli się nie drze ryja wystarczająco głośno i nie grozi.
Anonim
17.05.2015
Wystraszyli się Wiedźmina? ;p

Część postów została ukryta (112)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Anonim
21.07.2015
dla mnie to byłby znak, żeby osobą się też nie przejmować, bo krytyki nie jest w stanie znieść i jest zwyczajnie niedojrzała - imo lepiej niż anonimowe 4,3,2,1 i 5.

50 znaków w komentarzu i dopiero można uruchomić ocenianie - to popieram.
Obecny system uważam za poroniony.
Ronaldinho
21.07.2015
oh bez przesady xD
Anonim
21.07.2015
poza tym próbnie można by był na tydzień taki system uruchomić i zobaczyć, jak się sprawdzi. Bo równie dobrze ja mogę odbić piłeczkę, że w przeciwieństwie lizudupstwa, obecny system podpuszcza do cichego hejtu.
Ronaldinho
21.07.2015
nie popadajcie w obsesje z powodu jednej, czy dwóch 1!
Anonim
21.07.2015
nie mówię o jedynkach - mówię, że taki system jest kompletnie bezproduktywny. Nic nie wnosi. Czym jest szmata przy tekście? Czym jest piątka?

Co zrobiłem dobrze, co zrobiłem źle?

Ronaldinho
21.07.2015
No ale wiesz Ślepy nie każdy jest koneserem i nie każdy potrafi powiedzieć podobało mi się to to i to, ale to i tamto nie :D
Dla niektórych coś się po prostu podoba, albo po prostu nie podoba - np. ja tak działam.
System oceniania jest dobry.
Ronaldinho
21.07.2015
ja tam bym wolał system zgłoszeń za spam niż jawne oceny :D
Anonim
21.07.2015
A jakim trzeba być koneserem, by wpaść na:

"Podobały mi się opisy, bohaterowie są zbudowani w interesujący sposób, daję 4" - gdzie tu jest koneserstwo, filozofia?

Na litość, ludzie tutaj przychodzą pisać i publikować, WYRAŻAĆ myśli, więc zakłada się, że jakieś umiejętności wyciągania wniosków i takowych przedstawiania posiadają.

Nie można nawet powiedzieć o jakimkolwiek koneserstwie, czy znaniu się - to jest zwykłe wyrażenie opinii, to jest po prostu czytanie ze zrozumieniem i czytanie z uwagą, danie znać co się podobało, a co nie. Ja nie wymagam rozbioru na części pierwsze kreacji bohatera, wykrywania stylu, skomplikowanej analizy psychologicznej zachowania bohatera, ale zwykłego:

"Podobało mi się, bo bohaterowie są spoko, opisy ciekawe, ogólnie mnie nie nudziło, miejscami się dłużyło, wiec 4".

To jest portal pisarski, czy co? Szkoła?
Anonim
21.07.2015
A system zgłoszeń za spam to bym przytulił.
Ronaldinho
21.07.2015
btw! Wena próbowała powołać komisję komentującą, to została zmieszana z błotem ;(!
Anonim
21.07.2015
Zresztą, Ronaldinho, ta dyskusja i tak jest czysto akademicka, bo ja w siły admina tutaj straciłem :D
By nie było - szanuję twoje zdanie, ale sądzę, że dałoby się znaleźć jakiś kompromis, tyle.

Niestety, ŻOPA, bo siła twórcza strony nie działa.
Anonim
21.07.2015
Tu komisja nic nie da. Tu trzeba zwyczajnie mechanicznych ograniczeń, wskazówek i uproszczeń. Tu trzeba obcięcia możliwości i dania innych.
Ronaldinho
21.07.2015
ale pogadać sobie można :D w każdym razie system zgłoszeń by się przydał :D
Anonim
21.07.2015
Przynajmniej wyleciałyby

"CO ROBIĆ OPOWI, CHŁOPAK MNIE NIE KOCHA" :(((((( SMUTECZEK.
Ronaldinho
21.07.2015
tez to dzisiaj widzialem xD
Ronaldinho
21.07.2015
i tak jak mówiłem! wlepliłem 1 za spamy!
Anonim
21.07.2015
Jeśli system oceniania jest dobry, to ja nie jestem yaoistką XD
Ronaldinho
21.07.2015
jest dobry, zmiany zacznijmy od siebie, a nie szukajmy dziury w całym :v
Anonim
21.07.2015
To co ja komuś takiego zrobiłam, że poleciały na mnie jedynki? :)
Ronaldinho
21.07.2015
a gdzie? Dostawię Ci trzecią :D
Anonim
21.07.2015
Spoko, ja bym chętnie coś pozmieniał, gdyby admin mnie nie odrzucił :)
Anonim
21.07.2015
Wstawiaj wszędzie Roni, gdzie tylko chcesz ;)
Ronaldinho
21.07.2015
nie chce mi się, podaj link :O
Anonim
21.07.2015
Wystarczy, że wejdziesz na mój profil :O
Drassen Prime
21.07.2015
Uważaj, Roni, żeby ci Shiro potem ty JEDYNEK nie wybiła ;) Ja jej zatrzymywać nie będę.
Zgadzam się ze Ślepcem, trzeba zmienić tę stronę, bo admini wgl tutaj nie zaglądają. Chyba dali sobie spokój. Nowy admin, interaktywny, z wolnym czasem by sie przydal
Ronaldinho
21.07.2015
Myślę, że Shiroi jest dużą dziewczynką i nie potrzebuje adwokata :>
Drassen Prime
21.07.2015
I'am she's brother... A wiesz, brata się nie wyzbędzie raczej, co? :v
xnobodyperfectx
21.07.2015
"Ja jestem ona jest bratem."
Mądrze, a powinno być: "I'm her brother."
Anonim
21.07.2015
Epic fail XD
Drassen Prime
21.07.2015
Gramatyka angielska szwankuje, ale "she's" to nie jest "ona jest" tylko raczej określające, że coś jest czegoś...
Dobra, jebać, zjebałem, przyznaję się do błędu :c Idę się pouczyć angola XD
Anonim
21.07.2015
"She's" - "she is" czyli "ona jest" ^^ Oj, Drassen... XD
xnobodyperfectx
21.07.2015
Her- jej, a "She is"- ona jest, użyłeś akurat podstawowego zdania, gdzie nijak pasuje to określenie. Po coś są te słowa "his, her, my".
MrJ
21.07.2015
Lub "she has" czyli ona ma. Poprawna forma mogłaby brzmieć "hers"
Drassen Prime
21.07.2015
Robię błędy na poziomie podstawówki... Co ze mną nie tak? ;__;
Give me a knife...
Anonim
21.07.2015
Dobrze, że nie horse XD
xnobodyperfectx
21.07.2015
I właśnie za tym również opcjonowałam. Zresztą wiesz.
xnobodyperfectx
21.07.2015
Po prostu ogarnij angielski, te zwroty są łatwe, a trzeba je znać, bo inaczej twój język kończy się na palcu w dupie.
NataliaO
21.07.2015
aha
Drassen Prime
21.07.2015
Palec w dupie... Coś mi to mówi...
Nieważne... Tak czy siak pójdę lepiej spać, a rano pośmieję się ze swoich błędów ;_; Chyba...
Jeszcze niedawno powiedziałbym, że jestem dobry z angola, a tu taki błąd... Wiedziałem o her, his, my, ale nie skojarzyłem i wgl... Dobra, spadam, bo się ośmieszam XD
Ronaldinho
22.07.2015
Em... w sumie jest coś takiego jak dopełniacz saksoński.
Gdzie przynależność "przedmiotu" określa się przez dodanie 's do właściciela albo s' - w liczbie mnogiej.
np. Tom's mom - mama tomka, a nie tomek jest mamą.
Tylko no właśnie w osobach CHYBA powinno się stosować your, her, his ect.
Drassen Prime
22.07.2015
O! Widzisz, miałem dobry trop, ale źle wykorzystałem ;_;
Anonim
22.07.2015
's jest stosowane chyba tylko do imion, ale nie wiem XD W każdym razie do osób powinno się stosować your, her itd. ^^
Anonim
22.07.2015
Dobra, skończmy z offtopem, bo nie jest to wątek do tego przeznaczony XD
Ronaldinho
22.07.2015
Nie tylko do imion. Ogólnie do podmiotu. Np. dog's shack - buda psa.
Przy czym nie orientuję się jak jest z osobami, bo może
he's car - jakoś by brzmiało, ale raczej z you's car - raczej idzie sobie język połamać (no chyba, że coś się dodaje)
Podkreślam, że nie wiem jak jest z osobami, ja raczej stosuje zaimki dzierżawcze.
Pewnie Drassen chciał użyć dopełniacza saksońskiego.
MrJ
22.07.2015
Dopełniacza saksońskiego nie używa się w połączeniu z zaimkami osobowymi
Anonim
22.07.2015
No to niech będzie do imion nazwisk, zwierząt itd. ech...
Koniec z offtopem.
Ronaldinho
22.07.2015
Też mi coś nie grało z zaimkami osobowymi, ale jak już mówiłem - nie byłem pewien - dlatego się nie upierałem.
Temat uważam za zamknięty.
Anonim
22.07.2015
Fakt, że nie używa się saksona do osobowych, bo zwyczajnie wtedy pokrywa się z innymi formami jak she is, she has - poza tym jest zasada, która tego zabrania. Aczkolwiek nie takie kwiatki się widziało.

"Hers" nie jest niepoprawne gramatycznie, ale niewskazane - z takiego powodu, że zwyczajnie końcówka -s przy jest podkreśleniem, że coś do kogos należy i zazwyczaj określa WŁASNOŚĆ niż relację.

Więc najpoprawniej byłoby: "I am a brother to her" - w tym kontekście.
MrJ
22.07.2015
Byloby to najbardziej poprawne masz racje. Mimo wszystko w mowie potocznej "I'm her brother" tez jest ok.
Anonim
22.07.2015
A pewnie, to jak najbardziej :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji