Siwy
27.04.2016
Hej , znajdzie sie ktoś kto chciałby pogadać o anime ?
Farfocel
27.04.2016
Ja zawsze.
Ale musisz spełnić chociaż jeden z trzech warunków:
A. Znać One Piece
B. Znać Axis Powers Hetalia
C. Znać Kuroshitsuji
Bo lubię gadać głównie o tym ^^

Siwy
27.04.2016
Jedynie ogarniam , kurka bo 2 pozostałych nie oglądałem .
Farfocel
27.04.2016
Możemy zatem zacząć gadać :)
Więc kto jest twoją ulubioną postacią, i dlaczego Sebastian?
Jared
27.04.2016
Był taki temat, ale już nie będę marudził :c Ja kocham Hellsing Ultimate <3 Death Note też bardzo przypadło mi do gustu, no i wróciłem ostatnio do dzieciństwa - Dragon Ball Z :)
Siwy
27.04.2016
Jeśli chodzi o kurka to nie mam ulubionej postaci ponieważ każda mi się podobała na swój sposób, nie licząc tego pedałka blondyna który, przypominał dżefreja z gry o tron.
Tak swoją drogą pierwszy sezon podobał mi się bardziej niż ten drugi .
60secondsToDie
27.04.2016
Kocham Shingeki no Kyojin ;-;
Siwy
27.04.2016
Death note był spoko , brakuje mi właśnie takiego anime. Hellsinga oglądałem tego starego i ultimate. Nie musze mówić który był lepszy ;)
Farfocel
27.04.2016
Siwy - totalnie się z tobą zgodzę. Pierwszy, luźno bo luźno, był zdobiony na podstawie mangi (chociaż tak mniej więcej od połowy był odlot), a drugi to dno. Fanserwis, wałkowanie tych samych tematów i płascy bohaterowie. A zakończenie... tak bardzo do dupy :(
Wolę mangę.
Siwy
27.04.2016
Nie wiem jak ma się ten sezon z cyrkiem , warto oglądnąć ?
Farfocel
27.04.2016
O tak, to świetnie wyszło :) Tym razem to wierna ekranizacja mangi (nie licząc tego cukrowego zakończenia, ale spoilerować nie będę ;)), a w mandze wątek cyrkowy udał się świetnie.
Siwy
27.04.2016
To zajrzę , bo mangi raczej bym nie czytał.
Siwy
27.04.2016
#Farfocel oglądałeś coś jeszcze nie licząc tych 3 powyżej ? Bo poruszanie się w jednym tytule szybko się kończy z braku "tematu"
Farfocel
27.04.2016
Ciężko byłoby ci teraz nadgonić z kupowaniem i czytaniem, bo seria nadal trwa a części ma już 23 (z czego 22 już w Polsce).
No oglądam Fullmetal Alchemist, Bleacha kiedyś, ale mi się znudził, a poza tym to jeszcze jaojce, ale nie wiem czy ta tematyka cię interesuje :)
Siwy
27.04.2016
Cóż kiedyś założyłem się z kumplem kto dłużej wytrzyma oglądając Boku no pico , wytrzymałem 13 minut XD
A któtego alchemika oglądasz ?
Sky300
27.04.2016
Ja z poważniejszych uwielbiam Zankyou no Terror, Death Parade, Shingeki no Kyojin i aktualnie jestem na 20 odcinku Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (jak dotąd jestem z niego zadowolona). Z bardziej komediowych - Shokugeki no Souma.
W tym sezonie oglądam Boku no Hero Academia, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Kiznaiver, który większego wrażenia na mnie nie wywarł no i wreszcie dwa najlepsze, czyli Koutetsujou no Kabaneri oraz Joker Game. Joker Game wywarł na mnie szczególnie dziwne i zachwycające uczucie :)
Jeśli również ktoś coś ogląda/oglądał, to chętnie popiszę :D
Jared
27.04.2016
Siwy, polecam właśnie Death Parade, jak wspomniała Sky. Od Madhause, czyli twórców Death Note, jest nawet aluzja do Lighta :P
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Death Note jest podobne do Code Geass, plecam swoją drogą.
Siwy
27.04.2016
#Shiroi Ōkami Code Geass moim zdaniem bardziej rozbudowany niż DN.

#Jared Death Parade , oglądałem do bodajże piątego odcinka. Przestałem dlatego że jako mnie
to nudziło bo wyczuwałem powtarzalność.

#Sky300 Jesli nie masz co oglądać to polecam Noragami i One punch mana , dobre komedie :)
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Prawda, Code Geass jest bardziej rozbudowany przez co bardziej mi się podoba niż Death Note.

Część postów została ukryta (1944)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Pan Buczybór
4 miesiące temu
Zależy od wrażliwości xd
Jared
4 miesiące temu
A ma coś z mindfucka? XD
Pan Buczybór
4 miesiące temu
No, jest dużo gadania o śmierci
Jared
4 miesiące temu
No i to mi się podoba :3
sisi55
4 miesiące temu
A jest jakiś romansik?
Pan Buczybór
4 miesiące temu
E, chyba nie...
Jared
4 miesiące temu
Obejrzałem pierwszy epizod :D Hmm. W sumie ma to jakiś potencjał rozwojowy, aczkolwiek zauważyłem dość irytującą rzecz - twórcy nie mają w ogóle wyczucia dystansu :E Robocik trzyma w łapię tę na małą na R., za chwilę ją opuszcza a klatkę później ona jest już 50 metrów od niego XD Tak samo jak z niego wypadła śrubka i się potoczyła pod nogi tej na R... która była z 30 jardów dalej wówczas... XD
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Wiesz, to już taka wizja artystyczna. Ja nawet tego nie zauważyłem podczas oglądania, więc wszystko zależy od widza :v
Siwy
4 miesiące temu
Animu ziemniaczki mam do Was pytanie
Czy ktoś tu z obecnych ma na stanie jakieś niepotrzebne rzeczy
typu klawiatura, myszki, głośniki, bebechy do kompa
i chciał by się tego pozbyć ? (Nie wiem jak by miało dojść do przekazania
owych rzeczy)
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Siwy, nie mam takich rzeczy, poza starym lapkiem, który trzymam z sentymentu. Jesztem chomikiem😢

Byłoby dobrze, gdybyś dodał, że rzeczy, których potrzebujesz muszą być sprawne, a nie złom. Żeby ludzie nie zaczęli traktować tego postu, jako wygodnej utylizatorni😊
Siwy
4 miesiące temu
No, tak takie rzeczy powinny działać , aczkolwiek jeśli zaluzmy że w klawie nie ma klawisza to też nic się nie stanie.
sisi55
4 miesiące temu
Obejrzeliście coś ostatnio? Ja obejrzałem Children of whales, to serial netflixa i byłem pewny, że jak netflixa to na pewno dobry, a tu kicha.
krajew34
4 miesiące temu
Seriali nie oglądam, same szmiry. Czasem wpadam na NCIS, ale raczej wole anime.
sisi55
4 miesiące temu
Chodziło mi o serial anime. Na netflixie też jest anime.
krajew34
4 miesiące temu
Nie używam, więc stąd moja nie wiedza. :)
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Na TVPKultura jest Księżniczka Kaguya.
Kiedyś oglądałam na canal plus.
Polecam😇
sisi55
4 miesiące temu
Nie ma co oglądać...
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Vinland Saga. Idź i oglądaj
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Anime o vikingach...nie bardzo mi się widzi.
O wikingach to Jeźdzcy smoków i Jak wytresować smoka :]

Dawno temu oglądałam Vampire Knight. Polecam.
Angela
4 miesiące temu
Vampire Knight
Zero <3
sisi55
4 miesiące temu
Ostatnio obejrzałem Yuri on ice i jest spoko, polecam. Czekam na film, będzie gdzieś w styczniu chyba. Teraz oglądam Bankugo Sray Dog, jakieś takie nudne, ale ma trzy sezony to może się rozkręci. A wy coś macie nowego?
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Ja oglądam obecnie Fate/Apocrypha. Takie sobie e sumie, ale całkiem fajnie się bijo
AlaOlaUla
3 miesiące temu
A czy animo-maniacy zwracają uwagę na muzykę przy wyborze bajki?

Jeśli tak, to podzielcie się muzyką.

Mam w głowie jeden utwór, ale za chiny ludowe nie pamiętam tytułu.
Coś elfi... :-/

Idem szukać☺
AlaOlaUla
3 miesiące temu
Pan Buczybór
3 miesiące temu
Pan Buczybór
3 miesiące temu
sisi55
3 miesiące temu
AlaOlaUla podobał ci się ten serial?
sisi55
3 miesiące temu
Czy opłaca się oglądać Stains gate?
Pan Buczybór
3 miesiące temu
nie wiem, nie oglądałem, ale chyba tak. Bądź co bądź przeważają pozytywne opinie.
Siwy
3 miesiące temu
Stanowczo polecam Steinsa ,choćby dla plotu na koniec który rozwali mózg ;)
Shogun
2 miesiące temu
Kurcze, każdy poleca Steinsa, więc chyba już pora abym obejrzał :). A jeśli już mowa o anime, które rozwala mózg to oczywiście polecam Evangeliona.
Kocwiaczek
2 miesiące temu
Jesli mowa o anime. Polecam banana fish... gangsterskie - ryczałam przy tym I śmiałam się na przemian. Seria Free! - o potędze przyjaźni i pasji do sportu, Yuri on Ice - muzyka! Kids on the Slope (Sakamichi no Aporon) - też przyjaźń i świetna muzyka! Mi osobiście mózg bardziej mangi rozwalają niż anime. Zaciekawiliscie mnie tym Steins gate i Evangelion. Chętnie obejrzę.
Shogun
2 miesiące temu
O proszę, chętnie dodam te anime do mojej listy :), a jeżeli mowa, o czymś przy czym można się wzruszyć to polecam Violet Evergarden. Po prostu piękne anime o poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czym jest miłość? Nie powiem, wzruszyłem się przy tym wiele razy.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
hmmm, Violet Evergarden to tak średnio. Momentami raczej przynudzało i brakło logiczniejszej fabuły. Z rzeczy super wzruszających to zdecydowanie Haibane Renmei jest u mnie w czołówce. Żadne anime jeszcze mną tak nie poruszyło
Shogun
2 miesiące temu
Rozumiem. Mi mimo wszystko się podobało. Od tego typu pozycji nie oczekuję genialnej akcji, poza tym może to ten spokojny klimat, że się tak wyrażę wpłynął na mój pozytywny odbiór. Przyznam, że nie oglądałem wymienionego przez ciebie tytułu, ale chętnie się zapoznam, bo w sumie aktualnie szukam anime wartych obejrzenia.
Kocwiaczek
2 miesiące temu
Kimi no Na wa i Wilcze dzieci dają do myślenia i wzruszają. Jeśli ktoś szuka tego typu wrażeń to polecam:)
sisi55
2 miesiące temu
B:the beginning, ktoś z was oglądał? Jeśli nie, to polecam bo genilne. Kryminalne. piękna kreska, ale mordobitki najlepsze. To jest netflixa, ale można na cda obejrzeć.
Shogun
2 miesiące temu
The beginning nie widziałem, ale słyszałem dobre opinie. Co do Kimi no na Wa to mam je w planach. Od siebie polecam również Koe no Katachi. Według mnie równie wzrusza i daje do myślenia.
Kocwiaczek
2 miesiące temu
Ogladałam Koe no Katachi już jakiś czas temu i potwierdzam, że jest cudowne. Zawsze podziwiam, że niektóre rzeczy lepiej przedstawiają animacje niż filmy.
Shogun
2 miesiące temu
Trafne spostrzeżenie i trudno się z nim nie zgodzić. Jeśli chodzi o anime to rzadko oglądam filmy, ale trafiają się wyjątki.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Polecam gorąco Gabriel Dropout. Obejrzałem dopiero cztery odcinek, ale już jestem pewien, że to świetny serial. Super postacie, humor na wysokim poziomie, ładna grafika.
Shogun
2 miesiące temu
O proszę, Gabriel Dropout, oglądałem. Świetne anime. Jeżeli chodzi o super postacie i ładną grafikę, to od siebie polecam New Game. Również bardzo dobre.
Pan Buczybór
2 tygodnie temu
Kimi to, Nami ni Noretara - trochę sztampowa, niezbyt rozbudowana fabuła, ale ogólnie spoko film. No, i oczywiście główny plus to grafika - Masaaki Yuasa ma naprawdę unikatowy styl i z przyjemnością ogląda się jego animacje.
Polecam obejrzeć.
Shogun
2 tygodnie temu
Hmm, przyznam, że nie oglądałem. Może warto byłoby się skusić.
Ze swojej strony polecić mogę Somali to Mori no Kamisama. Aktualnie oglądam. Piękna kreska i ciekawa, miejscami wzruszająca historia.
sisi55
2 tygodnie temu
Polecam Beastars. Takie 8/10.
Pan Buczybór
4 dni temu
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Kurenai Densetsu - jeeeezu, ależ to był dobry film...
Kto oglądał serie TV dobrze wie, czego oczekiwać. Przede wszystkim świetny humor, więcej świetnych postaci i Kazuma... Naprawdę, trudno sobie wyobrazić lepszego protagonistę w anime. Szczerze polecam, szczególnie tym, którzy mają za sobą dwa poprzednie sezony.
Shogun
4 dni temu
Kurcze, a jest już dostępny u nas film? Bo tak czekałem, czekałem, aż zapomniałem o tym i teraz nie wiem.
Pan Buczybór
4 dni temu
od 25 marca jest na Crunchyrollu, a z polskimi napisami (kiepskimi niestety) na,,, ekhm... pirackich stronach :)
Shogun
4 dni temu
Kurcze, to muszę obejrzeć, zwłaszcza, że z tego co napisałeś wynika, że warto, a poziom produkcji został utrzymany :)
Shogun
wczoraj o 17:42
Obejrzałem wczoraj Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Kurenai Densetsu. Matko jakie to było świetne. Mogę polecić z czystym sercem. Śmiałem się przez cały film :D.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji