Anime

Siwy
27.04.2016
Hej , znajdzie sie ktoś kto chciałby pogadać o anime ?
Farfocel
27.04.2016
Ja zawsze.
Ale musisz spełnić chociaż jeden z trzech warunków:
A. Znać One Piece
B. Znać Axis Powers Hetalia
C. Znać Kuroshitsuji
Bo lubię gadać głównie o tym ^^

Siwy
27.04.2016
Jedynie ogarniam , kurka bo 2 pozostałych nie oglądałem .
Farfocel
27.04.2016
Możemy zatem zacząć gadać :)
Więc kto jest twoją ulubioną postacią, i dlaczego Sebastian?
Jared
27.04.2016
Był taki temat, ale już nie będę marudził :c Ja kocham Hellsing Ultimate <3 Death Note też bardzo przypadło mi do gustu, no i wróciłem ostatnio do dzieciństwa - Dragon Ball Z :)
Siwy
27.04.2016
Jeśli chodzi o kurka to nie mam ulubionej postaci ponieważ każda mi się podobała na swój sposób, nie licząc tego pedałka blondyna który, przypominał dżefreja z gry o tron.
Tak swoją drogą pierwszy sezon podobał mi się bardziej niż ten drugi .
60secondsToDie
27.04.2016
Kocham Shingeki no Kyojin ;-;
Siwy
27.04.2016
Death note był spoko , brakuje mi właśnie takiego anime. Hellsinga oglądałem tego starego i ultimate. Nie musze mówić który był lepszy ;)
Farfocel
27.04.2016
Siwy - totalnie się z tobą zgodzę. Pierwszy, luźno bo luźno, był zdobiony na podstawie mangi (chociaż tak mniej więcej od połowy był odlot), a drugi to dno. Fanserwis, wałkowanie tych samych tematów i płascy bohaterowie. A zakończenie... tak bardzo do dupy :(
Wolę mangę.
Siwy
27.04.2016
Nie wiem jak ma się ten sezon z cyrkiem , warto oglądnąć ?
Farfocel
27.04.2016
O tak, to świetnie wyszło :) Tym razem to wierna ekranizacja mangi (nie licząc tego cukrowego zakończenia, ale spoilerować nie będę ;)), a w mandze wątek cyrkowy udał się świetnie.
Siwy
27.04.2016
To zajrzę , bo mangi raczej bym nie czytał.
Siwy
27.04.2016
#Farfocel oglądałeś coś jeszcze nie licząc tych 3 powyżej ? Bo poruszanie się w jednym tytule szybko się kończy z braku "tematu"
Farfocel
27.04.2016
Ciężko byłoby ci teraz nadgonić z kupowaniem i czytaniem, bo seria nadal trwa a części ma już 23 (z czego 22 już w Polsce).
No oglądam Fullmetal Alchemist, Bleacha kiedyś, ale mi się znudził, a poza tym to jeszcze jaojce, ale nie wiem czy ta tematyka cię interesuje :)
Siwy
27.04.2016
Cóż kiedyś założyłem się z kumplem kto dłużej wytrzyma oglądając Boku no pico , wytrzymałem 13 minut XD
A któtego alchemika oglądasz ?
Sky300
27.04.2016
Ja z poważniejszych uwielbiam Zankyou no Terror, Death Parade, Shingeki no Kyojin i aktualnie jestem na 20 odcinku Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (jak dotąd jestem z niego zadowolona). Z bardziej komediowych - Shokugeki no Souma.
W tym sezonie oglądam Boku no Hero Academia, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Kiznaiver, który większego wrażenia na mnie nie wywarł no i wreszcie dwa najlepsze, czyli Koutetsujou no Kabaneri oraz Joker Game. Joker Game wywarł na mnie szczególnie dziwne i zachwycające uczucie :)
Jeśli również ktoś coś ogląda/oglądał, to chętnie popiszę :D
Jared
27.04.2016
Siwy, polecam właśnie Death Parade, jak wspomniała Sky. Od Madhause, czyli twórców Death Note, jest nawet aluzja do Lighta :P
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Death Note jest podobne do Code Geass, plecam swoją drogą.
Siwy
27.04.2016
#Shiroi Ōkami Code Geass moim zdaniem bardziej rozbudowany niż DN.

#Jared Death Parade , oglądałem do bodajże piątego odcinka. Przestałem dlatego że jako mnie
to nudziło bo wyczuwałem powtarzalność.

#Sky300 Jesli nie masz co oglądać to polecam Noragami i One punch mana , dobre komedie :)
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Prawda, Code Geass jest bardziej rozbudowany przez co bardziej mi się podoba niż Death Note.

Część postów została ukryta (1836)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

krajew34
4 miesiące temu
Powiem tak, czytąc opis na początku, mówie chyba kogoś tu lekko pogibało, człowiek guma? Co może być ciekawe w takim anime? Zamknąłem to okno w przeglądarce i wróciłem do innych tytułów, kiedy jednak było bardzo sucho na morzu nowych odcinków, z sceptycyzmem wziąłem się do oglądania i wciągnąłem się w to, załoga Luffiego to naprawdę fajna ekipka, jednak ten ogromny przestój w fabule może skutecznie odrzucić widza, który nie może przejść do następnego odcinka, bo wydawane są na bieżąco, a drugim minusem jest to, że połowa odcinka to tak naprawdę przypomnienie poprzedniego... Chciałbym dorwać reżysera i producenta tego.... Chyba mam w sobie trochę masochizmu, że oglądam nadal
Tanaris
4 miesiące temu
Często po prostu pomijam część odcinka, jak coś zwyczajnie się powtarza... I także wtedy gdy wprowadzone są zmiany na tyle, że i tak nic to nie zmienia w całym odcinku i nie wprowadza nic nowego, a ten co ogląda i tak ogarnia całość. Jak tak sobie o tym pomyślę, to od razu przypomina mi się serial m jak miłość, dodam że kiedyś tam widziałam może z trzy, cztery odcinki, i do czego zmierzam, po takim okresie czasu nadal kojarzę postacie, wiem o co chodzi, wprawdzie nie wszystko, ale jednak. Także w One piece też nie trzeba znać całej historii, da się ogarnąć bieżące wydarzenia. Będzie brakować pewnie wiele z ich życia, ale cel pozostał cały czas ten sam. W końcu Luffy dąży tylko i wyłącznie do jednego. A każdy pewnie wie, co mam na myśli.
krajew34
4 miesiące temu
Przyszły odcinek zapowiada się dobrze, chociaż pewnie zrobią tak samo jak dwa odcinki wcześniej
Tanaris
4 miesiące temu
Ale pomijam już to, chyba jednak powinniśmy się cieszyć, że one piece jest kontynuowane. :D
krajew34
4 miesiące temu
Wolałbym Bleach, jeśli to ma być tak kontynuowane... Albo log horizon bądź no gamę no life ale na to jak na razie nie ma co liczyć
krajew34
4 miesiące temu
Nie ma to jak kolejny odcinek Indexa zdominowany przez postacie drugoplanowe... Kiedy wreszcie dadzą głównego bohatera i sprawa jego tajemniczej mocy oraz amnestii. Czuje się lekko zirytowany, Black Clover zmierza do bardzo ciekawego momentu, Asta wreszcie da porządnie czadu...
ℓσσиιємαу1
3 miesiące temu
UWIELBIAM ANIME! polecam anime apki: od lunime! Są świetne!
Paradise
3 miesiące temu
Hej! Dawno mnie tu nie było, ale pochwalę się, bo obejrzałam anime, które ktoś mi tutaj polecił. Przepraszam nie pamiętam, kto to był, ale bardzo Ci dziękuje dobry człowieku :D Noragami porwało mnie od pierwszych kilku minut, główny bohater świetny, no i te jego oczy <3
krajew34
3 miesiące temu
Drugi sezon jest też dobry :)
Paradise
3 miesiące temu
Widziałam oba :D i odcinki specjalne też, poszłam za ciosem
krajew34
3 miesiące temu
Kaze no stigma też powinno przypaść tobie do gustu,
Paradise
3 miesiące temu
Obczaje w wolnej chwili :)
Aisak
3 tygodnie temu
Dobry wieczór,
mam pytanie na temat serii Tokyo Ghoul i Tokyo Ghoul.
Trafiłam zupełnie przypadkowo i jestem ciekawa, czy warto przyjrzec sie bliżej.
Czytałam trochę opis, ale gdyby był ktoś, kto oglądał i zechciał porównać do innej bardzij znanej serii (nie bardzo znam anime, oglądałam ciuteńkę), to byłabym wdzęczna.

Dziękuję.
Adelajda
3 tygodnie temu
Ja byłam oczarowana Aisaczku Tokyo Ghoul. Nie wiem do czego Ci porównać, ale mnie bardzo wciągnęło. Najbardziej odjechana jest chyba przemiana i przeistoczenie się głównego bohatera. Postacie są bardzo ciekawe, kreska miła dla oka. Dużo dobrej akcji :) Polecam.
Aisak
3 tygodnie temu
czytam to, co napisałam i stwierdzam, że jestem coraz bardziej upośledzona :/
....

No, właśnie przemiana! Oglądałam obrazki i są super!
tylko, że ta przemiana kojarzy mi sie z Venomem, nie wiem, czy słusznie?
jeśli polecasz to obejrzę. Dziękuję.

Ale masz avatar. Ta babka nie ma rąk. Fajnie.
krajew34
3 tygodnie temu
Anime podobne do attack on titan, dość krwawe, ale jeśli nie masz nic do kanibalizmu i nadmiernej ilości krwi, to seria dla ciebie
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
Tokyo ghoul w miarę oglądalne, ale tylko pierwszy sezon. Dalej padaka. Możesz obejrzeć i jak ci się spodoba ogólna koncepcja, zalecam sięgnąć po mangę (która jest wydana w Polsce).
Siwy
2 tygodnie temu
Jak dawno mnie nie było. Może przez to ze trochę mi się zapomniało o tym
portalu.
Chyba tylko ja bedę krytyczny wobec tej serii. Mi nie przypadła zupełnie.
Owszem krew itp. Ale fajna cenzura tego nie polepsza. Postacie takie sobie.
No główny bohater jest w miarę,
Ale tak jak mówisz Buczybórze, lepsza zdecydowanie jest manga. I ją warto przeczytać.
Ellie Victoriano
2 tygodnie temu
No, drugi sezon Tokyo Ghoul to jakiś koszmar, ale pierwszy bardzo dobrze wspominam, szczególnie opening mnie ujął ^^" Przemiana Kanekiego też (wcale nie dlatego, że uwielbiam go z białymi włosami).
krajew34
2 tygodnie temu
Mnie jakoś anime w stylu Attack Titan czy Tokyo Ghul nie przypadają do gustu, nie wiem czemu, może zbyt dużo scen gore.
krajew34
2 tygodnie temu
Co sądzicie o Boruto? Jak na razie irytuję mnie główny bohater, który prócz klonowania i dziwnego rasengana nie potrafi nic więcej, jest zaskakująco słaby, w porównaniu do dziewczyny z Sharinganem i Mitsukiego.
Enchanteuse
3 dni temu
Kurde, właśnie skończyłam oglądać Deat Note'a i czuję taką pustkę...
Zakończenie imo było spoko, ale jakoś mogliby mocniej uderzyć. Mogliby, ale nie musieli. Wybrali łzawo-melancholijną opcję, i ja to kupuję, bo to w sumie uwypukla, jak żałośnie skończył Raito.

No i nie wiem, co mam ze sobą zrobić, brakuje mi teraz tych bohaterów. To było godne Sherlocka i Moriartiego, ta opozycja między L i Raito. Ktoś zna może coś w podobnym stylu?
Nie musi być anime.
krajew34
3 dni temu
Mogę ci coś polecić z anime, jednak podaj swoje preferencje, wprawdzie Death note oglądałem, ale trudno powiedzieć, co może przypasować. Detektywistyczne to polecam:
SHINREI TANTEI YAKUMO
https://shinden.pl/series/12250-un-go
Dramatów nie oglądam, ale z innych gatunków też mogę coś znaleźć.
Enchanteuse
3 dni temu
O merci!
Zapoznam się.
Dla mnie bardzo ważne są postaci. W Death Nocie pokochałam L i Lighta, to dla nich oglądalam tak naprawdę ten serial. Uwielbiam starcie dwóch intelektów, no i tak samo te wszystkie detektywistyczne.
Przerwa w nauce mi się kończy, no ale na seriale czas się zawsze znajdzie.

Jakbyś miał jakieś seriale tego typu, to ja chętnie, bo samych anime tak średnio lubię. Mam zamiar wrócić sobie do MrRobota, to może trochę zapełni pustkę.
krajew34
3 dni temu
elementary jest dobrym serialem
krajew34
3 dni temu
współczesny Sherlock Holmes
Enchanteuse
3 dni temu
Oglądałam :(
Też pustka zaraz po.

Elementary nie, coś tam słyszałam jeszcze o True Detective. Ciekawam, czy to jest podobne, musze się przyjrzęć.
krajew34
3 dni temu
Mentalista jest jeszcze dobry
Enchanteuse
3 dni temu
Ok, dzięki za rzucenie przynęty, idę ją teraz łapać :)
NihiluśSmurf
3 dni temu
INO SLAYERSY!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji