Badania społeczne – pisarze przed debiutem

Szymon Sentkowski
3 miesiące temu
Szanowni Państwo,

jako osoba związana ze światem literatury, prowadzę wraz z zespołem badania społeczne skupiające się na pisarzach mających swój debiut jeszcze przed sobą; dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhBhlCvvQUVkSFqQWEGhDHqCqSqCClWqvlZuI3SOcynwIPtQ/viewform

Państwa odpowiedzi są w stanie wpłynąć na kształt rynku wydawniczego – myślę, że warto. ;)
Canulas
3 miesiące temu
Ostatnio komuś wypełniałem ankietę. Jakiejść kobitce. Pamiętam Cię z zajebistych tekstów, jednak zakładanie nowego wątka ot tak, jest średnio mile widziane. Od wszelkich anonsów jest stosowny dział. Trzy klikniecia i masz.
Co do samej ankiety, chwilowo nie wiem.
Pozdrówki.
refluks
3 miesiące temu
No i po co mi weidza, że bedzięcie mieć wiedzę.
i tak mnie nie wydacie.
Jedyna osobą, która zachwytnieta je moja twórczosią jest Canulardo.
Canulas
3 miesiące temu
Potwierdzam, ale oczywiście co, pokasowane, kurwa, wszystko, bo foch musiałbyć z przytupem.
A tera nie, nie mogie wrzucić, bo nie wim gdzie i co, eh...
Szymon Sentkowski
3 miesiące temu
Przepraszam w takim razie – może faktycznie zadziałałem zbyt porywczo, ale w szczytnym celu. :/
Kim
3 miesiące temu
UMK! Siema, ziomy :D Wypełnię Wam tę ankietę, elo.
Elorence
3 miesiące temu
Wypełnione :)
riggs
3 miesiące temu
Masz kolego, trzeba sobie pomagać i nie spinać dupy. Dobrze, że założyłeś ten wątek - tu jest milion bardziej bezzasadnych - w tym ze dwa moje :)
D4wid
3 miesiące temu
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie założył wątku bezsensu na tym forum! Zabieram się za wypełnianie
Canulas
3 miesiące temu
Hmmm, daj kamienia
pasja
3 miesiące temu
Wypełniłam

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji