Bitwa Literacka Składu Oceniającego #1

Hej!

Zaczynamy z Bitwami Literackimi Składu Oceniającego :)

Temat główny: To było miasto, w którym się krzyczało. To były ulice, na których umarł szept.
Temat dodatkowy: Uczciwa wymiana.

Tematy dowolnie interpretowane - mogą być clue tekstu, mogą być metaforą, tematem przewodnim, zdaniem, które pada w tekście, ale ma istotne znaczenie. Pamiętajcie, że oceniamy też odpowiednią ekspozycję tematu.

Połączenie tematu dodatkowe z tematem głównym nie jest koniecznie, ale będzie dodatkowo punktowane. Zaznaczamy jednak, że nie jest konieczne do nadesłania pracy na Bitwę Literacką.

Termin Bitwy: 29.08 - 15.09
Termin Ocen (uzależniony od ilości nadesłanych prac): Do 30.09

Limit znaków: 40 000 znaków ze spacjami. NIE ZAKŁADAMY DOLNEGO PROGU :)

Regulamin Bitew Składu Oceniającego znajdziecie tutaj:
http://www.opowi.pl/regulamin-skladu-oceniajacego-bitwy-a34910/
i tutaj:
http://bit.ly/Regulamin_BitwyLiterackieSO

Dodatkowe informacje znajdziecie w opisie profilu:
http://www.opowi.pl/profil/sklad-oceniajacy-bitwy/

Chwytajcie za klawiatury i powodzenia! :)
Naturalnie mieliśmy na myśli "Połączenie tematu DODATKOWEGO...", niestety, wstawiający ma dzisiaj słabszy dzień i jest nieco chory. Wybaczycie literówkę :)
Neurotyk
dwa lata temu
Ktory/a to konkretnie?:)
Jared
dwa lata temu
Nasz papież kochany, Arysto ;) Czekam niecierpliwie na 15.09 :3
Neurotyk
dwa lata temu
Nie bluznij, co najwyzej proboszcz;)
Freya
dwa lata temu
Temat główny zdecydowanie niepokojący, a w połączeniu z dodatkowym - to już drama.
Sporo możliwości dla abnegackich katastrofistów również, albo nawiedzonych neo.
Okropny
dwa lata temu
Aa, no to czyli olewamy ten mój, tak? Już na pewno?
Krystian244
dwa lata temu
Jezu....
Neurotyk
dwa lata temu
60 napisała na twój temat, zobacz se. Poza konkursem.
Artbook
dwa lata temu
Coś czuję, że lecimy z poziomem wyżej...ale czy taki poziom będzie adekwatny dla wszystkich użytkowników tego portalu? Nie wiem, mam pewne wątpliwości. W każdym razie powodzenia dla odważnych ;-)
Artbook
dwa lata temu
Ja się na pewno nie piszę. Jak czytam wielu wspaniałych autorów poszczególnych tekstów na opowi.pl, to nawet nie śmiem startować, ale chętnie poczytam i czegoś się nauczę :-)
Neurotyk
dwa lata temu
Jaki poziom wyżej?:)

Że to nowe, opakowane w nowe nazwy, regulamin przejrzysty?

Zobaczymy teksty, to powiemy :P
Artbook
dwa lata temu
Chyba słowa regulaminu sprawiły, że się zdystansowałem, ale masz racje Neuro, często nasze teksty stanowią odpowiedź...na watpliwości
Neurotyk
dwa lata temu
Filozofie mój drogi, nie śmiećmy już zatem i zachowajmy przejrzystość tego wątku :)
Artbook
dwa lata temu
Niech Ci będzie... ale tylko Ci ;-D
Artbook
dwa lata temu
Pogadam z innymi, jeśli wyrażą taką wolę w tym wątku, ok Neurotyk? :-) Jeśli nie, też nic się nie stanie. Lubię obiektywizm, on rzuca dużo światła...
KarolaKorman
dwa lata temu
Dobrze, że nie zaczęłam pisać na temat Okropnego, bo teraz bym się zakręciła :) Nie miałam zupełnie czasu, czekałam na termin i zbierałam myśli. Teraz zostałam postawiona pod ścianą. Termin trochę więcej jak dwa tygodnie - trzeba się uwijać, jak chcę dodać. To taki solidny kopniak i wcale nie w kostkę :) Postaram się, nie mogę obiecać, ale się postaram :)
Jared
dwa lata temu
Artbook, to tylko sformalizowany system oceny, zeby potem nie bylo zarzutow z kosmosu, ze uprawiamy samowolke. W bitwach zawsze udzial braly osoby bardzo uzdolnione jak i kompletni nowicjusze. Biorac udzial w bitwie otrzymujesz nie tylko rzetelne recenzje i wytkniecie bledow oraz sugerowane sposoby na poprawe tekstu, ale przede wszystkim reakcje statystycznych czytelnikow, to jak odbieraja Twoja tworczosc, wiec warto. Tym bardziej, ze ciezko nawet na "profesjonalnych" portalach i wydawnictwach o dobry program naprawczy, jezeli nie masz wyrobionej marki. Tak wiec polecam - polecam tez przejrzec poprzednie oceny bitew, tam wychodzi na to, ze nie jestesmy tacy straszni, a staramy sie pomoc - z wlasnej woli i z checia, poswiecajac na to czas prywatny. Dlatego zapraszam, tu mozesz tylko zyskac ;)
Drżączka
dwa lata temu
Temat, zarówno główny jak i dodatkowy, całkiem mi się podoba. Mam już nawet pewien zarys historii, szkic konwencji, bohaterów. Jak tylko zapoznam się z regulaminem (w końcu wiele się zmieniło), to zabieram się do pisania. Było warto czekać ;)
Neurotyk
dwa lata temu
Drzaczka ty jestes jakis prawdziwy pisarza zawsze wszystko juz masz konwencje zarysy. Gratuluje ;)

Część postów została ukryta (92)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Administrator wciąż ich nie zatwierdził.
Jared
dwa lata temu
2,5 zajmyje adminowi klikniecie "accept", moglby sobie darowac bo i tak nie prowadzi zadnej selekcji
Jared
dwa lata temu
2,5 h zajmuje^
Karawan
dwa lata temu
Może ma dłuugi makaron na obiad?
Specific_girl
dwa lata temu
Karola :D Ty zawsze pokręcisz mój nick xd nie patty tylko patyy :D :D
Karawan
dwa lata temu
Oj tam handryczysz się o t y ! Nie ma o co! Ważneżeś lubiana i doceniana, wyjdziesz za mąż za trumpa to zmienisz se nicka na "Iwanka" ;))
Jared
dwa lata temu
Ocenki są <3
Karawan
dwa lata temu
Wielkie Dzięki !!
Jared
dwa lata temu
Arysto już szlifuje końcówki, ocena pojawi się dzisiaj. Audiser prawdopodobnie również :P
Lucinda
dwa lata temu
No i jeszcze ja niedługo wstawię, żeby nie było, w końcu okaże się, kto miał rację, Jaredzie, bo wciąż uważam, że nie jestem odpowiednią osobą do tej roli. Nie mnie jednak oceniać własne kompetencje, bo jeszcze obraz zniekształcony wyjdzie :P
Jared
dwa lata temu
Lucinda, zapomniałem na śmierć ;-; Przepraszam :o Ha, zaraz się okaże, że Twoja ocena najbardziej się spodoba, zobaczysz xD
Lucinda
dwa lata temu
Wątpię XD Osobiście jestem sobą zawiedziona, ale przynajmniej trochę mogę zwalić na przeziębienie, które mnie na kilka dni wykluczyło :P Ale i tak przegadałam trochę, może gdybym miała doświadczenie, nie byłoby tak źle, a przy tym debiucie ze zdziwieniem zauważam, że się denerwuję odrobinę, w moim przypadku czyt. trzęsę się z zimna XD
Jared
dwa lata temu
Będzie dobrze, jak będą to takie komentarze, jak mi zostawiłaś pod KD, to oceniani będą bardzo zadowoleni :3
Jared
dwa lata temu
Arysto
dwa lata temu
Jeśli ktoś czeka na oceny ode mnie - to informuję, że wstawię około północy dopiero. Pewnie będzie trzeba czekać trochę na zaakceptowanie admina.
Do 6 rano czy coś.
KarolaKorman
dwa lata temu
patyy, sorki wielkie, ale o Tobie pamiętam :)

Idę poczytać, co nabazgrałam, bo widzę, że oceny się pojawiły :)
Karawan
dwa lata temu
Jeśli możecie to podbijcie na Głównej!
Karawan
dwa lata temu
Znaczy nie możecie. Szkoda. Ad rem; czy to już koniec? Wydawało mi się, że oceniających miało być pięć, a piszących cztery. Czyżbym zaś coś pomieszał?
KarolaKorman
dwa lata temu
Przeczytałam wszystkie oceny. Jestem pod ogromnym wrażenie ogromu pracy każdego z Was. W każdej z ocen znalazłam bardzo istotne uwagi i będę je jeszcze na spokojne analizować. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas. Serdecznie pozdrawiam :)
Karawan
dwa lata temu
Kawał doskonałej roboty! Ja jeszcze nie. Czekam na info czy to już wszystko czy jeszcze cóś?
Jared
dwa lata temu
Audiser nie zdazy wstawic, cos jej wypadlo, wiec w sumie podsumowanie i wyniki powinny byc dzisiaj :P
Audiser
dwa lata temu
Ja wam napiszę takie podsumowanie z ciekawości pod waszymi utworami jako czytelnik.
Naprawdę przepraszam, czynnik ludzki - zdekoncentrowałam się wydarzeniami prywatnymi i nie zdążyłam w porę wszystkiego dokończyć :c
Karawan, wieczorem miało znaczyć około 20 :D
W środę mam wolne to wtedy wszystko uzupełnię! (Arysto wrzuci podsumowanie beze mnie)
Karawan
dwa lata temu
Młode ładne dziewczyny mają wieczory zajęte, ale żeby na początku jesieni tak od dwudziestej do dziś? No! No! Gratuluję ;))
Audiser tak na serio; każde z nas piszących (tak myślę) ma świadomość, że to co robicie dla nas robicie kosztem własnego czasu. Dzięki z góry za to.
Karawan
dwa lata temu
A ponad to co tam u Swanny z publikacją? Wszak już po zawodach - chętnie bym poczytał.
"Pliiiz"!
Audiser
dwa lata temu
Karawan, ja tylko wieczorami chadzam sobie do baru i roznoszę drinki ;) Aczkolwiek tu była moja wina - czas zaplanowany miałam i troszkę wbiłam sobie kulkę w kolano na starcie :D Następnym razem ogarnę swoje cztery litery i w końcu usiedzę w miejscu.
Nie tylko ty czekasz na Swanny, Jared już rączki pocierał! :D
Karawan
dwa lata temu
O to Go nie posądzałem. We wszystkich filmach to było pocieranie udek ;)
Naprawdę nie mam żadnych pretensji! Żyć kiedyś też trzeba! Trudno byłoby mieć pretensje do malarza, że przestał malować mój portret (robiony za darmo!) i poszedł się spotkać z przyszłą żoną;))
Wrzucam.
Wrzucam podsumowanie :) - Arysto

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji