Bitwa "po pijaku"

Xax
30.11.2015
Motyw standardowy, czyli bitwa literacka. Ktoś rzuca rękawicę, ktoś podnosi.
Tylko jeden warunek jest. W trakcie pisania autor musi być pod wpływem procentów.
Jak wiadomo, są pisarze, którzy parają pisarstwem dość często w stanie "nieważkości", np Bukowski. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale są tacy, spod których pióra najlepsze dzieła wychodziły właśnie wtedy.
Także może ktoś chętny na to będzie.
Jeżeli nie będzie zbyt wielkiego zainteresowania, to mogę podjąć pierwszą rzuconą rękawicę, o ile nie będzie to jakieś echchi, czy yaoi, czy coś w ten deseń :D
Slugalegionu
30.11.2015
Pytanie, jak sprawdzimy trzeźwość uczestników?
Anonim
30.11.2015
Następna bitwa niech będzie pisana podczas kierowania autem :D Pomysł ok, gdyby nie to że większość opowi ma poniżej 18 lat i nie ma jak sprawdzić trzeźwości :<
Xax
30.11.2015
>Pytanie, jak sprawdzimy trzeźwość uczestników?
Trzeba będzie wierzyć na słowo.
A jak wiadomo abstynentom wierzyć nie można, więc łatwo będzie wykryć :D
Xax
30.11.2015
>Pomysł ok, gdyby nie to że większość opowi ma poniżej 18 lat
Mogłaby być też bitwa tylko kobiet, lub facetów i też by część odpadała. Na to się nic nie poradzi niestety.

btw sorry za 2 posty, ale nie ma opcji edytuj :D
Slugalegionu
30.11.2015
Popieram Jareda. Może lepiej Ekspresowa Bitwa? Podany temat i każdy ma czas do końca tego dnia na napisanie.
Anonim
30.11.2015
Ano nie ma opcji edytuj, i - co ważniejsze - opcji usuń [*]

Ale Xax, ludzi powyżej 18 jest tu wybitnie mało, mi przychodzi do głowy 4, z czego dwójka nie zagląda na forum.
Xax
30.11.2015
Kurcze, to w takim razie wycofuję. Wydawało mi się, że jakoś więcej pełnoletnich jest :D
Anonim
30.11.2015
Nieee... tu sami juniorsi :p
levi
08.12.2015
Pomysł mi się podoba tylko jest ale
wchodzimy teraz właśnie w drażliwy temat alkohol + 18

Pomijając mój wiek.
Spójrzmy prawdzie w oczy żyjemy w czasach gdy młodzież nie szczególnie przejmuje się tą wyznaczoną granicą kiedy może spożywać alkohol i ta granica się zaciera

Od wielu czynników zależy czy ktoś zaczyna wcześniej próbować czy nie, tylko od danej osoby zależy czy chce czekać do tej prawnej zgody czy nie, bo wiek osiemnastu lat to tylko wyznaczona przez prawo dorosłość
Patrząc z punktu biologicznego to jeszcze daleko organizmowi do dorosłości


Chodzi mi tylko o to, że nie powinno się tylko zwracać uwagę na date urodzenia oczywiście też ale nie tylko i nie mówie tego, bo mam w tym jakiś swój cel, po prostu zwracam uwagę jak to wygląda
detektyw prawdy
16.11.2016
Up
Jared
16.11.2016
Down
Pan Buczybór
16.11.2016
Down³

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji