Bitwy po raz czwarty

Slugalegionu
14.12.2015
Temat główny:

Daję piosenkę do interpretacji dowolnej. Tylko trzeba uwzględnić zarówno obrazki, jak i słowa.

http://www.opowi.pl/falszywa-randka-a11545/

Temat dodatkowy:

Kości zostały rzucone. Zakaz zmieniania tego w sposób taki, jak Karola pod innymi. (W sensie, kości zostaną rzucone, kość została rzucona i takie tam.)

Limit:
3000-6000 słów.

Dodatkowa zasada:

Co najmniej jedna postać innym uczestnikiem Bitwy. Z tego powodu wprowadzam termin zgłaszania się. Kto nie zdąży nie może brać udziału. A i branie w niej udziału to zgoda na takie postacie w innych opkach, lecz nie przesadzajcie, okej?

Zgłaszanie się.
14-15 grudnia.

Wstawianie:
21-22 grudnia.

Ocenianie:
Ustalimy, jak już będzie wiadomo, ile osób pisze.
Jack O'Frost
14.12.2015
...
Aha.
KarolaKorman
14.12.2015
Idę słuchać piosenki, a później dam znać :)
Sileth
14.12.2015
Dobra, czy tylko ja nie ogaręłam? W sensie zasady dodatkowej.
KarolaKorman
14.12.2015
Sługa to nie jest link do piosenki tylko do Twojego opowiadania Fałszywa randka :(
Slugalegionu
14.12.2015
*facepalm*
KarolaKorman
14.12.2015
Dawaj tę piosenkę :)
Slugalegionu
14.12.2015
Slugalegionu
14.12.2015
/Nie brać na poważnie, robię se jaja/ A i zasada dodatkowa. No fajnie, że mi ktoś wyjaśnił apogeum milczenia. Karo z tą swą mega zawiłą definicją będącą w istocie chędożeniem tematu i uznaniem go za punkt kulminacyjny, więc w sumie w każdym tekście by się znalazł, Dead z "zrób to i tyle", Iczi z umieraniem i takie tam. Ef, że to może być punkt zwrotny, a wcześniej, że może być tylko szczytowy... naprawdę powinienem teraz coś wam wyjaśniać? /Okej, koniec jaj/

Nie no spoko, zrobię to. :) Jedna z użytych postaci ma być inspirowana innym uczestnikiem Bitwy, co w tym niejasnego?
DeadHuman
14.12.2015
"Zgłaszanie się.
14-15 grudnia."

Cóż to jest?
Slugalegionu
14.12.2015
Ech... no skoro ktoś z uczestników ma się pojawić w opku, to fajnie byłoby wiedzieć, kto w niej uczestniczy, nieprawdaż?
patyy
14.12.2015
Jeżeli ja was nie znam, to jak mam was wsadzić do opowiadania. Wystarczy, że bohatera nazwę jego imieniem? :D
DeadHuman
14.12.2015
Sługo
Jest to niejasne. Czy to zgłaszanie do opowiadania, czy do zasady dodatkowej? Bo jeśli do tego i tego, to wychodzi na to, że po 15 już nikt nie może się zdecydować na napisanie.
Genialne.

Tym razem sobie odpuszczę.
Slugalegionu
14.12.2015
I? Nie ilość jest ważna, Dead. :)
Slugalegionu
14.12.2015
Patty, samo imię to byłaby jazda po bandzie. :v Ale to i jakieś tam nawiązanie do avka/opka czy czegoś w tym styl starczy.
Slugalegionu
14.12.2015
No i oczywiście ja się zgłaszam. :)
Slugalegionu
14.12.2015
No, chyba że ktoś jeszcze ma problemy z tą zasadą, wtedy mówcie.
patyy
14.12.2015
dobra, to żebyś wiedział, że nawiąże do ciebie. i do twojego opowiadania :D tylko nie wiem jak w to wklece tę piosenkę. mam już pomysł, ale nie wiem o cyzm ona jest :D
Slugalegionu
14.12.2015
Spoko. :)
Jack O'Frost
14.12.2015
Slugalegionu... Przyznaj się w końcu, że robisz to wszystko, by wygrać -_-

Część postów została ukryta (284)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Numizmat
13.01.2016
patyy, tak było kiedyś, że sami siebie ocenialiśmy i to było beznadziejne. Przy okazji też lekka afera oczywiście musiała wybuchnąć ;) Luci mamy nadzieję, że dasz radę wszystkim wystawić oceny, bo chyba na razie widziałem tylko Twój kom u Moni, która nawiasem mówiąc się wycofała.
Lucinda
13.01.2016
Na pewno dam radę:) W sumie mam już prawie wszystko gotowe, tylko przekopiuję, jak już się dorwę do komputera, bo obecnie na telefonie jestem.
patyy
13.01.2016
Oki, bardzo się cieszymy Lucinda. :) Jesteś wielka i wszystko ratujesz :)
Numizmat, wiem, już w jednej takiej uczestniczyłam, na samym początku, gdzie nie wiedziałam, że muszę ocenić i na samym końcu oceniłam. :)
patyy
13.01.2016
Ej, ja mam pytanie. Czy oceny Moni są brane pod uwagę? Pytam, tak tylko z ciekawości, ponieważ np u mnie nie oceniła całokształtu.
Moni
13.01.2016
Co? :C Sorka, głupia jestem. Zaraz to zrobię. :C
Moni
13.01.2016
Na wasze wątpliwości odpowiem jutro, bo idę spać. C: Dobrejnocki i macie bo buziaczku, jak kto chce. :*
patyy
13.01.2016
Hahah, chociaż raz się z Tobą zgodzę :D
Slugalegionu
13.01.2016
Emm... co nie tak z Moni? Mniejsza, liczę ją, o ile oceniła każdego i wszystko, bo czemu miałoby być inaczej? Ale to już jutro, zanim pójdę do szkoły. Czekajta w razie czego, bo tabela niemal gotowa i nie mam ochoty na to, by tym razem się zmarnowała.
Ja też się odmeldowuję, pa.
patyy
13.01.2016
Ja już mam zrobioną, więc sory, ale cię uprzedzę ;d
KarolaKorman
13.01.2016
Moni, żeby Twoja była brana pod uwagę, musisz ocenić wszystkich uczestników bitwy do 23.59 dzisiaj :)
patyy
13.01.2016
ocenila wszystkich :)
Slugalegionu
13.01.2016
Ja mam propozycję, ale taką luźną. Chyba widać, że kierowała się nieco sympatią do mnie, a i okoliczności w jakich to zaczęła wskazują na to, że nie próbowała być obiektywna. To osobiste sprawy i wolę o tym nie mówić, ale jednak, jeśli nie wpłynie to drastycznie na wynik, może dajmy jej dysa?
KarolaKorman
13.01.2016
Zdecydujcie Wy, ja tylko oceniam :(
patyy
13.01.2016
co to dys?
Slugalegionu
13.01.2016
Dyskwalifikacja. :)
patyy
13.01.2016
Słuchaj, to już nie ode mnie zależy, ale z drugiej strony, wiesz, jednak skomentowała, chociaż... No cóż, widać było na pierwszy rzut oka, że dała ci oceny dużo wyższe od reszty.
patyy
13.01.2016
Ja mam podliczone już głosy z jej ocenami o bez jej ocen, tylko muszę kasię xd jeszcze dodać.
Slugalegionu
13.01.2016
No właśnie, widać to strasznie. Nie no, jak przez nią wygram, to wycofuję się z tej Bitwy, bo to nawet nie byłoby śmieszne.
patyy
13.01.2016
No, wygrałbyś.
patyy
13.01.2016
Ale, że pojawiła się kasia, to nie wygrasz.
patyy
13.01.2016
bo po mału zliczam punkty wszystkie już teraz... i normalnie szlag mnie trafia.
Slugalegionu
13.01.2016
Kasiu, ja Ci tak strasznie dziękuję. :D
patyy
13.01.2016
To wywalamy ją czy zostawiamy, bo ja chce w końcu policzyć te cholerne punkty w dobry sposób. :D
KarolaKorman
13.01.2016
Ja czekam niecierpliwie na wyniki :D
patyy
13.01.2016
Sakal, decyduj w końcu, bo ja naprawdę nie wiem, co mam robić :D
Slugalegionu
13.01.2016
Em... no skoro nie wygram zróbmy jej na złość i wliczmy do ocen z zaznaczeniem, że pomimo jej przegrałem. :) Chamstwo się chamstwem zwalcza.
patyy
13.01.2016
No teraz Sakal, to ja Cię nie poznaje :D Ok, to już robię, bo mnie oczy bolą od tych cyferek.
patyy
14.01.2016
WYNIKI: Chciałam zacząć od mniej przyjemnej sprawy, więc... Jak będziecie mogli zobaczyć, komentarze i oceny Moni są, no cóż, kierowane sympatią, ale po debacie, którą sam Sakal zaproponował, doszliśmy do wniosku, że dzięki ostatniemu sędziędziemu (tak to poprawnie, bo nie wiem? xd) on nie wygra, więc są wzięte pod uwagę.

A więc, chcieliśmy podziękować wszyskim sędziom za poświęcony czas i bardzo nam przykro Ronju, że jednak nie zajrzałaś. Dziękujemy KaroliKorman, Lucindzie, Krytycznemu, Kasi xd i Moni (ps, i tak nie wygrał, chociaż tak bardzo się starałaś).

Tymbark za Błędy:
4. Angela
3. patyy
2. Efria, numizmat
1. Sługa
(Gdyby nie były brane pod uwagę oceny Moni, kolejność brzmiałaby tak: 5.Angela, 4.Patyy, 3.Numi, 2.Ef, 1.Sakal)

Tymbark za Pomysł:
5. Agela
4. Numizmat
4.Efria
2. Sługa
1 Patyy

(To samo co w błędach, czyli gdyby nie... 5.Sługa, 4. Angela, 3.Numi, 2. Ef, 1.Patyy.)

Tymbark za Całokształt:
5.Angela
4.Efria
3. Sługa:
2. Numizmat:
1. Patyy
(bez ocen moni: 5. Angela, Ef, Sługa, Numi, 1. Patyy)

Tymbark za Temat dodatkowy:
5. Efria
4.Angela
3. Sługa
2. Patyy
1. Numizmat.

(Bez głosów Moni: Tak samo jak jest.)



Całość:
5. Angela 84,5 / 150
4. Efria 106/150
3. Numizmat: 110/150
2. Sługa 113/150
1. Patyy 114/150
( No i całoształt, gdyby nie było głosów Moni: 5. Angela. 73,5/120 4. Efria 87/120 3. SługaLegionu 86,5/120 2. Numizmat 92/120 1. Patyy 101,5/120)

No więc, chciałabym podziękować za konkurencję, bardzo wyrównaną i nie sądziłam, że wygram... No ale, dziękuję w każdym razie i jest mi bardzo miło.
Za chwilę podam temat na kolejną bitwę, ale założe nowy wątek, ponieważ ten jest już zapełniony. Oczywiście nie będę jej pisać, ale chętnie tymrazem to ja was ocenię. :)
KarolaKorman
14.01.2016
patyy, bardzo się cieszę, że wygrałaś. Gratuluję :D

Gratuluję też wszystkim innym, którzy brali udział w Bitwie :D

Czekamy na temat kolejnej :)

Uwaga, uwaga!!! Nie zakrztusić się tymbarkami :)
Numizmat
14.01.2016
Gratuluję patyy oczywiście. Zasłużyła na wygraną, dlatego tym bardziej przepraszam za to, co teraz powiem.
Uważam, że to co się wydarzyło to jakaś kpina. To, co zrobiła Moni jest niedopuszczalne i skrajnie niepoprawne. Tym bardziej nie potrafię zrozumieć, dlaczego to przeszło bez większego echa. Śmiem twierdzić, że poziom inteligencji tej dziewczyny mniej więcej dorównuje poziomowi inteligencji średnio dojrzałego kalafiora. O jej mentalności skretyniałej dziesięciolatki już nie wspomnę. Jej wypowiedzi są śmiesznie głupie i rzygać mi się chcę, jak na nie patrze. Jej udział w tej bitwie zepsuł ją całkowicie i spowodował, że jak zwykle ta rywalizacja przebiegła w sposób beznadziejny. Nie rozumiem, czego osoba o tak niskim poziomie bycia może tu szukać, ale na opowi z pewnością tego nie znajdzie.
patyy
14.01.2016
Numi, zgadzam się z Tobą, ale widzisz, ja nie moglam podjąć tej decyzji sama, a niemniej jednak... No cóż, nie bardzo poprawnie, ale oddała swój głos, dlatego postanowiłam, że jak już robię tę punktację, to w nawiasach poniżej napisałam, jak powinna wyglądać tabela wyników bez głosów tej dziewczyny. Mnie ona też bardzo denerwuje i mam takie nerwy, jak ją widzę, że nie masz pojęcia. ;/
Numizmat
14.01.2016
Oddała swój głos prawda, ale jej głos kompletnie się nie liczy. Kiedy wymyślaliśmy tryb sędziowania, ustaliliśmy, że sędziami mają być osoby, które są obiektywne, rzetelne i godne zaufania i takie osoby były wybierane jeszcze przed rozpoczęciem bitwy. Na Kasię jeszcze przymknął bym oko, ale Moni taką osobą zdecydowanie nie jest. Oceniła wedle reguł bitewnych, ale nigdy nie miała prawda tego zrobić. Ogół nie zaakceptował jej jako sędziego tak jak było to w przypadku reszty. Nigdy nim nie była i nigdy nie mogłaby nim zostać z jednego tylko powodu: nie nadaje się. Jest tu za krótko, jest nieobiektywna i dziecinna. Powiedziałaś, że nie mogłaś podjąć tej decyzji sama. Ja nie mam podobnych zahamowań, więc podejmę ją za Ciebie. Głosy Monii się nie liczą.
elenawest
14.01.2016
Mnie też ta dzirwczyna poważnie denerwuje i przyznaję, że w kwestii moich komentarzy może i miała rację, ale nie uprawnia jej to w żaden sposób do naxywania mnie suką a potem jakgdyby nigdy nic wysyłania mi idiotycznych buziaczków na przeprosiny. I oświadczam tu wszem i wobec, że jeśli raz jeszcze mi wejdzie w paradę, jakkolwiek, to dopiero wtedy pazury pokażę, a po tej dziewusze nawet mokra plama nie zostanie!

I to tyle z mojej strony.

Aha, chociaż nie uczestniczyłam w bitwie, bo w moim mniemaniu się do tego nie nadaję, to obydwiema łapami się podpisuję pod waszymi decyzjami.

Patyy gratuluję wygranej.
Numi, kalafior mnie totalnie rozbroił :-D
patyy
14.01.2016
Dobra, okej, to dodam wyniki takie, jakie powinny być i najlepiej bez Kasi i bez Moni, ok? Numi zgadzasz się, chcę znać Twoją opinię.
patyy
14.01.2016
I jeszcze jedna rzecz, Eleno, zgadzam się z Tobą jak najbardziej i wszem i wobec mówię, że ja Ci pomogę ją zgładzić. :)
elenawest
14.01.2016
O Boshe :-D dziękuję :-*
patyy
14.01.2016
OFICJALNE WYNIKI, TE SIĘ LICZĄ.
OCENY, KTÓRE SĄ TU PRZEDSTAWIONE, TO GŁOSY LUCINDY, KAROLIKORMAN I KRYTYCZNEGO. - OBIEKTYWNYCH SĘDZIÓW.

Numizmat
14.01.2016
O ile nie zmieni to Ciebie jako zwycięzcy patyy, uważam, że to najlepsza opcja
patyy
14.01.2016
Nie, nie zmieni.
patyy
14.01.2016
OFICJALNE WYNIKI, TE SIĘ LICZĄ.
OCENY, KTÓRE SĄ TU PRZEDSTAWIONE, TO GŁOSY LUCINDY, KAROLIKORMAN I KRYTYCZNEGO. - OBIEKTYWNYCH SĘDZIÓW.

Tymbark za błędy: na 30 punktów
5.Angela 20
4. Patyy 24
3.Numizmat 24,5
4.Efria 25
5. Sługa 25,5

Tymbark za pomysł, również na 30 punktów,
3 Sługa 20
2.Angela i Efria i Numizmat 21
1. Patyy 27,5

Tymbark za całokształt, też na 30 punktów:
5. Angela 17,5
4.Efria 21
3.Sługa 23
2. Patyy 24
1. Numizmat 24,5

Tymbark za temat dodatkowy, na 15 punktów.
5. Efria 5,5
4.Angela.7,5
3. Sługa 8,5
2.Patyy 9,5
1. Numizmat 12.5

Całość, na 90 ptk:
5. Angela 58,5
4.Efria 67
3.Sługa 69
2.Numizamt 70
1. Patyy 75,5
A WIĘC TAK PREZENTUJĄ SIĘ OFICJALNE WYNIKI. :) Temat nowej bitwy jest w nowym temacie.

KarolaKorman
14.01.2016
Przypomniało mi się fajne hasło: Nie ulegaj głupszemu, bo głupota zawładnie światem :)

Tego się trzymajmy, ale nie bądźmy chamscy :)
KarolaKorman
14.01.2016
patyy, gratuluję :)
patyy
14.01.2016
Ja nie wiem Karola, jak ty możesz być taka spokojna, widząc to, co ona wypisuje i jak potraktowała tę bitwę.
patyy
14.01.2016
Poprawka, w pierwszej ocenie powinno być 5,4,3,2,1 a nie 5,4,3,4,5, xd Mam dosyć liczb na dzisiaj -,-
Krytyczny
14.01.2016
Gratuluję Patyy, nie myślałem jednak, że wygra twoja praca o alkoholu, jestem pełen podziwu. Nie wiem o co chodzi z tą Moni, ale chyba nic dobrego z tej dziewczyny nie wyrasta.:) Powodzenia dalej.
Angela
14.01.2016
Gratulacje Patyy : )
patyy
14.01.2016
Dziękuje i tobie też. nie poddawaj się. :)
Angela
14.01.2016
Ani myślę, mam już wstępny szkic nowej historii. Bardziej się przyłożę : )
patyy
14.01.2016
To baaardzo dobrze.:)
Sileth
14.01.2016
Gratuluję wszystkim. :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji