Co jest dla was najlepsza inspiracją?

PiesKot515
29.05.2017
Patrz:temat.
tribia
29.05.2017
Wiesz co? Wszystko. I choć wszystko to nic, to tym bardziej to napiszę.
Nuncjusz
29.05.2017
moja sraka
Nuncjusz
29.05.2017
Patrz:temat.
Neurotyk
29.05.2017
Fajny pies i kot:)
Neurotyk
29.05.2017
Fajny pies i kot:)
Nuncjusz
29.05.2017
Fajny pies i kot:)
Nuncjusz
29.05.2017
Fajny pies i kot:)
Pasja
29.05.2017
Siedzenie na stolcu
Nazareth
29.05.2017
Widać przecie jak na dłoni, że użytkowniczka jest osobą młodą a wy tak z grubej rury...
tribia
29.05.2017
Neuro, czyli bardziej wolisz psy? :)
Nuncjusz
29.05.2017
aa no sory, ale ja napisałem szczerą prawdę
może powinienem wyrazić to ogledniej...np moja wydalina, czy coś
tak czy owak przepraszam :)
Pasja
29.05.2017
Trochę za mocno, sory
tribia
29.05.2017
Nie przepraszaj za to, bo wszystkie dowody wpadną do wody.
Freya
29.05.2017
Fajny pies i kot :)
tribia
29.05.2017
A ja uważam, że fajny kot i pies :)=
Freya
29.05.2017
Ja nie mówię, że kot i pies nie jest fajny, ale pies i kot także jest fajny!
tribia
29.05.2017
Ale dałaś psa pierwszego, a na zdjęciu jest drugi. Czyli albo bardziej lubisz psy albo zauważyłaś go jako pierwszego i napisałaś tak, no albo jesteś Żydówką :P.
Pan Buczybór
29.05.2017
Mętność życia i cieczy
tribia
29.05.2017
Hm?
Pan Buczybór
29.05.2017
Mh?
tribia
29.05.2017
Mchy i ściółki.
Allfree
30.05.2017
Jeśli chodzi o najlepsze inspiracje, które skłaniają mnie do pisania (co prawda lepszego lub gorszego), to jest składowa kilku: lubię pisać przy dobrej (inspirującej) muzyce.Poza tym dobra książka, która sprawia, że poszerzam horyzonty i oczywiście jest zarazem inspiracją (najlepiej z przesłaniem, jakimś morałem) oraz tak najogólniej mówiąc świetną inspiracją jest dla mnie świat, ludzie, wydarzenia, wszytko co sprawia, ze chce się o tym napisać :-)
Łapa
30.05.2017
Wszystko. Idę sobie ulicą i jeb, coś zawsze mnie zainspiruje :)
KarolaKorman
31.05.2017
Mnie czasem wystarczy jedno słowo, by coś mi wpadło do głowy :)
Piotrek P. 1988
31.05.2017
Dla mnie najlepszą inspiracją są zazwyczaj: sny, wspomnienia, marzenia, gry komputerowe, filmy, seriale, teledyski :-)
Nuncjusz
01.06.2017
Szeroko pojęte czynności wydalnicze
riggs
02.06.2017
Pisze sobie wątek ktoś kto jest tu od zaledwie chwili. Może i wątek taki sobie, ale to Wasze pierdolenie wciąż o stolcu to kurwa żenada. Ile tego na każdym temacie. Jak się nudzicie to napiszcie coś wartościowego albo się wysrajcie, bo Wam ten stolec jak kredka majtki rysuje.
Nuncjusz
02.06.2017
Zaraz się wysram, spokojnie :)
Karawan
02.06.2017
riggsowi przydałaby się herbatka ziołowa uspokajająca. Strasznie nerwowy i mało tolerancyjny jakiś. Podryw Mu się nie udał czy też może opryszczkę złapał? I trawetując; "sraj Nuncjuszu sraj, bo to jest Twój kraj, jeszcze tyle Ci zostało, że się wysrać możesz śmiało". ;)
Karawan
02.06.2017
trawestując
Nuncjusz
02.06.2017
Wiesz... w sumie nie potrzebuje do tego zachęty :) ani też mnie nikt nie zniechęci
Tak tylko piszę, kupa mięci :)
riggs
02.06.2017
Haha, podrywy już za mną. Lubię potrząsnąć, pewnie czasem za ostro, ale w końcu jestem"kurwa" asertywny. Gość zakłada wątek, o coś pyta a tu tylko gówno i sraka. To na pewno długo tu nie zagości. Poza tym jak coś trwa za długo to przestaje być śmieszne. Przerzucilibyście się chociaż na rzygi. Niestety należę do tych ludzi, którzy uważają, że lepiej nic nie mówić niż pierdolić głupoty. Zagajanie rozmów sąsiedzkich typu ładną pogodę mamy dzisiaj uważam za marnowanie energii. Także ciągnięcie tematu kupy jest tylko zajmowaniem miejsca w eterze i siedzeniem na portalu dla siedzenia tylko i nie wnosi nic nowego, ani zabawnego. Nikomu nie każę się z tym zgadzać. Pozdrawiam kałowców
riggs
02.06.2017
Jak mawiał mój ulubieniec Stonoga: Szkoda strzępić ryja
Nuncjusz
03.06.2017
Aleś się podniecił
Enchanteuse
03.06.2017
A ja się zgodzę z Riggsem. Faktycznie , czasem zdecydowanie za ostro , ale warto mieć swoje zdanie. Nawet, jeśli ostatecznie nie ma się racji. Tu moim zdaniem ma - gadanie na "Kaowe" tematy jest olej, tylko szkoda , że akurat w tym wątku, bo widać , że użytkowniczka jest młoda. Takie coś może zniesmaczyć, zniechęcić do przebywania tutaj i w ogóle na opowi.
A Ty Riggs, czasami więcej byś zdziałał, gdybyś zszedł trochę z tonu :)
Nuncjusz
03.06.2017
Tam wyżej przeprosiłem za to. Jak długo będziecie to roztrząsać? Poza tym, nie zauważyłem, by nasza młoda użytkowniczka, jakoś bardzo się zraziła do nas i do Opowi, dalej publikuje i ma sie dobrze.
Nuncjusz
03.06.2017
cyt
Nuncjusz 5 dni temu
aa no sory, ale ja napisałem szczerą prawdę
może powinienem wyrazić to ogledniej...np moja wydalina, czy coś
tak czy owak przepraszam :)
Nuncjusz
03.06.2017
Chociaż mam na to pewne wytłumaczenie, tak reaguje i będę reagował, na każdy z dupy wątek.
Tego typu wątków było już kilkja, ale nie, najważniejsze jest wysrać swoje własne, osobiste gówno
Pozdrawiam
riggs
03.06.2017
Enchanteuse -fakt masz rację, ze czasem zbyt ostro. A i Ty Nuncjuszu teraz to jakoś uzasadniłeś. Zamiast pisać o kale może napisz tej osobie, ze takie coś już było, bo nowi na pewno nie znają historii forum. Ja tez nie znam. Z drugiej strony łagodne zwrócenie uwagi przeważnie nie skutkuje. Gorzka to prawda, że ludzie zauważają problem przeważnie dopiero jak się nimi wstrząśnie. Gdyby ludzie reagowali zdecydowanie, to może mniej osób byłoby katowanych za ścianą.... Taki przykład.
Nuncjusz
03.06.2017
Nie trzeba znać historii forum. Nikt jej do końca nie zna - tu jest przeszło osiemset wątków!
Ale jest pewna dogodność - Wyszukiwarka na Forum - polecam z niej korzystać :)
riggs
03.06.2017
Korzystam czasem. :)
Łapa
05.06.2017
Z tymi grami to jest straszna lipa. Bo jak sobie gram i jest jakiś moment, który wydaje mi się zajebisty to co robię? Chcę napisać coś z podobnym momentem, ale zaraz... mam wtedy ochotę przepisać i odgapić całą scenę, a nie o kopiowanie chodzi. I potem główkuję, główkuję, bo muszę zbierać pomysły, żeby to była tylko zwykła inspiracja.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji