Co o tobie wiem.

Slugalegionu
14.07.2015
Droga Marino, oto co o tobie wiem: )

Nie lubisz przezwisk i dlatego pozwalasz mówić do siebie tylko Marina. Z zawodu jesteś modelką co powoduje że niemal zawsze twardo bronisz swojego zdania nie zastanawiając się nawet czy masz rację. Potrafisz być bardzo wredna oraz sarkastyczna, ale nie jest ci z tym do twarzy. Piszesz swój "pamiętnik" właśnie tu, na Opowi, pomimo początkowych hejtów. Jak mówiłem, jesteś uparta. Kiepsko piszesz po Polsku, mam nadzieję że to efekt tego, że urodziłaś się w Meksyku. Jesteś w moim wieku oraz nie masz teraz chłopaka. Jesteś piękną dziewczyną oraz, co ważniejsze, nie jesteś plastikiem: )
Marinaaa8
14.07.2015
a co to ma przepraszam bardzo być ?
Slugalegionu
14.07.2015
Odpowiedź na twoje pytanie, co o tobie wiem: )
Slugalegionu
14.07.2015
Może jeszcze trochę tego znajdę: )
Anonim
14.07.2015
To je Top Pustak Ogórek XD
Anonim
14.07.2015
A tak na serio - nie uważasz, że to przesada, Sakal? :/
Marinaaa8
14.07.2015
a skąd wiesz że ja nie mam chłopaka ?
Slugalegionu
14.07.2015
Odpowiedziałem tylko na pytanie, nie szukam przecież o niej infa po necie: /
Marinaaa8
14.07.2015
shiroi a ty jesteś Top suszi i nie wcinaj sie
Slugalegionu
14.07.2015
Kiedyś wspominałaś że przykro ci że jestem żonaty, nie żartowałabyś tak gdybyś była zajęta: )
Anonim
14.07.2015
tak naprawdę to łysy, spocony grubas po czterdziestce i nazywa się Onufry Zagłoba
Anonim
14.07.2015
Za to sushi chętnie bym se powcinała :3
Marinaaa8
14.07.2015
Haha , bardzo śmieszne to oniczymnie swiadczy :)
MaraJ
14.07.2015
Ale wy to się ciągle lubicie kłócić :/
Anonim
14.07.2015
Oniczymnie? Hm... Nowe słowo do słownika! XD
Slugalegionu
14.07.2015
Tak uważasz? Mam pisać dalej?
Marinaaa8
14.07.2015
filip z konppi ja już przypadkiem z tobą nie skończyłam?
Anonim
14.07.2015
pustaku, to nie twój wątek ani twoje forum
Marinaaa8
14.07.2015
twoje też nie
Marinaaa8
14.07.2015
Konopio

Część postów została ukryta (98)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

LinOleUm
14.07.2015
Lubię cycki.
Lubię też Kise.
Kise nie ma cycków.
Ale wolę Kise.
Amen.
<Modlitwa Murzyneła>
Daniel
14.07.2015
// Of top. Pierwszy w moim wykonaniu więc to nie grzech. Lin jak ustawiłaś zdjęcie na awatar? ;-; Ja swój ryj od miesiąca próbuję tutaj dodać i mi wyskakuje, że zły format plików. :P Nie jestem aż taki brzydki :<
LinOleUm
14.07.2015
/Normalnie lel XD
MaraJ
14.07.2015
Ha, modlitwa ma sens XD
Anonim
14.07.2015
Omg Lin XD Modlitwa pierwsza Klasa!
Daniel - ja ustawiłam z komórki, może też spróbuj ;)
Daniel
14.07.2015
Próbowałem, nie daje rady :P Ale trudno sowa też fajna :P
LinOleUm
14.07.2015
Ułomine DajKij
Kurczako ToPsuja
Kaganiec Tajson
Gloneł Szitare
Murak Asuszy
Kisiel Cyota
Szataszi SsieDziuro
Marinaaa8
14.07.2015
Wasze żarty mnie przerażają ,mówie serio
LinOleUm
14.07.2015
A mnie.przeraża spojrzenie Murzyna, mówię serio ~ Kisiel
Marinaaa8
14.07.2015
Miałas na myśli siebie , bo faktycznie jakaś czarna jestes
Anonim
14.07.2015
Lin o kurde XD Aż mnie zatkało :D
LinOleUm
14.07.2015
Miałem na myśli. ~ Kise
Twojo staro, nanodayolo ~ Szitare
LinOleUm
14.07.2015
LINOLEUM DAIKI DZIEŃ DOBRY XDDD
Anonim
14.07.2015
Nie no nie mogę :'D Pizgam XD
LinOleUm
14.07.2015
Szirog cesz ErPega z Kurczoko? Masz gg? *przeżyyek,wiem
Anonim
14.07.2015
Nie mam GG T.T Nie działa mi na tym kompie :'(
LinOleUm
14.07.2015
A na komórce? =u=
Anonim
14.07.2015
Aomine niby taki the best
Ale wcale taki nie jest
Kuroko co chwila znika
Ciągle mi tu fika
Kise to ciota tępa
Wygląda wiecznie uśmiechnięta
Midorima Lacky Item trzyma
Lecz ja z nim nie wytrzymam
Akaś w nocy nożyczki swe rzuci
Przez nie nikt się nie obudzi

Beznadziejne, ale wymyśliłam na szybko na poczekaniu XD
Anonim
14.07.2015
Na komórce też nie działa :(
Anonim
14.07.2015
Fuck, błąd w zwrotce o Kise XD Nie skasowałam "wygląda" T.T
LinOleUm
14.07.2015
Aomine, ma niby dziewczynę
Kise Ryota, to wielka ciota.
Shintaro za bandażu kotarą.
Atsushi na wietrze zęby suszy.
Seijuro walczy z Kagamim - wiewiórą?
A Kuroko? Kuroko jest spoko.
Damn XD
Anonim
14.07.2015
Omg XD Wstawiłam coś dla ciebie na opowi ;)
LinOleUm
14.07.2015
GBM EI CRIE EVREITIEM
Anonim
14.07.2015
Szczerze nic nie rozumiem... XD
LinOleUm
14.07.2015
I cry everytime.
LinOleUm
14.07.2015
GBM - God Bless Me.
Anonim
14.07.2015
Nie płakaj XD Dostałaś wierszyk! ^^
Marinaaa8
14.07.2015
ciesze się że pod wątkiem sluga i mojim opisem jest tak wiele komów , dziękuje w imieniu swojim i sluga :)
LinOleUm
14.07.2015
Marina kojarzy mi się z Marines z OP
X"D
Anonim
14.07.2015
Mi z Marianem Paździochem ^^
LinOleUm
14.07.2015
One Piece. Anime.
Marina,.jesteś piratem? :0
LinOleUm
14.07.2015
a nie! Czy jesteś z Marynarki antypirackiej?
Marinaaa8
14.07.2015
mi sie schiroi kojażysz z suszi z biedronki
Marinaaa8
14.07.2015
lin fajne zdj
Anonim
14.07.2015
Lepszego sushi nie znajdziesz :3
LinOleUm
14.07.2015
Jestem najlepszym Hrabią 8)
Anonim
14.07.2015
A jak XD
MrJ
14.07.2015
And the epic story continues. Nie macie nic do roboty?
LinOleUm
14.07.2015
MrJ, rp wznowione, jak chcesz pisać ;n;
detektyw prawdy
06.08.2017
jak sie zastanawiasz to mówisz um
Freya
06.08.2017
Ty to potrafisz grzebać i nawet jest to ciekawe ;)
Niemampojecia96
06.08.2017
Ty mowisz "teges" I dobrze mi sie to kojarzy xd.
detektyw prawdy
06.08.2017
Piszesz dlugie komentarze w styluPan Buczybór 6 dni temu
Lata praktyki

Niemampojecia96 6 dni temu
"Niemampojęcia istnieje coś takiego jak ''na czym polega pisanie wierszy'' szczególnie jeśli chodzi o wiersze rymowane, ale i białe wymagają zapoznania się z warsztatem. Są ogólnie przyjęte zasady - wystarczy kliknąć i ta wiedza stoi przed każdym otworem. Oczywiście, jak wspomniał Nuncjusz najważniejszy jest talent, bez niego wychodzą jedynie takie durne teksty, które Wy nazywacie wierszami. Dlaczego piszecie durne wierszyki?" - czy Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Moze dolaczysz do grona ludzi, ktorzy lubia mnie informowac o rzeczach, o ktorych wiem? Dlaczego rozmowa z drugim czlowiekiem jest najczesciej warta tyle, co pierdolenie do podlogi? Co mam jeszcze zrobic, stara, przytoczyc Ci sama siebie? Dobrze, przytocze: "Krzysztof: to co napisales, to oczywiscie, zgadzam sie. By poza cos wyjsc najpierw trzeba to ogarnac: gdzie to neguje?", "Twierdze, ze nie ma RECEPTY na dobry wiersz, owszem. Recepta jest na rzemieslniczo przecietny. Nigdzie nie twierdzilam, ze nie ma ogolnie przyjetych regul. " - czy takie cytaty z mych porannych wypowiedzi, ktore masz tylko ciut wyzej, ale jako niezdolna do dialektyki na poziomie, nie potrafisz dojrzec I prowadzic dyskusji szanujac to, co wiem - prowadzic dalej: czytaj naprzod, wiec czy takie cytaty wystarcza Ci moze do olsnienia, uswiadomienia Ci, ze pierdolisz mi o czyms, co wiem, ze uswiadamiasz mi cos, czego jestem swiadoma? ...nie bylo mym zarzutem, ze upierasz sie przy zasadach (ktorych I tak nikomu nie wykladasz, jedynie jojczysz nad tym, ze sa nieznane, wobec tego moge tylko zakladac, o jakie Ci chodzi, bo nawet schematow na rzemieslniczo ok wiersz jest pare)..nie bylo ma intencja, ze chce, by na swiecie opowi panowala wierszowa anarchia I samowolka regulowa. Mam to w dupie. Denerwuje mnie jedynie, ze po ilekroc by Ci nie wykazywac, ze jest z Ciebie beka, ze porywasz sie z motyka na slonce uwazajac sie za nie wiadomo jaki talent, ze Twoje pisanie jest chuj warte, ze zyjesz w zludnym uniwersum sciskajac w lapie chomika, ktory zyje jeszcze tylko dlatego, ze nie wiesz co zrobic jak Ci zdechnie - po ilekroc by sie z Toba nie wdac w dyskuje majaca na celu spojrzenie na sama siebie nieco trzezwiej...odwracasz sie plecami do kazdego, kto Ci merytorycznie udowodni, ze to nie jest tak, ze jestes jakas hiper zawila I niezrozumiala w swojej pseudo poezji, ze to nie jest tak, ze masz wyzsze kwalifikacje do oceny czegokolwiek, niz wiedza ktora reprezentuja niektore tu jednostki, ze to nie jest tak, ze Twa inteligencja bije na leb inteligencje wszystkich tutaj, ze to nie tak, ze "wszyscy mezczyzni tego swiata szaleja za Toba" (tu juz mi bylo naprawde Ciebie zal, stara, bo chocbym poszla jakos w chuj naookolo I doszla w swoim mozgu do solidnie I blazensko ogwiazdkowanego stwierdzenia, ze wszyscy mezczyzni* zs mna** szaleja***, to nie sadze, bym uznala, ze to wspanialy pomysl wejsc se na wloska I to oglaszac). Osoby jak Ty sa o tyle niezdrowe, ze na kazdym swiecie roi sie od istot wplywowych, miekkich, ktore chetnie przyszywaja o siebie opinie pseudo silniejszych. Ty nie powinnas wyznaczac zadnego standardu ani brac swoich rojen za absolutyzm, podobnie jak ja nie laze I nie pierdole, ze sie znam na fizyce, skoro chuja o niej wiem. Poza tym nie sadzisz, ze naprawde zbyt sie spuszczasz na temat, ze na wloskiej jest gowno, nie poezja? Jest sie o co rzucac, doprawdy. W zyciu jest niewiele rzeczy, mym zdaniem, o ktore warto sie rzucac. Ja sie rzucam na wloskiej w ramach rozrywki, a rzucanie sie tu o cokolwiek uswiadamia mnie tylko, ze rozmowa z drugim ma najczesciej taki sens, jak z moimi panelami. Chcesz tu milo spozytkowac czas I nie byc taka niekontent, nie krzywic sie wiecznie jak Dostojewski, gdy mial przyjmowac rycyne, ble, ohydna rycyna, chuj a nie Ci przyjme, wypierdalaj z tym, to nie jest prawilna rycyna, rycyne chyba powinno sie przyjmowac wedlug pewnyclh regul, chuj ze naprawde powinienem przyjmowac, nie chce I bede sie krzywil - miast sie krzywic I pierdolic, ze nadchodzisz tu z misja wyzwolencza, bo jestes tak szczera I pelna dobrych intencji jak Bush - zapraszam Cie do rzeczy wartosciowych, poczytaj se dzielo rzycia Okropnego, zanim zaczniesz twierdzic, ze to czternastoletni ciol. Widzisz, jakiej paradoksalnej krzywdy narobilas temu boskiemu mezczyznie, hiper Neurotykowi? Bo teraz ludzie dochodza juz do tak absurdalnych twierdzen, ze pewnie Ty to on, tak samo jak zdarza im sie twierdzic, ze to nieczynny idiota, podczas gdy ani nieczynny, ani wg mojej opinii nigdy nie upadlby tak nisko by sie zabawiac w Ciebie, chyba ze akurat chcialby miec dziesiec kartonow beki ze swiata opowi - hiper chamski, cyber zjadliwy, ale mylic te cechy z debilizmem, to jak twierdzic ze bialy I czarny to ten sam kolor. Zamiast sie zmierzyc z moimi slowami, stara, ze na przyklad: "Ale pani, ktora ani nie uczy tych regul, ani nie potrafi zobaczyc, ze sama w ich (zalozmy) ramach jest raczej do dupy (nie zobacze, bo twoj merytoryczny Remirez ma wulgarne skarpety=jestes glupia, a ja zajebista, a Neurotyk boski mezczyzna...nie wiem jak tu wytrzymuje). I taka pani z sila osiemnastu turow obstaje przy pewnosci, ze to co mowi, to prawda absolutna. A jak jej umrze chomik samozadowolenia, to bedzie twierdzila, ze chomiczek zyje, az zacznie jebac martwym chomikiem w calym jej magicznym uniwersum.", czy miliard innych - zaslaniasz sie wowczas czyms z dupy, betti, raczylabys moze wreszcie to przyuwazysz? Nie jestes w stanie dialektycznie mnie pokonac, wiec wypierdolisz z tlumaczeniem mi czegos, co wiem, z jakas wyciagnieta w tym momencie pasją I czepianiem sie jej, choc nie o tym byla mowa...z opowiadaniem mi o mej rzekomej glupocie, bo przeciez musze byc glupia, skoro widzi mi sie ostatnio wypowiadac humorystycznie-dosadnie... przypominasz mi robienie sobie tarcz z trupow na wojnach, z trupow albo zywych, byle by jakimkolwiek pierdoletem oddalic od siebie to, co moze zburzyc obraz samej siebie krolowej swiata, byczej baby ktorej wszyscy moga paletac sie kolo kostek, a boski mezczyzna Neurotyk czasem moze dostac jakis ochlap mej uwagi. Stara. Ten moze se twierdzic, ze jestem glupia, idiotka, bredze, ale w przeciwienstwie do Ciebie nie naobkladal sam siebie wata z pluszu, opiumowymi pierdoletami utrzymujacymi na haju bycia ekstra w swoich wlasnych oczach. Warto czasem zdac sobie sprawe, ze bywa sie totalnie do dupy. Sama nie mozesz osiagnac progressu, o ktorym tu notorycznie kazdemu jojczysz - nie mozesz, bo nie widzisz w sobie nic do naprawy. Tym sposobem nie da sie pojsc naprzod, czego by nie pierdolil Leon.
detektyw prawdy
06.08.2017
lubię pisać ale nie zawsze mi to dobrze wychodzi
detektyw prawdy
06.08.2017
lubię pisać wiersze białe ale rzadko mi to wychodzi
detektyw prawdy
06.08.2017
lubię pić mleko z miodem
detektyw prawdy
06.08.2017
lubię jeść
detektyw prawdy
06.08.2017
nie lubię warzyw zielonych
detektyw prawdy
06.08.2017
nie lubię warzyw zielonych
Niemampojecia96
06.08.2017
Jestes popierdolony w jakis dziwny sposob I czasem sie Ciebie lekko boje, bo widze w Twoich wypowiedziach jakies dziwne, wykrzywione podsensy, ale se zaraz tlumacze, ze tylko sobie szmugluje na banie I ze na pewno jestes po prostu pojebany po swojemu, co nawet moze nie miec zadnego sensu. Jestes malo wkurwiajacy w porownaniu z ludzmi tutaj, ktorzy traktuja sprawe "bycia tutaj" jakos hiper powaznie,badz wydaje im sie, ze cos wiedza, podczas gdy chuja wiedza. Jestes typowym przypadkiem JTN (jednostki tragicznie niezrozumianej), nie nalezy Cie traktowac powaznie. Masz zaznaczone, ze masz duzo lat, z czego by wynikalo, ze jestes hiper stary, mrocznie stary.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji