Co się stało z opowi.pl ?

Yourofsky
miesiąc temu
Pisałem tu 2 lata temu i widziałem o wiele większy odzew, więcej komentarzy i porad niż teraz i to nie tylko pod moimi tekstami ale u innych tez.

Gdzie jest Canulas, Agnieszka Gu, Felicjana i reszta tych ludzi, którzy tak chętnie komentowali opowiadania innych ?

Bo wiadomo przecież, że twórca nie pisze po to żeby potem ukryć opowiadanie przed światem w szufladzie. Twórcy nie istnieją bez odbiorców.

Pozdrawiam i jestem ciekaw czy Wy tez tak to odbieracie.
fanthomas
miesiąc temu
Odeszli w zapomnienie
fanthomas
miesiąc temu
W sensie są na innym portalu
Pan Buczybór
miesiąc temu
Z opowi nic wielkiego się nie stało. Wymiana pokoleniowa, trolle na wolności...
pasja
miesiąc temu
Opowi jest, istnieje, ludzie odchodzą, przychodzą, wracają. Jak wszędzie.
Neurotyk
miesiąc temu
Jednakże nie do końca, Pasja.

Rzeczywiście trochę hula wiatr.
Okropny
miesiąc temu
Dziwisz się? Trolle na maksa trollują - wdasz się z nimi w dyskusję i przegrałeś życie, normalsi przez to wpadają rzadziej albo wcale, a bogowie areny i książęta najbliższych zaułków robią exodus na własne, nowe poletko, żeby tam robić to samo, co i tu, tylko w mniejszym syfie i poniekąd od nowa.
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
Tymczasem jeśli chodzi o mnie: niedawno wróciłem do życia na opowi.pl, czasami napiszę coś na forum, czasami opublikuję coś nowego. Mam tylko jedno konto, jestem normalsem.
JamCi
miesiąc temu
ja też, ale mi łapki opadają nieraz
betti
miesiąc temu
Ja też mam jedno konto, ale atakowana jestem z tylu, że głowa mała, niemniej jakoś sobie radzę. Ale fakt, czasami ręce opadają...
Agnieszka Gu
miesiąc temu
Cześć Yourofsky :)
Aleś mnie wywołał do tablicy ;))
Zatem odpowiadam - bywam tu, choć nie ukrywam, że dużo rzadziej, bo przeniosłam się (podążając z konkursem TW), na inny portal.
Niemniej, na ile czas pozwala, lubię wracać do swoich ulubionych Autorów.
Fajnie, żeś się odnalazł po tak długiej nieobecności :)
Pozdrowionka
Nerd
miesiąc temu
Yourofsky Powiem ci, że nie tylko tu tak się dzieje. Mam konta chyba na czterech portalach literackich i wszędzie jest to samo :) Po prostu ludzie za miast dzielić się swoimi opowiadaniami, słyszą hymmm… Chyba tłumaczyć nie muszę. Ja też wróciłem na chwilę, ale okazuje się, że nie ma po co. Krytykanctwo góruje i za miast się portale literackie rozwijać to cóż... Najwyraźniej dla niektórych kreska nad "o" jest ważniejsza od godności człowieka i nic tylko cię zjadą. Ale ostatnio z czego zauważyłem wszędzie tak jest. Nie zależnie od portalu na jaki trafisz. Trochę to przykre, ale cóż, życie.
Nerd
miesiąc temu
Portale literackie umierają przez ich użytkowników i tyle. Każdy z nich ma to na własne życzenie.
Dariusz
miesiąc temu
Zapraszam na t3kstura.eu :)
inspekcjapracy
miesiąc temu
Dariusz byłem ale trochę t3kstura trąca kolesiostwem. Sami swoi. Na garstkę ludzi tylu zarządzających. Powiem ci, ze to ludzi odpycha, a słyszałem co nieco.
Dariusz
miesiąc temu
Ciebie nie zapraszam. Nie jesteś moim kolesiem. To portal dla elity :)
Nerd
miesiąc temu
Inspekcjapracy. Kolesistwo masz wszędzie, gdzie są z sobą starzy użytkownicy. Na każdym portalu masz grupę osób, które się trzymają razem. Życie. Człowiek to zwierzę stadne.
TomaszBordo
miesiąc temu
Trolle to w słowniku buczybora (i nie tylko jego) prawicowcy.

A co do t3kstury, z tym kolesiostwem to prawda. Jedyny plus tego portalu jest taki, że można dodawać zdjęcia.
JamCi
miesiąc temu
Tomciu to jesteś kolesiem bo byłeś traktowany lepiej niż dobrze
TomaszBordo
miesiąc temu
Jamci twoim zdaniem bezpodstawne ukrycie prac to dobre traktowanie?

Część postów została ukryta (313)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Dariusz
3 tygodnie temu
Tylko głupki nie handlują w szmateksach i dlatego nie mają takuch pinindzy jak Nerd :)
betti
3 tygodnie temu
Mógłby sobie za tę kasę wynająć kogoś, kto będzie za niego poprawnie pisał, żeby się publicznie nie ośmieszać... xd
Dariusz
3 tygodnie temu
Lechu tak uczynił i zrobił niezłą kasę. No ale on ma nazwisko światowe ;)
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
Widzisz Betti, musisz mieć straszne życie, że pokazanie tekstu z błędami uważasz za ośmieszanie się. Swoją drogą to dobry pretekst, nie?
betti
3 tygodnie temu
Powinniśmy wszyscy brać przykład... już kiedyś Mandaryna uważała, że dobrze śpiewa i nawet jej to wychodziło dopóki nie musiała ''na żywo'' pokazać talentu.

Oczywiście, że pokazanie tekstu z błędami, to obciach, szczególnie na portalu literackim. I moje życie nie ma z tym nic wspólnego.
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
Portal literacki to miejsce na każdy tekst. To nie portal mistrzowski, tylko właśnie literacki, a słowo "opowi" nie definuje profesjonalizmu. Wydanie grafomańskiej książki, to obciach, ale nie publikacja tu!
Ale jak tam sobie chcesz. Masz rację.
betti
3 tygodnie temu
Nie, bo publikując na portalu, godzisz się na krytykę. Jeżeli nie potrafisz jej przyjąć, to z czym do ludzi?
Zaciekawiony
3 tygodnie temu
@ Dar
My raczej jesteśmy handlarzami, którzy chcieliby te używane ciuchy z kontenera przynajmniej wyprać przed sprzedażą. A Nerd mówi ze znawstwem, że wystarczy mieć znajomości i wpychać śmierdzące, a już rynek zweryfikuje.
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
A dopóty będziesz pisała, że ktoś się np "ośmiesza", będę odwdzięczał się podobnym. Na krytykę tak, a nie dowartościowywanie się. Pa.
Dariusz
3 tygodnie temu
Dobre :)
Ale po co Nerd ma się trudzić z pranuem, skoro te śmierdzące kalesony znajdują zbyt?
betti
3 tygodnie temu
Tak, chwalcie ''ośmieszanie'', bo to zacne tutaj... a napisanie o błędach, to dowartościowanie. xd
Dariusz
3 tygodnie temu
Można wiedzieć, czemu liczba mnoga? Do mnie też te słowa?
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
Polecam film "Układ zamknięty". Pozdrawiam.
TomaszBordo
3 tygodnie temu
Ten z Gajosem i Kaczorem? Widziałem, bardzo mi się podobał
TomaszBordo
3 tygodnie temu
O układach za czasów rządów postkomuny
droga_we_mgle
3 tygodnie temu
Chwila, chwila. Wysłanie tekstu z błędami na portalu literackim to obciach? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale takie portale są chyba między innymi po to, by podnosić swoje umiejętności - jeżeli popełnisz błąd i tego nie zauważysz, to ktoś ci go wskaże i poprawisz. I będziesz o tyle mądrzejszy. Gdyby było inaczej, to strach byłoby choćby próbować pisać. Jasne, że trzeba zadać sobie trud uprzedniego ,,samosprawdzenia", ale jeśli pomimo tego coś umknie, to nie jest powód do mówienia ,,obciach". Przecież się uczymy.
betti
3 tygodnie temu
A co, nie czytasz tekstu, który wstawiasz? Wiadomo, że jakieś przecinki czy literówki mogą umknąć, ale orty? Przecież to, co wstawiamy świadczy o nas, wystawia świadectwo.
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
Betti, szkoda, że musisz sobie wystawiać świadectwo. Widać bez tego tracisz swą wartość.
betti
3 tygodnie temu
Jakie sobie wystawiam świadectwo, że dbam o słowo pisane?
Antoni Grycuk
3 tygodnie temu
Obejrzyj ten film. Pa.
betti
3 tygodnie temu
Antek, ja nie wiem, że Ty nie wstydzisz się na portalu literackim napisać, że dbałość o tekst, to zbrodnia. A ten, kto widzi błędy, to morderca. Ogarnij się może.
Dariusz
3 tygodnie temu
Akcja Troll
betti
3 tygodnie temu
Nuncjusz, nie martw się, jak mają do Cb pójść, to pójdą i bez mojego udziału..
Angela
3 tygodnie temu
Bosz, zerkałam dwie godziny temu, szczekała, zachodzę teraz, ujada w dalszym ciągu.
Zaczynam się zastanawiać, czy jej za to płacą?
Zaciekawiony
3 tygodnie temu
Może to zaplanowana akcja, aby ludzie poprzenosili się na VA?
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Angela, masz niby być lepsza. Po co to szczekała? Nie można po prostu „od dwóch godzin pisze”. Kulturalnie i bez obrażania. Umiesz? Na pewno. No passaran wracaj!!!!!!
Angela
3 tygodnie temu
Albo wścieklizna.
Angela
3 tygodnie temu
Umiem, oczywiście, problem w tym, że jedno i to samo pisze,do znudzenia. Gdyby coś nowego, odkrywczego,
to ok, ale...
Krzysztoff
3 tygodnie temu
A jak potrzebujesz wzoru to zobacz jaki grzeczny jest Dariusz po banie. Jak noworodek.
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Nie masz przymusu czytania i komentowania. No passaran, wraaaacaj!!!!!!
Angela
3 tygodnie temu
Boguś, znamy się nie od dziś, wiesz, że ja grzeczna nie będę, ale granic by bana dostać nie przekroczę.
Tym nawoływaniem, nawet jak kobiecina czyta, to raczej ją przerażasz.
Angela
3 tygodnie temu
To nie pitolenie.Dobra trzeba iść i coś poczytać.
Buziaczki Wszystkim : )
Dariusz
3 tygodnie temu
Boguś a ty ile banów potrzebujesz byś stulił ryj? ;)
TomaszBordo
3 tygodnie temu
Nuncjusz odczep się od Bogumiła
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Dariusz taki pozostań. Pozdrówka dla Ciebie.
Dariusz
3 tygodnie temu
Pierwszy użył mojego nicku. Krzysiuf to twój ukochany biguś sraczka ;)
Dariusz
3 tygodnie temu
Bigos sraczka
TomaszBordo
3 tygodnie temu
Jaki znowu bigos sraczka?
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Dariusz o co chodzi? A to Twoje prawdziwe imię? Ładne.
Dariusz
3 tygodnie temu
Ale bryluje. Co za swada. Jaki animusz. Fontanna radości. Iskierki w oczkach. Spocone czoło. Krwisty rumieniec.
Angela
3 tygodnie temu
Krzysztoff, imię z bierzmowania wykorzystałeś, to co zrobisz, jak Ci i te konto zbanują?
betti
3 tygodnie temu
Przepraszam bardzo, droga Angelo, gdzie to ja dzisiaj tak bardzo się udzielam?
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Angela, jeszcze mam drugie.
Krzysztoff
3 tygodnie temu
Dariusz, ja z Ciebie nie kpię. Poważnie piszę, fajnie że już się tak nie zachowujesz jak dawniej. Sam gdzieś napisałeś, że sobie solidnie zapracowałeś na bana.
Angela
3 tygodnie temu
Acha, to dobrze.
betti, w tyk konkretnym wątku : ) i nic, tylko jedno i to samo, błędy i ośmieszenie, ośmieszenie i błędy.
betti
3 tygodnie temu
A co ciebie obchodzi, gdzie i co piszę? Przecież nie chodzę za tobą, ani z tobą nie piszę. Był temat o poprawnym pisaniu, więc się wypowiedziałam.
Nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz?.
Nerd
3 tygodnie temu
Betii dla ciebie każdy pretekst jest dobry do tego, by po kimś pojechać :P Zresztą nie martw się i ja stąd wybywam. Już ostatnio nawet Portal Pisarski stał się przyjemniejszym miejscem niż Opowi :P A i jeszcze jedno - imię "beton" naprawdę do ciebie pasuje. Pa i bez odbioru :P
betti
3 tygodnie temu
Dziękuję, Nerd, to miłe, że się wypowiedziałeś. Pozdrawiam serdecznie.
sisi55
3 tygodnie temu
Komentować mi pracę proszę!!! Ja się tu pisałem cały dzień, a tu ani ocenki ani kom.
AlaOlaUla
3 tygodnie temu
Si, Si, of course😇
✈ bo chcę
✈ bo życie jest złe

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji