Czy jest dobrze

Margerita
dwa lata temu
- Ponieważ nie mam pewności czy mój kochany braciszek, który ma pięć lat panią polubi. Dlatego umówmy się, że zatrudnię panią na okres próbny.
- Dobrze, a od kiedy mogłabym zacząć pracę? – zapytała Rita.
- Najlepiej od zaraz, bo dziś u mnie w gabinecie mam spotkanie o piętnastej ze Stephani Forest.
- Obiecuję, że Tomek nie będzie pani przeszkadzał, już w tym moja głowa.
- Dziękuję.
Outlander
dwa lata temu
I na chuj zrobiłaś nowy wątek, zamiast np. napisać w pitoleniu?
Margerita
dwa lata temu
Jak już zrobiłam to trudno ale nie odpowiedziałaś czy jest dobrze
Nuncjusz
dwa lata temu
wariatka
Outlander
dwa lata temu
Ale dobra, stało się. To już ci powiem czy dobrze. Przejrzałem twoje starsze teksty i szczerze? Interpunkcję poprawiłaś bardzo, w jej temacie wspięłaś się na wyższy level. Ortografia jest git albo ja jestem ślepy. Fabuły ocenić nie mogę. Jedyny błąd, a przynajmniej jedyny tak zauważalny to dywizy. Zamiast nich przed dialogami stawia się pauzy ;) Jak nie masz jej na klawiaturze, bo np. piszesz na telefonie jak ja to skopiuj ją z internetu i używaj kopiuj-wklej. Męczące, ale oceny będą wyższe za poprawność.
Freya
dwa lata temu
Ale fajnie; zawsze potrafisz trafić w gusta czytelników. Fajny wontek - Neuro i Nunek też cię wspomagają zapewne; no tak myślę... ;)
Outlander
dwa lata temu
Jeszcze dopiszę, całkiem szczerze, że jak tak będziesz pisać to nogę zacząć czytać twoje teksty ;) Pozdro i gratuluję
Margerita
dwa lata temu
Dziękuję i zapraszam
Freya
dwa lata temu
Outlander; Jeśli chodzi o kopiuj i wklej, to Magda jest na tym portalu perfekcjonistką. :)
Outlander
dwa lata temu
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
Ellie Victoriano
dwa lata temu
Nie jest dobrze.
Jared
dwa lata temu
Jest zajebiście, pozdro :3
Irytolog
dwa lata temu
Nie jest dobrze. Ten tekst jest zwyczajnie kulawy. Przeczytaj to na głos i pomyśl, czy ktokolwiek tak rozmawia.
"Najlepiej od zaraz, bo dziś u mnie w gabinecie mam spotkanie o piętnastej ze Stephani Forest" - zatrudniasz niańkę czy kogoś do opieki i mówisz temu komuś, z kim i gdzie się umówiłaś? To brzmi tak bardzo koślawo, że aż zęby zgrzytają.... "Najlepiej od zaraz, bo o piętnastej mam spotkanie" - raczej tak się mówi.
Jak chcesz używać frazeologizmów czy utartych powiedzonek, to upewnij się, że nie popełniasz głupiego błędu. Mówi się "już moja w tym głowa", a nie "już w tym moja głowa". Zmieniając akcent kompletnie zmieniasz wydźwięk.
Ja bym radził po prostu czytać to sobie na głos. Nawet z kimś, na role. I sprawdzać, jak brzmi.
Ps. Jeśli Forest, to raczej Stephanie... ale co ja tam wiem...
Pan Buczybór
dwa lata temu
Fajnie, że wpadłeś panie Irytolog. Na Mar trzeba specjalnych środków.
Ellie Victoriano
dwa lata temu
Jest jeszcze fragment "który ma pięć lat". Jest to wciśnięcie informacji na siłę tam, gdzie nie pasuje.
Niemampojecia96
dwa lata temu
Tak rewelacyjne jak moja egzystencja.
riggs
dwa lata temu
czy można słowami złapać się za głowę?
TeodorMaj
dwa lata temu
Zaleciało mi "Modą na sukces"...
riggs
dwa lata temu
raczej tym serialem o krokodylu co nadgryzł Stephanie Harper i cioteczka Jilly wredna była. tytuł uleciał - nie warto zajmować kilobajtów móżdżanych pamiętaniem o serialiku, przy którym pustoszały ulice, a nasi ojcowie i matkowie wpatrywali się w neptuny 505 color lub wybuchające rubiny. Pamięta ktoś, że Rubin ważył 60 kg, a miał 21 cali. Ja pierniczę
Nuncjusz
dwa lata temu
Kwiaty ciernistych krzewów?

Część postów została ukryta (239)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Margerita
pół roku temu
- Bardzo tu u was jest pięknie to miejsce wprost idealne, do fotografowania przyrody.

Tak dobrze?
Nuncjusz
pół roku temu
Przecinek źle
Margerita
pół roku temu
- Bardzo tu u was pięknie to miejsce jest wprost idealne do, fotografowania przyrody.

mam nadzieję, że teraz dobrze wstawiłam przecinek
Nuncjusz
pół roku temu
Mam dość
Fanriel
pół roku temu
Może tak: Bardzo tu u was pięknie. To miejsce jest wprost idealne do fotografowania przyrody.
Ritha
pół roku temu
Nun xD
Margerita
pół roku temu
Dzięki już poprawiłam
Margerita
5 miesięcy temu
— No i co w tym takiego dziwnego pewnie należała do kobiet, które w domu mają męża i dzieci. A same jadą na przygodny seks za miasto z przystojnym kochankiem. A zapłaciła chociaż za nocleg?

czy dobrze?
Adam T
5 miesięcy temu
Hej.
Brak pytania w pytaniu.
— No i co w tym takiego dziwnego[?] [P]ewnie należała do kobiet, które w domu mają męża i dzieci. A same jadą na przygodny seks za miasto z przystojnym kochankiem. A zapłaciła chociaż za nocleg?
Margerita
5 miesięcy temu
dzięki już to poprawiłam
Margerita
4 miesiące temu
up
Nuncjusz
4 miesiące temu
Nie jest dobrze
Siadaj, pała!
Margerita
4 miesiące temu
— Bridget ty nie należysz już do świata żywych, a co za tym idzie, jesteś wolna. I możesz robić, co ci się żywnie podoba rozumiesz? – zapytała Tina.

czy dobrze
Margerita
4 miesiące temu
nuncjusz ja jeszcze nic nie napisałam dopiero teraz wkleiłam a ty już wyskakujesz ze swoim siadaj pała
Margerita
4 miesiące temu
— Brawo pani detektyw tak to ja jestem ty tajemniczym zleceniodawcą. Gdybyś młoda damo nie wtykała nosa w nieswoje sprawy to twojemu przyjacielowi fotografowi włos, by z głowy nie spadł. A tak Betti będzie musiała go zabić, ale przedtem się z nim trochę pobawi, a ona lubi ostre zabawy.

Czy dobrze mam, bo program mówi, że tak
Adam T
4 miesiące temu
Natychmiast wyrzuć ten program w diabły.
Powinno być tak:

Brawo, pani detektyw. Tak, to ja jestem ty[m] tajemniczym zleceniodawcą. Gdybyś, młoda damo, nie wtykała nosa w nie swoje sprawy, to twojemu przyjacielowi fotografowi włos,(tu bez przecinka) by z głowy nie spadł. A tak Betti będzie musiała go zabić, ale przedtem się z nim trochę pobawi, a ona lubi ostre zabawy.

Co ty masz za durny program?
Margerita
4 miesiące temu
dzięki a program to Korektor Onlyne.pl
Pan Buczybór
4 miesiące temu
chuj nie program. Sprawdziłem i poprawia tylko błędy w pisowni, a nie interpunkcyjne
Canulas
4 miesiące temu
Ortograf pl. zobacz
Canulas
4 miesiące temu
Albo language tool
Freya
4 miesiące temu
Albo niech sam program pisze, aby tylko autorski animator był zadowolony.
Komputery piszą już nawet poezję...
Nuncjusz
4 miesiące temu
Założę się,że taki robot napisze sto razy lepiej od Marg. Na złom z nią
Freya
4 miesiące temu
Słownik komputera "uczy się" lepiej od użytkownika i bardzo wspomaga - czasem, ale nie zastąpi osobowości immanentnej... tak jak by się chciało
Margerita
4 miesiące temu
ha ha ha sam się zezłomuj
Margerita
4 miesiące temu
już wywaliłam korektora.pl
Adam T
4 miesiące temu
Srać na programy. Słownik interpunkcji PWN wersja kieszonkowa. Tam jest wszystko i jeszcze więcej, jeśli ktoś chce. A jeśli ktoś lubi, to ten sam słownik w wersji normalnej czyli "kingsajz".
Wesołego Halloweenuja.
Margerita
3 miesiące temu
Po dwudziestu minutach zajechali na miejsce. Dave zaparkował na pobliskim parkingu, Kim upudrowała trochę nosek i wysiedli. Spacerkiem zaczęli iść w stronę sklepu muzycznego na chwilę zatrzymali się przed witryną ze sprzętem do grania.

czy dobrze?
Margerita
3 tygodnie temu
Z biurka wziął zdjęcie w ramkach w kształcie serca, na którym była zielonooka dziewczyna o kasztanowych włosach na sobie miała sukienkę w turkusowym, jak tropikalne wody kolorze. Której kąciki ust lekko się unosiły do góry w uśmiechu przycisnął fotografię do serca i się położył na boku. Tak zwinięty w kłębek przeleżał do rana.

Czy dobrze?
Enchanteuse
3 tygodnie temu
1)Zdjęcie - to chyba w ramce
2) po włosach kropka. Za długie zdanie.
3) przecinek po wody
4) Jej kąciki ust unosiły się lekko do góry
5) Przycisnal - nie wiadomo kto. Warto by dookreslic. X przycisnal, w miejsce x wdtaw imie tego bohatera.
Margerita
3 tygodnie temu
Już poprawiłam dzięki

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji