Czy piszecie na smartfonie?

JPA
2 miesiące temu
Widzę, że przekręciłem tytuł poprzedniego wątku. No właśnie, smartfon zrobił mi psikusa znowu. Więc jak to jest pusać na smartfonie czy nie?
Kocwiaczek
2 miesiące temu
Wiersze, krótką prozę i komentarze piszę na smartfonie. Dłuższe opowiadania i prozę na kompie. Raz mi się odświeżyła na komórce strona i cały rozdział poszedł w diabły. Odtąd nie ryzykuje :)
jolka_ka
2 miesiące temu
Wszystko piszę na telefonie. Tak mi wygodnie :)
Maurycy Lesniewski
2 miesiące temu
Telefon wstępnie zapisywane pomysły i plany, ale przeważnie i tak kończy się na komputerze :)
JPA
2 miesiące temu
No właśnie mały ekran, łatwo zgubić detal. No i jeszcze tap pseudo korekta, no i przełączanie pomiędzy oknami jest niewygodne. Łatwo o niedoróbkę. Tak ja myślę. Pisałem tak opowiadanie wyszło okropnie. Ps. Ktoś wie jak w Google dokumenty wstawić tabulację?
fanthomas
2 miesiące temu
Śmieciowe wątki to chyba są
fanthomas
2 miesiące temu
Ja piszę jedynie ryjąc słowa w kamiennych tabliczkach
Dariusz
2 miesiące temu
Ja w glinianych pismem klinowym
Okropny
2 miesiące temu
ja wszystko piszę na smartfonie
jolka_ka
2 miesiące temu
Miałeś podobno kupić mini lapka jakiegoś :-P
JPA
2 miesiące temu
Okej, zamysłem tego wątka było to, by uzyskać porady techniczne, jeśli piszecie na smartfonie. Podałem powody wyżej dla, których ja nie piszę. A z punktu widzenia mojego rytmu życia, było by to idealne.
Ant
2 miesiące temu
Wow, nie wyobrażam sobie pisać dłuższy tekst na smartfonie
befana_di_campi
2 miesiące temu
Ja piszę po murach, ścianach i parkanach ;-)))
Tjeri
2 miesiące temu
A ja bym chciała na porcelanie. Ale nie wiem, czy zmywarka by mi dzieła nie zniszczyła...
Tjeri
2 miesiące temu
A tak serio, używał ktoś pisaków do ceramiki?
AlaOlaUla
2 miesiące temu
Nie używałam.

Wszystko, co krótkie, piszę na telefonie.
Okropny
2 miesiące temu
Jolka, mam lapka. Ale najczęściej i tak na telefonie. Lapka do pisania, jak mam więcej czasu do siąścia
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Na smartfonie piszę jedynie wiersze. Kiedyś próbowałem pisać opowiadania, ale często wychodziło na to, że jest pełno błędów, które trudno dostrzec na ograniczonej przestrzeni ekranu i gubiłem się trochę, nie widząc tekstu powyżej. No, i jeszcze autokorekta i telefonowe nawyki piśmiennicze nie pomagają.
Karol3maciej7
2 miesiące temu
Pisze na smartfonie bo na komputer mnie nie stać , niestety
cos_ci_opowiem
2 miesiące temu
Nie, nigdy nie piszę dłuższych tekstów na smartfonie. Autokorekta nie zawsze chce czytać w moich myślach, do tego możliwość przeoczenia błędów przez nią wygenerowanych wyklucza u mnie stosowanie tego narzędzia.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji