"Deszcz krwi"

Lonely ;c
30.05.2015
Waszym zdaniem o czym jest mój wiersz? Należy on do tych trudniejszych i nie opowiada o konkretnej rzeczy, więc chciałabym wiedzieć jak uważacie ;)
NataliaO
30.05.2015
wiesz kojarzy mi się z fałszywymi ludźmi, jakimś skupiskiem padalców którzy cie tłamszą a Ty czekasz aż w końcu przelej się czar goryczy.
jakimś smutkiem, czekaniem cierpliwie na coś tylko na co ahh
Lonely ;c
30.05.2015
Ciekawe odczytanie ;)
Kamelia
30.05.2015
Dla mnie to bylo trochę jak opowiadanie jakiejś histori. Czytając ten wiersz widziałam toczącą się wojnę, ginących ludzi i slyszałam psychopatyczny śmiech .Zobaczyłam też wilka, patrzącego na to wszystko i wybiegającego z lasu.( A może tak to odbieram, bo nie spałam wystarczająco długo i mam teraz jakieś halucynacje?-) Nie wiem dlaczego, ale miałam wrażenie, że jest na nich zly, za ich zachowanie.. ( No, trochę dziwna interpretacja, no ale cóż...) Właściwie, to nie mam pojęcia, o czym NA PRAWDĘ jest ten wiersz i mam nadzieje, że powiesz, co chciałaś nam przekazać, pisząc go, bo bardzo ciekawi mnie, o co w nim chodziło. :)
Anonim
30.05.2015
a mnie się to kojarzy z wściekłością
pewnie błędnie ale to prawie jakby kogos krew zalewała
Lonely ;c
30.05.2015
Wszyscy macie rację :) Chodzi w nim o zimną wojnę. Wilk i jego ofiara, są w rzeczywistości żołnierzem i cywilem. Co do krwi, masz rację Filipie. Kieruje nim nienawiść i wściekłość, dlatego ofiara musi przeczekać ten "deszcz", bo inaczej przypłaci to życiem. A no i jeszcze opinia Natalii. Tłem akcji są właśnie fałszywi ludzie i ich uczucia. Może być? :D
Anonim
30.05.2015
chyba może )
nigdy nie byłem biegły w odczytywaniu poezji, zwłaszcza tej głębszej, generalnie nie lubię poezji właśnie dlatego, że jej nie rozumiem
nazbyt prostacki jestem
a to, że piszę te swoje pierdy to o niczym nie świadczy, bo nie można tego nazwać poezją :)
Lonely ;c
30.05.2015
Można, oj można ;) Szczerze mówiąc, z początku też nie za bardzo rozumiałam dokładnego przekazu tego wiersza, ale w końcu (po jakże długim namyśle) wiem :)
Anonim
30.05.2015
czyli najpierw pisałaś sercem dopiero później uruchomiłaś rozum, prawdziwa Poetka z Ciebie :)
Lonely ;c
30.05.2015
Tak xd Dziękuję :) Ale to nie ja jestem w najlepszej 5 ;) Ty Filipie, potrafisz zrobić fajny wiersz, czy opowiadanie z niczego. Zazdroszczę ci ^^
NataliaO
30.05.2015
bardzo mądry wiersz napisany specyficznie
Lonely ;c
30.05.2015
Dziękuję :D Nie spodziewałam się, że Wam się spodoba.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji