Dlaczego postanowiłaś /postanowiłeś pisac na opowi.pl

Marinaaa8
18.06.2015
:)
Vasto Lorde
18.06.2015
Postać czarnego kozła śniąca mi się co nocy naprowadziła mnie tutaj bym rozpowszechniał swoją szatańską twórczość, a ty? :)
Marinaaa8
18.06.2015
Aha...
Przerażasz mnie
Neli
18.06.2015
Ja szukałam takiej strony, bo uwielbiam pisać i chcę, abyście komentowali. Liczyłam na szczere komentarze i zainteresowanie. Wpisałam w google gdzie można dodać opowiadanie. Polecano tę stronkę, więc dlaczego nie? Trochę mało osób komentuję i z tym jest problem - przynajmniej u mnie. Jednak bardzo lubię tu zaglądać.
Marinaaa8
18.06.2015
och to pozazdroscic , wejc na jedno z mojich opowiadan , a zobaczysz o czym ja mowie ,
Marinaaa8
18.06.2015
neli ciesz sie pusta tablica komentarzy puki mozesz
Anonim
18.06.2015
APEL DO OPOWICZÓW!
Bardzo was proszę, ignorujcie ten wątek jak i samą Marinęęę8. W końcu się znudzi i sobie pójdzie. Większości z was zapewne też już zalazła za skórę. Odpisywanie na jej niezwykle infantylne komentarze to dawanie jej satysfakcji i pustego rozgłosu, jakiego pragnie. Zapewne potrzebuje uwagi tutaj, bo brak jej tego w realnym świecie. Prosiłabym was o nie dawanie jej tego, czego chce.
Oczywiście zrobicie co chcecie XD Nie jestem jakąś królową świata, by wam rozkazywać ^^
Do Marianyyy8 - możesz mi odpowiedzieć w tym wątku, ale bez względu na to jak mi teraz odpowiesz nie doczekasz się mojego komentarza.
Pozdrowionka dla wszystkich XD
Anonim
18.06.2015
Przepraszam, zamiast "jak mi teraz odpowiesz" powinno być "jak mnie teraz obrazisz", mój błąd ;)
Marinaaa8
18.06.2015
shiroi niewiedzialam zedlatego postanowiłas pisac na opowi.pl bo jakbys nie wiedziala na forum dyskutujemy o zadanym pytaniu , nie wiedzialam ze to dzieki mnie stworzylas te swoje wspaniale teksty i wiesz co ci jeszcze powiem , apropo obrazania przecxytaj sobie twoje komentarze do mnie , chociaz i tak nie zrozumiesz bo jestes za bardzo do przodu ,
Prue
19.06.2015
Po przeczytaniu kilku opowiadań. Zajrzałam na forum i znów spostrzegam ciekawą dyskusję.
Marinaaa8 Twoje zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia. Skoro zakładasz wątek na forum to baw się i ciesz się nim, a nie tworzysz jakieś niesmaczne sytuację.
Ja osobiście nie piszę. Wstawiam durna filozofię. Wolę bardziej czytać moich ulubieńców o dziwo są to osoby, które na każdym kroku obrażasz.
Uważam, że powinnaś się przyznać do błędu. Liczyłaś na owacje, a otrzymałaś konstruktywną krytykę do której nie umiesz podejść.
To nie jest konstruktywna krytyka, a hejt...
Oceniajmy teksty nie człowieka
Prue
19.06.2015
Oceniam teksty. Ale nie można przejść obojętnie obok zachowania. Czy tylko ja spostrzegłam, że ktoś chciał być wielbiony, a kiedy tego nie otrzymał obraża ludzi.
Uwierz mi gdyby miał być to hejt użyłabym słów na poziomie osób, które hejtują.
Ktokolwiek
19.06.2015
Zgadzam się z kijanką, oceniamy teksty, nie człowieka. Ale rację ma też shiroi : Marina już niejednemu z nas zrobiła na złość, to powoli zmienia się w otwartą wojnę, choć wina nigdy nie leży po jednej stronie. Jestem jednak przekonana, że opowiadaniowicze starali się wytłumaczyć marinie, jakie tutaj panują zasady. Marina nie może się z nimi pogodzić. Wniosek jest dla mnie prosty : zasady ci nie pasują, ludzie ci nie pasują... więc czego jeszcze tutaj szukasz? Odejdź i odpuść sobie i nam kłopotów. Jeśli nie odejdziesz, opowi będzie walczyć, a sama przeciwko nam wszystkim naprawdę nic nie poradzisz. Oto co myślę. Oceniłam tutaj sytuację, a nie osoby biorące udział w tym wydarzeniu, więc nie obrażaj się, Marino, tylko wyciągnij wnioski.
Majeczuunia
19.06.2015
Dobra, dobra, dobra. Zero kłótni. Ta sytuacja i tak już poszła za daleko, za chwilę wymsknie się to z pod kontroli. Ok, Marinaaa8 wkurzyła się za konstruktywną krytykę Ślepca (którą my dobrze znamy i kochamy). Jeszcze pół biedy. Ale jak zaczęła jechać po osobach, tylko dla zemsty... To już było nie w porządku. Marinaaa8, proszę cię. Nie hejtuj bezsensownie, bo to pogarsza atmosferę tego portalu, przed twoim przyjściem bardzo miłą i przyjemną. Opowijczycy są jak wielka rodzina, ale tobie nie przypadliśmy do gustu. A więc po co truć powietrze?
Majeczuunia
19.06.2015
Ktokolwiek, słowa mądrości!!
Ktokolwiek
19.06.2015
Dziękuję, kochana :) w tej kwestii się widzę zgadzamy.
Ktokolwiek
19.06.2015
A co do tematu tego wątku, który zaginął gdzieś w odmętach tej rozmowy, ja po prostu chciałam poznać opinię innych o moich pracach. Wpisałam w google, zobaczyłam opowi i zostałam na dłużej. A do ciebie, Marina, mam to samo pytanie : dlaczego postanowiłaś się tutaj pojawić?
Majeczuunia
19.06.2015
Ja też :)) Nudziłam się któregoś wieczora, więc naskrobałam rozdział z pomysłu, który kiedyś tam przyśnił, wpisałam w googla "publikuj opowiadania", i wstawiłam. Nawet nie myślałam, że z tego jednego rozdział się zrobi taka historia, że aż drugą część dostała :)
Vasto Lorde
19.06.2015
Jeśli nie może przyjąć tak łagodnej krytyki od osoby 3ciej. To mnie ciekawi jak sobie poradzi na innych stronach gdzie krytyka brzmi: "To zdanie jest do dupy, a to tu nie pasuje. Przestań pisać albo weź się porządnie za nauke." Zdarza się różnie, a z tego co wiem to opowi jest najłagodniejszym z wszystkich.
Anonim
19.06.2015
zajrzyjcie do akcji reakcji, serio.

Część postów została ukryta (28)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

MrJ mnie zachęcił, bo na większość pytań w stylu "co tam?" odpowiadał "piszę kolejną część na opowi" ^^
MrJ
27.07.2016
Nieprawda. Nie na wiekszosc. Juz wtedy pisalem znacznie mniej na opowi. Pisalem na Watta. A pozwalalem ci zobaczyc co i jak na opowi.
Okropny
27.07.2016
To takie fascynujące, te detale. Diabeł tkwi w szczegółach!
MrJ
28.07.2016
Nie do ciebie, nie komentuj. Dzieki
ObcaPlaneta
28.07.2016
Miałam jedną osobę, która mnie namówiła na pisanie na jakichś portalach. Niestety na początku nie chciałam. Dopiero ,jak tej osoby zabrakło
ObcaPlaneta
28.07.2016
Ucięło. Dopiero jak tej osoby zabrakło pomyślałam, że to zrobię. I oto jestem :)
Okropny
28.07.2016
A ten tylko o sobie.
the_endrju
28.07.2016
Bo lubię pisywać i dzielić się z tym innymi xD
Nuncjusz
28.07.2016
*popisywać się
the_endrju
28.07.2016
Wytłumacz?
Nuncjusz
28.07.2016

williamson. ♥
williamson. ♥ odpowiedział(a) 2014-04-25 13:50:44

Czasami chłopak popisuje się przed kolegami wyzywając jakąś dziewczynę, żeby zaszpanować i żeby go mieli za kozaka Czasem też dziewczyna wyzywa np. chłopaka, albo nawet potrafi go kopnąć/uderzyć, żeby popisać się przed koleżankami i udowodnić, że należy się jej "bać". ;)
1
0

kubek554 odpowiedział(a) 2014-04-25 14:26:36:

BLOODY MARY - jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Krwawa Mary. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze. Wyrwie Ci oczy albo udusi, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań. To nie są żarty ! W 2009 roku Alice Born nie przesłała łańcuszka i na następny dzień znaleziono ją w łazience
wika16111 odpowiedział(a) 2014-04-25 23:38:51:

Czarny dywan, czarny dywan jeśli to przeczytałeś to przyjdzie do cb w nocy wyślij to do 10 komentarzy to tego unkniesz. Zgineło już 20 osób!
Nuncjusz
28.07.2016
http://zapytaj.onet.pl/Category/002,003/2,27219083,Co_to_znaczy_popisywac_sie_przed_kims.html
the_endrju
28.07.2016
Nie popisuję się...
Pan Buczybór
10.11.2016
Ja pitolę. Pierwszy raz tu byłem 8 miesięcy temu. Ja nie mogę. Zupełnie zapomniałem. O kurka wodna...
Szczur
10.11.2016
Nikogo to nie obchodzi.
Niemampojecia96
11.11.2016
Cholerę tam wiesz. A może mnie to strasznie obchodzi?
On wydaje/aka wydawał zaskakujące komunikaty, że nikt go nie zmusi, by napisał coś więcej niż 5.
Może go zablokujesz i już sobie nie przypomni tego, co zapomniał?
Szczur
11.11.2016
Nie mam pojęcia co napisałaś.

Jakie komunikaty?! Co cię z nim łączy?!
Nuncjusz
11.11.2016
Seks i przemoc mentalna :)
Neurotyk
11.11.2016
Ja postanowiłem/am pisać na Opowi, ponieważ kiedy wpisałem/am w google frazy: "opowiadania, wiersze, portal literacki", to mi pokazało, między innymi, "Opowi.pl".

Oto tajemnicza historia.
Jared
11.11.2016
Ja analogicznie do Neuro. Wpadłem na próbę, a potem patrzę: "kurde, jakie fajne ludzie, zostaję" :D
Nuncjusz
11.11.2016
Ja nigdy nie szukałem strony do publikacji moich bzdetów, samo to do mnie przylazło, a było to tak
Mam na fejsie znajomą gimbuskę, w sumie to nie gimbuska bo ma ok 20 lat, tak czy owak, dla mnie to gimbuska.
Miała ambicje pisarskie i chciała koniecznie się z tym pokazać, więc zadała pytanie do znajomych na fb, czy znają jakąś fajno stronke; ja nie znałem więc się nie wypowiadałem w temacie.
Był mały odzew, ale w końcu ktoś podał jej link na Opowi. Se myślę, skoro ona tam pójdzie, to może i ja spróbuję trochę podokazywać, pewnie niezbyt długo bo zaraz mnie zabijo śmiechem, ale co mi tam.
Jak tylko podała na fejsie link do swojego, opowijskiego profilu, wskoczyłem i ja tam na próbę jako Filipz Konopii, tak z głupia frant. W efekcie, ja jestem do tej pory a ona szybko uciekła :)
ps
tak było ;_;
Jared
11.11.2016
Jaki miała login? XD
Nuncjusz
11.11.2016
Jared
11.11.2016
To przeca Amber Hunter, mam w znajomkach :P
Nuncjusz
11.11.2016
no, to ona :)
Nuncjusz
11.11.2016
Jak coś, to z pretensjami do niej, że tutaj wam smrodzę Xd
Neurotyk
11.11.2016
Nuncjusz, ciekawa historyjka dla dzieci :)

Bez Ciebie Opowi to nie opowi, jesteś naszym wujaszkiem, pamiętaj. Zaliczam Cię (i siebie) do grona ludzi tutaj z talentem.

Pan Buczybór
11.11.2016
Skromny jesteś Neurotyku
Neurotyk
11.11.2016
Wiem, to irytujące:)

Jestem irytujący, lubię to, lubię jak ludzie mnie nie cierpią. Lubię się kłócić, lubię denerwować. Nie mogę żyć bez emocji.
Nuncjusz
11.11.2016
Dlaczego dla dzieci? To prawda
Neurotyk
11.11.2016
ale tak ładnie opowiedziana prawda, że nadaje się w sam raz dla dzieci na dobranoc :)
Nuncjusz
11.11.2016
Bez sensu
Neurotyk
11.11.2016
Bez sensu
Dowiedziałam się o serwisie Opowi przeglądając jedno z forów internetowych. Zajrzałam, postanowiłam się zarejestrować i tak jestem tutaj.
Zaznaczam, że wcześniej zaczęłam publikować opowiadania na Portalu Pisarskim. Właściwie w pisaniu prozy dopiero stawiam pierwsze kroki. Właśnie policzyłam, że napisałam 49 stron. Dużo to nie jest, ale w pisaniu wszystko przede mną.
Zdzisław B.
20.04.2017
Nawet najdalsza droga zaczyna się od pierwszego kroku...
Też tak zaczynałem.
Legione
26.04.2017
Trafiłem tu wpisując losowe słowa związane z publikowaniem opowiadań
FallenAngel
27.04.2017
Dlaczego postanowiłam pisać na opowi? Co prawda, jeszcze nic tu nie napisałam. Mój powód jest prosty. Pragnę, by ktoś poinformował mnie, co robię źle, żeby wytknął mi błędy.
Pasja
27.04.2017
Pierwszy portal w moim życiu, gdzie odważyłam się wrzucić moje teksty i spotkałam ludzi życzliwych. Dlaczego? Uciekłam od samotności i codzienności. Jak narazie dobrze mi tu. Uczę się od was i cieszę się, że ktoś chce czytać moje i nie moje wspomnienia. Nie jestem i nie będę pisarką i wcale nie marzę o wydaniu książki, bo nie potrafię, ani nie mam funduszy. Ale gdy wyrzucam z siebie myśli to robi mi się lżej na duszy. :-)
Nuncjusz
27.04.2017
Bo tak
Neurotyk
27.04.2017
Nuncjusz, malo Cie na forum. Na całym Opoowi nie wiem, bo nie śledzę za bardzo, a i nie ma żadnych powiadomień o aktywności osób obserwowanych. Tak więc - mało Cię na forum. Żandarmie z Saint-Tropez.
Nuncjusz
27.04.2017
Sory, ale taki mamy klimat
betinka
27.04.2017
Klimat deszczowy
Enchanteuse
27.04.2017
A mnie tu przysłała Skoiastel :). *ukłon w jej stronę*
I w sumie cieszę się, że tu trafiłam, bo klimat jest taki, jakiegoś pewnie nie znajdzie się na żadnym innym forum.
Jak na razie jestem tu już parę miesięcy i coś coś się wydaje , że zabawię tu dłużej. Chcę chociaż dotrzeć do momentu , gdy poczuję się prawdziwą Opowijką :)
Nazareth
28.04.2017
W takim razie musisz rozeętać gównoburzę, wkurzyć Nuncjusza niepotrzebnym wątkiem na forum, napisać list pożegnalny, odejść na parę tygodni i wrócić - jak to wszystko zrobisz urządzimy Ci pasowanie na opowijkę ;)
Pasja
28.04.2017
Dziwne?
Enchanteuse
28.04.2017
Kurczę, trudne to Naz :). Na polskim portalu literackim wystarczy dodać wiersz, w którym jest przekleństwo i voila! Tutaj niestety to nie przejdzie.

PS: Najwyżej zostanę kimś pomiędzy - jak Mau z "Nacji" Pratchetta :D
riggs
29.04.2017
Pierwsze co mi wygooglowało. Spontan jest najlepszy. Kiedyś pisałem- wiele lat temu na wywrocie i do podrzędnych gazecin, które już nie istnieją-ale płacili stówkę za publikację wiersza, a była taka gazetka, która za opowiadanie w stylu Harlekina płaciła 200. Pisałem i się zżymałem, ale kasa to kasa dla młodego wówczas człowieka :)
motomrówka
29.04.2017
Z przekory. Pomyślałam, że jak się zarejestruję, to będę musiała pisać, bo leniwa ze mnie istotka.
Pasja
29.04.2017
Mróweczku przecież Wy takie robotnice, a może ty jesteś Królowa Matka?
motomrówka
29.04.2017
Paseczku ;)))) Ale ja pracowita to nawet jestem, tylko to pisanie tak odkładam i odkładam, bo zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia. Praca, dom, maluch, takie tam, prozaiki różne.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji