Do Mangozjebów i Otaku

Majeczuunia
10.05.2015
A takie pytanko: Czy wy też się czasami zakochujecie w bohaterach z anime? Jak sobie wtedy z tym radzicie? Ja tak teraz mam, pomocy!
Siegfried
10.05.2015
Raz, jeden raz...
A tak w ogóle to witam. Jestem tu nowy.
Drassen Prime
10.05.2015
Zakochać się w postaci z anime... hahahaha Leżę i kwiczę XD
Uwaga, mangozjeby i otaku zaraz mnie zhejtują :P
Siegfried
10.05.2015
Różne głupie żeczy zdarzały się za młodu...
Siegfried
10.05.2015
*Rzeczy
KainaBref
10.05.2015
O, właśnie się dowiedziałam, że skoro lubie anime i mange to jestem mangozjebem?.... Czy jest to jakaś inna kategoria? Miłość platoniczna to i już w starożytności opisywana. Lekarstwo jedno i darmowe, wyjście z domu ;)
T. Weasley
10.05.2015
Nie oglądam żadnego anime, ale notorycznie zakochuję się w postaciach z książek. Luke Castellan... Fred Weasley...(zamknij się, sam nie żyjesz)
Sileth
10.05.2015
Niech pomyśle... Niektórzy są ciekawi, ale zakochać to chyba nie xD Bardziej dopinguje ich paringom :D Z książek tak samo
Sileth
10.05.2015
A tak ogólnie to Mangozjeby wszędzie xD
Vasto Lorde
10.05.2015
Amino i Mango lubię ale zakochać w postaci? Nieee :P
Ekler
10.05.2015
Chyba już nikt nie interesuje się tutaj opowiadaniami...rozwinęło się tutaj za duże życie towarzyskie :)
Sileth
10.05.2015
Takie życie, Ekler ;)
Neli
11.05.2015
Zakochać sie to ja tylko w aktorach, badz zespolach, ale anime? O.o xd
Siegfried
11.05.2015
Przypomniała mi się historia z jednej z części ,,Magicznego Drzewa", w której jeden z głównych bohaterów zakochał się w narysowanej dziewczynie z bilbordu i usychał z miłosci. W takiej właśnie sytuacji są otakuzjeby.
xnobodyperfectx
11.05.2015
Jestem otaku, ale nie uważam się za "zjeba". Kolekcjonuję to co lubię, w tym przypadku są to mangi i gadżety z anime. Ktoś lubi oglądać programy typu "Dlaczego ja?", a inny anime. Postacie mogą mi się podobać, mogę się do nich nawet przywiązać, ale nie zakochać. (chociaż nie pogardziłabym gdybym takiego chłopa mogła mieć) Niestety przez wgląd na różne tego typu sprawy zmienia się nam spojrzenie na świat i podstawiamy pod to ten schemat. W japońskiej kulturze piorą nam mózgi ślicznie narysowanymi chłopcami, a w telewizji wyrwanymi z kontekstu wywiadami.
P.S. Im więcej ktoś mówi o sobie tak (mangozjeb) to się nim staje. ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji