DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ

Ekler
01.07.2015
Panie i panowie! Dzieci, obywatele, kosmici, rzymianie i opowijczycy! Chcę się z wami podzielić wesołą nowiną! Pamiętacie jak narzekaliśmy, że brak tutaj konstruktywnej krytyki, a jest tylko kolesiostwo i 5 za nic? KONIEC Z TYM! Pojawił nam się jakiś krytyczny, PRAWDZIWY krytyk! I może to zabrzmi nieskromnie i wyjdzie, że się chwalę - ale co mi tam. Jestem jednym z pierwszych kogo wziął pod lupę! Ocenił WSZYSTKIE moje teksty! Całą 40! oczywiście wszystkie na 1. Nie tylko ja miałem to szczęście i tekstom Jareda też się przyjrzał. 28 tekstów i 28 jedynek. Ślicznie dziękuję, że znalazłeś drogi krytyku czas na przeczytanie wszystkich 40 moich tekstów i 28 Jareda w jeden dzień. Teraz czekamy na omówienie oceny, bo przecież nieomówiona ocena nie ma sensu - prawda? A NIGDY NIE UWIERZĘ W TO, ŻE TO BYŁA JAKAŚ ŻAŁOSNA ZEMSTA, CZY HEJT (przecież to takie dziecinne). Zespole krytyków składający się z dwóch osób (bo po dwie jedynki dostałem od wczoraj do każdego tekstu) dziękuję, że w końcu się zjawiłeś! Są wakacje, czas urlopu, a wy zamiast wypoczywać, łapać promienie słońca wolicie poświęcać swój czas nam! Dziękuję za motywację do dalszej pracy. Oby więcej takich osób!
Slugalegionu
01.07.2015
Aż do siebie zajżę. Może ja też dostałem taką łaskawą opinię: D
Slugalegionu
01.07.2015
No niestety nie: (
Slugalegionu
01.07.2015
Chodzcie do mnieXD
Ekler
01.07.2015
Kurczę! Nie martw się! na pewno każdemu z nas poświęci czas! 68 opowiadań w jeden dzień... to kwestia tygodnia (może dwóch) aż przeczyta wszystko na opowi :D
Slugalegionu
01.07.2015
Tylko czekam: )
Anonim
01.07.2015
w sumie to żałosne, taką mam ocenę tego zjawiska mimo całej sympatii...
xnobodyperfectx
01.07.2015
Ekler ja już ci pokazałam. Nie mam sił się z tobą kłócić, bo popadłeś w jakąś obsesje. Obrabiaj mi tyłek dalej, kłam! Jeśli to ci ma pomóc. ;) To nie byłam ja... ALE ALE! NA PEWNO TO ONA! NA PEWNO!
Anonim
01.07.2015
<facepalm> Straszne. Horror. Jedynka, do kąta, poprawić.

Co z tego? Mało to hejterów tutaj było? Mało szmat dostawało się z kapelusza u mnie? U Shiri? Agaty? Filipa? Natalii? Nie tylko Shiri i Adze nie podoba się twoje podejście, więc nie zdziwiłbym się, gdybyś dostał szmaty od kogoś innego. Poza tym nie sądzę, byś codziennie sprawdzał każde opowiadanie, więc tekst o tym, że 68 opowiadań dostało podwójną szmatę biorę na poprawkę.

Srsly. I zanim wrzucisz mnie do któregoś obozu - ja jestem Szwajcarią tutaj.
Anonim
01.07.2015
28* cyfrówka.
NataliaO
01.07.2015
Przyznaje racje Ślepcowi ja też dostawałam, On, Filip i inne osoby też, jakbyś nie zauważył. Popatrz sobie, że większość osób ma zaniżoną ocenę. Więc nie jesteś wyjątkiem.

Wspominaliśmy o tym ale jakoś do tej pory nikt na to nie zwrócił uwagi. Ciebie oświeciło gdy Ty dostałeś taka ocenę.

I denerwuje mnie to jak powtarzasz "kolesiostwo" bo nie jesteśmy tu od tego by się wielbić ale sobie pomagać, rozmawiać i krytykować. Jeśli ktoś dostaje te piątki to za coś. Jeśli nie za technikę to za emocje w opowiadaniu.
NataliaO
01.07.2015
Ps. A jeśli się polubiliśmy to ja nie widzę nic w tym złego. Dla mnie to miłe doświadczenie poznać nowych ludzi i mieć z nim dobre stosunki.
Anonim
01.07.2015
ależ jest tutaj TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) jak zresztą na każdym portalu, żadna w sumie nowość, ja sam też temu uległem :)
Slugalegionu
01.07.2015
Chyba jedynym sposobem żeby tego uniknąć byłoby zabronienie ujawniania autora, ale wtedy szerzyłyby się plagiaty: /
Anonim
01.07.2015
nie ma metody na TWA
jakimś sposobem by było zlikwidowanie ocen, ale to i tak połowiczne rozwiązanie
NataliaO
01.07.2015
Nikogo nie adoruje. Jeśli już to lubię.
Ale uwierz mi to, że kogoś lubie nie ma wpływu na moje oceny. I mogę podać dobry przykład, że moja znajomość z kimś nie ma wpływu na ocenę opowiadania danej osoby.
Slugalegionu
01.07.2015
Nie żażucam ci subiektywności. Ale przydałoby się żeby każdy umiał oceniać kogoś niezależnie od tego kim jest.
Anonim
01.07.2015
boże...a czy ja piję akurat do Ciebie?
Anonim
01.07.2015
*to było do Natalii
Anonim
01.07.2015
Sorry, Filip, ale za TWA się nie uważam. Oceniam szczerze, metodycznie, biorę poprawkę na człowieka, bo każdy pisze inaczej i stawiam ocenę względem tego, co osoba wcześniej tworzyła/potrafiła i względem własnych standardów. Jedynym wyjątkiem są drabble, gdzie oceniam po prostu drabblowatość utworu.
Anonim
01.07.2015
Ale być może nie piłeś do mnie, wybacz, pomyślałem :)
Anonim
01.07.2015
święte słowa sluga :)
Slugalegionu
01.07.2015
Dzięki: )
Anonim
01.07.2015
no kurwa. ślepy, ty jesteś ostatni do TWA :)
Anonim
01.07.2015
Komplement, dzięki! :D
Slugalegionu
01.07.2015
Jak tam ślepego zobaczę to sobie schron na apokalipsę zbudujęXD
NataliaO
01.07.2015
wiem Filip, że nie piłeś do mnie.
Anonim
01.07.2015
Ohoho widze sie zrobił kocioł level hard : D Ekler nie doprecyzowal bo u mnie np. Na przestrzeni dwoch dni pojawilo sie jedynek... 56... po dwie na kazde opo tak wynika ze sredniej. Ja nikogo nie oskarzam, moge sie tylko domyslac, dowodow nie mam, za reke nie zlapalem i szczerze mowiac nie.obchodzi mnie to. Grunt ze w komentach sie podobaly moje teksty. Pod pewnym opo usunietym przez adminow obiecalem ze dam spokoj i mam zamiar tej obietnicy sie trzymac :B
xnobodyperfectx
01.07.2015
Ależ Jared to twoja szansa! Łap mnie za ręce! Obydwie! Swoje dowody masz na fb!
widzę, że dalej się dzieje... nie mam z tym nic wspólnego w razie czego
Zgadzam się z tym, że ocena powinna być omówiona - jeśli autor się tego domaga. Przykro mi, że ktoś się na was uwziął, ale nie przejmujcie się tym!
Zazdrość to kolejny stopień do piekła.
Senezaki
02.07.2015
Przeczyta wszystko? :o U mnie go nie ma XDDDD

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji