Filmy

wolfie
18.05.2015
Trochę nie na temat związany z pisaniem, ale bardzo interesuje mnie to, co lubicie oglądać :)

Ja bardzo lubię marvelovskie produkcje (w szczególności te o Avengersach), komedie z udziałem Jackiego Chana, najnowszego Bonda z Danielem Craigiem, Piratów z Karaibów i produkcje dotyczące II wojny światowej ( Powstanie Warszawskie, Pianista, Zakazane piosenki) :)

A Wy co najbardziej oglądać? Pochwalcie się swoimi ulubionymi tytułami, może coś wpadnie mi w oko! :D
Willa
18.05.2015
Hej. Ja też lubię Piratów z Karaibów, komedie romantyczne, filmy na podstawie powieści Nicholasa Sparksa, dreszczowce i jakieś dobre filmy akcji.
A z moich ulubionych filmów to Nie kłam kochanie (widziałam tyle razy, ale jeszcze mi się nie uprzykrzyło ), seria Szybcy i wściekli, Step Up wszystkie części.
Ong Bak obejrzyj jak J.C. lubisz. O boksie tajskim
Wałenza
18.05.2015
Wolfie, jak ci się podobał Age of Ultron? Dla mnie mega!
wolfie
18.05.2015
Wałenza jeszcze nie oglądałam tego filmu, ale z pewnością zrobię to w najbliższych dniach :)
Sileth
18.05.2015
Ogólnie to tak jak i w książkach uwielbiam fantasy i wszelkie podobne lub pokrewne gatunki. Oprócz tego kryminały, sensacyjne i przygodowe :)
Wałenza
18.05.2015
Polecam się do kina wybrać, to widowisko świetne.
Widziałaś wszystkie pozostałe filmy z kinowego uniwersum Marvela?
NataliaO
18.05.2015
marvelovskie produkcje Avengers, Iron Man, Spider tylko nowszą wersję, Hulka itp.Filmy z Jackie Chanem.

Filmy typu " Ukryty smok przyczajony Tygrys'

Jet Li " Pocałunek Smoka " "Człowiek Pies" PolecaM :)
" 13 Dzielnica" są dwie części tego filmu Polecam :))

SZYBCY i WŚCIEKLI
Każdy film z Steven Seagal oraz Sylwetser Stallone ten grał też w dobrej komedii "Oskarze" ubawiłam się

" UPROWADZONA " dwie części patrzyłam z Liam Neeson
" ZEJŚCIE" polecam dwie pierwsze, kolejne to standard
" Droga bez Powrotu"

Uwielbiam BATMANA ale w wykonaniu Christiana Bale / ale jest batman gdzie role grała Michelle Pfeiffer jako kobieta kot bomba. " Powrót Batmana"
Oraz Michell w " Młodych gniewnych"

" CO KRYJE PRAWDA " MichellePfeiffer POLECAM ZASKOCZY

" Wzgórza Nadziei"
" NIGDY WIĘCEJ"
" SYPIAJĄC Z WROGIEM"

wolfie
18.05.2015
Wałenza, z pewnością wszystkich nie oglądałam. Widziałam serię X-Men, filmy dotyczące poszczególnych bohaterów z drużyny Avengersów (Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka) oraz wcześniejsze produkcje o Hulku :)
NataliaO
18.05.2015
Thor też jest the besth :)
wolfie
18.05.2015
NataliaO, a co myślisz o Lokim? ;)
Wałenza
18.05.2015
Spider-many też polecam zabaczyć. Tym bardziej, że Spider-man w najbliższych filmach stanie obok Avengersów :-)
NataliaO
18.05.2015
tak, jak fajnie
Majeczuunia
18.05.2015
Animowane... Najczęściej oprócz anime oglądam Disneya i Pixara. Ale lubię też dramaty, na przykład Służące :)
Jeśli animowane, polecam HellSing
KarolaKorman
19.05.2015
Polecam;
,,Ich oczy oglądały boga''
,,biały oleander,,
,,w kręgu miłości'' - tytuł szmira, film świetny. Produkcja belgijska, nieznani aktorzy.
,,Moja lewa stopa''
nie wspominam o klasykach
Anonim
19.05.2015
Wszystko Herzoga i Larsa von Triera
Vasto Lorde
19.05.2015
Z sensacyjnych to większość, może nawet wszystkie z Stevenem Seagalem i Sylvesterem Stallone.
Wszystkie części Terminatora z Schwarzeneggerem :)
Transporter także wszystkie części.
Fantastyki mało oglądam >.<
Horrory:
Wzgórza mają oczy
Droga bez powrotu
Śmiertelna cisza
Coś
Prometeusz
Klątwa
Koszmar z ulicy wiązow
Freedy vs Jason
Piątek 13-ego
Piła wszystkie części
Grave Encouters
Paranormal Activity
REC
I mogę tak wymieniać w nieskończoność, ale to tytuły, które zapadły mi w pamięci :)
Vasto Lorde
19.05.2015
Uwielbiam także Avengers i większość bajek z lat dzieciństwa Disneya np
Król Lew itp.
NataliaO
19.05.2015
Wolfie powiem Ci, że lubię Lokiego takie postacie są ciekawe
Neli
19.05.2015
Ja uwielbiam Trzy metry nad niebem (matko, zakochałam się w aktorze - na szczęście już mi przeszło), Milioner z ulicy, Piraci z Karaibów, Now is Good, Gwiazd naszych wina, Obecność ( trochę się bałam, ale polecam oglądać z przyjaciółmi - jest beka jak się boją, haha). Z dzieciństwa to: Lemoniada gada, Księżniczka na lodzie, Camp Rock. :) Polecam te filmy co wypisałam, są na prawdę dobre :D
Anonim
19.05.2015
Ktokolwiek
19.05.2015
Ja uwielbiam "Piratów z karaibów" wszystkie części, a tak to różnie bywało...jakiś bibilotekarz się nawinął czy coś... Był też jedne spoko film z Craigiem, chyba "Rycerz królowej" czy coś w ten deseń...
Kocham dość stary już film "Vabank" i "Vabank II czyli riposta", Podobało mi się to starsze "morderstwo w orient expressie". Jak dla mnie Disney zawsze będzie rządził, nie ważne czy uznacie to za dziecinne czy nie :)
Majeczuunia
19.05.2015
Ja to miałam mokre oczy przez cały czas kiedy oglądałam "Niemożliwe". Okropnie płakałam, nawet moja mama się wzruszyła.
NataliaO
19.05.2015
Vabank , tak polski stary dobry film
KarolaKorman
20.05.2015
Stare polskie filmy, a zwłaszcza komedie są świetne :D
Wałenza
20.05.2015
Ja się nie mogę doczekać filmu Batman vs Superman
wolfie
20.05.2015
O tym filmie nie słyszałam, ale jestem już po seansie Avengers Age of Ultron i film (dla mnie) to była bomba, nawet lepsza od pierwszej części :)
LinOleUm
21.05.2015
Avengers Age of Ultron rules.
Film był genialny, aż postanowiłam obejrzeć go raz jeszcze :P
Wałenza
21.05.2015
wolfie
21.05.2015
Mina Thora, kiedy Kapitan podejmował próbę w tej scenie bezcenna :)
Anonim
25.05.2015
Age of Ultron to przyjemny odmóżdżacz dla mnie - miejscami tak mocno przesadzony, że parskałem śmiechem, ale patrząc przez pryzmat konwencji, to nawet trzyma poziom. Jakoś wolę dojrzałe podejście do tematu superbohaterów - Watchmen albo Daredevil (Serial). Ewentualnie coś na granicy Straży Dziennej lub Nocnej, z mnóstwem abstrakcji i psychodelicznej zabawy z koncepcją ;)

Polecam "Wiek Adeline" - świetny, bardzo artystyczny film. Jeśli zależy wam na poziomie to seriale BBC to są również filmy same w sobie - szczególnie Sherlock BBC albo Utopia. Jedno i drugie uwielbiam, pierwsze za bliskość do perfekcji, drugie za artystyczne podejście do tematu i świetny klimat.
Na Mad Maxa warto iść??
Anonim
25.05.2015
Anonim
01.06.2015
A propos Mad Maxa, Gruchot ;)

Karol Mroziński
Jestem bardzo ciekaw, jak wyglądała rozmowa twórców nowego "Mad Maksa", kiedy ustalali, jak będzie wyglądał ten film. To musiało być coś takiego:
- Dobra, chuje wołowe. Wymyślamy jakąś fabułę, czy nie?
- Wymyślamy.
- No i co to za fabuła będzie?
- Mad Max wsiada do cysterny i jedzie przez pustynię, a Charlize Theron nie ma ręki.
- Czemu nie ma ręki?
- Nie wiem, czemu. Nie podobała jej się, to sobie ucięła. Co za różnica.
- OK. To jest dobre, George. Tak się tworzy postacie z przeszłością, trójwymiarowe.
- To może jeszcze ogolimy jej łeb, jak Ripley w "Obcym 3"?
- Ogolimy na łyso i wysmarujemy pysk smarem.
- Charlize dostanie drugiego Oscara.
- Dobra, a co z Maksem?
- Damy mu kaganiec na ryj.
- Po co?
- Żeby nic nie mówił.
- Dobre. To mu doda tajemniczości.
- O to chodzi. A zagra go ten gość, co grał Bane'a w "Batmanie".
- A on tam nie miał też kagańca na ryju?
- Miał. Teraz znowu mu założymy. He, he.
- He, he.
- He, he.
- W następnym filmie zagra psa.
- He, he.
- He, he.
- OK, jeszcze coś dla beki dajmy.
- Ja mam pomysł. Weźmiemy tego gówniaka z "About a boy".
- Którego gówniaka?
- Tego lamusa w głupiej czapce, co łaził za Hugh Grantem.
- Damy mu taką samą czapkę.
- Nie. Ogolimy go na łyso.
- I wysmarujemy smarem.
- Wapnem.
- OK. I każemy pryskać sobie lakierem w spraju do ryja.
- He, he.
- Nie zgodzi się.
- Zgodzi.
- Nie zgodzi.
- Zadzwonię do niego.
[...]
- I co?
- Zgodził się.
- Pierdolisz.
- Nie. He, he.
- He, he.
- He, he.