Gdzie wstawić przecinki

Margerita
17.06.2017
Zadowolona ze swojego planu wstała narzucając na siebie szlafrok i opuściła sypialnię zeszła do kuchni tam, już siedzieli Tomek z Milagros usiadła obok nich. Elen jest Oli gospodynią pracowała, już dla poprzednich właścicieli. Przygotowała śniadanie kobieta jest lekko przygarbiona chodzi staromodnie ubrana ma siwe włosy zaczesane w koczek i nosi też okulary. Pochodzi z biednej Meksykańskiej rodziny. Do stanów przyleciała, jako młoda dziewczyna.

W które miejsca mam wstawić przecinki
Przed słowami: wstała, tam, pracowała, śniadanie, chodzi, ma.
Margerita
17.06.2017
Dzięki już poprawione mam
Pan Buczybór
17.06.2017
Mogłaś w Pitoleniu to wstawić, a nie nowy wątek tworzyć. No trudno. Trzeba tu zrobić burdel. Nuncjusz!
Margerita
17.06.2017
Oli wpadł do głowy pewien pomysł, więc się odezwała do rozmówczyni, po drugiej stronie słuchawki.

Jak jesteś taki mądry to może mi powiesz czy dobrze mam wstawione przecinki
Nuncjusz
17.06.2017
margerita, jesteś tak spierdolona, że głowa mała. Wypierdalaj do przedszkola
Margerita
17.06.2017
Sam wypierdalaj najlepiej z powrotem do brzucha matki
Nuncjusz
17.06.2017
niestety, dawno zjedzona przez robaki
z jakiej racji, ma ktoś za ciebie pisać te twoją powieść? Pisz ją sama, a nie nami się wysługuj
skończyła ci się u mnie taryfa ulgowa, mam to w piździe że jesteś upośledzona, bo jesteś chamska i bufoniasta
Margerita
17.06.2017
A kto mówi że macie pisać za mnie moją powieść ja się tylko pytam o przecinki tego mi nie zabronisz i nie wyzywaj mnie od upośledzonych bo nic o mnie nie wiesz nie jestem ani chamska ani bufoniasta.
Nuncjusz
17.06.2017
Jesteś kolejnym zjebem opowijskim, który koniecznie musi być w centrum uwagi, twoje pierdolone problemy z pisaniem tego dzieła muszą być na topie wątków - dlatego jesteś bufoniasta
To też jest przejaw chamstwa, że masz w dupie istniejący tu porządek i obyczaj, nauczanie ciebie podstaw pisowni nie jest najważniejszą dla nas sprawą
Ile już osób próbowało ci pomóc łacznie ze mną? Jaki odniosło to skutek? Ty potrzebujesz kogoś, kto poprawnie za ciebie wszystko napisze, czyli szukasz jelenia by później się pysznić jaka to z ciebie pisarka
Margerita
17.06.2017
Gadaj sobie zdrów
Pan Buczybór
17.06.2017
Prawda boli, prawda?
Margerita
17.06.2017
Nie prawda mnie nie boli bo nie macie racji ja się staram tylko wy tego nie dostrzegacie bo nie chcecie tego widzieć tylko Pasja i Ritha to dostrzegają
Nuncjusz
17.06.2017
Ja wszystko dostrzegam, twoje starania, które nic nie dają również. Ale staraj się bez zakładania nowych wątków - to pytanie o przecinki, mogłaś zadać w dowolnym, istniejącym już wątku
Margerita
17.06.2017
Po cholerę macie forum skoro nie można zakładać wątków nowych bo zaraz wszystkich ganisz ale dobrze następnym razem zapytam w jakimś z wątków
Margerita nie przejmuj sie upośledzonymi . Nikogo nie zmuszałas do pomocy , tylko o nią poprosiłas . Niektórych chorych nawet nie ma sensu próbować leczyć
Nuncjusz
17.06.2017
Przy tak zasranym forum wątkami, naprawdę, nie jest to konieczne, ciągle zakładać do nowy do byle bzdury

a ty kurwiu maurycy, nie wpierdalaj się tam gdzie cie nie potrzeba, kolejny niedojeb
Margerita
17.06.2017
Nie obrażaj go bo on ma rację
Nuncjusz
17.06.2017
w czym ma rację? dalej będziesz mi tu coś pierdolić? nie zakładaj nowych wątków, pytać się możesz o co chcesz ale w istniejących
dlaczego kurwa tak ciężko to pojąć?
Guru poprawnej polszczyzny sie odezwał .
Nuncjusz
17.06.2017
nie jestem żadnym guru, ale staram się chociaż, w przeciwieństwie do ciebie, nie walić ordynarnych byków
Margerita
17.06.2017
Każdy ma prawo popełniać błędy jesteśmy tylko ludzmi, ale nie trzeba od razu wyzywać od różnych
betinka
17.06.2017
Nuncjusz jest portalowym cieciem. A cieć to musi mieć porządek bo mu zaraz po premii polecą.
Ciec to człowiek , a to coś tylko tak o sobie myśli
Nuncjusz
17.06.2017
bo co? Bo cię zbeształem za imbecylizm, to od razu mi odmawiasz prawa bycia człowiekiem? :)
Freya
17.06.2017
Ciekawy wontek, a skoro budzi tyle kreatywnej polemiki, no to teges. :)
Ja nikomu nie odmawiam prawa bycia człowiekiem , niektórzy sami sie pozbawiają tego miana
Nuncjusz
17.06.2017
Aha, ok :) W sumie bycie człowiekiem jest mocno przereklamowane, za dużo w nim smrodliwych i obrzydliwych czynności fizjologicznych. Od dziecka pragnąłem być robotem, wolałem srać śrubkami i sprężynkami
No to mamy ustalone
Okropny
17.06.2017
Oto wódz!
Niemampojecia96
17.06.2017
Dalej w modzie argumentacja typu: nie obrażaj go, bo onma racje.

Nie moglam wlasnie wrocic z biedry, bo mam brazowe oczy.

"Dalej bedziesz mi tu cos pierdolic?" Xddd

Ellie Victoriano
17.06.2017
Nie dość, że wątek ujowy, to przecinki i tak w złych miejscach xD
Neurotyk
17.06.2017
Dom wariatów. Kim jest ten Admin, po co to trzyma w takim kształcie?

Zgłosiłem podejrzane treści na Opowi do organizacji zajmującej się zwalczaniem pedofilii. Wcześniej w innej sprawie interweniował Akwus (z tego, co pamiętam nawet konsultowaliśmy się).

Bez modów Admin naraża się na problemy z treścią. Więc pytam: dlaczego trzyma portal, który jest jednym wielkim spamem?
Pan Buczybór
17.06.2017
Może go to bawi. Jesteśmy jak pijane chomiki, a on patrzy jak ganiamy się w kuli.
Jared
17.06.2017
Powinien w końcu kliknąć magiczny przycisk "delete" i baj
Pan Buczybór
17.06.2017
Nie ma tyle odwagi. Wie, że Nuncjusz by go znalazł.
Skoiastel
18.06.2017
Mar, nie pajacuj, bo żeby tu wstawić przecinki, to najpierw napisz poprawne składniowo zdanie może, co?
Co to ma niby być:
(...) zeszła do kuchni, a tam już siedzieli Tomek z Milagros usiadła obok nich.

Zadowolona ze swojego planu wstała, narzucając na siebie szlafrok, i opuściła sypialnię. Zeszła do kuchni, a tam już siedzieli Tomek z Milagros. Usiadła obok nich.
Elen była Oli gospodynią; pracowała już dla poprzednich właścicieli. Przygotowała śniadanie. Kobieta była lekko przygarbiona i chodziła staromodnie ubrana, miała siwe włosy zaczesane w koczek i nosiła też okulary. Pochodziła z biednej meksykańskiej rodziny. Do stanów przyleciał, jako młoda dziewczyna.

Pilnuj czasu narracyjnego tak na przyszłość.
Skoiastel
18.06.2017
*przyleciała
Skoiastel
18.06.2017
*i bez tego ostatniego przecinka. Nie zauważyłam, że to zdanie też mi się wkleiło: Do stanów przyleciała jako młoda dziewczyna.
Margerita
18.06.2017
Dzięki
Nuncjusz
16.07.2017
podobny wątek, też prosiłas o korektę swojej spierdoliny
Freya
16.07.2017
O! jakoś nie było ostatnio Skoiastel; a i ta królewna: betti też by się przydała, żeby było weselej. :)
Violet
16.07.2017
Wywołujesz wilka z lasu ;)
Freya
16.07.2017
Violet; nie mam bryczesów, ale potrafię grać nie tylko na Służewcu. Pzdr. :)
Violet
16.07.2017
Rozumiem, że tańczysz z podziemnymi wilkami. ;)
riggs
17.07.2017
ale jaja. Nuncjuszu ja myślałem, że jestem zbyt nerwowy, że jak coś pierdolnę to Okropnego aż w chuju drze i strzyka, ale Ty jesteś moim Guru. Kupiłem rok temu synowi dmuchany basen. W tym sezonie pogody ni ma, ale jakbyś wpadł to jest szansa, że napełnimy go w godzinę takim jadem, że termy się pochowają. Jeszcze zarobimy. Pozdro Kapitanie mój Kapitanie :)))))))))))))))))))
Nuncjusz
17.07.2017
Jadem, kałem i ciepłym moczem, Admirale ;)
Niemampojecia96
17.07.2017
Czy uzytkownicy tego pozal sie boze portalu sluza do tego, zeby poprawiac Twoje nic nie warte teksty?
Czy tak jest dobrze?
Wypiszcie mi, gdzie tu wstawic przecinki.
Nie zabijajcie koni.

Do ciezkiej kurwy.

Jak piszesz jakis teskt, to poswiec czas na poszerzenie swej wiedzy, by prawidlowo zbudowac zdania. Kwestia interpunkcji I znakow przestankowych jest do ogarniecia. Przynajmniej podstawy.
Google, kurwa.
Co prawda ostatnio dziad, lat 28 na moja wzmianke o niewstawianiu znakow przestankowych zapytal mnie
Co to sa takie znaki? Nie zartowal, ale,
Margerito, my tu nie jestesmy od redagowania jakichs Twoich wyimkow.
Masz watek o interpunkcji, korzystaj.
Masz google, korzystaj.
Masz mozg, korzystaj.

Mamy w dupie te teksty.
Caly swiat ma w dupie wszystkie nasze teksty I przecinki.
Kazdy z nas ma w dupie konie.
Piotr ma w dupie nasze glupie zadania I caly ten portal.
Sasiedzi maja w dupie, ze nie przepadam za muzyka Dody.

Jebac wszystko.
Nuncjusz
17.07.2017
Jebać! ;__;
Nuncjusz
17.07.2017
Dody Elektrody
Niemampojecia96
17.07.2017
Kiedys myslalam, ze sie w ten sposob mszcza. Zaczynali bowiem Dodą albo dowolnym disco polo z rana. My tu mamy taka akustyke, ze czasem sasiad cos mowi I jakby Tobie do ucha. Ja myslalam, ze sie mszcza, jesli w nocy im bylo za glosno. Uderzamy tez w te rury odbiegajace od kaloryferow czyms metalowym. To slychac w trzech sasiednich mieszkaniach I trzy sasiednie osady wiedza, ze cos ciut ktos jest przyglosno I powinien zamknac jape.

Uskuteczniali disco polo calkiem sensownie, np pamietam jak siodma rano sobota stos czasu temu staly sie trzy rzeczy naraz. Mnie przyszedl sms, koledze rozdzwonil sie telefon, zza sciany na cala pizde polecialo "ona lubi pomarancze, lubi kiedy dla niej tancze". Stracilam glowe I zaczelam rzucac sie do telefonow, ale kolega nie stracil, tylko mi zatkal uszy I zrobil namiot z koldry.

Ale teraz ta Doda jest bezzasadna.
Chyba, ze oni tak sami z siebie lubia se posluchac rzeczy w tym stylu.
Bo przeciez siedze cicho I sama. To o co mieliby sie spinac.
riggs
17.07.2017
Trzeba było kupić Behemota i zrobić im pobudkę o 5 rano
Niemampojecia96
17.07.2017
Ja nie chce z nimi wchodzic na sciezke wojenna. Chce tylko by dano mi spokoj.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji