Gdzie wstawić przecinki

Margerita
ponad tydzień temu
Zadowolona ze swojego planu wstała narzucając na siebie szlafrok i opuściła sypialnię zeszła do kuchni tam, już siedzieli Tomek z Milagros usiadła obok nich. Elen jest Oli gospodynią pracowała, już dla poprzednich właścicieli. Przygotowała śniadanie kobieta jest lekko przygarbiona chodzi staromodnie ubrana ma siwe włosy zaczesane w koczek i nosi też okulary. Pochodzi z biednej Meksykańskiej rodziny. Do stanów przyleciała, jako młoda dziewczyna.

W które miejsca mam wstawić przecinki
Katarzyna Chludzińska
ponad tydzień temu
Przed słowami: wstała, tam, pracowała, śniadanie, chodzi, ma.
Margerita
ponad tydzień temu
Dzięki już poprawione mam
Pan Buczybór
ponad tydzień temu
Mogłaś w Pitoleniu to wstawić, a nie nowy wątek tworzyć. No trudno. Trzeba tu zrobić burdel. Nuncjusz!
Margerita
ponad tydzień temu
Oli wpadł do głowy pewien pomysł, więc się odezwała do rozmówczyni, po drugiej stronie słuchawki.

Jak jesteś taki mądry to może mi powiesz czy dobrze mam wstawione przecinki
Nuncjusz
ponad tydzień temu
margerita, jesteś tak spierdolona, że głowa mała. Wypierdalaj do przedszkola
Margerita
ponad tydzień temu
Sam wypierdalaj najlepiej z powrotem do brzucha matki
Nuncjusz
ponad tydzień temu
niestety, dawno zjedzona przez robaki
z jakiej racji, ma ktoś za ciebie pisać te twoją powieść? Pisz ją sama, a nie nami się wysługuj
skończyła ci się u mnie taryfa ulgowa, mam to w piździe że jesteś upośledzona, bo jesteś chamska i bufoniasta
Margerita
ponad tydzień temu
A kto mówi że macie pisać za mnie moją powieść ja się tylko pytam o przecinki tego mi nie zabronisz i nie wyzywaj mnie od upośledzonych bo nic o mnie nie wiesz nie jestem ani chamska ani bufoniasta.
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Jesteś kolejnym zjebem opowijskim, który koniecznie musi być w centrum uwagi, twoje pierdolone problemy z pisaniem tego dzieła muszą być na topie wątków - dlatego jesteś bufoniasta
To też jest przejaw chamstwa, że masz w dupie istniejący tu porządek i obyczaj, nauczanie ciebie podstaw pisowni nie jest najważniejszą dla nas sprawą
Ile już osób próbowało ci pomóc łacznie ze mną? Jaki odniosło to skutek? Ty potrzebujesz kogoś, kto poprawnie za ciebie wszystko napisze, czyli szukasz jelenia by później się pysznić jaka to z ciebie pisarka
Margerita
ponad tydzień temu
Gadaj sobie zdrów
Pan Buczybór
ponad tydzień temu
Prawda boli, prawda?
Margerita
ponad tydzień temu
Nie prawda mnie nie boli bo nie macie racji ja się staram tylko wy tego nie dostrzegacie bo nie chcecie tego widzieć tylko Pasja i Ritha to dostrzegają
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Ja wszystko dostrzegam, twoje starania, które nic nie dają również. Ale staraj się bez zakładania nowych wątków - to pytanie o przecinki, mogłaś zadać w dowolnym, istniejącym już wątku
Margerita
ponad tydzień temu
Po cholerę macie forum skoro nie można zakładać wątków nowych bo zaraz wszystkich ganisz ale dobrze następnym razem zapytam w jakimś z wątków
Maurycy Lesniewski
ponad tydzień temu
Margerita nie przejmuj sie upośledzonymi . Nikogo nie zmuszałas do pomocy , tylko o nią poprosiłas . Niektórych chorych nawet nie ma sensu próbować leczyć
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Przy tak zasranym forum wątkami, naprawdę, nie jest to konieczne, ciągle zakładać do nowy do byle bzdury

a ty kurwiu maurycy, nie wpierdalaj się tam gdzie cie nie potrzeba, kolejny niedojeb
Margerita
ponad tydzień temu
Nie obrażaj go bo on ma rację
Nuncjusz
ponad tydzień temu
w czym ma rację? dalej będziesz mi tu coś pierdolić? nie zakładaj nowych wątków, pytać się możesz o co chcesz ale w istniejących
dlaczego kurwa tak ciężko to pojąć?
Maurycy Lesniewski
ponad tydzień temu
Guru poprawnej polszczyzny sie odezwał .
Nuncjusz
ponad tydzień temu
nie jestem żadnym guru, ale staram się chociaż, w przeciwieństwie do ciebie, nie walić ordynarnych byków
Margerita
ponad tydzień temu
Każdy ma prawo popełniać błędy jesteśmy tylko ludzmi, ale nie trzeba od razu wyzywać od różnych
betinka
ponad tydzień temu
Nuncjusz jest portalowym cieciem. A cieć to musi mieć porządek bo mu zaraz po premii polecą.
Maurycy Lesniewski
ponad tydzień temu
Ciec to człowiek , a to coś tylko tak o sobie myśli
Nuncjusz
ponad tydzień temu
bo co? Bo cię zbeształem za imbecylizm, to od razu mi odmawiasz prawa bycia człowiekiem? :)
Freya
ponad tydzień temu
Ciekawy wontek, a skoro budzi tyle kreatywnej polemiki, no to teges. :)
Maurycy Lesniewski
ponad tydzień temu
Ja nikomu nie odmawiam prawa bycia człowiekiem , niektórzy sami sie pozbawiają tego miana
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Aha, ok :) W sumie bycie człowiekiem jest mocno przereklamowane, za dużo w nim smrodliwych i obrzydliwych czynności fizjologicznych. Od dziecka pragnąłem być robotem, wolałem srać śrubkami i sprężynkami
Maurycy Lesniewski
ponad tydzień temu
No to mamy ustalone
Okropny
ponad tydzień temu
Oto wódz!
Niemampojecia96
ponad tydzień temu
Dalej w modzie argumentacja typu: nie obrażaj go, bo onma racje.

Nie moglam wlasnie wrocic z biedry, bo mam brazowe oczy.

"Dalej bedziesz mi tu cos pierdolic?" Xddd

Ellie Victoriano
ponad tydzień temu
Nie dość, że wątek ujowy, to przecinki i tak w złych miejscach xD
Neurotyk
ponad tydzień temu
Dom wariatów. Kim jest ten Admin, po co to trzyma w takim kształcie?

Zgłosiłem podejrzane treści na Opowi do organizacji zajmującej się zwalczaniem pedofilii. Wcześniej w innej sprawie interweniował Akwus (z tego, co pamiętam nawet konsultowaliśmy się).

Bez modów Admin naraża się na problemy z treścią. Więc pytam: dlaczego trzyma portal, który jest jednym wielkim spamem?
Pan Buczybór
ponad tydzień temu
Może go to bawi. Jesteśmy jak pijane chomiki, a on patrzy jak ganiamy się w kuli.
Jared
ponad tydzień temu
Powinien w końcu kliknąć magiczny przycisk "delete" i baj
Pan Buczybór
ponad tydzień temu
Nie ma tyle odwagi. Wie, że Nuncjusz by go znalazł.
Skoiastel
tydzień temu
Mar, nie pajacuj, bo żeby tu wstawić przecinki, to najpierw napisz poprawne składniowo zdanie może, co?
Co to ma niby być:
(...) zeszła do kuchni, a tam już siedzieli Tomek z Milagros usiadła obok nich.

Zadowolona ze swojego planu wstała, narzucając na siebie szlafrok, i opuściła sypialnię. Zeszła do kuchni, a tam już siedzieli Tomek z Milagros. Usiadła obok nich.
Elen była Oli gospodynią; pracowała już dla poprzednich właścicieli. Przygotowała śniadanie. Kobieta była lekko przygarbiona i chodziła staromodnie ubrana, miała siwe włosy zaczesane w koczek i nosiła też okulary. Pochodziła z biednej meksykańskiej rodziny. Do stanów przyleciał, jako młoda dziewczyna.

Pilnuj czasu narracyjnego tak na przyszłość.
Skoiastel
tydzień temu
*przyleciała
Skoiastel
tydzień temu
*i bez tego ostatniego przecinka. Nie zauważyłam, że to zdanie też mi się wkleiło: Do stanów przyleciała jako młoda dziewczyna.
Margerita
tydzień temu
Dzięki

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji