Hate na Magde1906

Osiołek Mięsny
09.04.2016
Ja mam pomysł, hejtujmy ją aż się zniechęci do Opowi.pl.
Forumowicze, pisarze, czytelnicy i anonimy, pytam czy pomożecie?
Jared
09.04.2016
Mam nadzieje, ze to sarkazm...
Neurotyk
09.04.2016
Nie, nie pomożemy. Osiłek, debilny pomysł...
Johnny2x4
09.04.2016
Towarzysze! Pomożecie?! Pomożemy! :P Jestem w trakcie przenoszenia opowiadań, a tu takie coś :D
Osiołek Mięsny
09.04.2016
Hejt jest dobry
60secondsToDie
09.04.2016
O ja wale XD
elenawest
09.04.2016
Hehehe. Zabijecie mnie, jeśli się pod tym podpiszę? :-P
Elena, zachowujmy się dorośle...
Nuncjusz
09.04.2016
co do Magdy
to mam wrażenie, ze albo ma 5 lat albo 105 lat i cierpi na alzhaimera
elenawest
09.04.2016
:-D Szymon, ja się zachowuję dorośle i poważnie, ale przy tym bezmózgim beztalenciu spada mi iloraz inteligencji i mnie to wkurwia!
60secondsToDie
09.04.2016
Nie wiem już w sumie, co na ten temat powiedzieć, bo i tak nic nie poskutkuje. Po prostu jakoś trzeba z tym żyć, tak jak z kurzajką, czy pieprzykiem :v
elenawest
09.04.2016
Czytnęłam komenty magdy pod jednym z opków. Boże... Ona się pyta, jak maila ma wysłać...
60secondsToDie
09.04.2016
Chciałam zwrócić jej uwagę, ale ostatecznie tylko poprawiłam jakiś błąd w innym komie XD
elenawest
09.04.2016
Ja do cb pretensji żadnych nie mam, najchętniej też bym ją non stop poprawiała, ale jak czytnęłam to, że ona maila nie potrafi wysłać, to jebłam o podłogę
60secondsToDie
09.04.2016
Też się zdziwiłam, a chyba nie powinnam, biorąc pod uwagę poziom jej tekstów.
elenawest
09.04.2016
Ja sie przerazilam. To jak bardzo ujemne iq trzeba miec, by w dobie komputerow maila nie umiec wyslac?
Jared
09.04.2016
Stop mowie nienawiści :I
60secondsToDie
09.04.2016
Ja naprawdę myślę, że ona ma dużo mniej lat, niż 30.
Nuncjusz
09.04.2016
albo dużo wiecej

Mi jest jej trochę żal, ona nie jest trollem, ona taka jest na prawde
jest troche ograniczona, czy należy ją za to hejtowac? Raczej chyba współczuc
60secondsToDie
09.04.2016
Mam nadzieję, że nikt nie założy teraz wątku "Znicze dla Magdy"...

Część postów została ukryta (62)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ktokolwiek
09.04.2016
Arysto, właściwie masz rację. Popełniłam ten błąd, i w sumie, to nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Tak, jestem śmierdzącym leniem. Jestem też człowiekiem, i mam ludzkie wady. Popełniam błędy. Robię głupoty. Ale każdy z nas jest człowiekiem. I każdy te błędy popełnia. Po prostu nie oceniajmy się nawzajem i tyle. Może rzeczywiście zajmę się teraz czymś konstruktywnym. Uważam, że opinia Arysto jest jak najbardziej słuszna i w zasadzie potraktujmy to, jak kubeł zimnej wody na nasze mądre głowy :)
Arysto
09.04.2016
Ja też jestem śmierdzącym leniem, ale nie staram się wypełnić tej luki w moim życiu bezsensownym ciśnięciem w kółko jednego i tego samego hejtu. Jestem też człowiekiem i też mam swoje wady i też popełniam błędy, ale nawet przy tej dozie wyrozumiałości nie jestem w stanie wytłumaczyć, za przeproszeniem, PO KI CHUJ w kółko wałkuje się temat jednej, jedynej osoby - i to wałkuje się pisząc komentarze, które najwyraźniej lepiej przeczytać niż opowiadania. Bo po co brać do zamkniętego grona lizania sobie rowów nową osobę, po co skomentować jej cokolwiek, po co przyjąć kogoś wartościowego do grona autorów opowi, skoro można w kółko napierdalać o Magdzie albo czytać chujowej wartości teksty o niskiej merytoryce?

Jeśli ktokolwiek tutaj wyznaje zasadę tl;dr, to radzę się przenieść na Twittera.

Oceniać akurat będę, bo uważam, że mogę - i oceniam w tej chwili negatywnie. Mam nadzieję, że kogoś sumienie ruszy.
Beznadzieja
09.04.2016
Ojaa... Nie, nie, nie. Proszę nie mówcie mi, że to prawda. Ludzie no.. Proszę... Nigdy nie wypowiadałam się pod tekstem Magdy, bo uważam, że to strata czasu. Widzicie, że nic sobie nie robi z krytyki, najlepiej walić to i iść dalej. Niech robi co chce. Ale to jest poniżej wszelkiej krytyki. To zachodzi za daleko. Ile osób pisało, żeby to olać? Może w końcu powinniście ich posłuchać.
Khartus
09.04.2016
O Boże... nie hejtujmy Magdy...
Nazareth -- okej nie będę się tu tłumaczyć, łgał, wykręcać i usprawiedliwiać. Powiem jak jest. Wcześniej brałem stronę magdy, ale po zobaczeniu efektów moich działań i braku efektów u Magdy jakoś przestałem na to patrzeć jako ten "sprawiedliwy". I tyle. Ona się nie poprawia więc nie widzę sensu żeby ją dalej bronić.

Pizza -- "Dlaczego toleruje się tu takie osoby jak elenawest, Khartus czy Revollo" Chcesz się mnie czepiać? Proszę bardzo. Taki jest świat. Dlaczego muszą nas tolerować? Otóż nie muszą. Naprawdę ale przynależność do jakiejś grupy (autorzy na opowi) zobowiązuje, żeby zwrócić choć w 0.001% uwagi na tę osobę. Dlatego albo nas będziesz tolerować (nie musisz czytać i z nami rozmawiać) albo Żegnam
Nazareth
09.04.2016
Khartus, nie ma sprawy, mogłeś zmienić nastawienie, przekonania i tak dalej, ale czy nie lepiej w takiej kwesti poprostu odpuścić zamiast bluzgać? Ja miałem okazję poznać cię od innej strony (chociaż trochę) podobnie jak elene, więc mam szersze spektrum, z którego oceniam was i sytuację. Jednak ktoś kto was nie zna tj. Pizza może oceniać was wyłącznie po jednym wybyrku, którego była świadkiem. Po co stawiać siebie w takiej sytuacji?
Trzymanie poziomu na opowi to nie tylko publikowanie dobrych tekstów. To przedewszystkim postawa wobec tekstów publikowanych - wszystkich! Nasze teksty nie tworzą tej społeczności, robimy to my autorzy. Traktujmy się więc nawzajem z szacunkiem i traktujmy siebie samych z szacunkiem. Jeżeli ten portal będzie się odznaczał, miłą atmosferą gdzie ludzie są akceptowani i traktowani należycie, wtedy być może doczekamy się tego że zaczną się tu pojawiać ludzie piszący dobre teksty i może nawet zostaną dłużej niż parę tygodni. Jednak jedna gównoburza za drugą i potok inwektyw nie przyciągną nikogo. Dlatego proszę nie tylko Khartusa ale wszystkich: Szanujmy się między sobą a troli, anonimów i jednostki nieprzystosowane ignorujmy lub zwalczajmy uprzejmością.
Khartus
09.04.2016
Naz, rozumiem. Okej, czas przestawić nastawienie? Okej. Moich komentarzy pod opkami Magdy już nie zobaczysz. Nie dołącze się do spamu, bluzgania itp.
elenawest
09.04.2016
Nazareth, bardzo proszę mogę zwalczać innych uprzejmością, jeśli oni tak samo będą nastawieni do mnie. A teraz ponawiam pytanie: o co codzi z tą współpracą i czy gadka na fb dalej aktualna, bo czekam i czekam...
Nazareth
09.04.2016
Jezusieńku elenko bardzo cię przepraszam zupełnie mi w natłoku zajęć wyleciało z głowy! Za 20min cię będę łapał :)
elenawest
09.04.2016
Dobra ;-)
Pizza
09.04.2016
Poczytywałam opowiadania i wiersze tutaj od dobrych kilku miesięcy, zachęcona przez jednego z was. To nie tak, że przyszłam tu dzisiaj i tylko dzisiaj jest gównoburza, tylko dzisiaj jest dzień, kiedy widać ten bałagan... Nie oceniam was po jednym wybryku. Nie śmiałabym.

Dzisiaj zabrałam głos. Bardzo nie chciałam, ale każdy ma swoje granice. A nie chciałam odchodzić, jak tchórz. A nuż coś do kogoś trafi...

Odpowiadam:
Senezaki - czy naprawdę trzeba komentować każdy tekst tej dziewczyny, i pod każdym tekstem prowokować i zaczepiać na siłę? Można przecież nie komentować, prawda?
Khartus - może to tylko ja i moje podejście, ale przez takie wasze szarogęszenie się, dopieprzanie i ogólne bycie niemiłym, jakoś ciężko mi uwierzyć, że akurat Ty piszesz o tolerancji. Ale może to tylko ja.
Nazareth - "i czytajmy wszystkich, nie tylko swoich ulubieńców". :)
Nazareth
09.04.2016
Pizza, bardzo chciałbym mieć tyle czasu by czytać wszystkich a na najlepiej wszystkie teksty które się tu pojawiają, ale nie mam. Cytam więc opowiadania tych ludzi, których wiem ze lubię czytać i wiem, że się nie zawiodę, żadko zdarzają mi się dni takie jak dziś które mogę przeznaczyć na nadrabianie zaległych tekstów które chciałem przeczytać i odkrywanie nowych twórców z opowi. Ale tak masz rację, powinienem czytać więcej tych których teksty są mi nieznane.
Khartus
09.04.2016
Pizza -- a dlaczego ciężko ci uwierzyć? Sama poruszyłaś temat tolerancji zadając pytanie: "Dlaczego toleruje się tu takie osoby..." Więc odpowiedziałem.

Tolerancja naszej obecności tutaj jest szerokim tematem. Tak samo mogę powiedzieć "Nie chcę, żeby Naz publikował. Nie toleruję go na tym portalu". Ale czy to coś zmieni? Nie, bo Naz mnie oleje i dalej będzie pisać. On będzie tolerować moją obecność i tylko tyle. Bo w innych przypadkach mnie oleje i zignoruje. Więc tolerancja tutaj tak wygląda. Jeśli nie pasuje ci moja egzystencja, to mnie olej ale musisz tolerować to, że tu jestem bo to portal publiczny. Naz, potwierdzisz, co nie?
Khartus
09.04.2016
Pizza -- a co do czytania wszystkich opowiadań. Skoro jesteś tu od kilku miesięcy i czytasz, czemu sama nie komentujesz i nie oceniasz?
Nazareth
09.04.2016
Naz potwierdza. Myślę jednak, że chodzi tu bardziej o zwykłą ludzką uprzejmość. A tą uprzejmością byłoby nie pisać nikomu by więcej nie publikował.
Nazareth
10.04.2016
Dobre pytanie Khartus.
Vasto Lorde
10.04.2016
Mnie śmieszy cała akcja. Jak dla mnie brak cierpliwości, brak mózgu, cięty język itp to słaba wymówka. Ludzie (nie wszyscy) niby chcą unikać gównoburz, lecz prawdą jest to, że je kochają, bo wtedy mogą wykazać się jak piękne zdania mogą tworzyć na klawiaturce, obrażając/niszcząc autora. Pomoc innym autorom jest na plus i to się ceni. Jeśli jednak autor nie bierze sobie do serca porad, to tylko jego strata. Ja się pytam po jaką cholerę gadać do ściany, a potem czepiać się, że stoi w miejscu i się nie rusza? Debilizm. Zjedzcie mnie, ale taka jest prawda. Człowiek jest maszyną, która potrafi przejść obojętnie obok szczęśliwego/załamanego innego "ludzia". Jest grupa osób tutaj, która pisze naprawdę świetne opowiadania i ciężko u nich wychwycić jakikolwiek błąd. Nie zamierzam wchodzić w spory i inne tego typu rzeczy, ponieważ mnie to tak nie jara jak niektórych tutaj :P Ale wyobraźcie sobie, że któregoś pięknego dnia wysyłacie swoją pracę do jakiegoś wydawnictwa czy czego tam chcecie i oni odpisują wam, jakie są błędy i co można poprawić. Od razu bierzecie się za poprawki i wysyłacie znowu, a w odpowiedzi dostajecie "Ty głupi eunuchu, weź ić sobie, wyjmij swoją twórczość z szuflady i pokaż światu jak płonie w kominku, zapomnij że coś możesz zdobyć i osiągnąć, a najlepiej weź eutanazje, po śmierci wartość Twoich gównowypocin może wzrosnąć." No żesz kurwa... Aha, zanim napiszesz "Ale ona nic właśnie nie poprawiała w swoich tekstach" "Ona ma w dupie pomoc" "Jest beztalenciem i bezmózgiem". Kurwa ludzie, nie bądźcie tak zawistni...

Jeśli na środku chodnika leży gówno i śmierdzi, to wejdziecie w nie? No wątpię, przejdziecie obok. Zróbcie tutaj tak samo, przejdźcie obok! To takie kuźwa proste :) Uwierzcie mi, że lepiej przejść koło gówna i mruknąć sobie pod nosem "Ale pierdoli", niż stać nad nim i krzyczeć żeby przestało jebać, robiąc z siebie tym samym debila i pokazując swój poziom intelektualno-rozwojowy mózgu :)

Nikogo nie bronie, nikogo nie popieram. Przepraszam, że za przykład posłużyłem się biednego, niewinnego kału, to nie jego wina, że każdy ma go w dupie. Tak to jest ta chwila, kiedy możecie zaczynać mnie zjadać :v Propagujmy hasło "Zamiast hejtu, zrób sobie dobrze" to może chociaż, coś pożytecznego dla siebie zrobicie.

P.S

Nie mówię tutaj o wszystkich użytkownikach. Głównie tylko do tych, którzy są najbardziej toksyczni.
Olga Undomiel
10.04.2016
Do tego kto utworzył ten wątek: ZOSTAW MAGDĘ W ŚWIĘTYM SPOKOJU! Dziękuję za uwagę.
NIEjestemBARBIE
10.04.2016
Pizza ! Brawo dla Ciebie. Lepiej bym tego nie ubrała w słowa.
Nie będę się powtarzać i mówić tego, co już zostało nie raz i nie dwa powiedziane.
Do Osiołka, który wyszedł z tą jakże idiotyczną propozycja - idealny avatar, bo dosłownie zachowujesz się, jak osioł. Powiedziałabym więcej, ale po co?
Apeluję o więcej empatii, bo widzę, że dla większości z was to słowo to archaizm. Pzdr.
Samotny Chomik
10.04.2016
Dokładnie, zostawcie Magde w spokoju. Ona was nie obraża.
Osiołek Mięsny
10.04.2016
Samotny Chomik no właśnie moim zdaniem, nieposłuszeństwo, odrzucanie rad, i ignorowanie, to jest forma obrażania Magdy nas. Ona najprawdopodobniej jest trollem.
Samotny Chomik
10.04.2016
Głupoty gadasz ośle!
Olga Undomiel
10.04.2016
Samotny Chomik rację masz
Osiołek Mięsny
10.04.2016
Samotny Chomik, Olga Udomiel po tych samych pieniądzach jesteście.
Khartus
10.04.2016
Niestety Chomiku i Magdo ale nie macie w pełni racji. Może i Magda nas nie obraża ale jej działania są zniewagą dla tych, którzy próbowali lub próbują jej pomóc. Jej niestosowanie się do rad jest poprostu godne pożałowania. Znieważa użytkowników poprzez olewanie cennych rad.
Khartus
10.04.2016
Niestety Chomiku i Olgo* autosłownik. Sorka
Magda1906
10.04.2016
Olga Undomiel, NIEjestemBARBIE,Samotny Chomik
dziękuję Wam
Neurotyk
10.04.2016
Samotny Chomik, czy byłaś/byłeś już na opowi pod innym nickiem?
Samotny Chomik
10.04.2016
Wcześniej byłem anonimowy
Neurotyk
10.04.2016
aha, będziesz zamieszczał teksty?
Samotny Chomik
10.04.2016
Czekam aż wiersz się doda

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji