Ile czasu zajmuje moderatorowi dodanie opowiadania ?

Setra
26.12.2016
Hej,
tak jak wyżej. Moje od kilku godzin nie jest dodane :/
Szczur
26.12.2016
Jak masz już staż to lecą z automatu. Jak jesteś nowa to czekasz.
Torge
26.12.2016
Właśnie się zastanawiałem, czemu moje opowiadanie wleciało od razu :D. Na pierwsze czekałem ponad dzień. A jak juź tu jestem to zapraszam do lektury ,,Prawdy, kłamstwa, czy morderstwa" są już trzy rozdziały, ale polecam czytać od pierwszego wzwyź. :D
Dzięki.!
D4wid
26.12.2016
Na początku trzeba czekać. Zastanawia mnie czy admin sam akceptuje czy może jest jakiś bot, który dodaje po wyznaczonym czasie. Jednak z czasem nie będziesz musiała czekać:)
Nuncjusz
26.12.2016
setny wątek tego typu
Jest przecież wyszukiwarka na forum, wystarczyło poszukać
Szczur
26.12.2016
"A jak juź tu jestem to zapraszam do lektury ,,Prawdy, kłamstwa, czy morderstwa" są już trzy rozdziały,"

To ja też chcę zaprosić do lektury swoich wypocin;(

"Zastanawia mnie czy admin sam akceptuje czy może jest jakiś bot, "

Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Piotruś siedział i z wypiekami na twarzy czekał, aby coś zaakceptować.

"Jest przecież wyszukiwarka na forum, wystarczyło poszukać"

To co teraz napiszę problemu by nie rozwiązało, bo jak komuś się nie chce szukać to palcem nie kiwnie, ale fajnie byłoby gdyby FAQ znajdowało się w widocznym miejscu (np. na górze strony).
Nuncjusz
26.12.2016
o tak
Pan Buczybór
26.12.2016
Kolejny niepotrzebny wątek. Opowi wraca do normy.
Szczur
26.12.2016
Tak samo jak pański post, panie Buczybórze ;) Btw. fajny awatar.
detektyw prawdy
26.12.2016
Setny watek tego typu.

D4wid: raczej admin akceptuje, bo jak się wrzuci w tekście przekleństw w cholerę, to administrator strony interweniuje...
No chyba,że Bot wykrywa wszelkiej ilosci wulgarnych słow i jeśli przekroczy jakąś-tam-liczbę to wysra opowiadanie do kosza.
Zresztą pamietam tez sytuacje pewneg człowieka na opowi, po wrzuceniu tekstów ( admin akceptował je !) ludzie zaczeli sie zbierac ze ten gość to plagiator i wszystkie teksty z jego profilu zostały usunięte
Hmm. Czasem faktycznie powatpiewam w to że to admin dodaje te teksty na opowi bo najpierw powinien skasowac srake i napisac powód :plagiat
Ogólnie krótkie teksty czasem sa wrzucane czasem nie . Możliwe ze nie tylko Piotrek administuje ale tez jego zastępca


Ale chuj w to bo jak to Piotr zobaczy to sie cieszyc bedzie ze jest takim slynnym cxlowiwkiem ze teori erobię o nim to siezarumieni
Może nie do końca w temacie, ale orientuje się ktoś, ile czasu trzeba czekać na dodanie do katalogu blogów?
Nuncjusz
28.12.2016
Ja czekałem kilka dni
Nuncjusz
15.07.2017
up
Alesta
17.07.2017
Na trzy moje pierwsze musiałam czekać parę godzin, teraz lecą automatycznie.
Nuncjusz
30.07.2017
ap
Po co takie pierdoły podwyższasz?
Nuncjusz
30.07.2017
dla ciebie i to nie jest pierdoła
powstało już sto wątków o podobnym brzmieniu
zresztą, po co ja się tłumaczę
I pytasz sie gdzie spamujesz, to Ci odpowiadam.
Nuncjusz
30.07.2017
to nie spam tylko podbijanie potrzebnego wątku dla debili nie potrafiących korzystać z wyszukiwarki na forum
Nuncjusz
30.07.2017
Poza tym, ja się nie pytałem gdzie spamuję, tylko stwierdziłem, że tu prawie wszyscy spamują więc twoje dowalanie się akurat do mnie jest deko bez sensu
Krystian244
13.08.2017
Up

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji