Jak rozpoznać trolla?

Miryoku
14.03.2016
Widzę, że dużo tu się ostatnio narobiło tekstów pisanych na jaja, w celu parodii opowiadań pisanych przez nastolatki. Ciekawa jestem, czy jest jakaś standardowa metoda na rozróżnienie, co jest trollem, a co typowym opowiadankiem naćkanym błędami po prostu przez to, że autor nie umie inaczej pisać.
Bez przesady, może to faktycznie są nastolatki... One po prostu tak piszą, to nie trolling. Wyrobią się przecież z czasem.
Vampircia
14.03.2016
Zależy od jakości trolla. A co jeśli tu jest tak jak u Lema z planetą ludzi udających roboty? Co jeśli wszyscy tu są trollami?
Miryoku
14.03.2016
No wiem Ryczypisk, ale mówię o czymś takim jak np. Vampircia napisała (znam ją i wiem, że nie napisałaby czegoś takiego na poważnie). Gdyby ludzie jej nie znali tutaj, to mogliby przecież pomyśleć, że to na serio.
Nuncjusz
14.03.2016
Ijon Tichy był trollem to pewne
Miryoku
14.03.2016
A macie linka do jego trollowej twórczości?
Nuncjusz
14.03.2016
http://niniwa22.cba.pl/lem_podroz_jedenasta.htm
Miryoku
14.03.2016
Miałam na myśli twórczość Ijon Tichy ;)
Nuncjusz
14.03.2016
a wiesz, kto to był Ijon Tichy?
Miryoku
14.03.2016
Wiem, że to postać, ale myślałam, że był tu może użytkownik o takim nicku.
Nuncjusz
14.03.2016
nie, to nawiązanie do postu Vampirci
Vampircia
14.03.2016
Kurde, a już liczyłam na to, że nas trollujesz:P
Miryoku
14.03.2016
Chyba nie mam daru do trollowania ;)
Nuncjusz
14.03.2016
Cały czas was trolluję :)
Szczur
14.03.2016
Mir, nie przejmuj się;) Wiesz, że uwielbiam cię taką jaką jesteś :)

Trolla łatwo rozpoznać i szkoda, bo zabawa trwa do chwili, aż troll nie zostanie zdemaskowany.
Miryoku
14.03.2016
No właśnie, ale JAK rozpoznać?
Vampircia
14.03.2016
Trzeba mieć ten specjalny dar. Coś jak szósty zmysł.
Nuncjusz
14.03.2016
Po głupkowatym wyrazie twarzy
Szczur
14.03.2016
Myślę, że intuicyjnie. Troll za bardzo się stara. Choć dramat jest jak starasz się zachowywać normalnie, a ktoś i tak nazwie cię trollem, bo masz inną opinię.
Miryoku
14.03.2016
Ja akurat zawsze węszę trolle i jak widzę coś napisanego totalnie do dupy i z masą błędów, to zawsze się zastanawiam, czy to aby nie troll.

Część postów została ukryta (23)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Sileth
24.03.2016
Troll to albo gówniarz, albo ktoś, komu się bardzo nudzi. ;D
Angela
21.05.2016
Podbijam, bo szlak mnie trafia.
W dniu dzisiejszym odnotowano na opowi zmasowany atak trolowatych jedynkowiczów.
Niby nic nowego i nawet moich prac nie dotyczy, ale pod naprawdę dobrymi wierszami
pojawiło się zatrzęsienie jedynek. Chociaż wszyscy utrzymują, że gwiazdki nie mają znaczenia,
uważam że cholerna administracja strony powinna coś z tym zrobić.
Szanowny Panie Administrator, Rusz Pan Leniwe Dupsko!
No, wygadałam się i już mi lżej.
Arysto
21.05.2016
Smutni ludzie ze smutnym życiem.
Nie poradzisz - zgniją w zarodku. Mam nadzieję, że nie będą pluli do burgerów w Macu
Arysto
21.05.2016
Czekam na szmaciarzy, bring it on, kutasiarze ;D
ausek
21.05.2016
Ja dzisiaj mam swój rekord w zdobywaniu jedynek, 4 w pięć minut. Czuję się wyjątkowo doceniona i z a u w a ż o n a ;)
Arysto
21.05.2016
Ausek - przybij piąteczkę ze Ślepcem, ten sam wózeczek pod Łowcą!
Angela
21.05.2016
No nigdy nie wiadomo, na wszelki wypadek radzę zmienić restaurację, bo ich szpiedzy mogli już poznać Twoje nawyki żywieniowe : ) Ale nie obrażę się jeśli doprawią w ten sposób potrawy adminowi.
Ja też chcę jedynkę, bando żałosnych ludzików : )
Arysto
21.05.2016
Na szczęście w Macu już nie jadam, ale boję się, że naślą mi Magdę Gessler na Oślą Ławkę ;/
Shiroi Ōkami
21.05.2016
Ja też ostatnio 4 jedynki w minutę zyskałam, więc również piątałkę mogę przybić :D
Arysto
21.05.2016
Piąteczka!
Arysto
21.05.2016
Daj linki Angela do wierszy, zapiątkujemy na przekór skurwysynom
Angela
21.05.2016
A ja boję się spisków, jem tylko to co sama upoluję i przyrządzę : P
Ja ostatnio tylko jedną, ale pod czymś dla mnie ważnym, mam nadzieję, że ten pałowicz spędził
całą noc na kiblu z ciężkim sraniem. Link nie będzie potrzebny, te wiersze są na pierwszej stronie.
Łatwo znaleźć, oberwała nawet Ktokolwiek.
ausek
21.05.2016
No i trza było mi nie blakać... oberwały wiersze i wcześniejsze teksty. Pozdrawiam, dzieciaki!
Nuncjusz
21.05.2016
Nawet mi sie nie chce sprawdząć ale jak cos to poprosze pełny pakiet
Jared
21.05.2016
Ja mam prawie wszędzie po dwie lufy, ale to już stare. :F Mi troll nie nasrał :F
Nuncjusz
18.07.2016
czyli jak rozpoznać trolla?
Nuncjusz
18.07.2016
Nuncjusz
18.07.2016
Neurotyk
18.07.2016
Nuncjusz, to Ty w głębokim PRL-u byłeś prekursorem hip hopu i break dance, trance, ten młody chłopiec i Twoje trzy aniołki z Władywostoku? :)
Okropny
18.07.2016
O, patrzcie, kto się obudził...
Neurotyk
18.07.2016
Tęskniłeś?:)
Okropny
18.07.2016
Jak za łyżwami na pustyni
Neurotyk
18.07.2016
czyli bardzo...
tribia
20.07.2016
Łyżwy na pustyni i tęsknota? Można uznać, że naprawdę ona była. W takim upale i niewygodzie stąpania, marzysz o sunięciu łyżwami po lodowisku, na którym panuje niska temperatura.
Wy się tak kochacie, a nawet nie wiecie. Miłość pełna nieświadomości. Nieświadoma miłość... jak to ładnie brzmi ;).
Neurotyk
20.07.2016
tribia, skąd Twoje mądrości i wiedza:" Wy się tak kochacie, a nawet nie wiecie. Miłość pełna nieświadomości." - skąd wiesz takie rzeczy, czy pleciesz aby pleść?:)
tribia
20.07.2016
Najprawdopodobniej pletę, by jak najdłużej cieszyć się z nadającej się już do czegoś formy moich oczu :). Chyba jestem podjarana i życie w nieświadomości własnej próbuję wypykać na Was :). Moja gadanina, ta powyższa, i jak się pewnie okaże - ta w ogóle teraz, to tylko objawy mej uciechy. Być może jej nie zrozumiesz, bo masz zdrowsze oczy, ale ja, ślepnąca wciąż, cieszę się w niadmiarze z ich lepszej chociaż kondycji. Myślałam, że to ten moment, kiedy oślepnę, więc wybacz mi :).
A oczy są najładniejszą i świadomie dowartościowaną częścią mego ciała, więc mam się, o co bać. Są duże, czystozielone i z wyrazem. Jest o co walczyć :). Jak nadłużej i do upadłego :).
Neurotyk
20.07.2016
W internetach wszystko można, nawet oczami :)
tribia
20.07.2016
Oczi można wszędzie i wszystko! I to jest ich myk! :)
tribia
20.07.2016
*oczami
tribia
20.07.2016
Chociaż, Neurotyku, nie. Ja może i plotę, ale zawsze rozumiem rodzaj i technikę splotu. Więc nie do końca plotę, by pleść.
A że jest tego sporo, wynika to z mego samopoczucia, które, jak widzisz, zakłociło odbiór jakości :).
Neurotyk
20.07.2016
Czyli pleciesz pod wpływem emocji, czyli nie ma tu techniki, czyli pleciesz bez splotu, czyli wpadłaś sama w swój splot. Bęc!
tribia
20.07.2016
Splot Joannowy - technika splotu, która polega na rozkładaniu splatanego na częsci pierwsze, czyniąc plecione kreatywniejszym dla strony pletącego :).
Czyli nie jestem kreatywna, tylko tak mi się wydaje, bo żyję w swoim świecie, czyniąc egoizm jego przeciwieństwem? :)
Czy chcesz mi powiedzieć, że jestem zwykłym głupio - mądrym ja, mówiąc głupoty, które tylko ja uważam za jakieś sensowne i fajne? Wal, nie boję się takich słów :).
Neurotyk
20.07.2016
Splot Joannowy - technika splotu, która polega na rozkładaniu splatanego na częsci pierwsze, czyniąc plecione kreatywniejszym dla strony pletącego :).
Czyli nie jestem kreatywna, tylko tak mi się wydaje, bo żyję w swoim świecie, czyniąc egoizm jego przeciwieństwem? :)
Czy chcesz mi powiedzieć, że jestem zwykłym głupio - mądrym ja, mówiąc głupoty, które tylko ja uważam za jakieś sensowne i fajne? Wal, nie boję się takich słów :).


OMG!~ Z jednego mojego zdania, że "Czyli pleciesz pod wpływem emocji, czyli nie ma tu techniki, czyli pleciesz bez splotu, czyli wpadłaś sama w swój splot. Bęc!" – wysnułaś takie wnioski? :) Naprawdę?
tribia
21.07.2016
No tak, bo jestem z tych zbyt mocno analizujących. Sieję samozniszczenie :). To sama zaoraj i sama przygotuj ziemię na następne. Niestety, wiem i robię.
Neurotyk
21.07.2016
No to zaoraj, masz rację :D
tribia
21.07.2016
Czyli jesteś z tych, którzy dwa razy nie tłumaczą :).
the_endrju
29.07.2016
Podbijam, bo tak
Pan Buczybór
04.10.2016
Podbijam, bo nie
detektyw prawdy
06.10.2016
hehhehehe
Bru beu
Hehehe


Zrobcie cos takiego jak ,,opowiadanie trollowskie"to bedzie takie wspolne opowiadanko trolowe cos podchodzace pod trolpaste hehe
Sileth
06.10.2016
-,-
Grubas
07.10.2016
Ja sie pytam:
Jakim prawem on jeszcze nie dostał bana??
Sileth
07.10.2016
Też się zastanawiam.
detektyw prawdy
07.10.2016
Nuncjusza mozna nazwac trollem.
Sileth
07.10.2016
Ciebie również, odejdź.
detektyw prawdy
08.10.2016
Ja mam odejsc... Fajnie sie do mnie zwracacie, skoro jestem normalnym uzytkownikiem - pytam sie,cholera, co ze mna nie gra??? Admin mnie nie blokuje , bo nie ma po co..
Sileth
08.10.2016
Co z tobą nie gra? Wyszukujesz dram, gdzie ich nie ma. Zaśmiecasz forum. Wkurwiasz pozostałych użytkowników.
detektyw prawdy
16.10.2016
Poszukiwacze trolli sie znalezli
detektyw prawdy
16.10.2016
hah. Powaznie? Wyszukuje dramy gdzie ich nie ma
Zasmiecam forum???no moze i zasmiecam , ale predzej czy pozniej admin to usuwa wiec nie nie powinno robic to na was duzego ,,wow"
Wkurza.m uzytkownikow - teraz to ty mnie irytujesz piszac takie glupoty . Pozdrawiam .
Olaaalalalala, patrz! Wyszukales dramy i to PO TYGODNIU, ozesz w morde, szybko poszlo Panie najukochanszy stworze internetu.
Szczur
13.11.2016
Denerwuje mnie, że większość trolli odwala strasznie partactwo. Zero pomysłowości, oryginalnej formy. Większość jest na jedno kopyto: wstawić słabe aka. gówniane opowiadanie i tyle. Rozumiem, że trolling to ciężki kawałek chleba, ale gdzie finezja? Gdzie wbijanie szpili trollowanemu? Troll powinien być prześmiewczy, inteligentnie manipulować odbiorcą, a nie być głupi i nudny. Nie dziwię się, że potem ludzie takiego trolla nie chcą karmić.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji