Jakie funkcje i możliwości,których brakuje, dodalibyście na opowi.pl?

Artbook
14.11.2016
Przykład i luźna propozycja: ikonka DRUKUJ ;-)
Nerd
14.11.2016
Czat z prawdziwego zdarzenia XD
Artbook
14.11.2016
O, tak zgadzam się, to byłoby fajne, inspirujące, ale boję się, że nie zawsze potrzebne...
Szczur
14.11.2016
Czat da się załatwić od ręki. Tutaj. Start.
Ritha
14.11.2016
Przycisk katapulty :p
Szczur
14.11.2016
Czy wy, baby, zawsze musicie z czymś wyjechać?
Ritha
14.11.2016
Tak :> Katapultowałabym milion jednakowych wątków.
Szczur
14.11.2016
Najpierw trzeba prosić o katapultę, a dopiero potem o przyciski i inne bajery.
Neurotyk
14.11.2016
Taki wątek można odkopać, jest tam dużo pomysłów świetnych :)

PS

Na nowym portalu będzie ikonka pod tekstem "drukuj". Oraz poleć na na Facebook, między innymi. Tekst będzie mozna "polubić" oraz ocenić imiennymi gwiazdkami, ocenić w rożnych kategoriach: ogólnie, fabuła, język, styl, etc.
Artbook
14.11.2016
Nowym?
Szczur
14.11.2016
Neurotyk robi konkurencję dla opowi. Wszyscy pójdziecie tam i tylko ja zostanę, bo jestem za młody na orgie.
Woozie
14.11.2016
Pisząc "Nowy portal" masz na myśli inną stronę czy odświeżoną wersję tego? W końcu przy "Opowi.pl" jest też napisane "beta"
Neurotyk
14.11.2016
Nowy :) Skąd miałbym wiedzieć, co będzie na Opowi :) Wozzie – wątek Na(bór), zapraszam. Tam się dowiesz.

Nie konkurencję, bo sam zostaję na Opowi, to jest mój główny portal. Można mieć dwie kochanki :)
Neurotyk
14.11.2016
W sensie mój ulubiony portal, nie że "mój" XD :)
Ritha
14.11.2016
XD
Artbook
14.11.2016
Warto czasami coś sprecyzować, aby oszczędzić niepotrzebnej dyskusji.
Neurotyk
14.11.2016
Artbook, luz blues:)
Neurotyk
14.11.2016
rozluźnij się przy tym biurku, Art:)
Szczur
14.11.2016
Nerd powinien być zadowolony.
Neurotyk
14.11.2016
Czemu, Szczur?

Art, czy Ty nie jesteś synem Piotra?

Część postów została ukryta (608)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Canulas
miesiąc temu
Używam przenośni.
Aga jednostrzały
miesiąc temu
Canulas xddd
Canulas
miesiąc temu
Co?
refluks
miesiąc temu
Ja bym dodała taką opcję, że jak rano wstaję i wechodzę na to forum, to żeby mnie pod pachą posmyrało przyjemnie.
Dziękuję za uwagę.
krajew34
miesiąc temu
Przydałaby się edycja komentarzy, nie zawsze się wychwyci byki, a autokorekta bywa złośliwa.
Canulas
miesiąc temu
Te salmonelle pod skrzydłami to cza pryskać rexoną z armatki wodnej, a nad grzywko rozpylać bakteriobójcze pestycydy, a i tak nie wiadomo czy wyziewy amoniaku nie wytrują ludzi. Zależy od wiatera.
Canulas
miesiąc temu
"Przydałaby się edycja komentarzy, nie zawsze się wychwyci byki, a autokorekta bywa złośliwa." - nieee. będą cyrki. Dobranocki, ganianki. Ktoś Ci pośle wiąchę, Ty mu poślesz, on skasuje, zostanie Twoja, Ty skasujesz. Gonitwa chuja dookoła stoła. Wytruć multikontowców reflukśą pachą i bydzie czad.
krajew34
miesiąc temu
znaczy się edycja tego, co napisał.
refluks
miesiąc temu
Je armatka, bo mąż strażak i depilowanie kosą.
Ino żeby mnie tu kto na forum posmyrał metaforycznie.
Nuncjusz
miesiąc temu
Tomek lubi smyrać. Może on?
Canulas
miesiąc temu
Wiem Krajew. Rozumiem - nie pochwalam
yanko wojownik
miesiąc temu
Wajcha do usuwania kont za potwierdzeniem, że ma się chęci. Nie tylko ja jestem pośród przybywających tylko z tego powodu, że jeśli mam konto to wchodzę, ale skasowałbym w przypadku pojawienia się takiej możliwości. Taka możliwość, to wybór. Teraz posiadanie konta, to przymus. Można się nie logować, ale są powody by to robić, skoro ma się konto.

Przestawienie pól na głównej - czy ja wiem? Elementy znalazły się w innych miejscach, wcześniej było chyba ładniej.

Jednocześnie zmieniono układ stron na lolu - przypadek?
jolka_ka
miesiąc temu
No tak, lepiej byłoby usunąć samodzielnie niż pytać admina po x razy, czy to zrobi. A wiadomo, że nie.
Tomek Bordo
miesiąc temu
Ja bym chciał żeby na opowi dali opcję ustawiania muzyki która leci jak ty lub ktoś inny wchodzi na twój profil. Tal jak na zapytaj.onet
Tomek Bordo
miesiąc temu
*tak
Canulas
miesiąc temu
Nie wiedziałem, że rodzinka pl. ma ost
Tomek Bordo
miesiąc temu
Oczywiście, że ma!
Tomek Bordo
miesiąc temu
W każdym odcinku w tle jest takie papapapaparapapapapa dym dym dym din dym
Tomek Bordo
miesiąc temu
Albo ubekibu kukube ibukebibi kupuke
JamCi
miesiąc temu
:-)
Canulas
miesiąc temu
Ech
refluks
miesiąc temu
A może by tak stworzyć ciało, do którego by się wysyłało twory, a ono by je publikowało tu jako anonimowe wpierw, a potem, po pierwszych ocenach i komentarzach, ujawniałoby, kto autorem?
By się zobaczyło oczojebnie we końcu, że ocenia się tu autora, a nie tekst.
I druga sprawa.
Mam twora, całkiem udanego, tuszęęę, ale jak ma mi się pod tekst, nad którym bardzo długo pracowałam wjebać jakaś z pretensjami do innej, bo jakiś fotoszop, albo że ajkjuowiec janek 32 musi sobie popleść siedem przez cztery, mają być trzepane stare grzechy, to ja mówię nie.
Tomek Bordo
miesiąc temu
to byłoby ciekawe
Nuncjusz
miesiąc temu
Można zrobić specjalne konto na te okoliczność. Lewego mejla i na tego mejla wysyłać publikacje i tam ktoś, z tego specjalnego konta by publikował
Canulas
miesiąc temu
Coś takiego przecież jest.
Canulas
miesiąc temu
Przecież pisaliście teksty na konto opowi. Była gierka taka
Nuncjusz
miesiąc temu
Niepowtarzalny styl? Jared ma passy
jolka_ka
miesiąc temu
Chyba nie o to się rozchodzi :P tam był temat narzucony z góry itp, ale zabawa upadła, to pewnie można przemianować. Pasja też ma hasło. Ja zapomniałam.
Canulas
miesiąc temu
Nono tym mówiłem. Niepowtarzalny styl. Chyba p to wam chodzi. Ciekawe. Jak będzie coś o rodzice pl. to ciekawe, kto to napisze
Berkas
miesiąc temu
Można spróbować podrobić ten styl.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji