Jakie funkcje i możliwości,których brakuje, dodalibyście na opowi.pl?

Artbook
14.11.2016
Przykład i luźna propozycja: ikonka DRUKUJ ;-)
Nerd
14.11.2016
Czat z prawdziwego zdarzenia XD
Artbook
14.11.2016
O, tak zgadzam się, to byłoby fajne, inspirujące, ale boję się, że nie zawsze potrzebne...
Szczur
14.11.2016
Czat da się załatwić od ręki. Tutaj. Start.
Ritha
14.11.2016
Przycisk katapulty :p
Szczur
14.11.2016
Czy wy, baby, zawsze musicie z czymś wyjechać?
Ritha
14.11.2016
Tak :> Katapultowałabym milion jednakowych wątków.
Szczur
14.11.2016
Najpierw trzeba prosić o katapultę, a dopiero potem o przyciski i inne bajery.
Neurotyk
14.11.2016
Taki wątek można odkopać, jest tam dużo pomysłów świetnych :)

PS

Na nowym portalu będzie ikonka pod tekstem "drukuj". Oraz poleć na na Facebook, między innymi. Tekst będzie mozna "polubić" oraz ocenić imiennymi gwiazdkami, ocenić w rożnych kategoriach: ogólnie, fabuła, język, styl, etc.
Artbook
14.11.2016
Nowym?
Szczur
14.11.2016
Neurotyk robi konkurencję dla opowi. Wszyscy pójdziecie tam i tylko ja zostanę, bo jestem za młody na orgie.
Woozie
14.11.2016
Pisząc "Nowy portal" masz na myśli inną stronę czy odświeżoną wersję tego? W końcu przy "Opowi.pl" jest też napisane "beta"
Neurotyk
14.11.2016
Nowy :) Skąd miałbym wiedzieć, co będzie na Opowi :) Wozzie – wątek Na(bór), zapraszam. Tam się dowiesz.

Nie konkurencję, bo sam zostaję na Opowi, to jest mój główny portal. Można mieć dwie kochanki :)
Neurotyk
14.11.2016
W sensie mój ulubiony portal, nie że "mój" XD :)
Ritha
14.11.2016
XD
Artbook
14.11.2016
Warto czasami coś sprecyzować, aby oszczędzić niepotrzebnej dyskusji.
Neurotyk
14.11.2016
Artbook, luz blues:)
Neurotyk
14.11.2016
rozluźnij się przy tym biurku, Art:)
Szczur
14.11.2016
Nerd powinien być zadowolony.
Neurotyk
14.11.2016
Czemu, Szczur?

Art, czy Ty nie jesteś synem Piotra?

Część postów została ukryta (560)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Okropny
rok temu
Serio, myślisz, ze jesteś mesjaszem, zaproponowałeś adminowi zmiany, a Petr zamiast poczytać wątki i pokombinować samemu z tym co się da, a co nie; rzuci się na główkę do twojej studni?

Człowieku...
Margerita
rok temu
Ozar masz moje poparcie
pasja
rok temu
@Pożar
A gdzie miałam wrzucić? W ten tekst na głównej? Przecież to nie była dyskusja, tylko przerzucanie się inwektywami.
Zmiany powinno się dawać do dyskusji dużo wcześniej, albo zrobić to cichaczem. Gdyby wyszło wtedy byś się pochwalił.
Chyba Nuncjusz ci dobrze radził. Pisz i zobaczysz co Piotr ci odpisze. Powtarzam, że tylko nieliczni wypowiedzieli się na ten temat. Sam wybrałeś i wskazałeś moderatorów - pominąwszy płeć piękną. Zresztą zrozumiałam wcześniej, że tobie chodzi tylko o Forum, a później było już wszystko.
Główna strona jest w porządku jak dla mnie.
pasja
rok temu
Ozar*
Canulas
rok temu
Ozariusz, tera trenuje. Potem m Ci roztłumaczę
Karawan
rok temu
Pasjo Omyłka Freudowska - Pożar! Piknie Panicko, piknie! ;))
Ozar rozumiem Twoją potrzebę bycia kimś. Każdy to ma, niektórzy nawet z tego zdają sobie sprawę. Proszę jednak pamiętać, że urządzanie innym życia czasem bywa bolesne (polecam prawo i przepisy "działanie w cudzym imieniu bez zlecenia"). Warto próbować, nie warto się palić!
Adam T
rok temu
O to chodzi. Pamiętam moje pisanie do admina. Tego samego dnia miałem odpowiedź i tego samego dnia wprowadzane były zmiany.
Wcześniej wrzuciłem w wątek propozycję, ludzie się wypowiedzieli, spokojnie, bez parcia na dominację. I się dało.

Ozar, imho, źle postawiłeś problem. Zamiast mówic: nie podoba mi się to i to i dziwię się wam, że wam się podoba, bo ja to chce zmienić
trzba było możr zapytać:
słuchajcie, zmieniłbym to i to, co WY na to?
Tak przynajmniej odebrałem Twoje posty. Fakt, nie czytałem pewnie wszystkich, bo chwilę mnie nie było i nie mam czasu przerzucać 10 tys postów w pitoletach.
Ritha
rok temu
Pamiętam, dzięki Adamowi nie zalewa nas 15 części jednego opka na głównej hurtem.

Ozar, ja - przyznaję, nie czytałam Twojego tekstu, o którym była chyba mowa o zmianach, bo akurat sobie beztrosko odpoczywałam od internetów i kątem oka wychwyciłam niezliczoną ilość komentarzy, wyczuwając gównoburzę, których z racji słabej asertywności unikam.

Co do zmian - wiadomo, fajny by było, gdyby Pierre wprowadził kilka drobnych poprawek, ale... Ale jeśli miałaby to być rewolucja to ja osobiście twierdzę, że wiele mnie tu nie uwiera, lubię prostotę tego portalu, luz jaki daje np. pitolenie i brak udziwnień na głównej - sa teksty, komentarze, tyle wystarczy. Więc też rodzi się we mnie obawa, czy aby (jesli w ogóle sołtys to weźmie pod uwagę) zamiast się polepszyć, sie popieprzy.
Nuncjusz
rok temu
Ozar chciał przerobić Opowi na swój portal histeryk.eu. Ja wiedziałem, że nie ma takiej opcji, ale chciałem, by się w końcu przekonał, jak to jest pisac do admina i bardzo dobrze że to zrobił. Stracił w ten sposób dziewictwo, przestanie beczeć o byle co, znormalnieje.
Wiele zmian przeszło z naszej inicjatywy: kategoria Bitwy, zakładka Bitwy Literkowe, limit prac na głównej na dobę. To są niby drobiazgi, ale znać, że jak coś jest realne, to admin to natychmiast wprowadza, ba, nawet odpisuje i wyraża zadowolenie. Wiem, bo kurwa pisałem już parę razy do niego.
Pisałem też w innych sprawach, które nie przeszły, chuj wie z jakiego powodu, bo admin nie odpisał. Tak po prostu i cześć.
Więc tak na przyszłość, obywatelu Ozar, mniej emocji, pokrzykiwania, lamentów i histeryzowania. Popytaj, poczytaj odpowiedzi tych, którzy są tu dłużej i się ucz opowijskiej specyfiki.
Ritha
rok temu
Zakładkę TW załatwcie ;p
Nuncjusz
rok temu
Wystarczy napisać prośbę do admina. Moim zdaniem, każdy powinien stracić dziewictwo, nie tylko Ozar ;)
Ritha
rok temu
Mie nie słucha, piszę czasem w sprawie trolii, twardo, konkretnie, zalotnie, tak, siak, srak - nic. Nie lubi mie :/
Nuncjusz
rok temu
Może dziewczyn nie lubi? :) Chociaż nie, Pasji słucha.
Can niech wystosuje pismo, w końcu to jego dziecię :)
Ritha
rok temu
Ofkors, choć nawet nie wiem czy kce takową zakładkę, tak żem wyskoczyła jak... Filip z konopii ;)
Ritha
rok temu
Myślisz, ze Pierre jest gejem?
Ok nie spamuję tu sorks
Nuncjusz
rok temu
No to jak nie ma aprobaty króla, to lepiej siedzieć cicho.

Pierr jest jak bóg, bezpłciowy zapewne :)
refluks
rok temu
ja napiszę tak: juzer jest jak student - im lepszy, tym rzadziej ma kontakt a dziekanem, w tym przypadku adminem.
ja tu jestem dobrym juzerem, bo nie mam kontaktu ze adminem, a i on ze mną też.
aby raz mię we profilu napomniał, żebym nie uzywała wulgaryzmów.
na innych forach tak już grzeczna nie byłam,'
a co do propozycji zmian, to po co one, że jednemu podoba się to, a drugi chciałby tamto?
bes sęsu.
Kim
rok temu
Ja nie mówiłam ze nie chce zmian Xd
''Myślisz, ze Pierre jest gejem?''

Ta jak cos powie, to mi się zawsze buźka cieszy. xd
Nuncjusz
rok temu
Napisałem takie cuś do admina

Piszę w imieniu wielu użytkowników
Otóż mamy prośbę, by w edytorze do publikacji tekstów na Opowi, pojawiła się możliwość umieszczania tekstu pochyłego, czyli kursywy.
Pozdrawiam,

Czymajcie kciuki
puszczyk
rok temu
Ciekawe co z tego wyjdzie.
Nuncjusz
rok temu
Wnioskuję, że absolutnie nic.
Admin w żaden sposób nie zareagował na nasz postulat, więc mówiąc krótko, olał nas cienkim
Tak wygląda reformowanie Opowi - wina nie tkwi po naszej stronie, tylko po stronie admina. My ze swej strony pisaliśmy do niego wiele razy, bo wiele rzeczy tutaj nam nie odpowiada
Karawan
rok temu
Narodzie-Nuncjuszu i reszto! Gdyby Wadza chciała reagować na każdom zachciewanke Narodu - przestałaby mieć czym rządzić! Od czasu do czasu trza krwie upuścić albo dać troche w gwizdek i styknie! Ja tam o kompach pojencia nimam, ale z tego co pamiętam to wszelkie fora są na tzw. silnikach i od tego wszystko zależy. Może Pioter nie może? Bo niby skąd szmal na nowy silnik?
Canulas
rok temu
Jest jak jest, ale czy jest źle? WIem, że argument "zatracimy niszowość" jest hamulcowym postępu, ale...
Byłoby - byłoby ok.
Ni ma - tysz jest ok.
O, taka mundrość
Nuncjusz
rok temu
Ale ja przeciez nie pisałem do niego manifestu rewolucyjnego, tylko o wprowadzenie możliwości kursywy. Do tego nie trzeba żadnych cudów. Niech trochę lepiej przysiądzie nad edytorem i dołoży doń kilka funkcji: pogrubienie, kursywa itp
Przecież już coś tam grzebał nad edytorem kiedyś, więc istnieje opcja jego małej reformy
Canulas
rok temu
Nie no, pewnie. Byłoby słodko mieć pogrubienie i kilka innych rzeczy. Takie cuda powinny być na podorędziu nawet osiedlowego Boga. Zobaczymy.
Nuncjusz
rok temu
Kurde, albo chociaż, niech otworzy edytor na możliwość pisania w htmlu, ale kurka, to byśmy mieli wtedy wszystko. Nawet obrazky by możnabyło wtłaczać, kolrowa czcionka różnej wielkości, pełen kalejdoskop
Canulas
rok temu
Ok, ale obrazki to naprawdę niekoniecznie.
Nuncjusz
rok temu
To by była tylko mozliwość potencjalna, dla tych, którzy by to potrafili napisać w edytorze. Możliwości nieograniczone, ale tylko dla znawców :)
Czyli, byłoby, ale bardzo ukryte
Karawan
rok temu
Ja to bym wolał usztywnienie :)) wszak nie grubość a wytrwałość... :))

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji