Jakie seriale oglądacie i polecacie?

Ant
28.11.2014
Wpisujcie swoje ulubione seriale i takie, które możecie polecić. Najlepiej obok tytułu wpisujcie gatunek (czy to komediowy, fantastyczny, itd.) Mogą być stare i nowe seriale. Po prostu dobre seriale!
Gra o Tron i Przygody Merlina
Daniel
28.11.2014
Wikingowie, co wtorek na Tv Puls. Wart obejrzenia.
NataliaO
29.11.2014
Wikingowie, Arrow
Ant
29.11.2014
Z tych aktualnie emitowanych:
- Teoria Wielkiego Podrywu
- Arrow
- The Flash
- Gotham
- Resurrection

Z klasyków:
- Przyjaciele
- Zagubieni
- Diabli Nadali
Plus Ant za Teorię wielkiego podrywu ale przykre że nikt nie wymienił 13 Posterunku.
Ant
29.11.2014
Mówisz serio o tym 13 Posterunku?
MrGonzo
29.11.2014
przygody Merlina.. 13 Posterunek, nie oglądam telewizji (włączam rano jak idę do szkoły i jak jest dobry film)
tak
Ant
29.11.2014
Ja nie przepadam, ale wiadomo to kwestia gustu :-)
Drassen Prime
01.12.2014
A jestem jak Gonzo, oglądam tylko okazyjnie ;)

Czemu nikt nie wymienił The Walking Dead? Kiedyś to uważałem za gunwo, ale obejrzałem i mi się spodobało :D
Podobnie Gra o Tron, lecz z mniejszym zainteresowaniem...
Wikingowie, dopiero zaczynam, ale jest zajebiste
M jak Miłość... chwila, co?
Planuję jeszcze Kompanie Braci i Breaking Bad, ale nwm czy się za to wezmę.
zmulona111
01.12.2014
Arrow, Doctor House, Zagubieni ( 1 sezon najlepszy według mnie), Magia kłamstwa, Doctor Who,Sherlock i Mentalista
Kompanię braci mam wydanie kolekcjonerskie i nie żałuje zakupu. Wikingów nie oglądałem ale skoro tylu twierdzi że fajne... Arrow nie oglądałem bo nie trawie tej postaci, Zagubieni to nie dla mnie.
Drassen Prime
12.12.2014
Arrow jest chujowy. Koniec. Zagubieni tylko 1 sezon... Skazany na śmierć swego czasu był fajny
Mroczhna
27.12.2014
- American Horror Story
- the Simpsons
- Gotowe na Wszystko
- Technicy Magicy
mathias136
28.12.2014
Arrow
Gra o Tron
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Anonim
28.12.2014
Arrow jest dla mnie tragiczny ze względu na specyfikę scen akcji, która jest zwyczajnie mierna. Po Tożsamości Bourne'a i odkąd seriale weszły pod względem finansowania na pełnometrażowe filmy nie jestem w stanie zdzierżyć miernoty Arrow pod względem scen akcji. Scenariusz to połowiczna kalka Batmana, ale da się przeżyć.

Gra o Tron to dla mnie porno w średniowieczu poprzetykane polityką i jakimiś konfabulacjami. Książkę lubię, serial jest dla mnie średni. Brutalność, seks i polityka to nie dojrzałość.

Breaking Bad jest dla mnie jednym z najlepszych seriali ever. Dojrzały scenariusz, dobre pomysły, świetna gra aktorska.

Osobistym numerem jeden jest Sherlock BBC. Zakochany po uszy w Sherlocku Cumberbatcha. Czekam na czwarty sezon. Pan Downey Junior niech się już nie pokazuje mi na oczy :D

Od siebie polecę Hannibal, Six Feet Under, Luther, Black Mirror, Lie to Me, koniecznie Kompania Braci, która jest po prostu świetna. Masters of Sex to również ciekawy serial.
Bing Bang Theory mnie znudziło, American Horror Story grzeje się na dysku, Wikingowie to IMO Skandynawsko-Ugrofińska kalka Gry o Tron. Dexter mnie rozczarował, aczkolwiek nie uważam końcówki za tak tragiczną, jak się sądzi. Zacząłem Constantine'a, ale co to za Constantine, który nie pali? Mentalista przedobrzył z ilością sezonów i stał się miałki i nudny. Ogólnie nie polecam serialów od FOX, bo oni zwyczajnie nie wiedzą co z nimi robić. Formułę mają fajną, ale potem wszystko leży i kwiczy w sosie nieprawdopodobieństwa. Seriale BBC i skandynawskie seriale kryminalne to dla mnie najwyższy światowy poziom.

Wszystko oglądam na moim PCecie :)
Faking It, The Last Ship, Gotham ;)
Obywatel
22.09.2015
House of Cards
Let to me
Niemampojecia96
28.09.2015
O, ulala, to jest miejsce, w którym mogę swobodnie opowiedzieć o Karolu !

A więc: jest taki serial ''Czas Honoru'' emitowany o 4 nad ranem, który ja, trochę mimowolnie zaczęłam oglądać i potem nie mogłam już nad tym zapanować, i nad rodzącą się we mnie obsesją.

Najpierw opowiem o tym, co mi się w tym serialu podoba a potem o tym, co mnie wkurwia.

W serialu ''Czas Honoru'' podoba mi się:
1. KAROL : D. Gdyż tak, jest to serial o grupie dywersantów niby, co skoczyli tutaj z Anglii na spadochronach, i tak, wg tego serialu każdy młody polski oficer miał:
1.papierosy
2.narzeczoną

I to jest absolutna podstawa i fundament, a jeszcze, każdy dywersant musiał umieć mówić stanowcze i twarde ''idziemy'', to jest słowo najczęściej występujące w serialu ''Czas Honoru'', otóż kiedy tylko spotykają się dwaj (lub więcej jeszcze) tych, którzy uwalczyli nam to, co mamy, otóż natychmiast któryś z nich rzuca twarde i stanowcze ''idziemy!'', no, i natychmiast idą, na przykład na zupę do jadłodalni albo obrabować Raiss Bank.

Karol natomiast jest inny, jako jedyny nie ma honoru, papierosów, narzeczonej i nie mówi ''idziemy''. Otóż już w oparach zmęczenia a nie mogąc zasnąć - tak ja ujrzałam Karola po raz pierwszy, gdy stał z innymi rodakami nad dołem i, cóż, miał zostać zaraz rozwalony, zwinięto go w jakiejś łapance. Lecz Karol powiedział po niemiecku, że zna jakiegoś Niemca i rozstrzelano wszystkich, a Karol tylko popatrzył. Potem popił jakieś winko i został zaszantażowany, że jego przebywająca w obozie siostra będzie miała kłopoty, jeśli Karol nie zacznie pracować dla Niemców. Więc Karol zaczął, ale trochę nie oglądałam, co on tam znowu nawywijał. Znów włączam sobie, a tu już Karol macha wszystkim dookoła przed nosami listem polecającym od Generała Sikorskiego, tworzy swoją siatkę i przepisuje grypsy z Pawiaka, a nikt nie rozumie na chuj on to robi, nawet Wanda, którą Karol kochał. Potem mówię, że coś mi tu nie gra i zaczęłam skrzętnie sporządzać notatki go dotyczące, przy następnym seansie zapisałam ja że: i rodacy i Niemcy z Karola niekontent postanowili go ''zlikwidować''. I tak tu, moja ulubiona scena: że Karol wpadł do kościoła, księdzem o ścinę, zwinął kosztowności i udał się wyrobić węgierski paszport. I tam już pominę, co on wyczynił, w każdym razie cudem uszedł z życiem. Następnie ja już myślałam, że Karol stracony, bo wszyscy chcą go pożreć żywcem i w końcu ktoś go zeżre, gdy moja dłoń sięga po pilota...a Karol, skryty pod opiekuńczymi skrzydłami Sowietów poluje na polską radiostację. A potem, chociaż to nie na TVP HISTORIA i nie o czwartej nad ranem, ale znowuż Karol, w jakimś luksusowym gabinecie usługiwał towarzyszom.

Karol jest jedyną ciekawą postacią, ponieważ robi bardzo dziwne rzeczy, czekam aż on poleci na Marsa albo wytłucze wreszcie tego pojebanego Tadeusza.

2. Jeszcze co mi się podoba w tym serialu to Ruda, ponieważ jest taki Władek, no i oni tam z Rudą mieli się ku sobie lecz ten Władek to taka pizda, jakiej ja na oczy nie widziałam. Ruda musiała powiedzieć do Władka ''może przeszlibyśmy na ty, lepiej by nam się pracowało''. Potem Ruda musiała pierwsza pocałować Władka w policzek. Potem musiała go uświadomić, że jest kretynem, bo Ruda miała chodzić i patrzeć, czy nie nadciągają Niemcy, a Władek powiedział jak idiota, że jak Ruda zobaczy Niemców, to ma zacząć czesać włosy, ale Władek był średnio osadzony w rzeczywistości i nie mógł ogarnąć, że kobiety nie czeszą raczej włosów na środku ulicy, Ruda musiała mu to uświadomić. Potem Ruda musiała zapytać Władka, kiedy ma zamiar wreszcie ją pocałować, bo Władek był taki cielak, potem Ruda musiała zapytać Władka, czy pójdą do niego do domu. Dodatkowo on ją na przykład zabierał do parku tylko i wyłącznie dlatego, że pod ławką leżał gryps dla niego, a Ruda tolerowała to, i tylko pytała ''Władeczku, dlaczego ty jesteś taki milczący i niekontent?''. Władek mnie strasznie wkurwiał, a najbardziej tym, że wybrali go na dowódcę oddziału od radiostacji, kiedy on się chuja na tym znał. Spędzał swój czas patrząc z okna na Rudą, która patrzyła, czy nie idą Niemcy. Na miejscu Rudej POTWORNIE by mnie to irytowało, gdybym musiała godzinami łazić w tę i z powrotem, a Władek wciąż by mnie obserwował z góry i jeszcze zaraz mogliby przyjechać Niemcy i absolutnie wszystkich rozstrzelać. Zwłaszcza, że Władek naprawdę chuja się znał na radiostacji i mógł po prostu wyjść stamtąd do Rudej, zamiast gapić się na nią, palić papierosy i pierdolić głupoty do swojego oddziału od radiostacji. Nie chodzi o to, że Władka nie lubię bo on był nieśmiały, myślę, że gdyby on miał inną mentalność i był nawet chorobliwie nieśmiały to byłoby to super, ale Władek był po prostu tak nieziemsko wkurwiający, że to się nie mieści w głowie i naprawdę podziwiam Rudą, że, jak na tamte czasy jeszcze, zrobiła wszystko za niego.

I ostatnią rzeczą, która podoba mi się w serialu ''Czas Honoru'' jest okrutna strażniczka z Pawiaka, która dręczyła Wandę. Ta sama aktorka zagrała też w serialu o lekarzach, którego tytułu nie znam, ale oglądałam jeden odcinek dawno temu: tam był taki doktor Andrzej, i jeszcze doktor Adam, no i brat tego Adama przywiózł jakiegoś faceta z raną postrzałową i zaszantażował go, że Adam musi mu zrobić operację w samochodzie, żeby policja, która już węszyła, nie dowiedziała się o ranie postrzałowej, i że jeśli Adam nie zrobi tej operacji, to ten brat upubliczni film, na którym doktor Adam ściga się na wyścigówkach i powoduje jakiś wypadek, i że jego kariera będzie zrujnowana. Więc on postanowił zrobić tę operację, ale Andrzej to też był jego brat i dosypał mu narkotyku, Adam zasnął a Andrzej i doktor Wiki, i taki jeden obcokrajowiec w bonusie, oni wspólnymi siłami zrobili tę operację za niego, ale nie w samochodzie, tylko Andrzej miał dojścia i załatwił salę, niestety ginekologiczną. I ta baba z Pawiaka grała doktor Wiki, a doktor Wiki była taka, że nic jej nie szło w kaszę dmuchać, stanowcza i twarda i mocna, i ogarnięta maksymalnie, dokładnie tak samo jak ta z Pawiaka.

A teraz to, co strasznie wkurwiało mnie w serialu ''Czas Honoru'':

1. Maksymalnie pojebany Tadeusz, który wkroczył w 3 sezonie i od razu zaczął mnie wkurwiać. Tadeusz miał być czarnym charakterem i ratować serial, ale był najbardziej wkurwiający na całym świecie, irytująco bezkrwisty i miałki. Dodatkowo przez niego w ''Czasie Honoru'' wszystko legło w gruzach, po pierwsze:
zjebał się wątek Celiny i Michała
po drugie zaczął się wątek ojca Bronka, a co kogo obchodzi ojciec Bronka, może są ludzie, których obchodzi Bronek, ale ojciec Bronka na (Raiss) bank nie obchodzi NIKOGO.
po trzecie popierdolony Tadeusz trenował boks i przez niego było mnóstwo scen z boksem, kiedy to Tadeusz i zjebany Krzysztof tłukli się.
po czwarte Tadeusz zrobił idiotów i z Niemców, którzy jako swojemu tajnemu agentowi - nie potrafili mu pomóc i w kółko robili go w chuj, i z Polaków, którzy za cholerę nie mogli się zorientować, że Zjebany Tadeusz jest niemieckim agentem i z Rosjan też zrobił debili (a przy tym z Karola!!!!), bo wyciągnął jakąś taśmę i gdzieś ją zaniósł, a Rosjanie myśleli, że to Polaków wina, i Karol nieomal nie umarł przez jebniętego debila!!!

Po drugie wkurwiał mnie Krzysztof, tym, że umarł w złym momencie. Kiedy wszystko było już dobrze, otóż Celina i Michał chodzili do kasyna by rozpracować Majora Halbe, no i zjebany Krzysztof tylko stał na przeszkodzie ich szczęściu, gdyż Celina non stop kolor pierdoliła, że ma zamiar za niego wyjść, a potem dziwiła się, że Michał nie mówi jej już, że pięknie wygląda w sukni do kasyna, no więc wtedy Krzysztof jeszcze żył. Celina była potwornie irytująca, ale wreszcie wszystko szło bardzo dobrze, ponieważ Celina i Michał musieli udawać małżeństwo folksdojczów by zbliżyć się do Majora. Udawali w kasynie małżeństwo, aż Major Halbe zobaczył Michała z Hanką i uznał, że Michał zdrada Celinę i powiedział mu, że w związku z tym on chce się spotykać sam na sam z Celiną. Michał poszedł do swojej przełożonej i powiedział, że on się ni chuja nie godzi, ale Celina zgodziła się i tańczyła już z Halbem, kiedy Michał wpadł, wypieprzył majora, zmienił muzykę i pocałował Celinę. Operacja z rozpracowaniem Majora zakończyła się fiaskiem.

Potem przez ohydnego Tadeusza umarł zjebany Krzysztof a Michał musiał powiedzieć o tym Celinie, która natychmiast obarczyła go za to winą.

Dalej, wkurwia mnie Bronek, który wciąż nazywa Karola zdrajcą. Wkurwia mnie Wanda, którą Karol kocha a ona kocha Bronka. Bronek jest nudny, zajmuje się monotonną likwidacją zdrajców Ojczyzny. Wkurwia mnie Lena, którą Janek cudem wyciągnął z getta, a ona tam wróciła (!!!). Wkurwia mnie szef warszawskiego gestapo, bo grał też papieża, i wciąż widzę w nim papieża, poza tym miał być taki wyrafinowany, a jest też pizdowaty, jak wszyscy Niemcy w tym serialu. Strasznie mnie wkurwia ojciec Bronka, bo co on kogo obchodzi? Wkurwia mnie matka Wandy, przygarnięty przez nią dzieciak, Michał też mnie wkurwił, bo raz (nie na tvp historia i w jakiejś innej odsłonie ''Czasu Honoru'') robił zastrzyk morfiny jakiemuś ważnemu majorowi, którego bardzo bolały postrzałowe rany, i Michał, który wcześniej dotykał jakiejś Halszki i radia, bez umycia rąk podniósł, o zgrozo, z ziemi na którą major ją upuścił, strzykawkę z morfiną, dalej bez umycia rąk tę strzykawkę z ziemi bez zdezynfekowania majorowi miejsca wkłucia i bez znalezienia żyły, tymi brudnymi łapami.... wbił mu ją gdziekolwiek myśląc o niebieskich migdałach, bez zakładania i w odpowiednim momencie poluzowania jakiejkolwiek opaski uciskowej wykonał mu iniekcję podając całą morfinę na raz, jednym ruchem tłoczka, po czym odrzucił wszystko, nie przetarł tego miejsca, nie ucisnął i niczym nie zakleił, i zaczął temu biednemu człowiekowi pierdolić głupoty o Walcu Kwiatów. Zdenerwował mnie tym, zwłaszcza, że Michała wojna zastała na studiach medycznych. Co mnie dalej wkurwia, to cała rodzina Leny, o jezus: Mosler, on mnie okropnie irytował jak umierał w mieszkaniu Sajkowskich, a potem jednak nie umarł, chyba 10 osób go próbowało dobić i dalej żył.

Część postów została ukryta (21)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Slugalegionu
06.10.2015
Filip, ja tu mam patent na samobiczowanieXD
Anonim
06.10.2015
Arysto
06.10.2015
Pomijając fakt, że film dziwnie lawiruje pomiędzy mitem a jako takim realizem (Troja) to Achillesa można było zabić jeno poprzez strzał w pięte. Bryzeida nie miała jaj (hehe) by go zabić. Tak zwyczajnie.

Nagość w czasach starożytnej Grecji nie była niczym aż tak lubieżnym i dziwnym jak dzisiaj. Pamiętajmy, że olimpijczycy wystepowali i trenowali nago. Ojej! :)

Poza tym bawi mnie zawsze jak ktoś próbuje na siłę dopatrzyć się w istotach emocjonalnych zimnej, chłodnej logiki, nie patrząc na to, że zmienia się kontekst sytuacji. Achilles zachowywał się zgodnie z tym, co podpowiadało mu serce - kierował się emocjami, wybuchami złości, był impulsywny i porywczy. Nie myślał. Więc kiedy nadarzyła się okazja na to, by Troję zdobyć, wojnę zakończyć i w końcu wrócić do domów - czemu miałby nie odzyskać nadziei na to, żeby Bryzeidę sobie znów przywłaszczyć?

Tak samo sytuacja z Priamem - emocje i zachowanie władcy zmieniły kontekst, wywołały w potężnym wojowniku wyrzuty sumienia, przypomniały mu o honorze i godności. Nie przypominam sobie jednak, by Achilles nazywał Hektora bratem. Ogólnie oceniasz historie i zachowanie bohaterów, które bazują na micie i próbie przeniesienia go na ołtarz filmowy. I oceniasz poprzez to film.

Ogólnie chujowa recenzyja, 1/5.
Arysto
06.10.2015
A Achilles chciał umrzeć godnie i u szczytu swej chwały. I umarł.
Nie bał się śmierci - który Myrmidon bałby się chwały polegnięcia w trakcie walki?
Trza znać odrobinę realiów historycznych i mitologii.
Niemampojecia96
07.10.2015
Nie będę z tobą dyskutować, gdyż nie widzę szans na wygraną. Tego być może nie powiedział Achilles, lecz nie widząc szans na wygraną należy się wycofać, dlatego też nie stanę w szranki. Powiewam białą flagą i kłócić się z tobą nie mam zamiaru, gdyż nie dostrzegam w tym zbytniego sensu.
Oczywiście moja rozległa wypowiedź o Troi pomijała mitologię i realia historyczne. Moja rozległa wypowiedź o Troi przyjmowała bardzo prostolinijny stosunek do pewnych rzeczy, który potrafię przywdziać, kiedy ochotuję. Bardzo chętnie przywdziewam głupawy i prostolinijny stosunek do programów telewizyjnych/filmów i głupot, gdyż zwyczajnie bawi mnie rozpatrywanie obrośniętego mitologicznym kultem i wszelką herosowatością Achillesa, z zestawieniami takimi jak ''rozrośnięty jak tur'' czy ''pomarańczowy''. Zabawa językiem jest dla mnie nie lada gratką. Tak, takie idiotyzmy mnie cieszą. Gdybym zechciała, to napisałabym krańcowo odmienną recenzję, ale akurat ochotowałam na krańcowo taką. Co nie znaczy, że znam dobrze realia historyczne, bo nie znam. Mimo to, polemizowałam nad realizmem tegoż obrazu. Ten obraz był przede wszystkim nadmiernie pompatyczny i majestatyczny. Nie służy to takim projektom.
Anonim
07.10.2015
Ja też umrę godnie u szczytu swej chwały i umrę - takie są moje realia histeryczno - mityczne
A Ty Wieruszko nie niszcz tak beztrosko czyichś ideałów :)
Niemampojecia96
07.10.2015
Nie no, ja myślę, że on miał rację we wszystkim, co napisał. Tylko ja jakby podeszłam do tego od trochę innej strony, co nie znaczy, bym znała się na historii :c.
MrJ
07.10.2015
Żeby powrócić do głównego wątku powiem, że ja, jako dwudziestoletni facet, oglądam kreskówki, dokładniej Family Guya, Futurame i South Park, oglądałem też Grę o tron ale chyba za duzo cyckow
comboometga
08.10.2015
Oglądam Sherlocka i Jak Poznałem Waszą Matkę :D Mogę polecić bo naprawdę wciągają a przy tym świetnie porawiają humor i dają poczucie zżycia się z bohaterami ^^
Numizmat
08.10.2015
"oglądałem też Grę o tron ale chyba za duzo cyckow" Jared wygrałeś internety XD

Oprócz oczywistości takich jak Sherlock z seriali, o których nikt nie wspomina, mogę polecić the 100. Po kilku pierwszych wprowadzających odcinkach miazga :)
Arysto
09.10.2015
Sherlock BBC? Najlepszy serial ever. Gry o Tron nie cierpię i książek i serialu.

Ode mnie Sense8, Friends, Luther, Utopia, The Humans.
Anonim
09.10.2015
***offtop***

@Numizmat - MrJ i Jared to wbrew pozorom dwie różne osoby. :D
iiswkornaa
07.09.2016
Bates Motel (szkoda, że nie ma sezonu 2 wydanego na DVD), Dynastia Tudorów (wiem, że niezgodne z historią, ale i tak lubię), Wilfred, Gra o tron (średnio), Przygody Merlina (średnio)
Okropny
07.09.2016
DOWNTON ABBEY TO EMOCJONALNE TORNADO
60secondsToDie
07.09.2016
Gra o tron (tylko pierwszy sezon, potem coraz gorzej, choć mam sentyment), Hannibal.
Nienawidzę Daenerys.
Siwy
07.09.2016
Polecam tytuły
-Dolina krzemowa
-Dom grozy
-Ash vs martwe zło
-Homeland
-Dr.House
-The Knick
-Braindead
-Damien
Mam nadzieję że któraś z powyższych pozycji
przypadnie komuś do gustu. Wrzucam link do fajnej strony z serialami
http://filiser.pl/

Pozdrawiam
Pan Buczybór
07.09.2016
Pora na przygodę/Adventure time naprawdę super kreskówka. Na pewno nie jest dla dzieci. To jedyne takie połączenie fantasy, post apokalipsy i sci-fi.
Polecam
Beznadzieja
07.09.2016
SHERLOCK <3 Wcale nie znam wszystkich odcinków na pamięć xD Polecam Luther'a Bing Bang Theory (nie lubię polskiej nazwy) narazie jest spoko, ale dopiero zaczęłam.

Siwy Dolina Krzemowa?! Co to jest i czemu o tym nie wiem?! Ale nie wiem czy będę mogła to oglądać.
Arysto
07.09.2016
Luther BBC to jeden z najlepszych seriali ever ;)
Sherlock jeszcze lepszy.

Osobiście uwielbiam Stranger Things - odkrycie roku dla mnie. Poza tym zacząłem How to get away with murder (ok, skończyłem drugi sezon) i Mr. Robot - jest moc.
60secondsToDie
07.09.2016
Mr.Robot MUSZĘ obejrzeć, po zobaczeniu pięknej konwersacji z tejże produkcji ♥
Niemampojecia96
08.09.2016
słuhajcie, ja całyyyy czas natykam się na swój Czas Honoru
ze swoim Karolem, dosłownie wczoraj go widziałam, akurat po stronie Niemców był.

Bo moim zdaniem to jest nie fair. Karol po prostu kochał Wandę, przez całe osiem lat, od czasu powstania produkcji do czasu zlikwidowania Karola.

Co on mógł, że los go pchał w takie dziwaczne strony. Karol robił źle, z miłości do Wandy, siostry i kogo tam Karol se wymarzył.

Ale nawet na koniec, jak już był po stronie ruskich, to wciąż przychoził do Wandy i oburzał się o nylonowe pończochy.

A ona go wiecznie nie chciała, nazywając zdrajcą Ojczyzny. Ojtam, ojtam.

Bronek od 2008 do 2016, przez wszyyystkie sezony pierdolił wiecznie jedno i to samo, owszem, także kochał Wandę i tak dalej, ale jednak...co Karol to Karol xD.

Dosłownie wczoraj wpadłam na jebanego na tv coś historia ♥

Niemampojecia96
08.09.2016
Poza tym, heloł, teraz mi się przypomniało, że Bronek zdradzał Wandę z jakąś taką z dzieciakiem i mężem, jednego sezonu.

Karol zaś był tak zajęty uciekaniem przed polakami, niemcami i ruskimi, że nie miałby nawet kiedy zdradzić Wandy.

Pamiętam jak już był u schyłku i próbował ogarnąć argentyński paszport. Próbowano go zkliwidować, ale to on zlikwidował i uciekł. Chyba, to było tak dawno...

Ale jego tekstu o pończochach nie zapomnę nigdy ♥.
60secondsToDie
08.09.2016
Niemampojecia, odpiszę Ci wieczorkiem, bo muszę pomyśleć.
Niemampojecia96
08.09.2016
Dobrze, mon cherie. Teraz i tak czytam co równo rok temu tu pisałam o Karolu, bo połowy zapomniałam :c.

Będę oczekiwać i pewnie odczytam rano, bo wracający ze szkoły Nieuchronny Brat przejmuje komputer natychmiast, niczym ssman oskarżonego i ja muszę uciekać.
MaryRosenrot
08.09.2016
Nie na temat ale znowu będą drzec się że "śmieciowe" wątki -_-
Polećcie mi jakieś homo opowiadania które można znaleźć na tej stronie. Będę wdzięczna
Nuncjusz
08.09.2016
Śmieciowy watek!!!!!1111oneoneone
aaaa nie sory, przepraszam
Nuncjusz
08.09.2016
To ktos jeszcze się zajmuje taką tematyką oprócz Violet i Tomasza i żeby trzymało jaki taki poziom?
Minutka cos napisała w tym względzie albo Teodor?
MaryRosenrot
08.09.2016
Ja się zajmuję, może nie piszę super ale w moich opowiadaniach jak na razie znajdziesz tylko wątki homo
60secondsToDie
08.09.2016
MaryRosenrot, ja mam jedno, kawałeczek, nazywa się "Coś".
Ogółem mój profil jest pełen homowierszy, homoopowiadań, homodrabble, etc.
Arysto
08.09.2016
Dalej nie wiem, jakim cudem to stało się kategorią literacką.
60secondsToDie
08.09.2016
Ja cisnę z tego bekę, odkąd na Wattpad Polska pojawił się śmieszny post w tym temacie ;)
Ritha
08.09.2016
Ja mam tekst Bo najlepszym przyjacielem kobiety jest gej, ale to bardziej o przyjaźni niż homo wątek
Niemampojecia96
08.09.2016
właśnie sobie przeczytałam : )
detektyw prawdy
08.09.2016
family guy,southpark
detektyw prawdy
08.09.2016
aha i jeszcze

ash vs evil dead
Niepasteryzowany
08.09.2016
Z zupełnie inne bajki:
- Alternatywy 4 z genialnym R. Wilhelmim
- Zmiennicy
- Daleko od szosy
Z bardziej teraźniejszych:
- 1 sezon Detektywa
- Sons of Anarchy
- Wikingowie
- Narcos
- Spartacus
Pan Buczybór
16.06.2017
Wakacje się zbliżają. Dużo wolnego czasu (zależy dla kogo). Tak, więc wątek odkopuję.
Ja ostatnio nie mogę się odkleić od My Little Pony. Naprawdę nie potrafię wyjaśniać dlaczego ten serial jest tak świetny. Wciąga jak bagno i nie chce wypuścić. Zainteresowanych tym serialem odsyłam do następujących artykułów:
https://www.dobreprogramy.pl/AdrianSasquatch/O-co-chodzi-z-My-Little-Pony-Bajka-i-fandom-okiem-przecietnego-fana-kobyla,35813.html

http://www.fge.com.pl/2017/01/5-powodow-aby-obejrzec-my-little-pony.html?m=1

Planuje jeszcze obejrzeć niedługo Ulisses 31 i Sherlocka.
Margerita
17.06.2017
Herkules Poirot, Panna Marple Wielki podryw Casper Casanova i wiele innych filmów i seriali
Freya
17.06.2017
Myślę tak sobie, że oglądanie tych innych filmów i seriali, to może być nawet interesujące. ;)
Ktoś pamięta stare, dobre Firefly?
Okropny
17.06.2017
Ja, i co?
Margerita
17.06.2017
A zna ktoś Buffy - postrach wampirów (1992) świetny film dawno temu go oglądałam
detektyw prawdy
17.06.2017
A co za różnica, czy znam czy nie znam?
Skoiastel
18.06.2017
Daredevil; wisi już 2 sezon <3
Okropny
18.06.2017
Rick & Morty
Niemampojecia96
22.06.2017
Ktos ogladal Breaking Bad i polubil? Rozwazam, slyszalam dobre opinie.
O-Ren Ishii
22.06.2017
Bardzo polecam Breaking Bad, dawniej zaczęłam, obejrzałam pierwszy odcinek i mocno sie zniechęciłam, ale po bodajże pół roku, cos mnie ruszyło i zaczęłam znowu. Nie spodziewaj sie wiele po pierwszych odcinkach, warto je przeboleć dla następnych
Okropny
22.06.2017
Oyesu, serial w topce na filmwebie, a pytanie czy warto

Ofkors że warto, choćby z uwagi na transformację głównego bohatera i te różne smaczki heheszki zupełnie nieśmieszki

Warto, yo
Niemampojecia96
23.06.2017
Ale Okropny.

To co jest na gorach rankingow zawsze wzbudzalo moja nieufnosc.

Dziekuje, ze odpowiedzieliscie. Gdy dorwe sie do kompa (czyli chyba jak jakis cudotworca mi sprezentuje, czyli nigdy) to z checia zaczne.
Voss
02.07.2017
True Detective.
Czysta poezja.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji