KONIEC ŚWIATA !!!!!

Anonim
05.07.2015
Uwaga!
Nowe wyzwanie
Napisz jak sobie wyobrażasz koniec świata
Zasady tutaj: http://www.digart.pl/grupy/16348/grupa/news/5154.html#.VZie93RQiCg
Zapraszam!
Senezaki
05.07.2015
Em..........
Świat zostanie opanowanyprzez chomiki Xd
Ktokolwiek
05.07.2015
O BOŻE SENE XD a on nawet chyba nie wie o co chodzi :)
Senezaki
05.07.2015
Chyba nie XD
Senezaki
05.07.2015
A szkoda :P
pandeia niezwkle zakaznego i śmiertelnego patogenu
lób zombi
pasja
dwa lata temu
Dziś gramy z Senegalem. „Kluczowe spotkanie”
Oba zespoły mają w składzie wielkie gwiazdy. Polacy – Roberta Lewandowskiego, a rywale – Sadio Mane, finalistę niedawnej edycji Ligi Mistrzów (w barwach Liverpoolu). We wtorkowym meczu po raz setny w reprezentacji Polski może zagrać Jakub Błaszczykowski.

Jaki będzie wynik? Kto wygra?
pasja
dwa lata temu
3 : 1 dla Polski
Canulas
dwa lata temu
2:1 dla Polski
Pan Buczybór
dwa lata temu
1:0 będzie dobrym wynikiem. Najważniejsze to nie stracić bramki, bo będzie przesrane
Ritha
dwa lata temu
Bydzie dużo goli 3:2 dla nas, intuicja
Canulas
dwa lata temu
By zrozumieć piłkę, trzeba myśleć jak piłka.
Ozar
dwa lata temu
2:1 dla Polski
Okropny
dwa lata temu
A to Polska dziś gra?

No, popatrz...
Canulas
dwa lata temu
Ooo, Ozar. Dobre.
Adam T
dwa lata temu
4:1 dla Senegalu. Lewy strzeli samobuja.
refluks
dwa lata temu
Wygra Senegal
wynik 3:1
Adam T
dwa lata temu
Taki se żarcix ;)
Adam T
dwa lata temu
O, Ref, ty też?!
refluks
dwa lata temu
ja na poważnie
oczami swej wyobraźni widzę Krychowiaka z torebką za 40 kawałków, Glika szczelajacego Panu Bogu w ookno, Lewandowskiego czekajacego na piłkę bez sensu, bo kazdy będzie chciał sam szczelić, i tak dalej, i tak dalej.
no inny wynik nie chce mi wyjść
a ten gol dla Polski to samobój któregos ze Senegalczyków.

Część postów została ukryta (3070)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Artbook
pół roku temu
Zapowiada się sportowy tydzień i emocjonująca końcówka:

Po meczu z Tahiti (Polska 5:0 Tahiti), czeka nas:

1.) Środa (29.05.2019):

- U-20: Senegal - Polska o 20:30;

- Liga Europy: Chelsea - Arsenal o 21:00

2.) Sobota ( 1.06.2019):

- Finał Ligi Mistrzów: Tottenham - Liverpool o 21:00
maga
pół roku temu
Na prawdziwy sprawdzian polskiej młodzieży musimy poczekać do połowy czerwca. Mistrzostwa Europy w kategorii U21, mają większy prestiż. Tam w składzie mamy piłkarzy, którzy toczą boje w pierwszych składach swych drużyn. Bo U 20 składa się z chłopaków, którzy wciąż maja status juniora i amatora. Chyba tylko pięciu jest w pierwszych składach swych drużyn.
Natomiast w U 21 to jest Kownaski, robiący frurorę w ostatnich kolejkach Bundesligi. Jest Dragowski, on swoimi interwencjami przyćmił Szczęsnego i Skorupskiego i wielu innych:)
Bym zapomniał w U 20 na uwagę zasługuje ten Steczyk z Norymbergi. Inteligentnie porusza się po boisku, ma ciąg na bramkę i gole. I
Co do finału Ligi Europy to już przygotowania toczą się w cieniu skandalu. Ormianin Mitharian nie zagra w stolicy Azerbejdżanu Baku. Armenia i Azerbejdżan mają zawieszone stosunki polityczne między sobą. Na początku lat dziewięćdziesiątych pomiędzy tymi państwami trwał konflikt zbrojny. Sporo już upłynęło od zawarcia pokoju. Stusunki między tymi krajami są wciąż krewskie. Od iluś tam lat, żaden samolot nie wylądował w Azerbejdzanu z Armeni i na odwrót. Zawieszka jest we wszystkich dziedzinach życia. Między innymi i w sporcie. Kiedyś Azerowie trafili do tej samej grupy eliminacyjnej co ormianie i FIFA musiała anulować im mecze między sobą..
Teraz taka wpadka z Mithrianem, który po przez swą absencje polityczną, będzie musiał osłabić swój klub w finale.
Artbook
pół roku temu
*** Liverpool FC - wygrał Ligę Mistrzów ***

Korona jest jedna i spadała na głowę Liverpool FC.

Tottenham z Harry'm Kane na czele nie wygrał, co nie znaczy, że nie odniósł sukcesu ;-)
sensol
pół roku temu
ale mecz do dupy. nudny
Basileus
pół roku temu
si, sensol. Mnie znudziło nawet oglądanie 3minutowego skrótu na youtube.
sensol
pół roku temu
jakbym wiedział, że tak będzie, tez bym na youtubie popatrzył..
maga
pół roku temu
Finały rządzą sie swoimi prawami. W historii zdarzały się jeszcze mniej widowiskowe jak ten wczorajszy.
Artbook
pół roku temu
"- To koniec tej reprezentacji. Jutro nie ma żadnego treningu, turnieju. Kończymy pracę z tymi zawodnikami, każdy pojedzie w swoją stronę - przyznał Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U-20, po przegranym meczu z Włochami w 1/8 finału mistrzostw świata."

Źródło: sport.pl
Pan Buczybór
pół roku temu
xd
Artbook
pół roku temu
Dla zainteresowanych eliminacjami Mistrzostw Europy (EURO 2020) w piłce nożnej.

Najbliższe wydarzenia:

1.) Mecz Macedonia Północna - Polska: 7 czerwca (piątek) godzina 20:45.

2.) Mecz Polska - Izrael: 10 czerwca (poniedziałek) godzina 20:45.

"Polska w dwóch pierwszych meczach grupy G eliminacji mistrzostw Europy 2020 zdobyła komplet punktów i prowadzi w tabeli - pokonała na wyjeździe Austrię 1:0 i u siebie Łotwę 2:0. Macedonia Północna oraz Izrael mają po cztery punkty."

Źródło: polskieradio24.pl

"- Dziesięć dni zgrupowania pozwoli nam się lepiej zgrać, lepiej przygotować do tych spotkań. Nie da się zadowolić wszystkich, ale jeżeli wygramy dwa mecze, to wszyscy będą zadowoleni. Innego scenariusza niż awans na Euro 2020 nie biorę pod uwagę - podsumowuje Klich."

Źródło: sportowefakty.wp.pl
Artbook
5 miesięcy temu
Fantastyczny mecz Polaków z faworytami Euro U-21!

Polska - Włochy: 1- 0

"Reprezentacja Polski sensacyjnie pokonała Włochów 1:0 w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy U-21. Strzelcem jedynej bramki był Krystian Bielik, w 40. minucie spotkania. Fenomenalnie dysponowany w tym meczu był Kamil Grabara, który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami."

Źródło: sport.pl
Canulas
5 miesięcy temu
Z Grabary będą ludzie. Silna psycha. Ciśnie z Bonkiem z Hajtą. Dobry jest
maga
5 miesięcy temu
Zasługują na uwagę! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zwycięstwa nad Belgia i Italią nie pójdą w zapomnienie. Raczej można zaliczyć ten turniej do udanych. Bez względy na wynik z Hiszpanami. Na uwagę zasługuje Bielik. Miejmy nadzieje, że chłopak nie zwolni tępa w dalszym etapie kariery będzie się rozwijam tak jak teraz. Jeśli tak się stanie, Polska zbogaci się o kolejnego piłkarza światowego formatu. I to defensora! A ludzie na tej pozycji, trzeba nam jak w piekarni świeżego chleba.
Co do kwestii polskich bramkarzy, to nie wiem co napisać. Na tej pozycji to jest na bogato. Jest Szczęsny i Fabiański. Jak na bramkarzy to jeszcze młodzi i podejrzewam, że w dalszym ciągu rozwijają swój kunszt. Póki oni zejdą z pola to minie sporo czasu. będzie się ciężko przebić Grabarze. Również nie zapominając o Dągowskim, którym w ostatnim sezonie Serie A zdobył serca Włochów.
Canulas
5 miesięcy temu
"A ludzie na tej pozycji, trzeba nam jak w piekarni świeżego chleba." - ale właśnie w piekarni jest dużo świeżego chleba. Chyba raczej pasuje coś z deficytem w tle. Np. Jak wody na pustyni. W tym porównaniu sugerujesz u nas nadmiar zajebistych defensorow :))

Sorex, musiałem.
W każdym razie do bramkarzy by pasowalo
maga
5 miesięcy temu
Chciałem napisać, że trzeba nam jak na gwałt. Ale uznałem to słowo jakoś za niestosowne. Szybko wymyśliłem alternatywę :) Nie wyszło, ale to było na szybko. Fakt, że potrzebujemy tych defensorów. Również trzeba trzymać kciuki za rozwój defensorów skrzydłowych. Bereszyński to raczej nie ta klasa co Piszczek. Ten piłkarz to już pozostanie dobrym średniakiem.
maga
5 miesięcy temu
Co do polskiej telewizji.
Jestem rozdarty! Będzie mi przykro jak Szpaku uda się na emeryturę. Tyle transmisji sportowych miałem okazje obejrzeć z komentarzem Darka. Jest olbrzymi sentyment do tego Pana. Wielki szacunek. Lubię jego głos. Ale chyba pora już zostawić mikrofon młodym i utalentowanym. Problem też jest, że w TVP nie potrafią rekrutować dziennikarzy sportowych.
Ten Maciej Iwański to mizeria. Już nie wspomnę o innych, bo to już totalna katastrofa. Nie wierze, też że w czterdziestu milionowym kraju nie znajdą się lodzie , którzy z polotem, z finezja, z kreatywnością nie potrafią mówić o sporcie.
maga
5 miesięcy temu
Kadra U 21 sromotnie przegrała z Hiszpanią aż 5-0 i odpadła z młodzieżowych mistrzostw Europy. Wydaje mi się, że zmęczenie należało do głównych czynników, które wpłynęły na ten niekorzystny rezultat. Trzy mecze w szybkim tępię. Siły musiały w końcu zejść. Hiszpanie mieli dublerów. W ich kadrze jest dwudziestu dwóch wartościowych piekarzy. Także ich trener mógł sobie pozwalać na roszady w kadrze U nas Michniewicz nie miał takiego pola do manewru. Siła jego zespołu opierała się na umiejętnościach kilku graczy. Ci stoczyli ciężki bój w pierwszym i w drugim meczu a na trzeci już zabrakło mocy. Nie wolno zapominać, iż turniej jest rozgrywany we Włoszech. Tamtejszy klimat pogodowy służy bardziej Hiszpanom jak naszym. Zwłaszcza o tej porze roku.
Mane Tekel Fares
4 miesiące temu
Jak czysto po burzy :-)
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Chciałabym zobaczyć, burzę meteorytow.
Ogniste kule lecące z prędkością światła na ziemię.
Tworząc eksplozję energii którą pali wszystko na swojej drodze.
Przerażeni ludzie uciekają z krzykiem.
Tylko ja stoję i patrzę na piękno tej chwili, czekam aż ogień stawu i mnie.
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Strawi
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Jak zwykle nie zwróciłam uwagi na treść wcześniejsza i poleciała z tematem chyba muszę popracować na d sobą eh..
Canulas
4 miesiące temu
Taaa, tu Cię mogło zmylic. To niby o sporcie, ale też chciałbym zobaczyć koniec świata.
Choć patrząc stricte filozoficzne - każdy ogląda koniec świata przynajmniej raz
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Si ale zapewne w tej pogoni za pięknym światem. Sama zapewne ucieklabym gdzie pieprz rośnie.
Ja mam tyle fantazji na ten temat chciała bym zobaczyć wszystkie kataklizmy, ktore naturą funduje, oczywiście wychodząc z tego obronną ręką ;)
Mia123a
4 miesiące temu
Roztopią się lodowce i nas wszystkich zaleje woda
Mia123a
4 miesiące temu
Albo pierdolnie meteoryt i się wszystko skończy
maga
4 miesiące temu
Pierw wysiądzie Internet a potem ujrzymy na niebie ogniste kule zwane meteorytami.
Nastanie era dinozaurów. Bo taka jest kolei. Raz my i raz oni. Na zmianę :)
Czyli wiecie. Jak opowi przestanie działać to coś się szykuje :)
A teraz delikatnie przesuwam zwrotnice z tematem.
maga
4 miesiące temu
Dzisiaj polskie drużyny będą toczyć boje w europejskich pucharach.
Stołecznym to nie daje żadnych szans. Może Piast coś ugra.
Zobaczymy :)
Artbook
4 miesiące temu
No właśnie maga,ciekawe czy ktoś w końcu pójdzie o krok do przodu w tych rundach...
Dobrze by było. No może Piast wniesie trochę świeżości, no nie wiem, zapewne dzisiejsze popołudnie i wieczór pokaże w jakiej są formie.
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Moi drodzy Panowie, ja oddałam serce Lechowi, więc tak.
Mam nadzieje, że w tym sezonie Lech pokaże się z lepszej strony, na razie jestem po pierwszym meczu, i z przyjemnością oświadczam, że idzie im dobrze.
Dynamicznie, brakuje oczywiście tych celnych podań, ale zaangażowanie jest widoczne...
Trzymam kciuki
Something
4 miesiące temu
Tjaaa... Lech... ludzie, którzy dostają od amatorów z Wilna. No cóż, każdy lubi co chce. :)
maga
4 miesiące temu
Najbardziej urzekła mnie gra Śląska w meczu z Krakowską Wisła. Wrocławski klub nie dokonał spektakularnych transferów. Ściągną do klubu młodych z potencjałem. Takich którzy rozumieją koncepcie gry trenera Lavicki.
może się okazać, że Śląsk będzie czarnym koniem w tym sezonie.
Co do Lech... Poznański klub jest w letargu. Dokonał olbrzymich roszad personalnych. Trochę czasu upłynie jak zawodnicy porządnie się zgrają.
Co jeszcze do kolejarza. Któregoś niedzielnego wieczora, sprawdziłem jak radzą sobie byli zawodnicy Lecha. No cóż! Gdyby zatrzymali najlepszych zawodników w ostatnich sześciu latach, byli by bezkonkurencyjni.
Tak tylko wymiennie z głowy. Teodorczyk, Kownacki, Kamiński, Kędziora, Linetty, i jeszcze tam paru. Lewego nie liczę bo on to
Poznań, Zabrze, Szczecin to miasta o wielkiej tradycji piłkarskiej.
a mój rodzinny Wrocław to koszykówka. Mimo, że kilka lat brakowało Śląsku w najwyższej klasie rozgrywkowej. To i tak 17 majstrów będzie zawsze wzbudzało do tego klubu. Chyba szczypiorniści zdobyli 13 majstrów. Ale oni znikli już na zawsze. Może kiedyś ich reaktywuje.
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Tak zgadzam się co do Lecha, niestety każdy popełnia błędy ale Lech jest w tym mistrzem...
Cóż Piotrusia czasem ponosi wyobraźnia, ale teraz angażują młodych spójrz na Gumnego, przecież jego talent plus wiek to idealne połączenia, teraz wszedł ten młody blondyn i w ostatnim meczu wypadł bardzo dobrze.
Nie mam pojęcia co z resztą klubów się dzieje, nie będę się wypowiadać.
Szkoda tylko że tego moczy mordy nie wywalili...
Zajmuje miejsce tylko
Tomek Bordo
4 miesiące temu
Piłka nożna jest nudna
Pan Buczybór
4 miesiące temu
nie musisz tego obwieszczać akurat w tym wątku
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Co wy gadacie ja od małego ją oglądałam, po części przymuszona, bo akurat w tym samym czasie leciały dobranocki na jedynce i mecze.
Polubiłam ten sport i mimo że kochałam się w siatkówce i w niej zdobywałam osiągnięcia to piłka była na drugi a teraz już na pierwszym miejscu :)
Artbook
4 miesiące temu
Kurczę, ale mi zaimponował Lech Poznań w meczu z Wisłą Płock. Zdominowali rywali. Kompletnie...
Ile robi potencjał młodych, jest energia, polot, pomysł, odwaga i...strzał, wile strzałów
Najbardziej uderzyła mnie kreatywność i parcie na bramkę Wisły Płock

4 - 0

Wynik mówi sam za siebie...

Przyjemnie się ich oglądało ;-)
Artbook
4 miesiące temu
Najbardziej uderzyła mnie kreatywność Lecha Poznań i parcie na bramkę Wisły Płock...
To tak w gwoli wyjaśnienia...

Lech Poznań 4 - 0 Wisła Płock
Rewelacyjny mecz!
Bogumił
4 miesiące temu
Ja jestem byłym fanem Wisły Kraków i Widzewa Łódź.
Artbook
4 miesiące temu
Byłym?
Bogumił
4 miesiące temu
Kiedyś to były czasy. Urzędowaliśmy w Kotle Czarownic. Ale człowiek wyrósł z tego. Dlatego byłym. Ale sympatię do kiboli czuję do dziś i nie pozwalam ich obrażać. Kibole Lechii Gdańsk palą znicze i porządkują groby Inki i Zagończyka. Gdańsku i ribią setki innych fajnych rzeczy oprócz kibicowania.To jest jedyne środowisko w Polsce w 100 procentach patriotyczne. A w mediach przedstawiani są jak łyse debilne karki.
Artbook
4 miesiące temu
Rozumiem. Pewnie tak było jak piszesz. I dzisiaj też ludzie podtrzymują to i owo. Fajnie jak pamiętają i mówią o tym w taki cywilizowany sposób. Bez rozróby, ale w nawiązaniu do historii, albo bieżących wydarzeń w dobrym tego słowa znaczeniu....
Bogumił
4 miesiące temu
A oprawy stadionowe tera to majstersztyki. Patrzę i podziwiam. Teraz bardziej to mnie kręci od samej piłki.
maga
4 miesiące temu
Bogumił

Me serce drży. Mamy piękne stadiony, które świecą pustkami.
Polskie kluby nie są w stanie nawiązać rywalizacji z zachodnią piłką. Nie ma spektakularnych transferów, nie ma promocji polskiej ligi. Pieniądz bije pieniądz. Trzeba się liczyć, że występy w europejskich pucharach są świetną promocją dla miasta. Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie. Jakiekolwiek sukcesy, będą zawsze przyciągać oko ludzi ze wszystkich warstw społecznych. Rozkręca sie turystyka. Inwestorzy i tak dalej.
Bo dzięki komu miasto Barcelona jest tak popularna? Całą chwałę zawdzięcza swemu piłkarskiemu klubowi.

Bogumił, to Ty chadzałeś na Stadion Śląski. Szacun! Wielka historia związana jest z tym miejscem.
Takim niechlubnym incydentem był rok 1993. Polska podejmowała Anglie. Zamieszki na stadionie były tak okrutne, że zostały zrelacjonowane we wszystkich wiadomościach na świecie. ta zadyma odbiła się wielkim echem. Fifa zamknęła nam Śląski. Siedem lat musiało upłynąć by ponownie polska reprezentacja rozegrała tam mecz.
rok temu Śląski został oddany do użytku po kolejnym remoncie. Jest pięknie i nowocześnie. Tyle , że mu przybyło konkurentów. Gdańsk, Poznań, Wrocław i oczywiście Warszawa. Narodowy odebrał miano największego stadionu w Polsce i teraz on jest tym priorytetowym. Polska reprezentacja nie rozgrywa, aż tak wielu meczy w roku. Więc mecze w Chorzowie będą się odbywać sporadycznie.
maga
4 miesiące temu
Cracowia, Piast i Lechia już za burtą
Pozostała jeszcze Legia. Jak długo? Chyba tylko szaleniec może wieszczyć stołecznym awans do fazy grupowej Ligi Europy.
Canulas
4 miesiące temu
Nie uda się żadnym ogórkom wyjść ze sloja
maga
4 miesiące temu
I jak to jest możliwe?
U Czechów i Słowaków sportem narodowym jest hokej.
Tamtejsze kluby nigdy nie miały wielkiego wsparcia finansowego z tytułu praw do transmisji.
Nie posiadają również nowoczesnych stadionów.
A ich kluby potrafią grywać swoje na europejskich stadionach.
A my dofinansowania od Canalu plus. Nowoczesne stadiony. Nożna jest sportem numerem jeden na Wisłą.
I jesteśmy frajerami! Tymi właśnie ogórasami w słoiku.
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Niech kibice wezmą lalkę i walka nią sędziego bo to co wyprawia z Lechem to jakaś zenada
Orchid.Solma
4 miesiące temu
OMG jak nie umie sędziował to niech zejdzie brak mu dystansu do zawodników i drużyn
Orchid.Solma
4 miesiące temu
Lech przegrywa 3:1
maga
4 miesiące temu
I przegrał 3-1 ku zaskoczeni szerokiej opinii społecznej. Lech był faworyzowany w tym meczu i w tym bym wyszukiwał główny powód tej przegranej na Bułgarskiej. Piłkarze Śląska podeszli do tego meczu bez presji. Zagrali z polotem i finezją w pierwszych dwóch kwadransach. Lech tak jakby "walił głową w mur" Nie miał pomysłu na skonstruowanie pozycyjnych akcji. Jeden strzał Jevica i gol. I tak pierwsza połowa należała do Śląska. W drugiej odsłonie meczu obudził się Lech. Zacięcie zaczęli atakować a wrocławianie z minuty na minutę opadali z sił. Duża zasługa bramkarza Putackiego, który kilkukrotnie uchronił nas przed utratą bramki.
Podsumują...dwa zespoły stworzyli całkiem zacne widowisko. Obustronna wyminą cisów, tempo meczu bardzo wysokie. Obiektywnym widzom mecz mógł sie podobać.
Słowa pocieszenia dla Orchid Solma i trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość .
Sezon piłkarski dopiero co ruszył. Wpadki będą się zdarzać po obu stronach. Tyle, że Śląsk będzie raczej mierzyć w pierwszą ósemkę. Te 10 punktów daje nam na razie niezłą zaliczkę na przyszłość. Taka lokata na czarną godzinę. Natomiast Lech dysponuje szerszą kadrą i mocniejszą. Raczej powinniście się zakwalifikować do pierwszej czwórki a porażka z nami, rozejdzie się po kościach. Tak Orchid Sokna :) głowa do góry. :) :) Serdecznie Ciebie pozdrawiam :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji