KONIEC ŚWIATA !!!!!

Anonim
05.07.2015
Uwaga!
Nowe wyzwanie
Napisz jak sobie wyobrażasz koniec świata
Zasady tutaj: http://www.digart.pl/grupy/16348/grupa/news/5154.html#.VZie93RQiCg
Zapraszam!
Senezaki
05.07.2015
Em..........
Świat zostanie opanowanyprzez chomiki Xd
Ktokolwiek
05.07.2015
O BOŻE SENE XD a on nawet chyba nie wie o co chodzi :)
Senezaki
05.07.2015
Chyba nie XD
Senezaki
05.07.2015
A szkoda :P
pandeia niezwkle zakaznego i śmiertelnego patogenu
lób zombi
pasja
rok temu
Dziś gramy z Senegalem. „Kluczowe spotkanie”
Oba zespoły mają w składzie wielkie gwiazdy. Polacy – Roberta Lewandowskiego, a rywale – Sadio Mane, finalistę niedawnej edycji Ligi Mistrzów (w barwach Liverpoolu). We wtorkowym meczu po raz setny w reprezentacji Polski może zagrać Jakub Błaszczykowski.

Jaki będzie wynik? Kto wygra?
pasja
rok temu
3 : 1 dla Polski
Canulas
rok temu
2:1 dla Polski
Pan Buczybór
rok temu
1:0 będzie dobrym wynikiem. Najważniejsze to nie stracić bramki, bo będzie przesrane
Ritha
rok temu
Bydzie dużo goli 3:2 dla nas, intuicja
Canulas
rok temu
By zrozumieć piłkę, trzeba myśleć jak piłka.
Ozar
rok temu
2:1 dla Polski
Okropny
rok temu
A to Polska dziś gra?

No, popatrz...
Canulas
rok temu
Ooo, Ozar. Dobre.
Adam T
rok temu
4:1 dla Senegalu. Lewy strzeli samobuja.
refluks
rok temu
Wygra Senegal
wynik 3:1
Adam T
rok temu
Taki se żarcix ;)
Adam T
rok temu
O, Ref, ty też?!
refluks
rok temu
ja na poważnie
oczami swej wyobraźni widzę Krychowiaka z torebką za 40 kawałków, Glika szczelajacego Panu Bogu w ookno, Lewandowskiego czekajacego na piłkę bez sensu, bo kazdy będzie chciał sam szczelić, i tak dalej, i tak dalej.
no inny wynik nie chce mi wyjść
a ten gol dla Polski to samobój któregos ze Senegalczyków.

Część postów została ukryta (3056)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

maga
3 miesiące temu
Szok! Co za metamorfoza! Z panny Krychowiak się zrobił Wołodija. Wygląda jakby spędzał długo czasu na jakiś dzikich terenach. To już nie jest ten sam Grzesiu z paryskich salonów. Teraz to jest król gór i dzikich tajg. Podejrzewam, że on nawet jedzenia już nie kupuje. Jakikolwiek prowiant zdobywa własnoręcznie. Biega z dzidą wokół Moskwy.
Może i nawet na zgrupowaniu, to mu linki przymocowali do sufitów, żeby Krychowiak miał się jak huśtać.
Jestem miło zaskoczony postawą naszego reprezentanta. Prezentuje się jak sportowiec. Biega i walczy. MAm wrażenie, że każdy zawodnik drużyny przeciwnej nie jest dla niego człowiekiem a niedźwiedziem z którego Grzesiu chce ściągnąć skórę. Do boju Krycha! Do boju! Ty pakarzy kto ti :)
Canulas
2 miesiące temu
Może odkurzymy sportowy wątek? Udało mi się znaleźć transmisję Barcy z Men Utd. Tnie jak chuj, ale rekompensują to hiszpańscy komentatorzy. Mógłbym na ipli, ale jebani chcą 4 dychy za tydzień.
wzajemnie
2 miesiące temu
Wyobrażam sobie, że koniec świata Twoja stara.
maga
miesiąc temu
2 Czerwca Luxemburg gra z Madagaskarem. Szkoda, że biletów już nie ma na ten mecz. Bede musiał sie zadowolić transmisją telewizyjną. Jeżeli pingwiny zagrają w drużynie Madagaskaru to Luxemburg będzie miał przechlapane.
Ale piłka jest okrągłą, bramki są dwie.
@ Canulas a tak na poważnie to jestem zażenowany postawą polskich dziennikarzy. Wczoraj poznaliśmy mistrza polski w piłce nożnej. Redaktorzy powinni wiwatować na cześć nowych króli. Nie szczędzić im pochwał a nawet i piać z zachwytu nad nimi. Tymczasem jest wielkie biadolenie nad Legią. W necie jest smutek i rozpacz bo stołeczna drużyna nie sięgnęła po kolejne mistrzostwo. Gdzie etyka dziennikarska? Gdzie obiektywność?
Pan Buczybór
miesiąc temu
Wszyscy liżą dupę Bońkowi, a Boniek pewnie za Legią, więc jak Piast wygrał, to trzeba ostrożnie.
sensol
miesiąc temu
polska liga jest tak interesująca jak zeszłoroczny śnieg. chyba wolałbym oglądać kury w kurniku przez 90 min. niż tych patałachów
Basileus
miesiąc temu
ja czasami obejrzę, gdy wezmą nade mną górę skłonności masochistyczne.
Pan Buczybór
miesiąc temu
Ja ekstraklasy nie oglądam. Obserwuję tylko wyniki i kontrowersje, tak z ciekawości. Polecam obserwować Premier League. Świetne mecze, genialni zawodnicy, zacięta rywalizacja. No, i z ekstraklasą jest ten problem, że tam nie wygrywa najlepszy zespół, tylko ten, który najmniej razy się wyłoży.
maga
miesiąc temu
Bońkowi najbliższy jest Widzew. Kiedyś miałem okazje stanąć obok przyszłego prezesa PZPN. Do dzisiaj bardzo miło wspominam ten moment. Był rok 1995 i wrocławski Śląsk podejmował na stadionie przy oporowskiej Widzew. Łodzianie wówczas byli klasową drużyną w polskiej lidze. W tym samym sezonie grali w lidze mistrzów z Borussia Dor. Atletico Madrit i Steuą Bukare. Zbigniew Boniek jeździł na każdy mecz, za klubem w którym spędził wiele lat. Wtedy jeszcze działalność w związku piłkarskim była mu obca. On wtedy miał status emerytowanego piłkarza, Człowieka który powiesił korki na wieszaku ale wciąż blask jego piłkarskich wyczynów lśnił na całym świecie. Natrafiłem na jego osobę w przerwie meczu. Skorzystałem z okazji i poprosiłem pana Bońka o autograf. Dodam, że byłem małym chłopcem. Mógł mnie zignorować. On mi spisał autograf na kartce do tego się uśmiechną i poklepał po ramieniu. Nie dało się odczuć, że to były gwiazdor Juventusu i AS Roma.
Gdyby ZB się kierował sentymentami to dziś by rządził Widzew. Ale tak nie jest. Prezes w żadnym wypadku nie wpływa na losy swego byłego klubu.
Za fawarzowaniem Leggi, stoją dziennikarze, którzy w większości mieszkają w stolicy. Mateusz Borek bronił się przed tymi tendencjami dziennikarskim ale w końcu sie poddał i jest kibicem Legii. Kołton uparcie jest obiektywny. Za to ma u mnie plusa. Natomiast Szpakowski to były sąsiad Janusza Wójcika, byłego trenera Legii. Darek jest zafanbrat z Legią na dobre i złe. Teraz się pewnie złości , ze Gliwice są mistrzami.
W Polsce piłka nożna ma potencjał. Jest to sport numer jeden. Ale ciągle związują się z tym sportem chciwi i głupi ludzie i przez to wszystko psują. A Boniek sam jeden niczego nie skóra.
Mamy piękne, nowe, duże stadiony. te stadiony są puste. To już jest porażka. Olbrzymia porażka.
Artbook
miesiąc temu
Mistrzostwa Świata U-20. Polska - Kolumbia 0-2.

Komentarz po wczorajszym meczu z portalu sport.pl:
"Dla jasności - nie można wygrać meczu, kiedy rywal wygrywa ponad 60 procent pojedynków, a na Twoich osiem udanych dryblingów odpowie dwudziestoma więcej. Wydaje się jednak, że można było się choć pokusić o zminimalizowanie przepaści dzielącej oba zespoły." ;-)
Ozar
miesiąc temu
No niestety, miałem smutny obraz różnicy między Kolumbią a naszymi chłopakami wczoraj. To był obraz nędzy i rozpaczy,a podobno mamy taką zdolną młodzież. To tym bardziej smutne, że MŚ odbywają się u nas.
maga
miesiąc temu
Gorycz porażki na mistrzostwach do lat dwudziestu, to najlepsze co może się zdarzyć dla młodych piłkarzy. Ważne by zasłynęli w seniorskiej piłce. Nic tak nie uczy jak własne błędy. A w tym turnieje młodzi adepci mają do nich prawo.
Jak w wieku 20 lat, prezentował się R. Lewandowski a jak D. Jańczyk? Życie później samo wszystko zweryfikowało.
Panowie, bądźmy optymistami. Zawsze!
Pan Buczybór
miesiąc temu
Młodzież zdolna, ale szkolenie chujowe. Wystarczy trochę poczytać o tym, jak to wygląda w Red Bull Salzburg, albo ogólnie w Urugwaju. Potrzeba taktyki i inflastruktury, bo samym talentem niewielu się uda.
maga
miesiąc temu
Widziałem przed chwilką finał DFB :)
A jak bym nazwał mojego psa lewandowski. Co na to sąsiad mój, który ma na nazwisko Lewandowski?
Przecież dużo piesków wabiło się pele, maradonna, gulit :)
Artbook
3 tygodnie temu
Zapowiada się sportowy tydzień i emocjonująca końcówka:

Po meczu z Tahiti (Polska 5:0 Tahiti), czeka nas:

1.) Środa (29.05.2019):

- U-20: Senegal - Polska o 20:30;

- Liga Europy: Chelsea - Arsenal o 21:00

2.) Sobota ( 1.06.2019):

- Finał Ligi Mistrzów: Tottenham - Liverpool o 21:00
maga
3 tygodnie temu
Na prawdziwy sprawdzian polskiej młodzieży musimy poczekać do połowy czerwca. Mistrzostwa Europy w kategorii U21, mają większy prestiż. Tam w składzie mamy piłkarzy, którzy toczą boje w pierwszych składach swych drużyn. Bo U 20 składa się z chłopaków, którzy wciąż maja status juniora i amatora. Chyba tylko pięciu jest w pierwszych składach swych drużyn.
Natomiast w U 21 to jest Kownaski, robiący frurorę w ostatnich kolejkach Bundesligi. Jest Dragowski, on swoimi interwencjami przyćmił Szczęsnego i Skorupskiego i wielu innych:)
Bym zapomniał w U 20 na uwagę zasługuje ten Steczyk z Norymbergi. Inteligentnie porusza się po boisku, ma ciąg na bramkę i gole. I
Co do finału Ligi Europy to już przygotowania toczą się w cieniu skandalu. Ormianin Mitharian nie zagra w stolicy Azerbejdżanu Baku. Armenia i Azerbejdżan mają zawieszone stosunki polityczne między sobą. Na początku lat dziewięćdziesiątych pomiędzy tymi państwami trwał konflikt zbrojny. Sporo już upłynęło od zawarcia pokoju. Stusunki między tymi krajami są wciąż krewskie. Od iluś tam lat, żaden samolot nie wylądował w Azerbejdzanu z Armeni i na odwrót. Zawieszka jest we wszystkich dziedzinach życia. Między innymi i w sporcie. Kiedyś Azerowie trafili do tej samej grupy eliminacyjnej co ormianie i FIFA musiała anulować im mecze między sobą..
Teraz taka wpadka z Mithrianem, który po przez swą absencje polityczną, będzie musiał osłabić swój klub w finale.
Artbook
3 tygodnie temu
*** Liverpool FC - wygrał Ligę Mistrzów ***

Korona jest jedna i spadała na głowę Liverpool FC.

Tottenham z Harry'm Kane na czele nie wygrał, co nie znaczy, że nie odniósł sukcesu ;-)
sensol
3 tygodnie temu
ale mecz do dupy. nudny
Basileus
3 tygodnie temu
si, sensol. Mnie znudziło nawet oglądanie 3minutowego skrótu na youtube.
sensol
3 tygodnie temu
jakbym wiedział, że tak będzie, tez bym na youtubie popatrzył..
maga
3 tygodnie temu
Finały rządzą sie swoimi prawami. W historii zdarzały się jeszcze mniej widowiskowe jak ten wczorajszy.
Artbook
3 tygodnie temu
"- To koniec tej reprezentacji. Jutro nie ma żadnego treningu, turnieju. Kończymy pracę z tymi zawodnikami, każdy pojedzie w swoją stronę - przyznał Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U-20, po przegranym meczu z Włochami w 1/8 finału mistrzostw świata."

Źródło: sport.pl
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
xd
Artbook
3 tygodnie temu
Dla zainteresowanych eliminacjami Mistrzostw Europy (EURO 2020) w piłce nożnej.

Najbliższe wydarzenia:

1.) Mecz Macedonia Północna - Polska: 7 czerwca (piątek) godzina 20:45.

2.) Mecz Polska - Izrael: 10 czerwca (poniedziałek) godzina 20:45.

"Polska w dwóch pierwszych meczach grupy G eliminacji mistrzostw Europy 2020 zdobyła komplet punktów i prowadzi w tabeli - pokonała na wyjeździe Austrię 1:0 i u siebie Łotwę 2:0. Macedonia Północna oraz Izrael mają po cztery punkty."

Źródło: polskieradio24.pl

"- Dziesięć dni zgrupowania pozwoli nam się lepiej zgrać, lepiej przygotować do tych spotkań. Nie da się zadowolić wszystkich, ale jeżeli wygramy dwa mecze, to wszyscy będą zadowoleni. Innego scenariusza niż awans na Euro 2020 nie biorę pod uwagę - podsumowuje Klich."

Źródło: sportowefakty.wp.pl
Artbook
wczoraj o 22:58
Fantastyczny mecz Polaków z faworytami Euro U-21!

Polska - Włochy: 1- 0

"Reprezentacja Polski sensacyjnie pokonała Włochów 1:0 w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy U-21. Strzelcem jedynej bramki był Krystian Bielik, w 40. minucie spotkania. Fenomenalnie dysponowany w tym meczu był Kamil Grabara, który popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami."

Źródło: sport.pl
Canulas
wczoraj o 23:04
Z Grabary będą ludzie. Silna psycha. Ciśnie z Bonkiem z Hajtą. Dobry jest
maga
wczoraj o 23:12
Zasługują na uwagę! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zwycięstwa nad Belgia i Italią nie pójdą w zapomnienie. Raczej można zaliczyć ten turniej do udanych. Bez względy na wynik z Hiszpanami. Na uwagę zasługuje Bielik. Miejmy nadzieje, że chłopak nie zwolni tępa w dalszym etapie kariery będzie się rozwijam tak jak teraz. Jeśli tak się stanie, Polska zbogaci się o kolejnego piłkarza światowego formatu. I to defensora! A ludzie na tej pozycji, trzeba nam jak w piekarni świeżego chleba.
Co do kwestii polskich bramkarzy, to nie wiem co napisać. Na tej pozycji to jest na bogato. Jest Szczęsny i Fabiański. Jak na bramkarzy to jeszcze młodzi i podejrzewam, że w dalszym ciągu rozwijają swój kunszt. Póki oni zejdą z pola to minie sporo czasu. będzie się ciężko przebić Grabarze. Również nie zapominając o Dągowskim, którym w ostatnim sezonie Serie A zdobył serca Włochów.
Canulas
wczoraj o 23:22
"A ludzie na tej pozycji, trzeba nam jak w piekarni świeżego chleba." - ale właśnie w piekarni jest dużo świeżego chleba. Chyba raczej pasuje coś z deficytem w tle. Np. Jak wody na pustyni. W tym porównaniu sugerujesz u nas nadmiar zajebistych defensorow :))

Sorex, musiałem.
W każdym razie do bramkarzy by pasowalo
maga
wczoraj o 23:26
Chciałem napisać, że trzeba nam jak na gwałt. Ale uznałem to słowo jakoś za niestosowne. Szybko wymyśliłem alternatywę :) Nie wyszło, ale to było na szybko. Fakt, że potrzebujemy tych defensorów. Również trzeba trzymać kciuki za rozwój defensorów skrzydłowych. Bereszyński to raczej nie ta klasa co Piszczek. Ten piłkarz to już pozostanie dobrym średniakiem.
maga
wczoraj o 23:41
Co do polskiej telewizji.
Jestem rozdarty! Będzie mi przykro jak Szpaku uda się na emeryturę. Tyle transmisji sportowych miałem okazje obejrzeć z komentarzem Darka. Jest olbrzymi sentyment do tego Pana. Wielki szacunek. Lubię jego głos. Ale chyba pora już zostawić mikrofon młodym i utalentowanym. Problem też jest, że w TVP nie potrafią rekrutować dziennikarzy sportowych.
Ten Maciej Iwański to mizeria. Już nie wspomnę o innych, bo to już totalna katastrofa. Nie wierze, też że w czterdziestu milionowym kraju nie znajdą się lodzie , którzy z polotem, z finezja, z kreatywnością nie potrafią mówić o sporcie.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji