Konkurs Literkowa Bitwa na Rymy 61

Pasja
06.03.2019
Rzucam rekawicę.

Zbliża się Dzień Kobiet, w kolejnej już 61 Bitwie będzie więc o kobietach.
Mówią, że poezja bywa kobietą, a kobiety są największą inspiracją dla artystów od tysiącleci.

Temat główny: Między mężczyzną, a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń. (Oscar Wilde)

Temat dodatkowy: Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.


Termin pisania wierszy i prozy poetyckiej upływa z końcem dnia 25 marca.

Piszmy więc o dziewczynach, kobietach, matkach, żonach i kochankach.

Niech wygra najlepszy!

Zapraszam Szanownych Opowijczyków do wzięcia udziału.
Margerita
06.03.2019
Zobaczę może spróbuję
Pasja
07.03.2019
Zapraszam Marg.
Ritha
08.03.2019
Moze i bym miala trącajaca poezją prozę w ten desen. Neuro kiedys mowil, ze mozna linkowac publikowane wczesniej.
Muszę pomyslec.
Temat swietny, nie wiem czemu tu pustka.
Margerita
08.03.2019
Ja już napisałam wczoraj
Adelajda
08.03.2019
W sumie miałabym jeden pasujący utwór, ale jest już dodany. Ale nie ma żadnych komentarzy i właściwie nie wiem czy ktoś go czytał.
Więc pytanie brzmi czy można podlinkować właśnie coś z utworów, które już istnieją na opowi??
Pasja
08.03.2019
Oczywiście, że można. Były już takie sytuacje.
Ritha
08.03.2019
O, to super, chyba sie skuszę
Adelajda
08.03.2019
Ok. Dzięki za odpowiedź. Zatem wstawię tylko link :)
Do góry
Piszemy Szanowni Opowijczycy
Do poniedziałku można jeszcze coś napisać.
Zapraszamy!

Literkowa
Mia123a
22.03.2019
Hejo, pani literkowa bitwo. Takie pytanko. Czy można edytować, wsensie poprawiać już dodane wiersze i czy można dodać jeszcze jeden. Czy to raczej niezgodne z regulaminem.
Mia123a
22.03.2019
Nie no z tym drugim wierszem, to wiadomo, że nie. Ale z tym edytowaniem? No bo w bitwie na prozę nie można poprawiać, także już sama nie wiem.
Można Mia
AUTORZE, zgłosiłeś już wiersz czy prozę poetycką linkiem, ale chciałbyś poddać je kosmetyce, wdrożyć rady czytelników? Nie ma sprawy – zadbaj tylko o to, by nie zmieniać treści opowiadania w trakcie trwania głosowania.

Literkowa

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji